• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
co ja viem tak pri 1ZS je socialka a na poschodi danove.
12. jan 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam vybavene porodne :sunglasses: drahy ma nasmeroval a opytala som sa okoloiducej. a stala som rovno pred nim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a tani ma pravdu, je to tam :wink:
12. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pride ti az za mesiac a pol. :grinning:
12. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta teta povedala, ze buduci mesiac to mam na ucte :confused: ale to je jedno, aj tak nedostanem ten super prispevok :angry: sekli sme sa len o par tyzdnov. no kto to mohol vediet :pensive:
akurat som sa dozvedela, ze plavecke kurzy su az od 4 mesiacov. chodite tam niekto?
12. jan 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky super prispevok? ja o nicom neviem
12. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na prve a od 1.1. aj na druhe a tretie dieta dostava matka 25000 sk. ja som to prepasla o nejakych 6 tyzdnov, lebo minuly rok to bolo len na prve dieta. schvalili to uz niekedy v lete, tak si vies predstavit, ako ma slak triafal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keby sme nahodou chceli este jedno, tak zas nic nedostanem, lebo to by bolo uz stvrte dieta :confounded:
12. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcem sa poradit,ked kojim mozem sampiony??
12. jan 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode :slight_smile:
12. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak to mi je luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to znamena ze ja ked mam len jedno a budem chciet druhe, tak aj ja dostanem dalsich 25 000? no a ked uz su eura, tak v eur, nie? no to potom budem mat nasetrene uz 50 000 bez roboty? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, tak fajn, ked si nasla :slight_smile: A na plavecke kurzy nechodime, ani sme nechodili..aj som zvazovala, ale potom sme sa na to nedali, aj ked drobec vodu zboznuje..
12. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez nechodime plavat,
12. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak nejak :grinning: no 50 000 dostanes, ak statu porodis este dve deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz som sa narozculovala dost. keby to schvalili dva tyzdne pred novym rokom, tak ma to nestve. ale oni uz v lete :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dlhsie ostat nechcela :grinning:

ja by som rada chodila plavat, len neviem, kam - ci tu, alebo do teplic, pripadne do tn :unamused:
12. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi..ano, na prve tri deti mas narok na tych 25 000, teda v eurach neviem kolko to je teraz narychlo :slight_smile: A bez roboty, no neviem, zas tak uplne nie, nieco predsa len treba spravit :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani, mozno to ma zuzka bez roboty :grinning:
12. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,neviete mi poradit,kde je v dca nejaka galanterka? :grinning:
13. jan 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, no, ktovie ? :grinning:

Lugu, jedna galanterka je v obchodnom dome MAJ na poschodi, len teraz presne neviem v ktorej casti, nieco sa mi mari, ze tam, kde je lekaren, tak tam treba ist hore, tam je len jeden obchod a to by mala byt ona, no a druha je kusok od Lidla, vola sa Lucia tusim a hned vedla nej je hrackarstvo, je to hned za hlavnou cestou, smerom od SPS k Lidlu..snad som trochu poradila..
13. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: kde ste vsetky?

sa mi nechce ist na postu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
galanterka ja aj lucia oproti priemyslovke ale cez obed tam maju dlhu prestavku a aj v obchodnom dome FIX je jedna taka mensia ale dobry vyber latok. no a ako pisala tanicka aj v MAJI hore je jedna :slight_smile:

lugu a ty kde byvas, ked taketo veci nevies? :grinning: :grinning: :grinning:

sisa to si pekny lenivec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved to mas tak bliiiizko. zo 105ky. sa hanbi :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som akurat prisla z vonku, som sa bola s malou prejst okolo panelaka bez kociara, tak viac som ju nosila na rukach ako chodila :grinning:
Tani este si u svokrusi?
13. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, uz sa hanbim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: len som taka unavena, spala som 4 hodiny :frowning2: a je mi zima aj doma od tej unavy. ale mala strajkuje, ziadny popoludnajsi spanok sa nekona. nakolko sa mi o chvilu vrati syn zo skoly, tak to vzdavam a idem na tu postu. mozno aspon trosku zaspi. len ked sa mi nechce s tym kocikom sa zas trepat :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby bolo teplo, tak ideme so satkou :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vam ide horuca voda?
nam len nejaka taka vlazna no horuca to urcite neni
13. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mam postu vybavenu, ale musim ist este raz :unamused:

centik, my mame vodu na prietokac, tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanidlo dakujem :grinning:
Zuzi ja nie som z dca a take veci som zatial nepotrebovala
Centik nam dnes tiekla horuca voda,aspon ked som umyvala poobede riady,tak tiekla
Baby ked uz tak dobre radite,kde sa co nachadza je tu v dca aj pedagogicko pychologicka poradna a kde?Dik :wink:
13. jan 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa co si potrebovala k tomu vybaveniu na prispevok??nejake potvrdenia od lekarov, ale nieco ine?? tlacivo si si vypisovala az na tom urade??
13. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugu : tazka otazka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: neviem
13. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuyi konečne som sa zaregistrovala tak napíš čo nové Koyška
13. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, akurat sme dorazili do DCA..a voda nam dnes vraj isla v pohode, nam strajkovala minuly tyzden tusim v stredu, ale to bolo aj na dverach dole napisane, ze sa cosi bude robit, tak ujovia v pivnici trieskali cely den..doobeda nesla voda ziadna a teplu pustili nakoniec az vecer..mozno aj u vas cosi take..
13. jan 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAni nam tu trieskali vcera, co nesla vobec, ale dnes isal slaba, ale uz ide teraz
13. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok