• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
Lenka, hej aj tá je pekná a aj bezpečná:slight_smile: O tých dubnických som Vám zabudla napísať, hej, videla som to, a pozerala som aj na nete sú niake foto s nami,xi:slight_smile:))
24. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ak sa ti da, tak mozes. ono stiahnut je to robota na 3 minuty - pockas tolko? aby som ti ho zas nebrala :slight_smile:

tesim sa na vas :wink:

ja tento rok prazdniny asi ani nebudem mat :frowning2: tu mechatroniku citam treti raz a nic si z toho nepamatam :cry:
24. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to ani nesranduj,ze nam ju ukradnu :zipper_mouth: doteraz co tam mame smejd,ten nam neukradli :zipper_mouth:

v tych dubnickych novinach som si to ani nevsimla,musim ich este niekde vykutrat.

akurat som dozrala segedinky,MM ho uvaril bozsky-mnam
ivetka ako chutili sampiony??u nas velmi
24. jan 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ja to ho kludne poziciam a nabuducu zumbu vratis(pozicias,hlavne ze si mi ho ty davala a nic si za to nechcela :grinning: )
24. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ved som ti bola dlzna skoro euro :wink: ja som si mala urobit kopiu hned, lebo ta originalka nam uz skoro vobec nejde. z 20 minut prehra asi 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to seka.
ja jest segedinsky pred zumbou, tak sa tam vznasam :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa este ucit, lebo MD zobral deti prec, aby som mala cas na mechatroniku, ze chcem ist na zumbu, som mu este nepovedala :sweat_smile:
24. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja mozno budem zumbovat niekde inde :grinning: :grinning: :grinning:

tak sa este pouc,len potom aby si to neskakala tie vedomosti
24. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, no šampiňóny, po nich sa zľahla zem, boli fantastické, mňamky:slight_smile:))

Lenka, ukradnú? No snáď nie, ale ja ju budem odtiaľ brávať, keď dlhšie nepôjdme nikam, no ale sú inakšie sedačky v autách a zatiaľ neukradli, ale doba je sviňa, takže všetko je možné :unamused:
24. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze uzasne su,len take chutovky.ani moc roboty s nimi nie je,ked sa neobaluju
ja nebudem bravat autosedacku z auta,ani si ju tam neviem primontovat s pasmi :sweat_smile:
24. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ved ja som to myslela zo srandy.. :slight_smile: ale v dnesnej dobe sa kradne vsetko :angry: :angry:

Zuzka ani si ju neviem primontovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tomto som antitalent.

Idem brnknut zdenke ci sa prida :wink:
24. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, boli super, aj nabudúce spravím,a to som na také krásne hlavičky obrovské natrafila...

Čo by ste to nevedeli primontvať, je to ľahké.
24. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak sa tesim na zumbu, ze tie fyzikalne javy mi ani do hlavy nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam pobalene paksamenty a Matko si zatial stihol spravit extrahrcu s modrinou na hlave,pozeral sa naokolo a rovno do pootvorenych dveri vletel na hranu-auuuu
24. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, chudak maly :frowning2: toto inak rebeka robi niekolkokrat denne. ona chodi, akoby jej boli zarubne uzke a vsetok nabytok jej stoji v ceste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ciastocne som pochopila polarizaciu dielektrik, tak ju hadam nevyskacem na zumbe :grinning:
24. jan 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa pobalit a oholit si nohy, lebo teplaky mam len kratke :stuck_out_tongue_closed_eyes: co si obliekate navrch? tielko, tricko, mikinu...???
24. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak idem aj ja.ja si davam 3/4 nohavice triko bez rukavov.
24. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu autosedacku to mate do CR? mne tam byva sestra a aj dost casto tam chodime takze by ste to mali bez postovneho
24. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak uz mam kvalitnu svalovicu v nohach :sweat_smile: a drahy prezil :grinning: prezije aj o tyzden :sunglasses:
24. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako bolo? vela ludi tam bolo? nabuduce sa dufam pridam aj ja... je to tazke??
24. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna bolo super, aj ked som cakala, ze to bude viac tanecne. ale to musim asi na tanecny kurz zas ist :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa to zdalo dost narocne na moju "kondicku". a plietli sa mi kroky :sweat_smile:
24. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som riadne utahana, dnes sa uz toho vela nenaucim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sisa mi sme este zbehli s lenku na kavu a ked sme stavali dolahlo to na nas.nohy jak z kamena
24. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a bude to aj nabuduce v nedelu o 15.00?
24. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dafam ze na buduce to bude viac tanecne
zdenka :grinning: :grinning: :grinning: ja si asi pojdem trosku lahnut, aby som sa v noci vladala ucit. len este doucujem spoluziaka algebru cez maily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dm ano v nedelu o tretj to bude byvat.sisa dobru noc aj ja by som si uz dala slofika.kava nejako nezabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čafte zumbice :grinning: :grinning: :grinning:

zdá sa, že bolo super :grinning: ešte ostatné nech hodia do placu dojmy :wink: a možno sa aj ja pridám o týždeň :slight_smile:
24. jan 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inesska urcite prid zazumbovat nerehotali sme sa teda riadne :grinning: ale musim nas pochvalit islo nam to
24. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka, ako komu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok