Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
25. jan 2010

ja pojdem do MC az zajtra dnes nemozem. Kdo sa este prida okrem Inesky?

lenka0402
25. jan 2010

Ahojte 😵
Tak rano uz soplik ziadny tak sme isli na to ockovanie,tak ho este pre istotu popozeral a urobil nam aj rocnu poradnu,,a zaockoval 😝 dufam ze budeme v pohode 😉 Maly sa drzi stale na tej istej vahe len do vysky rastieme 😉

Baby zajtra ak budeme v pohode,a vyde nam to tak sa zajtra urco pridame aj mi 😉

Ako bolo na masazi? 😕

lenka0402
25. jan 2010

A dnes mame 11 mesiacikov,,uz sa bliiizi mega oslava 🙂 🙂 😵 😵

inneska
25. jan 2010

tak my sme už doma, erik je už hore...

prednáška...z tej prednášky máme velký prd, lebo bolo vela mamičiek, teda aj vela detí a ešte viac hluku...počuli sme každú 10 vetu 😒 ani žiadne názorné ukážky, ani nič...ale kto chce, môže si spraviť kurz za 33€ a dostane certifikát, že to môže aj on robiť...

zajtra isto ideme..a potom na tú poradňu 🙂

lenka, radi vás zajtra uvidíme 😵 a gratulka k 11 mesiačikom 😵 😵 😵

mkatka
autor
25. jan 2010

Co je zumba??? Se mi to nechce dočítávat 😝

zuzula25
25. jan 2010

my sme uz tiez doma,Matko sa uz naobedoval,ja tlacim do seba segedinky a varim hovadziu polievku

z tych masazi som mala rovnaky pocit ako inka,nic som nepocula,bol tam hluk(ale zas co chceme od deti) a ziadna nazorna ukazka

my ideme tiez isto

leni gratulacia k 11 mesiacikom leti k vam....a nespominala si mi,ze ste na Mateja narodeny-to je potom 24 😕 😅

dm1
25. jan 2010

no tak to som rada ze som nesla ved prednaska o masazi babatiek bez praktickej ukazky je tak akurat na 2 veci 🙄

zajtra sa tesime!!! mozno pride aj kamoska co ma rocnu malu tak bude mat zuzkin Matko kamosku 😉

lenka0402
25. jan 2010

jejda zuzi hned som sa bola aj pozriet v kalendari 😕 my sme narodeny 25teho..takze som si to sekla o 1 den 😝 takze na frederika 😒

lenka0402
25. jan 2010

katka zumba je fitnes cvicenie z latinskoamerickymi pesnickami 😉

ivetka5
25. jan 2010

Ahojte, tak malý sa zobudil, až keď sme prišli domov, napapal sa, pobehal a teraz drieme. No môj názor na dnešnú prednášku, nič moc, moc tam chýbalo, že aspoň teta nedala názornú ukážku, čo som myslela, že samo to tam bude 😒 No čo už.

Zajtra to platí aj u nás.

Lenka, gratulujeme k 11 mesiačikom🙂)

sisa.b
25. jan 2010

ahojte,

tak citam, ze prednaska nic moc 😒 a to som premyslala, ze pojdeme, ak mlada vobec nezaspi. nakoniec o pol deviatej zalomila 😝 spali sme 6 hodin, tak dufam, ze dnesna noc bude lepsia 😔 pol noci som tu s nou skakala na fitke a ona bola na chrbate, takze svalovica celkom dobre rozcvicena 😀 akurat ma chrbat boli strasne a zle sa mi pri tom hopsani pisalo 😒

lenka, gratulujeme k 11. mesiacikom 🙂

dream.d
25. jan 2010

Takže so Zumbou spokojné. Budúcu nedeľu sa pridávam aj ja. Je to také akčné, podľa videa. To bude pokračovacie cvičenie, či niečo nové sa na budúce bude diať. Koľko Vás tam asi bolo? Mali ste dosť miesta?

