Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
3. feb 2010

mila lena, ked vam bude dieta chodit domov uplakane a bat sa napisat ulohy, aby ho nenechala pani ucitelka prepadnut, tak sa mozeme spolu porozpravat 😠 ja som tu len opisala, ake pocity mam z toho doma a co vsetko som na pani ucitelku pocula od inych rodicov na zdruzeni. samozrejme som nezabudla poznamenat, ze az do casu toho rodicovskeho zdruzenia som verila skor ucitelke, nez svojmu synovi, co ma dnes velmi mrzi...
pani ucitelka, ktora ponizuje deti pred celou triedou, je podla mna vysoko neprofesionalna 🙄 na rozdiel od inych rodicov, som povedala len tieto dva fakty pred pani riaditelkou. viac som sa nedostala ku slovu.
a neviem, kde ste prisli na to, ze len rodicia slusnych deti su slusní rodicia 🙄

sisa.b
3. feb 2010

a zaujimalo by ma, nakolko dobre mojho syna poznate

dream.d
3. feb 2010

lena111 myslím si, že sisa opisovala situáciu doma a na rodičovskom a vyjadrila svoj názor na ktorý majú v demokratickej republike právo všetci občania. Každý si chráni svoje deti a tak to má byť. Nie niekoho kritizovať za názory.

sisa.b
3. feb 2010

lena, este jedna vec - zaujima ma, s kym sa vlastne rozpravam. len sem vtrhnete, nakydate na mna vsetko mozne a ani sa nepredstavite. pekna zbabelost 🙄

inneska
3. feb 2010

babušky, mohli by ste mi poskytnúť info o stave chodníkov?? či sú akotak schodné, alebo je to na vraždu 😝 či sa mám vybrať zajtra kočíkom, alebo má mm zostať doma a zaviesť nás tam...dakujem 🙂

lenka0402
3. feb 2010

Cauky babuchy 😵

Ineska boli sme sa zo zuzkou sankovat,,vlastne prechadzat lebo drobec zlyhal a zaspal 😅 a chodniky boli otrasne ale ked som isla uz domov tak to odhrabavali ale zas ked bude celu noc snezit tak by som isla radsej autom 😉 ak mas moznost tak by som sa urcite s kocarom nebrodila 😝

Ivet nie zajtra nepijem..az 27 mame oslavu spolocnu z alexom tak tam sa strieskam 😀 ale nie,,dam si ale z mierou 😉

Baby by ste neverili kolko ludi nas tu cita 😒 akurat ked sme boli minule z ivet vonku tak sme sa o tom bavili..

lenka0402
3. feb 2010

inesska este dodatocne chcem Erickovi zablahozelat a posielame velku pusinku..a podla vlastnej skusenosti z rozutou sklenenou gulou viem ako sa citis..hlavne si to nevycitaj,ked sa ericko smejka tak je dobre..take male deticky rychlo zabudaju,nebojkaj bude dobre 🙂 🙂

mkatka
autor
3. feb 2010

Sisa nedej se! 😨

Sisa nebo někdo, kdo umí s fotkama v počítači.....mám fotku, která se docela povedla, ale zátiší je děs - suší se mi tam prádlo 🙄 nejde to nějak změnit - dát tam něco jiného?

sisa.b
3. feb 2010

k pani ucitelke uz len jeden nazor od odbornicky:

to je tragédia niektorých pedagógov, že nie sú pripravení na hyperaktívne deti..Kedysi, keď bolo jedno decko živé z celej školy, tak to bol akože postrach..Lenže teraz je detí s hyperaktivitou a poruchou pozornosti v každej triede niekoľko a zrazu sú z toho učiteľky na prášky..Preto hovorím, že každý učiteľ by mal absolvovať špeciálnu pedagogiku-ale nie iba ako predmet, ktorý uzatvorí skúškou, ale normálne si to aj odpraxovať a prežiť..Pretože potom sa takéto deti považujú za neprospievajúce, zlé, nepozorné a pritom sú veľmi inteligentné, šikovné..Iba im treba venovať trošku inú pozornosť ako ostatným a naučiť ho zvládať určité situácie normálnym tempom....a to je kameň úrazu... Skrátka z takýchto detí by mohli byť vedci, vysokoškoláci, umelci, športovci a iné kapacity, všetko záleží na pedagógovi, ako ho podchytí a usmerní ...

