Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
26. jan 2010

lenka, vitamin c je doplnok k vyzive, ziadne lieky. ja jej radsej dam Ccko, ktore jej neublizi, nez by som mala do nej pchat sirupy a cipky od horucky, ktore obsahuju kopec bordelu 😉
minule sme s Cckom vyliecili aj sopel s kaslom, ziadne lieky sme nepotrebovali, takze davam ho detom nadalej kazdy den

sisa.b
26. jan 2010

lenka, prepac, napisala som to dost sprosto 😔 len ma to mrzi, lebo som to tu viackrat pisala, ze samotny vyrobca hexavakciny na to v pribalovom letaku upozornuje, aby lekar dobre zvazil, ci da naraz aj ocko prevenar. mozno, keby si si nechala poradit, tak sa nemusel maly trapit v horuckach dva dni ☹
tak prepac este raz 😔 a drzim palce, nech to mate rychlo za sebou

dm1
26. jan 2010

tak konecne sa mi podarilo nahrat foto. to zmensovanie ma zabije...zlaty FB https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ja prave uvazujem ze sa dam zaockovat proti kiahnam ja lebo ja ani mm sme ich nemali a bojim sa ze keby ich maly dostal a ja by som bola tehu bol by problem. ale ked kojim neda sa takze neviem ako to vyriesime

zdenka112
26. jan 2010

dm pekne fotecky.a aj pusinky tam lietali.....

dm1
26. jan 2010

sisa ja si myslim ze mozno by ani oddelenie vakcin nepomohlo ved tusim na pribalovom letaku aj samotnej jednej je ako mozny nasledok horucka takze to sa moze len spekulovat ci by ju nemal. Kazde jedno ockovanie aj samo o sebe moze a nemusi priniest neziaduce ucinky a aj ked sa podla mna poda C alebo nieco ine hocico tak vlastne nikdy nevie clovek ako by telo zareagovalo bez toho - mozno rovnako mozno viac

dm1
26. jan 2010

zdeni to kamoskina Nikolka je taka akcna vzdy sa na toho nasho drobca vrha a len by sa bozkavala 😉

dm1
26. jan 2010

inak sa mi paci ako tam nas pozuje ked papa Noelko a Erik

zdenka112
26. jan 2010

uz mas aj nevestu teda ?peknucki su

sisa.b
26. jan 2010

dm, ved ja viem, ze kazda jedna vakcina to moze sposobit. ale ked je tam vyslovene pisane, aby lekar zvazil, ci ich ma dat spolu, tak mi to nedalo, aby som dovolila obe naraz. prevencia je podla mna lepsia, nez riesit samotne nasledky. a u nas sa to vyplatilo. to c-cko som sem tiez kopirovala z odbornej knihy. chcela som len poradit, lebo ma mrzi, ked sa babence takto trapia ☹ ☹ ☹

dm1
26. jan 2010

zdeni on to ma rozbehnute na viacere strany 😉 dnes tam mal vsetky 3 frajerky pokope ale nejako ho to neda nebralo 😀

yvka1
26. jan 2010

ahojte, dm malý je božský, zabíja ma tá jeho ,,leháro poloha na boku 😎 😀

my sme dnes poobede tak vymrzli, že ešte teraz sa nemôžem zohriať. Malý bol u babky tak som s malou vybehla hore na dutaf sa korčuľovať. nemohla som ju odtiaľ dostať, tak sme tam boli pomaly 2 hodiny a potom pre malého a ešte cez celú dca domov - brr 😝 ale už sa celkom malá chytá tak hádam sa to zachvíľu aj naučí- už išla dnes sama-nesmela som sa jej ani dotknúť-iba keď padla som ju musela zdvíhať,lebo to jej nešlo 😅

leni zohnala si botky? 😕

baby ozaj teraz ma napadlo,prečo by mali vracať za Nurofen sirup jahoda v lekárňach peniaze? 😨 😕 som to len tak útržkovo začula v správach ešte min týždeň ale vždy na to zabudnem, tak teraz neviem o čo ide.

baby aj ja si prosím to dvd zumba-budem doma nacvičovať, nech to neni až taká hanba potom 😀

s tým očkovaním-no neviem -ono je asi ťažko hovoriť, čo pomohlo,hlavne každé telíčko na to reaguje inak. u nás klop klop sme všetky 3 zvládli bez teploty bez bolestí tak dúfam že to tak aj ostane 😝 😔

zuzi ak ťa to poteší- mňa mangel dnes vytočil do nepríčetná. som mu povedala aby mi zobral do martina nabrúsiť korčule, keďže to tam majú nonstop v prevádzke a on ,,pán hookejista" mi povedal že si ich mám dať nabrúsiť v nedeľu v dca, vraj či sa tam nemôžem prejsť 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sisa.b
26. jan 2010

yvka, lebo boli nejake zle, ale neviem, co tym sirupom bolo. my mame pomaranc, ktory davam vacsinou samkovi, ked ho nohy bolia 😔

manzelia vedia byt zlati 😀 😝

dm1
26. jan 2010

yvka to bola zla len jedna sarza je tu o tom aj tema na MK ked si das vyhladavat. ja som kukala a nemame ten

sisa.b
26. jan 2010

yvka, tak uz viem, kde je dutaf 😀 😝 a to tam je nejake klzisko? korcule asi mate svoje, vsak?

sisa.b
27. jan 2010

tak ja zas nemozem pred skuskou spat ☹ a stale mi vrta v hlave ta nasa debata - mrzi ma, ako sa vyvinula, pritom mne neslo o nic ine, len som chcela poradit lenke, ako ma malemu pomoct ☹ vsetci vieme, aky je vitamin c zdraviu prospesny a navyse nema ziadne vedlajsie ucinky na rozdiel od liekov. davala som sem tie informacie o tom, ako moze zmiernit neziaduce ucinky po ockovani, lebo tu sa nejedna len o dvojdnovu horucku. je mi jasne, ze debatovat o tom, co by bolo, keby sa tie davky rozdelili je uz zbytocne 😔 davala som vam tie informacie o ockovani a c-cku preto, lebo som bola rada, ze som k takym informaciam prisla a keby to pomohlo aj len jednemu babatku, tak by ma to tesilo. to nie su informacie typu - jedna babka povedala, su to roky vyskumov... mozno keby ste toho nastudovali tolko, co ja, tak polovica z vas by ani neockovala 😝
takze lenka prepac, len som ti chcela poradit ☹
a dufam, ze ma na zumbu zoberiete 😕 😕 😕

zuzula25
27. jan 2010

dobre ranko.
sisa ja si nemyslim(ked som teraz docitavala)ze baby to zobrali nejako zle o tom poradeni s ockovanim,len napisali svoj nazor co si oni myslia.ja napriklad osobne som rada,ked tu pises taketo novinky z vyskumu 🙂

ivetka,ale ved mal navarenu veceru-dokonca si ju aj pochvalil,ze aka je vyborna,ze odkial mam recept.ale ked prisiel domov tak som akurat jedla jogurt a sedela pri PC a on ze uz by som mohla aj nieco robit.ale to bolo 5 min ut co som si k nemu sadla,vecera sa uz piekla,bolo treba len povysavat a trochen upratat.proste on si mysli,ze ja sedim cely den na zadku a matko sa sam hra 😝

homara som tiez este nejedla,lenka ako si ho robila??

sisa zumba v nedelu plati a dnes drzime paste na skusku 😉

leni ja som si ani nenasla neprijaty hovor od teba 😕 ked som prisla domov som mala vypnuty telefon,tak neviem ci v tej zime sa mi vypol a tym padom mi neukazalo ze si mi volala.prepac.no a sirup s cipkom by sa mal striedat po 6 hodinach-v podstate je ten zaklad tam rovnaky paracetamol aj v sirupe a aj v cipku.no ja som uz dala aj po 5 hodinach tiez po ockovani ale od bolesti
a duham,ze uz ste bez teploty.uz bude len lepsie a zachvilku si ani na teplotu nespomeniete.

takze v nedelu po zumbe si pojdeme niekam sadnut na kafe 😎

yvka1
27. jan 2010

sisa držím palce ale veď ty si šprt tak to ani nepotrebuješ 😉

baby no ja som asi zas dozumbovala-v sobotu aj v nedelu mám prednášku 😠 😝

yvka1
27. jan 2010

inak dobré ráno 😅

a ozaj nerobíte niektorá kuracie prsia + Niva + brokolica. mne sa táto kombinácia páči ale neviem ako to mám spraviť.

dm1
27. jan 2010

sisa presne ako zuzka napisala - ja samozrejme chapem ako si to ty myslela len som napisala svoj nazor na to 😉

ja sa tesim na zumbu uz aby bola nedelaaaaa

inneska
27. jan 2010

ráničko 🙂

včera šiel desne pomaly kôň a ešte mi bolo aj zle od žalúdka...som si navečer aj s erikom pospala, ale nepomohlo 😖 dala som si aj med so škoricou(minule mi perfektne pomohol)ale teraz pomohol len tak na hodku a potom sa to vrátilo, ale už to bolo kúsok znesitelnejšie..ale do noci som ho cítila..ešte ma 2x prehnalo..a dnes je už dobre 🙂

dnes som si konečne pospala, že som nemusela vstávať variť erikovi obed 😀 do pol 9....a dnes sme doma, som rada, že sa nemusíme nikam chystať 😎pôjdeme ked tak zajtra...

dm...no suprové fotečky 😵 😵 😵 a mohla by sim mi poslať aj na mail? lebo ked si ich takto z netu stiahnem,tak sú moc malé ... ešte včera som ti IP poslala 🙂

yvka..nerobím takú kombinejšn, ale ked niekto hocí receptuš,tak by som aj ja skúsila 🙂

zuzi...no keby mne mm povie, že nič nerobím, tak sa mu nehcám na celý víkend nech sa úplne sám stará ..nech si to skúsi..a ešte by mi musel navariť, oprať a aj vysávač by som mu dala do ruky 😝

zdenka112
27. jan 2010

ahojte tak moj chlap si vysksal byt s malou doma ked som bola na operacii a povedal riadna makacka.a to mala viki pol roka. 😉 to som mala strach ako to zvladne ale uplne super ani z rodiny nikto nebol u nas.

zdenka112
27. jan 2010

inak sisa myslim si ze lenka sa urcite neurazila.ja som horucky vzdy riesila diazepanom a cipkom lebo mi sme mali vzdy 40 a to este aj krce.je to borde ale pomohol.a musim si zaklopat zatial sme stale zdravi. 🙂

ivetka5
27. jan 2010

Ahojte, ale ste toho popísali, babeny 🙂 No my sme dnes spinkali do 9:10, a teraz spinká zas, konečne má svoj režim 😀 Obed som už navarila malému, tak pôjdeme von, keď sa napapá. Vyzerá byť slniečko, ale je kosa ako svet.

Yvka, nemali ste byť včera už v Martine? 😕 Aspoň si tak spomínala v pondelok, či zmena plánu?

Zuzka, no to mi hovor, to tiež aj u nás, že na nete vysedávam a pod. Večer ho mal prebaliť, raz za deň, čo mu nikdy problém nerobilo, a tiež vyletel jak čmeliak. Ach tí chlapi 😠

Sisa, držím palce na skúšku, aj keď si asi už tam.

lenka0402
27. jan 2010

Caute zumbice 😀 😵 juuuj tak sa teim na nedelu,ked sa zas poriadne rozhybem a hodime niekde to kafe 😉

Dm fotecky su suprove..a ako pise yvka,to Matkove leharo na boku..je strasne zlaty 🙂 🙂

Yvka botky som zohnala ale nie vo fixe..tam mali len take malicke ☹ ked ten moj drobec uz neobuje skoro zas nic.ked on ma ten nart strasne vysoky a tucnucky ze mu je zachvilu vsetko male ☹ tak som mu kupila len take capacky a po vyplate uz poriesim nejake tenisky 😉 uz v bate zimne kupovat nebudem aby ich mal na mesiac a zbytocne vyhodenych 20 eur 😠 kupim mu uz rovno tenisky. 😉

Yvka skoda ze neprides na zumbu ☹ ☹ a ja moc nivu nemusim,ja robievam z bambina ale skusala som aj z modreho kralovskeho syra..bud to len tou zmesou pooblievam alebo ich naplnim 😉

Zuzka homara som robila na diabolsky sposob,s cesnakom..ono sa to musi najprv uvarit a potom povyberat to biele masko.Ale robil to MM lebo poodelovat tie klepeta a hlavu to proste u nas robi chlap 😉

lenka0402
27. jan 2010

Zdeni ako chutilo pomelo? 😉

Sisa aj mi drzime palceky na skusku,,a nehnevam sa nemam preco.Kazdy ma pravo si povedat svoj nazor,svoju skusenost,a druhy to zvazi ci ano alebo nie 😉 ved je to verejne forum 😉
Len ma troska mrzi ze si napisala keby som si nechala poradit tak by mozno alex nemal 2 dni horucky. ☹

Ale zas mi tu nikdo nezaruci ze by ich nemal keby som tie vakciny rozdelila..kazde dieta je ine,a zabrat aj to ccko nemusi vsetkym. 😉

ivetka5
27. jan 2010

Lenka, tak by som si dala takého homára, len či by mi to chutilo, neviem 😉 A čo sú vám už malé zimné topánky? Ja tiež chcem na jar malému tenisky, máme 2-je 21, ale to budú asi až na jeseň, teraz jak má 18-ku, tak ešte chcem 20 kúpiť, uvidíme, aby sa nepotkíňal, keď začne cupitať.

lenka0402
27. jan 2010

Ivetka moj MM skonstatoval ze to chuti ako banan 😀 a ze nie je nad dobru klobasu 😀 😀
A ano su mu uz male,ani nie ze male ale on ma tucnu nozicku a nenarvem mu ju tam. ☹ no proste nohy jak fudbalista 😀

zuzula25
27. jan 2010

my sme dofrcali z vonku spinavy 😝 Matko ked padne tak sa mu zas nechce vstavat,tak zacne zem utierat rukavicami alebo stvornozkovat.teraz zas upratuje kamienky okolo kocika na chodbe.ach ja po kom to dieta je 😀 (zevraj som bola este horsia,ale preco mi to musi vracat??? 😀 😝 )

ja som este nerobila kuracie prsia s nivou a brokolicou-skus mrknut na nete,ale keby som to robila tak by som obvarila brokolicu,popucila,dala nivu mozno aj smotanu a spravila taku omacku ktorou by som poliala predsmazene kuracie prsia a dala piect.mozno to aj vyskusam

no a MM ked je s Matkom doma sam-neviem nemam to svedomie ich zatial nechat samych viac ako poldna,kedze kojim a bolo by mi luto Matka nie Manzela,tak ked pridem MM vysmiaty,spokojny ze im bolo dobre.no ved ja odstavim a neukazem sa doma cely vikend 😀

dm1
27. jan 2010

zuzka u nas rovnako. tiez ked mm kvoli kojeniu strazi maleho najviac 5-6hodin tak vzdy povie ze pohodicka. maly zrovna vtedy ma super naladu, zaspi hned, vsetko papa bez problemov....

sisa.b
27. jan 2010

lenka, ved preto som sa ti 3x ospravedlnila 😔 trapis sa a ja som ti len pridala ☹

skusku som spravila za B, som uplne mrtva 😔 este spravil jeden spoluziak za D ostatni vyleteli 😝 dakujem, ze ste na mna mysleli 😵