Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
25. jan 2010

no neviem cie gate...aby neboli tvoje 😀

ja neviem stahovat z netu,resp mna to nebai a potom sa neucim take veci.na to mam muza,ale tomu sa tiez nechce....

centik
25. jan 2010

Inka uz som vravela Lubovi ze tu vyhodis tvojich chlapov po ceste v nedelu, tak sa tesi 😀

ivetka5
25. jan 2010

Sisa, no ak pôjdeš, čo isto nepôjdeš na opravák, tak FX sa nezapisuje, len ten opravný🙂 Ty si šikula, aj keď som ti povedala, že ja by som bola dávno v .... z tej školy, tak nemysli na to, že nespravíš, to sa ti bude len horšie učiť ☹

sisa.b
25. jan 2010

ivetka, ale ja nie som technicky typ ☹ tak neviem, ci aj ja nepojdem tahet zo skoly 😒 v lete ma caka elektrotechnika, tak to bude dalsi zabijak pre mna 😔
takze to je jedno, ci dostanem pismenko na prvy, alebo na treti raz? 😕 cize ak moji spoluziaci dostanu Acko z matiky na treti pokus, tak sa im to bude ratat tak, ako mne, ked som spravila na prvy?

sisa.b
25. jan 2010

tak som kapitulovala 😔 dieta mi tu vresti od unavy, za hodinu bude vyspata a zas bude celu noc strasit

inneska
25. jan 2010

tak my sme papali(zase cviklu 😀), tak sme museli rovno do vane ísť...tentokrát bola cvikla všade 😀 a nespíme 😝 a ešte som sa capkala s fotkami..objednávala som...

tak na zumbe budeme banda ako hrom 😀 😀

lenka...nech sa alexko čo najskôr odteplotuje 🙂 my sme druhé očko mali horšie...ale len mierne zvýšená teplotka...a mrzutý bol..inak ok..

ivet...super, aspoň nepôjdeme sami na poradňu 😉

janka...poviem aj ja tibimu, ked sa zobudí...dúfam, že sa poteší 😀

sisa...neboj, spravíš...máš tu tolkú morálnu podporu, že musíš 😉

sisa.b
25. jan 2010

ste zlate baby, ked mi tak verite 😵 😵 😵 to aby som v nedelu nikam nesla, ked nespravim 🤐

MD nam zas nachystal ovocno-slahackove pohare 😅 asi budem musiet tu zumbu aj doma cvicit 😝

inneska, to bude parada, ked sa zacne sam ucit jest 😀

dm1
25. jan 2010

sisa u nas bolo uplne jedno na kolky krat si dostala za A vzdy sa zapise do indexu len ta skuska co si spravila

na zumbu sa pripajam aj ja s kamoskou len neviem ci mi dovtedy prejde svalovka z dnesneho squasu

zdenka112
25. jan 2010

zuzi jasne ked to budem mat hodim to na cd.my sme s malou vecer zubovalia ja mam svalovku

inneska
25. jan 2010

tak na zumbu idem, mm má už dohodnuté rande s mm od centíka 😀 janka, aj on sa teší 😀

sisa...jáj, no to bude 😀 to papanie...ale teším sa na to 😵

dm...na zumbe svalovku rozcvičíš 😉

ivetka5
25. jan 2010

Sisa, presne tak, keď dostanú A na 3-tí krát, tak sa nerobí žiadny priemer, tak majú normál A ako ty, čo si to an 1-vý šup urobila 😉

centik
25. jan 2010

Inn tak super, som zvedava ako to zvladnu 😀 😀 😀

ivetka5
25. jan 2010

Inesska, aj my sme radi, aspoň nebudeme sami čakať 😉 Ale úplne som zabudla, že je fakt koniec mesiaca 😅

centik
25. jan 2010

a zajra je tam co? este som nikdy nebola v MC, tam sa nieco aj plati? ci ako to tam je?

dm1
25. jan 2010

centik zajtra je tam cvicenie na fitloptach s babatkami. plati sa za vstup 1 euro a tusim nieco aj ked budes cvicit. my sa budeme len pozerat lebo budem mat isto svalovicu jak svina este. asi pridem az po 10 trochu lebo budem cakat kamosku z autobusu

sisa.b
25. jan 2010

mna z nej porazi, ona spi, len ked som pri nej v posteli 😠 😠 😠 uz je zas vyspata 🙄

tak ste ma celkom potesili. uz mi je jedno, aj keby som tu skusku urobila az v lete 😀

ivetka5
25. jan 2010

Hej, za vstup je ečko, no a za cviko myslím nič, dnes boli 2 eurá. 😉 Uvidíme zajtra.

zuzula25
26. jan 2010

dobre ranko.
centik tak ako pisu baby vstu do MC je euro,ale je tam super-teda aspon mne sa tam paci a hlavne matkovi,za cvicenie sa nic neplati naviac.organizuju tam tieto prednasky,zaciatkom marca by tam mal byt aj karneval.no my az buduci rok budeme karnevalovat

dm no svalovicu treba rozhybat

tusim aj ja zacnem doma zumbovat 😀

inneska
26. jan 2010

ránko želáme 🙂

aj mne sa tam páči v tom centre, človek si tam fajn oddýchne, aspoň trochu..ešte ked sa bude vedieť erik sám zahrať, tak to bude super 😀

a karnevalovať sa asi tiež nebudeme 😀

jani...poooood, bibi sa tam zahrá, nájde kamošov, frajerov 😀 a my pokecáme 😉

dm1
26. jan 2010

tak my prideme trochu neskor cakam tu kamosku z autobusu. do pol 11 som tam a donesiem chalanom az 2 baby 😉

centik
26. jan 2010

no asi nejdem, lebo sme teraz vstali 😀
ako casto to tam byva? hadam sa niekedy pridam, dam si budicek 😅

ivetka5
26. jan 2010

Ahojte, tak v centre bolo ok kým to Noelko nerozplakal 😒 No pre nás bude asi nevyhovujúci čas, lebo o takom spinkáva, tak preto taký mrzutý je, no doma dlho nemohol zaspať, až teraz konečne. No na poradni sme mali 8820g a 75 cm. No a 8. marca ideme na očkovanie. Ešte máme čas, ale veď to uletí rýchlo.

Zuzka, vy ste boli dokedy v centre? Inak ako sme išli odtiaľ dala som ho hneď lahnúť a aj zaspal, len zas u dokiho som ho budila.

dm1
26. jan 2010

ivetka nas tiez v tom case spava tak som ho doma aspon na polhodinku dala spinkat este predtym a 2.krat zaspal az teraz predchvilou. Zuzka isla tusim o pol 12 a my sme tam boli s kvetinkou do konca do 12 lebo ta prisla neskoro dost. Potom isla kvetinka s miskou este k nam tak sa tak sa trochu zahrali a napapali.

inak mate krasne miery uplne ina vahova kategoria od nas 😉

ivetka5
26. jan 2010

Dm, hej, Kvetinku sme stretali po ceste, bola autom. Neboj nič, aj vy priberiete, ani sa nenazdáš. 😉

inneska
26. jan 2010

ja som ešte varila ako sme prišli...

my na poradni tiež dobre...máme ´len´ 9650g a 75cm a 45cm obvod hlavičky 🙂 a spravil krásnu fontánku u dokiho 😀 😀 ked sme sa šli vážiť 😀 tak sme museli aj bodynko meniť..mi to už dávno nespravil 😝 a tiež ideme 8.marca na poradňu ako ivetka s noelkom 🙂 tak zase pôjdeme spolu 🙂

inneska
26. jan 2010

dm...potom by si mi mohla poslať tie foto, čo si ma dnes fotila s erikom v centre? 🙂 kujeeem 😀 😀

ivetka5
26. jan 2010

Insska, že LEN, ste väčší ako my🙂 😀

inneska
26. jan 2010

ivet...preto som to tam schválne napísala 😀 😀 ale čakala som trochu viac...ale to neva, aj som rada, aspoň neni z neho macko a nemusíme tak rýchlo meniť oblečenie 🙂

mkatka
autor
26. jan 2010

čaute, dneska jsme se vrátili, uf 😝

kam chodíte na tu zumbu?

kdy vám začaly děcka sedět? mám takový dojem, že Editka bude brzo. kdybych jí na klíně přidržovala za ruce, tak už i bude, ale ve 4 měsících (ani ještě ne) je to dost brzo ne? aby si neponičila páteř...

zuzula25
26. jan 2010

ahojte.
tak sme boli v MC do pol 12,potom som isla este do billi s maminou,takze domov som prisla o 13.30 😝
no a vytocil ma totalne chlap 😠 😠 😠 😠 ze akoto ze nestiham 😠 😠 😠 😠 😠 ty kokso 😠 😠 😠 normalne som nasrata este teraz.

ineska,ivetka pekne miery 😉

katka no podla mna je to veru dost skoro posadzovat malu,urcite ju nedavaj sadnut,dieta by sa nemalo davat sadnut pokila si same nesadne.mne Matko si sam sadol v 7 mesiacoch dovtedy som ho len parkrat posadila v kociku,ale len na chvilku,no urcite nie skor ako v 6 mesiaci

zumba je v telocvicni na byvalej II zakladnej skole,tam kde je MC vzdy v nedelu o 15