• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

9. februára 2017 
Ahojkte kočky, ideme otvarať kaviaren s vnutorným ihriskom pre deti v DCA. Aký tovar mi odporučite, aby boli vsetci spokojní-deti aj maminky? Zatial som tam nakupila brumikov, lentilky a džusíky pre deti. mám v pláne nakupiť aj Hippikov, BEBE keksy, ale ak máte nejaký nápad ako to spestriť, alebo aký tip Hippikov je najoblubenejší kludne mi to popíšte. Postupne to podopĺňam.
19. aug 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 adulik, uzasny napad otvorit takutu kaviaren!!!!!!!!! tesime sa :slight_smile:
19. aug 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula25 uplne s tebou suhlasim... vyzera super, ale ked si predstavim ten cas, co stravim cestovanim... pojdem pozriet do salusu a uvidim. :slight_smile: . ty este chodis s malym plavat?
19. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellinka1 Dakujem, ale nechcem sa chvaliť cudzím perím, ten nápad nie je moj, ale MM. Ten o takomto niečom stale hovoril, ale až ked sme zacali chodit do Neposedka,tak zacal aj konať. :slight_smile:
19. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 skvelyyyy napad,ani nevies ako si ma potesila..tu sa nikde nedalo ist s detmi,mne maly nikdy neobsedel ked sme chceli ist niekam si posediet,tak radsej ani nikam nechodime.a prezradis kde sa to bude nachadzat??uz je to aj otvorene??
19. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellinka uz nechodime,skoncili sme takto pred rokom v oktobri,chodili sme od maja a teda mne sa to pacilo,malemu tiez,nikdy mi tam neplakal,vzdy bol spokojny
19. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula25 Je to v byvalej pizzerka na Zväzarme=Rozptyl=Dom brannosti (vyberte si, mám skúsenosť,že každý to pozná pod iným názvom). Máme to od júla v prenájme,ale otvárať to budeme asi až začiatkom septembra, doteraz sme to tam prerabali a opravovali (stara komunisticka budova s novou fasádou :unamused: ) a teraz sme už zavolali hygienu,tak stojíme len na nich.
19. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hodím Vám potom nejake foto a Vás poprosím o skvelé nápady na vylepšenie a doplnenie.
19. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 tak to je super taka kaviarnicka,ja by som to mala za rohom,malu sup do skolky a mama moze ist poklebetit :grinning: a ja som videla ze sa tam nieco deje aj mi kamoska hovorila ze sa tam nieco ide robit alenevedeli sme co...
19. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 to je super tesim sa! a pizza tam uz nebude? asi bude len kaviaren teda... nevadi aj to staci uz sa tesim ako tam budem kavickovat a maly sa bude pekne hrat! Co sa tyka toho "ihriska" pre deti tak bazenik s gulickami by bol isto super a ponuka obcerstvenia tie chrumky kukuricne velke napriklad
19. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada,ze to ma dobry ohlas,kedze mame 2 dievcata,tak viem o com to je zabavit ich,ked prsi alebo v zime. :frowning2: varit nebudeme na to si netrufame.neskor tam asi dame bagety,ale len balene.bazenik s gulickami tam uz je, aj skakaci hrad.pre vacsie deti dreveny hrad so smykalkou.kavu budeme mat lavazzu a nepotesim pivarov,lebo capovat tam nechceme,aby sa z toho nestala krcma. Nad chrumkami (my ich volame slimaky) som uz tiez rozmyslala.napadov je vela,len prichadzaju postupne a necakane,nikdy nemam po ruke pero zapisat ich.
20. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 nevadi ze nebudete varit kaviaren staci aspon sa to tu trosku v DCA rozhybe :sunglasses:. Ponuka pre deti co sa tyka smykaliek a tak vypada super uz sa tesim. A ze nebude pivo mi vobec nevadi :wink: . Este taka marlenka ku kavicke by nebola zla :grinning:
20. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tesim sa, hlavne na lavazzu :slight_smile: :slight_smile: deti este nemam, tak ohladom toho nepomozem...ale co sa tyka obcerstvenia, tak by som dala aj male chrumky, tie mam zase ja rada :grinning: a nielen marlenku, ale aj ine kolaciky, napr. veterniky, kremese :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 Rada by som tam dala koláče, ale to by sme museli mať presklenené chladiace vitríny (a už máme pomíňané peniažky, tie detské bazény a ostatné veci sú dost drahé) a bola by aj prísnejšia hygienicka kontrola. :frowning2:
Ale ked prídu na kontrolu,tak sa ich popýtam, čo by sa s tým dalo urobiť (dufam, že budu v pohode). :wink:
21. aug 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chapem, tie vitriny tiez musia vela stat...a ved postupne, ak sa bude darit, tak to budes postupne zveladovat....a podla mna bude :slight_smile: a niekde tam blizko je aj skolka, ze? takze celkom fajn strategicky vyriesene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 ja myslim, ze keby sa capovalo pivo, nemusela by to hned byt krcma, co vlastne okrem kavy tam budete mat?
22. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 držím to palčeky, aby vám to tam fungovalo :wink: , v N.D. je Materské centrum, máme len kávu, čaj a vodičku pre deti, ale to uplne stačí, hlavne, že sa majú deti kde pohrať, maminky posedieť :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 Skolka tam je to máš pravdu, len dúfam, že maminky sa nebudu ponahlať na nákupy alebo variť obed :grinning:

