Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
21. jún 2011

@aela nas maly ma 2,5 roka a teda nemali sme tam s nicim problemy,ani schody nic.nemyslim,ze je to herna od 3 rokov

dm1
21. jún 2011

@aela a preco tak zprudka reakcia? 😕 ved tiez som si povedala len svoj nazor to sa nesmie? 😕 . Ja som vdacna za vsetky taketo kaviarnicky v DCA ci uz je to pony alebo cupi a urcite niesom majitelka ani jednej z nich 😉

yvka1
21. jún 2011

náš má 2 r a 3mesiace a tiež sa nám páčilo, nemali sme problém s ničím 😉

aela
21. jún 2011

@dm1 pretoze si nevidite dalej od nosa a nemate potuchu, o com pisem, ok da sa vyhrat aj tam, len som od takych investicii cakala viac a ze to nie je pre tak male deti, tak to si myslim stale, ze vy ich tam same pustite, je vasa vec

kvetinkaaa
21. jún 2011

Nedá mi nereagovat.

@aela skor to vyzera tak, akoby si ty bola od konkurencie, ked ich ta osočuješ, nie ze Danka je majitelka!!!!

yvka1
21. jún 2011

@aela ja akosi tiež tvojej reakcii nerozumiem, lebo rovnako ako ty si napísala svoj názor že sa ti to nepáči, my sme napísali že je to tam fajn a že sa nám páči.

centik
21. jún 2011

@aela uzasna reakcia na dm len sa nestacim cudovat , keby tu bol ten smailo co si tuka na celo tak ho tu dam 🙄

aela
21. jún 2011

@centik ja zas trocha nechapem, preco sa sem zlietla cela tem 2-rocnych deti za jeden moj nazor 😉

julianka777
21. jún 2011

kocky,tak ked ma moja mala 1rok,tak sa tam sama nezahra??? 😅

dm1
21. jún 2011

@aela tvoj nazor ti nikdo neberie ide o styl akym ho prezentujes a ako sa sa navazas do druhych ze si nevidia dalej od nosa. vsetko sa da napisat slusne bez takychto vypadov. Teda aspon mna to doma tak ucili 😉

dm1
21. jún 2011
julianka777
21. jún 2011

@dm1 ja sa naozaj pytam,ze ci tam ma teda vobec zmysel chodit s takou malou..chodit uz vie

dm1
21. jún 2011

@julianka777 tak to ti odporucim radsej pony pretoze v cupi zaplatis 1,5 eur vstup a pre malu tam mas len kuchynku a nejake odrazadla. V pony je aj mensia smykalka pre malicke deti

julianka777
21. jún 2011

@dm1 aha 🙂 to je ta kaviaren pri poste?

centik
21. jún 2011

to by bolo mozno dobre sa potom obratit na majitelov, aby tam dali nieco aj pre male deticky, nejaky bazenik s gulickami, ak tam teda neni, neviem nebola som tam este 😉

dm1
21. jún 2011

@julianka777 ano ta pri poste

aela
21. jún 2011

@julianka777 za rocne deti sa v cupilupi neplati, ved naco nic tam pre ne nie je 😝

aela
21. jún 2011

@dm1 pozri, ja som ja a pisem si, ako ja chcem, trikrat som pisala, ze pre male deti tam nic nie je a ty si mi trikrat odpisala, ako sa tam tvoj maly zahral a ako si tam za nim musela lozit, ja tam lozit nemienim, takze si myslim, ze ani v 2 rokoch sa tam mala nezahra, uz sme sa pochopili, co sa mi tam nepaci?! mimochodom asi tam s tymi dvojrocnymi detmi nechodite casto, pretoze je to vecne prazdne a ked tam aj niekto je, urcite su to vacsie deti 😉

julianka777
21. jún 2011

@dm1
@aela aha 🙂 dakujem pekne 😀

kvetinkaaa
21. jún 2011

Pokial viem v CUPI bude aj pre male deti priestor, maju tam este miestnost ktoru chcu vytapacírovať a dať tam hračky pre lezuňov. Komu sa nepáči, nikto ho nenuti. Predpokladam AELA ze to sa ti bude zdať zase fádne pre tvoje dieťatko.
Aela tušim v čom mas problem ale nestojí za to rozoberať to.
Skutočne velmi zvláštny spôsob komunikácie.
Reakcie mas od dubničaniek, čo je v téme dubnica nad váhom normalne, tak neviem čo utočiš na matky dvojročnych detí, akoby ich sem DM zaháňala.

aela
21. jún 2011

@kvetinkaaa jaaaaj psychologicka sa ozvala, taketo kecy milujem 😀 😀 😀 no a vies, ze mi to pripadalo tak, ze ich sem zohnala, aby ju podporili 😅 a ci su dubnicanky, tazko povedat, ani jedna to nema v pase, lebo najlepsie je skryvat sa za anonymitu a najlepsie aj bez foto 😉

dm1
21. jún 2011

@aela neviem ako ty ale vacsina ma tuto temu v oblubenych a kedze tema je dost mrtva tak nebolo naco reagovat. Akonahle sa tu po dlhej dobe nieco deje a mam k tomu co povedat zareagujem. Ale nema zmysel sa k tomu dalej vyjadrovat radsej zas a znova opustam tuto temu aby som svojimi prispevkami niekoho neiritovala 😎

prajem vsetkym pekny nicim neruseny vecer 😵

kvetinkaaa
21. jún 2011

A este - ja som tam bola dvakrát. Moja mala je taky samotár, ta si kreslila na tabulku, bola na odrážadle a chvilku v guličkach. iba raz sla na smýkalku. chodim tam nato aby sa oťukala.
Kazde dieta je iné, aj mladsie od mojej tam chodia a su odvaznejsie. Je to na dietati, raz vyskusas a uvidis.
Chodia tam aj ročné deti. Ale to uz je na mamičke, či chce, či sa tam dieta zahra, resp.či zaplati mozno iba za odrazadlo 1,5eura. Kazdopadne ja som tam spokojná a citila som sa prijemne, v pony su milý ale to prostredie na mna nezaposobilo akosi.......Asi preto ze to tam je take male a tmavé.

kvetinkaaa
21. jún 2011

@aela Ja som bola z dubnice ale uz byvam v nemšovej snad ti to nevadí 😅
Daj mail pošlem ti fotku s adresou, aby som sa mohla vyjadriť v tejto téme 😎

julianka777
21. jún 2011

kocky,hadam sa tu nebudete natahovat 😉 v poslednej dobe je citit napätie skoro v kazdej teme,tak aspon tu by mohol byt klud 😎

kvetinkaaa
21. jún 2011

@julianka777 Julianka mas pravdu, Mafiánky dubničanky prcháme 😀
(to nebolo v zlom. presne tu na konovi v kazdej teme niekto na niekoho utočí..... ☹ )

aela
21. jún 2011

@kvetinkaaa preco by mi malo vadit, ze byvas v nemsovej, aj ja tam budem byvat 😀 😀 😀

kvetinkaaa
21. jún 2011

Teraz neviem či aj ja mozem dat takého usmiateho smajla ako ty 😅
šak hádam dovtedy pochopime tvoj sposob komunikacie..... 😠 😀

julianka777
21. jún 2011

@kvetinkaaa asi bude nieco vo vzduchu,lebo je to fakt skoro vsade 😒

kvetinkaaa
21. jún 2011

@julianka777 ty si tušim dnes pisala ze byvas na 105ke. Ja som tam byvala kym som sa nevydala 😉 Pozdravujem vsetky babky susedky 😀