zuzula25
25. jan 2010

dream super,ze sa pridas???to tvoja svagrina zalozila skupinu na facebooku??ma nieco s tym spolocne??
nevieme co bude na buduce...asi to iste,ale este ma napadlo,ze ci vcera neukazovala co vsetko je zumba a teraz budeme na kazdej hodine cvicit jeden styl...neviem.bolo tam vela ludi cca 30 a telocvicna je velka,tak tam bolo dost miesta,ale myslim,ze nabuduce bude menej,ked teraz bola zadarmo hodina,neviem

ivetka5
25. jan 2010

Takže na zumbu sa nám to zbiera super🙂 Len neviem, či teraz nesklamem ja, ak pôjdeme preč, tak nepôjdem, ale nabudúce si to vynahradím🙂)) Ja si tiež myslím, že to bude ako Zuzka hovorí, lebo taj tie baby, čo tam už boli, im to išlo super, takže museli ísť pomalšie, ako sme išli včera 😀

sisa.b
25. jan 2010

baby, ja si osobne myslim, ze dalsia hodina bude podobna, aby sme zas precvicili vsetky partie tela. teda ak by mala byt hodina len jeden styl, stale to iste, tak ja urcite koncim. to by ma nebavilo. podla mna bude mozno maximalne obmienat nejake cviky, ale stale to bude tak, ako vcera. ved si predstavte, ze by to tu pol roka frcalo a my by sme sa len teraz pridali. urcite by kvoli nam necvicila len zaklad, to by jej odisli vsetci ostatni. ked som zacala chodit na aerobik, tak som prve tri hodiny nestihala, kym som sa zabehla, ale kvoli mne nespomalila...

zuzula25
25. jan 2010

no ved sa nechame prekvapit,ale jednoznacne sa tesim
sisa ty uz budes mat po skuskach,ze???

sisa.b
25. jan 2010

zuzi, nie, bude ma este cakat opravak z mechatroniky 😝 tym som si 100% ista. normalne uvazujem, ci si na nu nenecham este tyzden, ale asi sa pojdem aspon pozriet, nech viem, o com to je. ved jedno FX tiez potrebujem do zbierky 😝

zuzula25
25. jan 2010

takze budes mat po skuskach 😉 my ti verime,si sikulka.takze ideme po zumbe na kafco

sisa.b
25. jan 2010

zuzi, prehrala by si, keby si sa stavila 😝 su to vsetko veci, ktorym nerozumiem ☹ tak neviem, ci mi bude jeden opravak stacit 😔

zdenka112
25. jan 2010

ahojte tak mne zajtra kamos donesie zumbu tak budeme sa vrtiet aj doma.inak baby po tej zumbe by sme mohli ist aj niekde sadnut na chvilu nie?

zdenka112
25. jan 2010

sisa hlavne sa nestresuj z tych skusok.ty si sikovna urcite to spravis. 🙂

lenka0402
25. jan 2010

zdeni to je jasne ze si pojdeme sadnut 😉 dufam ze sa pridaju aj ostatny 😵 😵

My uz teplotujeme 😝 hnusne ockovanie 😠 😠 pred hodinou 38.5 a teraz 39 😠

zdenka112
25. jan 2010

no eni to ti nezavidim.tie ockovania sme celkom dobre znasali akurat prve ockovanie sme mali teploty.inak to bolo ok.

ivetka5
25. jan 2010

No tak, ja som bola stále v tom, že my máme poradňu na konci tohto mesiaca, ale to už je tento týždeň, tak zajtra pekne frčíme 😅 Tak pôjdeme s vami Inesska. No a máme sa dohodnúť na očkovanie 😠

Lenka, nech teplotky rýchlo pominú☹

zuzula25
25. jan 2010

sisa ziadny opravak a kludne sa aj stavim s tebou 😉

leni tak nech rychlo teploty zmiznu,chudatko Alex,my sme tiez teplotovali prvy den a najhorsie v noci,potom uz teplota klesala.supni mu hned nurofen sirup a davaj po 6 hodinach aj ked bude teplota klesat-je to aj dobre proti bolesti.ja som to tak davala a este som davala k tomu aj fenistilove kvapky.ach to hnusne ockovanie,chudatka deticky co si musia prezit

zdeni tak budete doma zumbovat,super.to budes mat dvd???zeby si mi to prehrala??

ivetka5
25. jan 2010

Baby, len aby ste potom v nedeľu vládali, keď sa doma vyzumbujete 😀

kvetinkaaa
25. jan 2010

aj ja chcem ist na zumbuuuuu! to uz aby som si opatrovanie zhánala na nedelu 😖

zuzula25
25. jan 2010

ako tak vidim, budem musiet naklonovat deda 😀

sisa.b
25. jan 2010

zuzi, dvdciek stiahnes vela z netu 😉

lenka, drzim palce, nech teplota rychlo prejde a nech je maly fit

sisa.b
25. jan 2010

zuzi, prehras aj gate 😝 😀
a co sa vlastne stane, ked nespravim? 😕 pojdem na opravak, ak ho spravim, tak tym to konci? ci aj to FX budem mat v indexe 😕