@aela Kedže to bude nefajčiarská kaviareň, tak tam asi moc pivárov nenaženiem :unamused: , a ak náhodou budú sa musieť uskromniť flaškovým. Ja som tiež pivárka a ked som vonku si čapaka dam, ale po tvrdom rozmýšlani sme usúdili, že by to asi nešlo. My máme len bývalú pizzerku,druhú stranu zatial nikto nemá, tak možno....

@juliagregor možno dohodneme spoluprácu, ved mamičky z N.DCA si tiež vedia urobiť výlet do DCA :grinning:
22. aug 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144
to je supeeeer, musim u manzela zistit kde to je (moc dubnicu este nepoznam) a az otvorite, urcite k vam prideme :slight_smile:
23. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliankaaa najdeš nás bez problémov. Cestu ku Kauflandu určite poznáš a tesne pred Kauflandom je oranžová budova, v ktorej to je.
No a mám zatial len 3 fotky, neviem či ich sem možem hodiť, tak budem dufať, že ich admini nezmažu
26. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 vypada to krasne,deticky sa budu mat kde pohrat :wink:
27. aug 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa tesim ked tam s Miškou zavítame :slight_smile: neviem či sa do tych guličiek nevykotím aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tam super tiez sa tesim ako si konecne pokavickujem
28. aug 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na tu marlenku stačí len taký ten točiaci sa stojan, či nie?! ak bude marlenka, isto prídem :grinning: . supeeeer nápad
28. aug 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie4 preto som tu marlenku aj navrhla. aj v saluse podavaju marlenku a nemaju vytrinu
28. aug 2010 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som radsej, medovu tortu nez marlenku, ta je lepsia..ale ja tam pridem aj ked tam kolaciky nebudu :slight_smile:
28. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež si myslím, že Marlenka môže byť, lebo aj v Kauflande som ju videla len tak volne medzi pečivom. Musím sa na to popýtať, ked prídu z hygieny.Už by veru mohli prísť, nech sa to už trošku rozbehne a ožije to tam.

@kvetinkaaa ty by si sa rada hodila do guličiek a páni (po 30.tke) by nám najradšej skočili do skakacieho hradu :grinning:
28. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 ahoj vypada to skvele uz sa tesim kedy sa to otvori byvam totiz hned vedla tak to bude super a uz sa tesim aj ja mam dve dievcata a teraz cakame dalsie tak to bude tam super.
30. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčata hygienu máme úspešne za nami a marlenku odobrili.Tak vas pozývam od pondelka na kavičku.
Len vas poprosím nečakajte hned dokonalosť-original čašničku zatial nebudeme mať (najskor musíme zistiť, co a ako), tovar budeme postupne doplnať (ach tie bubačiky :sweat_smile: ), tvrdý alkohol tiež dodáme až po povolení od colníkov a budú sa nám asi triať ruky a hlas (tréma :sweat_smile: ).
31. aug 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik144 a ake budu otvaracie hodiny?
31. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok