Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
1. sep 2010

@adulik144 neboj zvladnete,zaciatky su vzdy tazke,ale myslim ze sa vam to pekne rozbehne..take nieco uz tu bolo treba.drzime paste 🙂

sierka
4. sep 2010

Ahoj baby ktore ste z dunice viete poradit ktory ja dobry detsky pediater v dubnici sme tu novy a nikoho zatial az tak nepozname? poradte.dik

aela
4. sep 2010

@sierka ja by som z pediatrov jedine poliacika alebo kadlubiaka, poliacik je jeden z najstarsich v dubnici a ma asi aj najviac pacietov, kadlubiak je velmi mily, jedina nevyhoda unho je, ze sa venuje kazdemu dietatu, porozprava sa s nim a trocha dlhsie to unho trva, ale inac je velmi ludsky, sam ma 5 deti, ja chodim k nemu s oboma detmi

kvetinkaaa
4. sep 2010

@aela ... ja by som poliačikovi nesla - moja skusenost (kojíte? nie? čo nemáte prsia??)
😠

ja som z nemšovej, mam Kadlubiaka ale asi teraz ked bude druhe mimi pojdem do nemsovej k detskym, este som to neobehla...

adulik144
4. sep 2010

ahojte ja mam obidve baby u poliacika a na jeho styl som si uz zvykla,hlavne ze ako doktor nam vyhovuje (aj ked lucia reve,len ked ho zbada). Len neviem ci este prijima novych pacientov,predsa len uz ma svoj vek.
Zuzula25 dakujem za podporu si zlata
Aela Otvaracie hodiny budu od 10-19.00 hod a su zatial prisposobene mojim 2 dievcatam,aspon pokym nebude casnicka.

dm1
4. sep 2010

ja mam Kadlubiaka a praveze sa mi zda ze on ma uz moc pacientov lebo tam je vzdy strasne vela ludi. Poliacika som sa bala uz aj ja ako dieta tak preto som tam nesla

@adulik144 a v pondelok prideme aj s babami uz sa moc tesim ako sa tam deti vysantia. Dufam ze to tam hned nerozbiju 😀

josie3331
4. sep 2010

minule som sa o tom s mamou bavila a ja som bola u poliacika a proste musis si nanho zvyknut, ale je podla mna najvacsi odbornik, hovorila mama, ze ked sestra mala zapal ucha, tak poliacik neordinoval, tak isla inemu a ten sa jej nevedel ani do ucha pozriet a este aj nejaku inu doktorku volali a tiez to nevedela a posielali ju na usne....a potom poliacik prisiel, kukol do ucha, vyplachol a bolo....proste podla mna je fakt dobry...

adulik144
4. sep 2010

@dm1 kludne pridite uz sa na vas tesime. A o ihrisko nemaj strach uz to zabehlo par deti okrem mojich a prezili oni aj hracky. 😀 a vase male zlaticka budu asi ohrozovat len vas, ked vyhodia lopticku z bazenika. 😉

aela
4. sep 2010

@kvetinkaaa ja tiez k poliacikovi nechodim ale ku kadlubiakovi, poliacik je uz stary a svojsky, ako odbornik je mozno dobry, ale ked moja teraz 16-rocna dcera bola mala, raz som s nou u neho bola a ako rocne dieta rozplakala sa a on na nu zacal kricat, ze co place, no samozrejme, ze spustila este viac a s kadlubiakom su kamarati, ta si tam dodnes chodi s nim pokecat, inac my sa budeme stahovat do nemsovej, ale lekara teda nemienim zmenit 😉

aela
4. sep 2010

@adulik144 ja sa tiez niekedy zastavim na kavu, byvame nedaleko 😉

josie3331
4. sep 2010

adulik takze este stale hladas casnicku? mozno by som o niekom vedela, napisala by si mi o tom viac?

inak urcite tam aj ja pridem, mam kamaratku s trojrocnym syncekom

sierka
5. sep 2010

ahojte, dakujem za rady ohladom pediatra. Urcite pojdem k jednemu z nich.

