Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
24. jan 2010

Lenka, hej aj tá je pekná a aj bezpečná🙂 O tých dubnických som Vám zabudla napísať, hej, videla som to, a pozerala som aj na nete sú niake foto s nami,xi🙂))

sisa.b
24. jan 2010

zuzi, ak sa ti da, tak mozes. ono stiahnut je to robota na 3 minuty - pockas tolko? aby som ti ho zas nebrala 🙂

tesim sa na vas 😉

ja tento rok prazdniny asi ani nebudem mat ☹ tu mechatroniku citam treti raz a nic si z toho nepamatam 😢

zuzula25
24. jan 2010

leni to ani nesranduj,ze nam ju ukradnu 🤐 doteraz co tam mame smejd,ten nam neukradli 🤐

v tych dubnickych novinach som si to ani nevsimla,musim ich este niekde vykutrat.

akurat som dozrala segedinky,MM ho uvaril bozsky-mnam
ivetka ako chutili sampiony??u nas velmi

zuzula25
24. jan 2010

sisa ja to ho kludne poziciam a nabuducu zumbu vratis(pozicias,hlavne ze si mi ho ty davala a nic si za to nechcela 😀 )

sisa.b
24. jan 2010

zuzi, ved som ti bola dlzna skoro euro 😉 ja som si mala urobit kopiu hned, lebo ta originalka nam uz skoro vobec nejde. z 20 minut prehra asi 5 😝 aj to seka.
ja jest segedinsky pred zumbou, tak sa tam vznasam 😀 😀 😀

sisa.b
24. jan 2010

idem sa este ucit, lebo MD zobral deti prec, aby som mala cas na mechatroniku, ze chcem ist na zumbu, som mu este nepovedala 😅

zuzula25
24. jan 2010

no ved ja mozno budem zumbovat niekde inde 😀 😀 😀

tak sa este pouc,len potom aby si to neskakala tie vedomosti

sisa.b
24. jan 2010

zuzi 😀 😀 😀

ivetka5
24. jan 2010

Zuzka, no šampiňóny, po nich sa zľahla zem, boli fantastické, mňamky🙂))

Lenka, ukradnú? No snáď nie, ale ja ju budem odtiaľ brávať, keď dlhšie nepôjdme nikam, no ale sú inakšie sedačky v autách a zatiaľ neukradli, ale doba je sviňa, takže všetko je možné 😒

zuzula25
24. jan 2010

ze uzasne su,len take chutovky.ani moc roboty s nimi nie je,ked sa neobaluju
ja nebudem bravat autosedacku z auta,ani si ju tam neviem primontovat s pasmi 😅

lenka0402
24. jan 2010

baby ved ja som to myslela zo srandy.. 🙂 ale v dnesnej dobe sa kradne vsetko 😠 😠

Zuzka ani si ju neviem primontovat 😝 v tomto som antitalent.

Idem brnknut zdenke ci sa prida 😉

ivetka5
24. jan 2010

Hej, boli super, aj nabudúce spravím,a to som na také krásne hlavičky obrovské natrafila...

Čo by ste to nevedeli primontvať, je to ľahké.

sisa.b
24. jan 2010

baby, tak sa tesim na zumbu, ze tie fyzikalne javy mi ani do hlavy nejdu 😝

zuzula25
24. jan 2010

ja uz mam pobalene paksamenty a Matko si zatial stihol spravit extrahrcu s modrinou na hlave,pozeral sa naokolo a rovno do pootvorenych dveri vletel na hranu-auuuu

sisa.b
24. jan 2010

juj, chudak maly ☹ toto inak rebeka robi niekolkokrat denne. ona chodi, akoby jej boli zarubne uzke a vsetok nabytok jej stoji v ceste 😝

ciastocne som pochopila polarizaciu dielektrik, tak ju hadam nevyskacem na zumbe 😀

sisa.b
24. jan 2010

idem sa pobalit a oholit si nohy, lebo teplaky mam len kratke 😝 co si obliekate navrch? tielko, tricko, mikinu...???

zdenka112
24. jan 2010

ahojte tak idem aj ja.ja si davam 3/4 nohavice triko bez rukavov.

dm1
24. jan 2010

baby tu autosedacku to mate do CR? mne tam byva sestra a aj dost casto tam chodime takze by ste to mali bez postovneho

sisa.b
24. jan 2010

baby, tak uz mam kvalitnu svalovicu v nohach 😅 a drahy prezil 😀 prezije aj o tyzden 😎

centik
24. jan 2010

tak ako bolo? vela ludi tam bolo? nabuduce sa dufam pridam aj ja... je to tazke??

sisa.b
24. jan 2010

podla mna bolo super, aj ked som cakala, ze to bude viac tanecne. ale to musim asi na tanecny kurz zas ist 😀 😝 mne sa to zdalo dost narocne na moju "kondicku". a plietli sa mi kroky 😅

sisa.b
24. jan 2010

som riadne utahana, dnes sa uz toho vela nenaucim 😝

zdenka112
24. jan 2010

no sisa mi sme este zbehli s lenku na kavu a ked sme stavali dolahlo to na nas.nohy jak z kamena

dm1
24. jan 2010

baby a bude to aj nabuduce v nedelu o 15.00?

zdenka112
24. jan 2010

dafam ze na buduce to bude viac tanecne

sisa.b
24. jan 2010

zdenka 😀 😀 😀 ja si asi pojdem trosku lahnut, aby som sa v noci vladala ucit. len este doucujem spoluziaka algebru cez maily 😝

zdenka112
24. jan 2010

dm ano v nedelu o tretj to bude byvat.sisa dobru noc aj ja by som si uz dala slofika.kava nejako nezabrala 😝

inneska
24. jan 2010

no čafte zumbice 😀 😀 😀

zdá sa, že bolo super 😀 ešte ostatné nech hodia do placu dojmy 😉 a možno sa aj ja pridám o týždeň 🙂

zdenka112
24. jan 2010

inesska urcite prid zazumbovat nerehotali sme sa teda riadne 😀 ale musim nas pochvalit islo nam to

sisa.b
24. jan 2010

zdenka, ako komu... 😝