Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
25. mar 2010

aj ja som tu, len mam kopec prace 🙂

josie3331
25. mar 2010

sisa skola co? ja na to pekne kaslem, sak potom sa zobudim, ked sa budu skusky blizit 😢

zuzula asi sa moc nechcu bavit s novou tvarou, chapem to, aj ja som obcas taka 😎

dm1
25. mar 2010

aj ja som tu 😎

ja som sa strasne rada prechadzala s malym po parku v lete som tam bola stale. sadla som si na lavicku a citala a drobec slpinkal v kociku. ale teraz to uz take nebude kedze v lete bude pobehovat tak ho budem tak akurat po tom parku nahanat.

Ja prave sondujem po dubnici kde su pekne ihriska a kde budeme chodit. len ma stve ze pred nasim barakom su stale len tie stare hupacky rozbite a nespravia nic tu 😠

sisa.b
25. mar 2010

josie, skola je zatial bokom, este prazdninujem 😅 kazdy den si hovorim, ze uz "od zajtra", ale tiez ma pritlacia terminy a budem vysmiata 😝 no ja by som to aj tak do skusky zabudla 😅

ivetka5
26. mar 2010

Ahojte, tak som tu aj ja. 😉

Josie, to nieje pravda, prečo nespoznať nového človeka? 🙂

josie3331
26. mar 2010

ivetka tak fajn 🙂
dm, uplne si ma navnadila na citanie knizky v parku, budem to mat cez ulicu, tak to bude super, uz sa tak tesim..... a kde vlastne byvas, v ktorej casti ak sa smiem spytat? ked vravis, ze poriadne ihrisko nemate....
sisa aj ja prazdninujem, len asi by som nemala, nevies ako sa nabudit k uceniu? moj velky problem..

adulik144
26. mar 2010

Ahojte
dievcata zo skúsenosti vam môžem napísat, že ihriska su super porobené len je nedomyslený ten štrk-male deti ho s radostou jedia, starsie deti sa s nim hadzu a topanky si musia cistit vsetci,lebo aspon moje cierne botazky su zakazdym biele,ked ideme odtial domov a určite aj tepláky obidvoch dcer najskor vypráším a až potom dam do práčky.
Ale aj tak dakujem mestu za preliezky, denne pri nich stravime najmenej hodinu a aspon takto si mierne odčinili tie porozpredavane skolky.

dm1
26. mar 2010

josie byvam na podhaji pri poliklinike vedla pizza mami. nie ale v tej kocke panelakov kde su tie preliezky nove ale z druhej strany vlastne panelak je kolmo na polikliniku. tu je len stare ihrisko pred nami.

dnes sa drobec prvy krat hupal na hupacke a moc sa mu pacilo. dokonca na dvoch ihriskach. doobeda pri pizze mama a poobede na ucku. je dobre ze aspon cosi prerobili v tejto dubnici ale aj tak malo lebo moooc deticiek byva

josie3331
26. mar 2010

inac mam kamosku, ktora syna zapisovala do skolky a je to hroza podla toho co hovorila, ved je strasne mnozstvo deti a miesta v skolke ziadne... mohol by niekto zalozit novu a bolo by vyriesene 🙂

adulik144
27. mar 2010

Josie to nie je take lahke, neviem či si vsimla gahankin príspevok, ktorá písala o otvorení súkromnej skolky a na mna je to drahe,lebo mam už jednu dceru v skolke a tam ma to vsetko dokopy stoji okolo 30,--Eur aj so stravou a u Gahanky je to cca 200,EUR + strava na den. Ale tým zase nechcem povedat, že to gahanka prehnala!!! Lebo moja segra je vychovavatelka a s inou vychovavatelkou nad tym tiež rozmyslali a ked zistili, co ich to vsetko bude stat a ratali a preratavali mesačne náklady,tak im to vyslo podobne a usudili,že malo ludi by tu na take niečo malo penazi.
A co sa týka mestských skoliek,tak nad tým sa moc nebudem pozastavovat.Ja len viem, že za kolajami chátra jedna materská školka a v skolke pred ABC je nevyužitý priestor (bývale Slniečko), moj osobny názor je, že by malo mesto davat menej penazi na slabohrajucich futbalistov a radsej vrazit peniaze na užitočnejšie veci. Ale v tom je ina politika a v tej neviem behat. 😖

josie3331
27. mar 2010

ked das 200€ na skolku, tak kolko zarobis v praci, do ktorej budes chodit zatedy ako bude v skolke.....v tomto nasom mestecku....mozno o 100€ viac..... je to fakt tazke...