centik
6. sep 2010

@adulik144 mate to tam kraaaaaaasne 😉

dm1
6. sep 2010

@adulik144 tak nam to nevyslo maly mal teploty ale baby boli a chvalili si! takze isto prideme ked budeme fit

zuzula25
7. sep 2010

@adulik144 bolo super,krasne to tam mate 😵

adulik144
7. sep 2010

dakujem a radi vas tam uvidime.zabudla som vam napisat,aby ste zobrali detom papucky-nabuduce 😉

zuzula25
8. sep 2010

ahojte...v dubnickom materskom centre Bambulka je od 18. oktobra do 22.oktobra jesenna burza oblecenia.je to doobeda od 8-14 hodiny v priestoroch materskeho centra.ak chcete mozete doniest aj vy veci od 11.-13.oktobra do Materskeho centra Bambulka.

aela
9. sep 2010

@zuzula25 o bambulke prvy raz pocujem, kde to je?

aela
9. sep 2010

@adulik144 mate to tam super, miška sa uz urcite tesi, az bude lepsie sediet, ze vhupne medzi lopticky a deticky 😀

zuzula25
9. sep 2010

@aela je to v priestoroch byvalej 2.zakladnej skole ..no a funguje to tam uz asi 3 roky.

aela
9. sep 2010

@zuzula25 hej uz viem, nieco som tam videla na okne napisane, chodim tam na pilates 😉

josie3331
14. sep 2010

adulik mas aj v stredu otvorene? aj ked je ten sviatok? chystam sa prist s kamaratkou

adulik144
15. sep 2010

jeeeej @josie3331 az teraz som to precitala nestiham sem chodit. Bolo dnes otvorene od 15.30 hod a bola som prekvapena kolko ludi,tam bolo. Mame otvorene kazdy den a za ten tyzden som postrehla, ze doobeda chodia s malymi detmi a okolo 15.30 s vacsimi detmi zo skolky-to tam vie byt dost rusno. Kludne pridi ako ti to vyhovuje 😉

inneska
16. sep 2010

ja som ako dieťa tiež chodila k poliačikovi a svoje dieťa som dala ku kadlubiakovi, z toho dôvodu ako dm1, lebo som sa ho bála 😀 veru, dosť hučí po deťoch..a ked zbliakne z ordinácie na celú codbu, že další, nezdržujte tak mám dosť 😅

@adulik144 veru aj nám sa páčilo v smajlíku 😵 😵 môj bol ten, čo chodil k vám do baru nakukovať a sondovať, čo kde máte 😀 a bodovala najiac šmýkalka...super, že sa takéto niečo konečne otvorilo..už som x rázy vravela, že tu takéto niečo treba 😉

ivetka5
17. sep 2010

Pridávam sa ku kočkám, super, niečo takéto tu chýbalo, prajem Vám, aby ste nemali o návštevníkov núdzu🙂 Isto budeme chodiť 😉

josie3331
17. sep 2010

aj ja som tam dnes bola aj s kamaratkou a velmi sa mi pacilo....konecne daco originalne v dca...

inac co hovorite na to, co sa ide stavat v centre mesta?

ivetka5
18. sep 2010

Josie, to centrum, no nemohli radšej urobiť velký park, fontána,ale nie to tu zastavajú, každý kúsok zeme a to chcem vidieť tie 2 roky výstavby ☹ 🙄

zuzik1983
27. sep 2010

@zuzula25 a to len detske veci alebo aj po dospelych?

zuzula25
27. sep 2010

@zuzik1983 viac pre deticky,ale su tam aj po dospelych.ak by si sa chcela kontaktovat priamo na vychovavatelku v MC,tak ti poslem cislo do IP,len mi napis...by si sa jej priamo popytala

zuzik1983
27. sep 2010

@zuzula25 a ato odkupia vsetko co donesiem,alebo z toho len povyberaju?