Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
2. feb 2010

inak to je fakt aj ja by som rada vedela ko to počítajú - keď som mala preventívku som za vyvtrhnutie platila 750 a teraz bez preventívky 600 🙄

dm1
2. feb 2010

yvka ja som dnes skusala pretiahnut pokial ide v sprche. islo ale nie moc... ked ja akosi na takom malom pipiku neviem ze kedy je to uplne pretiahnute 😨 som si robila srandu a mm som povedala ze to musim na nom prestudovat podrobne ale utekal na nocnu tak snad nabuduce 😀

yvka1
2. feb 2010

ivetka tak ja ho asi spravím svokre 😀

sisa.b
2. feb 2010

yvka, je to nanic, ale ked som chodila k statnej, tak som cakala na termin 4 mesiace a v total plnej cakarni dalsie 3 hodiny 🙄 sara mala problem s jednym kazom v mliecnom zube, tak som jej hladala zubara a urbil jej to az jeden sukromnik - arab v trencine. odvtedy som dlho chodila aj ja k nemu. bol perfektny, uplne vymakane vybavenie ambulancie, ale naposledy, ked si vypytal odo mna 1700 korun za jeden zub, tak som presla k zubarovi MD - to som bola tehu. ten robi tiez ako sukromnik, nema sice najnovsie vybavenie, ale vzdy sa pohybujem okolo 500 korun + injekcia zdarma 😀 tak som spokojna

dm1
2. feb 2010

yvka sak prave ja som s preventivkou platila tusim len o 100 menej a to bola oprava nie cele vrtanie ako predtym tak som nechapala

yvka1
2. feb 2010

mne keď som to pred tým skúšala tak to fakt len na pár milimetrov išlo a teraz sa to zrazu úplne ľahko podarilo presne ako našim pánpm manželom 😀

ivetka5
2. feb 2010

Yvka, vitaj v klube pretiahnutých 😉

Dm, ja som to dala mm, aby mu to 1-vý krát urobil. Je v tom zapracovanejší predsa len.

S tými zubármi je to divné, veď kedysi sa za vytrhnutie paltila akurát injekcia 100sk.

yvka1
2. feb 2010

že v klube pretiahnutých 😀

dm1
2. feb 2010

sisa ze 500 korun 😨 ved to je lacne akesi. ja som platila za zablombovanie urcite okolo 800 ak si dobre spominam. tusim zmenim zubara. mm ma dobru zubarku je lacna a dobra ale je straaaasne ukecana a vzdy v cakarni stravy aj 4 hodiny 😝

sisa.b
2. feb 2010

yvka, gratulujem k pretiahnutemu pipikovi 😀 😉

yvka1
2. feb 2010

sisa a ku komu chodíš?

dm1
2. feb 2010

ivka no musim to teda nechat asi na skusenejsieho mm 😉 . inak stal vedla mna ked som to skusala a poznamenal ze to akosi nejde tak to asi nebolo ono 😖

ivetka5
2. feb 2010

Dm, to si jej ho mala reklamovať, veď ja na zuby sa normál vzťahuje záručák 2 roky, aspoň niekde som to počula.

Yvka, to musíš niekomu, kto nevie, že je to člen rodiny, lebo svokra sa už od dverí bude pýtať, kde je zajo 😀

Sisa, ja som tiež tak prestúpila od jednej čo chcela odo mňa 4000 za 2 zuby, hovorím a koniec a teraz som aj s cenami spokojná.

sisa.b
2. feb 2010

dm, ved hovorim, ze som aj so sukromnikom spokojna 😉 a ja teda preventivku nepotrebujem, lebo som pravidelna navtevnicka viackrat rocne 🙄 moja mama ma v 60ke viac zubov a menej plomb nez ja 😒 a svagrina este ani jeden rozvrtany - to si vie niekto vybrat. a ked chodila ku nam, tak len pozerala na tie moje zubne procedury 😝

yvka1
2. feb 2010

si zober že tá moja svokra sa ešte aj do toho či máme alebo nemáme zajaca stará a vraj ho máme vyhodiť 😠

ivetka5
2. feb 2010

Dm, my sme mu to pri každom kúpaní trošku pokiaľ išlo robili, nikdy nie na silu, no a asi 2 týždne dozadu sa to podarilo. 😉 Takže len trpazlivosť.

Yvka, to ma len tak napadlo, ten klub 😅

sisa.b
2. feb 2010

yvka, chodim k psencikovi do trencina. svagor u neho naposledy platil 27€ za dva zuby 😅 ked mu ceny ofrfles, tak dava dobre zlavy 😀

centik
2. feb 2010

ale vas tu je takto proti noc 😀

a ku komu chodite baby??
tusim od januara isli hore ceny..

yvka1
2. feb 2010

do toho klubu ale potom patria nielen naši synovia ale aj my 😀 😅 😉

sisa.b
2. feb 2010

yvka, svokra je odkial? 🙄 aspon ta TM podrzi?

sisa.b
2. feb 2010

ze aky klub to mate 😀 😀 😀

yvka1
2. feb 2010

môj manžel je totálka flegmoš a on si nikdy nezastáva ani jednu ani druhú, čo ak to berem optimisticky je lepšie ako keby si zastával ju 😅

ivetka5
2. feb 2010

Yvka, to je asi údel každej svokier, že sa starajú 😝 jedným uchom dnu, druhým von, veď u nich nebýva. jedine, že by si im ho dala na prázdniny 😀

Centík, ani nehovor, len nech ma nebolí teda žiadny zub.-)))

Inak som, sa veľmi toho bála, že keď budem tehu, tak sa mi pokazia a práveže ani raz som u neho nebola, a ani jeden pokazený, klop-klop. takže 3-tí rok len na preventívky chodím.

yvka1
2. feb 2010

ivetka no super- tak ja som pri Vaneske prišla o 3 zuby 😝

centik
2. feb 2010

ja o svokrach poviem len tolko ze moj muz ma najlepsiu svorku na svete 😉 😀

ivetka5
2. feb 2010

Yvka, v niečom máš pravdu, že aj my sme tam 😀 Akosi sa nám téma otočila🙂)))

U nás je to to isté, keď niečo frflem, nikdy nič nepovie, alebo naopak.

yvka1
2. feb 2010

centík aj môj 😎

ivetka5
2. feb 2010

centík, to ja mu hovorím každý deň, že lepšiu ani nemohol mať 😀

centik
2. feb 2010

ja mam zuby tiey paradne uz mi chybaju 4 🙄 🙄

dm1
2. feb 2010

ivetka mna to napadlo hned pri tej temicke ze to je aj pre nas 😉

yvka tak to by si jej potom kludne toho zajaca mohla upect a este jej povedz ze si ju posluchla a zajaca sa zbavila 🤐