zdenka112
27. mar 2010

ahojte dubnica sa prebrala to je super 🙂 ako ja si neviem predstavit zeby som dala 200 eur,za suk.skolku fu je to dost....adulik a kde davas dcerku do skolky?ja som dala prihlasku pri dubnicanke....chcela som dat k rozprylu ale tam by sme nemali asi sancu 😒

adulik144
27. mar 2010

Ahoj Zdenka mne už staršia Terezka chodi k ABC do tej prednej skolky a Luciu som tam zapisala tiez. L. bude mat 3 roky v oktobri a spolieham sa, že ked tam už ma surodenca, tak ju uprednostnia. Minule som akurat rozpravala s jednou mamičkou, čo tam ma tiež syna (Terezkinho spoužiaka) a maju aj mladsieho teraz v marci mal 2 roky a ona už tiež davala prihlášku,ale hned jej aj povedali, že ho nezoberu, lebo 3 roky bude mat dosť neskoro. Takže asi dost zaleži od mesiaca kedy sa dieta narodi. A ked pozeram tak tvoja mala bude mat už 3 roky, ju by tam zobrali, ale pri Dubničanke tiež nemusí byť zla MS aspon kamoške tam chodila dcera a ta bola spokojná. Pekne meno Viktoria, tiež som sa s nim pohravala pred porodom a spolu s Karolinou boli moje No.1 🙂 , ale ja som tých mien pomenila potom ešte vela a tatino po porode oslavoval Sonu a bol prekvapeny ked to nakoniec bola Lucia (ešteže mi dal volnost pri výbere) 😎

zdenka112
27. mar 2010

no pocula som aj chvaly na tu skolku,aj nechvaly...ale ved uvidime ako sa viktorke bude pacit...no 26 aprila uz bude mat viki 3 roky strasne rychlo to uslo...my sme rozmyslali nad vaneskou a viktorkou.zvitazila viktoria 😉 😉 sona,lucia to je jedno hlavne ze zapil na jej zdravicko...a ty kde byvas v dubnici?

adulik144
27. mar 2010

Máš pravdu zdravie je hlavne. Ja bývam pod kaštieľom v tom paneláku popri potoku. A čo sa týka skolky vela zaleží od prístupu učiteliek.Takže ti možem len popriat nech dostanete taku co bude Viki vyhovovat.

inneska
29. mar 2010

helou 🙂

ja som rada, že spravili to ihrisko na našej ulici 😎

adulik..ja bývam za kolajnicami a do tej chátrajúcej škôlky som chodila...a velakrát si spomeniem a poviem(ked idem okolo), ako by bolo super, keby ju obnovia a erik tam mohol chodiť..by sme to mali blízučko..ale kým pôjde do škôlky, tak možno sa dačo stane a škôlka tam bude 😀 si fandím, čo?? 😀

miskamisko
29. mar 2010

Ahojte baby, som novopristahovana do Novej Dubnice a hladam si tu nejakeho dobreho gynekologa. Nevedeli by ste mi poradit niekoho kvalitneho a dobreho? Dakujem vam moc za pomoc

zuzula25
30. mar 2010

ahojte.od 6.4 cely tyzden okrem stvrtku je v materskom centre bambulka burza veci.pridite kuki🙂) 😵

dm1
30. mar 2010

miskamisko - ja chodim ku Oralkovej a som spokojna ale vela dubnicaniek na nu nadava tak neviem 😉

josie3331
30. mar 2010

miskamisko ja chodim k Mokrasovi, ale je unho dost natresk, stale ma plno, neviem ci berie nove....ale ja nanho nedam dopustit, pred casom som mala velke a to dost velke gynekologicke problemy a velmi sa o mna staral, podla mna je kvalitny doktor

dm1
30. mar 2010

josie ja ked som zostala tehu som chcela ist od oralkovej prec kvoli tym reciam o nej k mokrasovi ale potom som pocula ze ma toho vela a nestiha a nevenuje sa tak ako predtym tak som radsej zostala tam kde som bola. Ono na kazdeho jednoho gynekologa som uz pocula nieco zle takze tazko radit. to je asi rovnake ako s detskymi doktormi

josie3331
30. mar 2010

ja som detstkemu chodila k Poliacikovi, ked som bola mensia, tak sa k nemu straasne cakalo a teraz posledne roky som hned isla dovnutra... citala som o nom dost zle, ale ja nanho nic zle nemozem povedat, je svojsky, hlavne ta jeho sestricka, ale jak som bola dost chora, tak vtedy bola aspon trosku mila, no ale ta choroba mi nestala zato 😀

oralkova je ta co je na tej istej chodbe ako mokras? no na nu som fakt nic dobre nepocula, kamoska tam chodila, otehotnela dost mlada, neskusena....a ked isla rodit, tak od nej chceli papiere, ze chce rodit s epiduralkou a ona ziadne nemala, lebo s nou ziadne papiere nevypisala... a to sa jej pytala, ci tak chce rodit a ona vravi, ze hej...a nic s tym nerobila....
a moja teta dlho nemohla otehotniet a az ked isla od nej prec tak az vtedy sa jej podarilo....
ale ako vravis, kazdy ma chyby, len niekto mensie a niekto vacsie

dm1
30. mar 2010

josie oralkova je vedla chirurgie. Ja som ziadne problemy ale nemala tak mozno preto som spokojna 😉. Ono asi moze byt najsamlepsi doktor ktory nikdy chybu nespravil ale kazdy sme omylny a ked tu svoju prvu chybu urobi na tebe tak by mi bolo uricte jedno ze bola prva................ A poliacika som sa bala ako dieta a to mi stacilo ze som ho videla na chodbe ked som isla ku kadlubiakovi. u Poliacika teraz byva velmi malo ludi.

dm1
30. mar 2010

a nechodi sa na epi na prednasku do nemocnice???? tusim take som pocula. nestaci len papier podpisat. aspon baby pisali v inej teme

adulik144
31. mar 2010

Ahojte ja chodím k ženskému Balažoviechovi na UH baraky. Je celkom v pohode,ale musíš vystihnut jeho naladu,ked ma dobru tak ti urobi vysetrenia aj naviac a ked ma oničom den,tak ta rychlo a niekedy aj s frflanim vybavi.Sestricku ma velmi zlatu, kedysi robila tehotenske cvicenia a ma velmi dobrý prístup.Ale počula som, že dobrý gynekológ je Petrikowský v Ilave ma ludský pristup a je aj fešák 😀
A ohladne Poliačika som už písala,že som s nim spokojná aj ked je hlučný a svojský.Terezka sa ho nebojí a Lucia len zbada jeho postavu,tak sa na mna skrabe a "bojím, bojím".
A čo sa týka tej epidurálky ja som mala urobené komplet testy a pri nastupe som to aj nahlásila, ale v Ilave ju nechcu moc robit, tak mi ju ani nedali.Odhovorili ma, že už som pekne otvorená a spomaluje to porod a kopu reci až som povolila a nedala si ju.Ale keby som mala ist rodit do tretice, co už nemám v pláne ale nikdy nehovor nikdy, tak ma už neodhovoria.

josie3331
31. mar 2010

aha, tak to neviem veru, ona asi nebola nejaka ukazkova tehotna, co chodila na vselijake cvicenia, kurzy atd.... takze neviem....a poliacik nie je taky zly 😉

inneska
31. mar 2010

ja chodím k Balažoviechovi na UH baráky..je tiež taký priemer..počula som aj zlé, aj dobré..tak si vyber...ale celkom rýchlo sa u neho vybavím, má mooc milú sestričku(robieva aj cvičenia pre tehulky), hlavne musí mať svoj deň, lebo inak je to sním o držku sa niečo baviť..mala som už 2x nutkanie od neho odísť, ale akosi nebolo kam 😒 mokráš má plno, oralková vraj nič moc(ale moja mama je s ňou velmi spokojná...je po operácií a dosť sa o ňu starala) 🙂

inneska
31. mar 2010

adi, tak sme sa zhodli v názore na balažoviecha 😉

ja som 2x rodila bez epi...balažoviech sa ma ani nepýtalči to chcem, ani som neuvažovala...a druhý krát ked som bola v BA, tak tam som si ju preplatila(a musela som absolvovať prípravu), ale nakoniec ju nepoužili, lebo nestihli 😀

adulik144
31. mar 2010

Inneska 2 deti a v takom krátkom čase-wau máš moj obdiv, ja mam 2 roky rozdiel a par sedivých vlasov z toho kym sme sa zabehli. A odmietam reči, že aspon sa budu spolu hrať-nehraju sa. Terezke vadi, ked si vyberie hracku a Lucia ako mladsia chce po nej opakovat,tak jej ju bere-a potom su bitky a plače.Ale zase aby som len nenadavala neni nad krajší pohlad, ako ked sa zacnu objimat a pusinkovat. 😉

inneska
31. mar 2010

adi...ale ja prvého chlapčeka nemám 😔 ako 3 mesačný mi zomrel 😢 preto máme teraz erika...inak by bol len paťko 😔