lenka0402
3. feb 2010

katka to je ale taka prplacka s takymi to fotkami 😝 mozes skusit napriklad fotoshop..da sa pozadie vymazat a zmenit alebo vystrihnut to pekne a hodit to na ine pozadie..ale zalezi aj aka je fotka. 😕

ivetka5
3. feb 2010

Ahojte, Sisa, to som myslela na moje dieťa, že spí 😀 Spal 2,5 hodky.

Lena111 vitaj medzi nami, sme rady, že ďalšia maminka medzi nami. Kedy pôjdeme kočíkovať? Lebo myslím, že prevažne tu všetky maminky máme detičky v kočíkoch, aj ty?? Lebo aj téma o tom hovorí 😀

Baby, tak super, že ste boli na sánkovačke🙂 Aj si to chalani užili? No Maťko, keď Alexko spinkal.

ivetka5
3. feb 2010

Baby IP 😀

lena111
3. feb 2010

Nakoľko moje obidve deti chodia na danú školu , viem aké sú tam pani učiteľky . Aj v synovej triede sme riešili problémy - šikanovanie . Riešili sme to na rodičovskom . Nikto z nás si nedovolil obviniť pani učiteľku z toho , že nezvláda deti . Je to výchovou v rodine . Pokiaľ rodičia nepodporia učiteľa a nepomôžu riešiť problém , učiteľ sám nič nezmôže .
Deti doma všeličo narozprávajú . Aj moje deti mi všeličo porozprávali . Treba si ale vypočuť aj druhú stranu .
Vráťme sa do detstva . Všeličo sme si doma navymýšľali , len aby sme sa vyhli trestu . Ale vtedy si všetci rodičia vážili učiteľov a nikdy pred deťmi ich neohovárali .
Nedovolili by si to ani dnes . Ja si ich za to vážim . A vážim si aj ťažkú prácu všetkých učiteľov . Až kto sa postaví pred žiakov , vie pochopiť aké ťažké to majú .

bambusko
3. feb 2010

lena, preco mam pocit, ze ty si ta ucka? 😕

bambusko
3. feb 2010

inak zdravim dca 🙂

lena111
3. feb 2010

Asi nezapadám do vašej skupiny . Ale veľmi ma rozčuľujú ľudia , ktorí ohovárajú človeka bez toho aby sa mohol brániť . Mám 2 deti a pani učiteľka o ktorej je reč deti nemá , tak to asi nemôžem byť ja . Vyslovila som len svoj názor .

sisa.b
3. feb 2010

lena, opakujem - vzdy som verila pani ucitelke a problemy som doma riesila. ked sa mi nieco nepacilo, tak som sla priamo za pani ucitelkou, nesla som jej vyrabat problemy ani k riaditelke, ani nikde inde. to, co sa mi nepacilo som jej rovno povedala a zopakovala som to na danom rodicovskom pred pani riaditelkou. nic menej, nic viac. tie ostatne veci, ktore som napisala, som len citovala rodicov, ktori sa tam stazovali - aj som k tomu napisala patricny uvod, ze co vsetko som sa od rodicov dozvedela...
takze toto nemam ani od mojho syna, ani ze by sa mne nieco na pani ucitelke nepacilo. to boli staznosti ostatnych rodicov na pani ucitelku.

zuzula25
3. feb 2010

ahojte.akurat sme sa vratili od nasich,Matko ani nechcel ist.domov zo sankovacky sme prisli ako snehuliaci,este sa vyvalal pred panelakom.a sisa vidis my tu mame asi inych obavytelov-tu zas nam hovoria,ze ked ideme s ivetkou kocikom,radsej aby sme zobrali sane,alebo pesi 😀

lena111-vitaj medzi nami a tymto tiez zdravim vsetky osoby,ktore nas citaju a potom klebetia o nas a tiez o tom nevieme a nemozeme sa branit.ani nevieme s kym mame tu docinenia a casto to riesime nase rodinne problemy.ja viem je to verejne forum....
a pokiial viem sisa tu nikdy neohovarala ucitelku,ale povedala svoj nazor.to je ohovaranie podla teba???
ako si aj ty prisla a povedala svoj nazor-za to ta teraz mame ohovarat???
a nesuhlasim s tebou 😒 tod moj nazor 😉

zajtra ideme do trencina pomynat peniaze 😀 ideme kupit aj sanky v trencine,lenka mi dala dobre info.potom ti ich ivetka poziciam a mozeme ist aj spolu na sankach,oki??
idem si precita IP

bambusko
3. feb 2010

sisa, kasli na to, vidis, ze si dal niekto pracu docitat dozadu a zaregistroval sa, aby mohol udriet, snaha o zapadnutie v skupine 😀

sisa.b
3. feb 2010

ja sama som bola zhrozena z toho, co som sa tam vsetko dozvedela... tym sa samozrejme nechcem a nebudem pani ucitelky zastavat. len ona a deti vedia, kde je pravda. ale ked sa viacere deti zhodnu na tom istom, tak neviem, kto by potom veril pani ucitelke.

ivetka5
3. feb 2010

Ach baby, fakt, budeme od dnešného dňa písať ako naše deti ka..kali, cikali, prdkali, grgali, papkali a pod.

Sisa, si to vymyslela na 1***.

Zuzka, ok, uvidíme ako sa Maťko zatvári, keď uvidí spolujazdca. Ale vieš čo, nepíš, lebo ma pol Dubnice ohovorí, že náš malý nemá sánky 😀 😝

Bambusko vitaj 😵

ivetka5
3. feb 2010

Bambusko,ale aj mňa by nahnevalo, keby sa tu niekto vyjadril, že sú aj slušné rodiny so slušnými deťmi. Sisu poznám, nezastávam si ju, ale myslím, že sú slušná rodina.

bambusko
3. feb 2010

ivetka dik 🙂 mne totiz nedalo, lebo sisu poznam z ineho kolektivu 😎 preto sa mi hned zdalo, ze to bude ucka, lebo ona urcite nema o sisinej rodine mienku, ze je slusna, ked si dovoli posielat chrobacne odkazy po decku 😒 inak vas necitam 😀 len som si odbehla zo svojho kosiara 😲

lenka0402
3. feb 2010

ivetka 😀 😀 😀 s tymi sankami to bolo dobre 😉 😉

sisa.b
3. feb 2010

no pani ucitelka ma zaskatulkovala s detmi do kategorie "rozvedena rodina", ako som si precitala v odporucani 😒

a teda ak lena nie je pani ucitelka alebo pani vychovavatelka, tak mi ziadna mamicka synovej spoluziacky nemoze tvrdit, ze ho VELMI DOBRE POZNA 🙄

lenka0402
3. feb 2010

zuzka a dufam ze zajtra kupite..ale radsej tu nebudem pisat kde ich este maju lebo tam nabedne pol dubnice 😀 😉

Ivet uz ste boli pozriet ten kocik,co si chcela 😕od tej pani

zdenka112
3. feb 2010

ahojte.no to aby som tu nic nepisala aby sa to neotocilo proti mne....mne su uplne ukradnute reci druhych ja viem najlepsie svoje...a ten kdo da na reci druhych je obycajny chudak a nestoji mi ani za jedno slovo...

zdenka112
3. feb 2010

akurat som mala aj katalog doma odkial kupila lenka opierku na sanky...dobre ceny tam maju....

zuzula25
3. feb 2010

zdeni nemaju aj netovu stranku??

sisa zajtra drzime paste na skusku

katka zohnali ste masku?

sisa.b
3. feb 2010

ivetka, ja som to nevymyslela, len som sa pridruzila k dievcatam - bambusko a spol 😉