Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzik1983
26. jún 2011

@julianka777 aaale ,to si ma spoznala podla sestry? 😕 no ja teba nepoznam, aj ked sme sa uz par krat stretli na ulici a podla fotky si to ty 😉

julianka777
26. jún 2011

@zuzik1983 skor tvoj kocik 🙂 lebo ked som ta par krat videla potom som stretla s Katkou,tak som vedela ze je to tvoja sestra 🙂

inneska
26. jún 2011

dubničankyyyyy, pls, každý hlasík je dobrý https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-dubnica-nad-vahom/ ak môžete, tak zahlasujte, dakujemee velmi pekneee 😉

julianka777
27. jún 2011

@inneska ahoj,mrzi ma ze ste nevyhrali ☹ ale drzali sme vam palce 😉

zuzik1983
28. jún 2011

baby sa mi zda,ze uz sa to tu rozobralo,ale nechce sa mi citat dozadu,tancuje sa tu niekde v dca zumba?kde a kedy?mala by som cosi zo sebou robit...diky

zuba
28. jún 2011

@zuzik1983 Myslím, že sa tancuje an viacerých miestach - ja teda viem, že sa určite tancuje dolu na spartaku, al ekedy presne to neviem, myslím že tam chodili baby v pondelok o 18:00 ale bolo to ja iné dni

zuzula25
28. jún 2011

@zuzik1983 hej zumba je dole na spartaku,ja som bola v nedelu, ale neviem kedy presne..najlepsie si pozriet na nete,alebo primo zavolat.
na 2 a 5 zakladke sa tiez cvicilo,ale momentalne je to prerusene
a na 4 zakladke sa tancuju latino dance

zuzik1983
28. jún 2011

@zuba , @zuzula25
dakujem,no spartak mam total od ruky,najlepsie by bolo ta 4 zs,nevies presnejsie kedy?

zuzula25
28. jún 2011

@zuzik1983 tusim kazdy den o 18,ale neviem ako to bude teraz cez prazdniny

zuzik1983
29. jún 2011

@zuzula25 dakujem.a ty chodis cvicit? keby si vedela viac,daj vediet 😉

zuzula25
29. jún 2011

@zuzik1983 ja som chodila na zumbu na 2 a 5 zakladnu skolu ku karoline.ta sa mi velmi pacila,ale po roku a pol som potrebovala zmenu,tak som vyskusala jumping v ilave a ten je uzasnyy

zuba
29. jún 2011

No jumping je už aj tu v na spartaku a tiež si chvália

No a dnes sme teda konečne boli v Cupi Lupi a teda bolo super. Podľa mňa je to tam pre takých drobcov ako mám ja a straších úplne super. Všade behal sám, nebolo mu treba pomáhať - no teda ked liezol do guličiek, tak trošku, ale inak to zvládal sám, iba som na neho dávala pozor, ale o pol roka, tam bude úplný drak. Takže ja to tam všetkým vrelo odporúčam. 😉
A bola tam kamoška s malou čo ešte sama nechodí a teda podľa mňa sa zahrala aj tá, je jasné, že s ňou bolo treba ísť, ale vyskúšala všetko. Bola aj na poschodí a aj dolu v domčeku s a hrala, na trampolíne bola tiež.

zuzik1983
30. jún 2011

@zuzula25 , @zuba
a co je ten jumping? nieco podobne ako zumba?

zuba
30. jún 2011

@zuzik1983 to je skákanie na trampolínach - mne sa to páčilo, ale teraz sa mi tam nedá chodiť, lebo som si niekde buchla koleno a už dlho ma bolí a to by som tam potom nevládala skákať - by som to prirovnala k aeroboku na trampolínach. Ja som chodila o šiestej v utorok an BArborku, ale tá bola taký nižší level, čp men stačilo a na konci cvičevala ajan fit loptách,potom o 19:00 bol brutal zaberák - tam precvičovala EVa

josie3331
30. jún 2011

ahojte dubnicanky, tak aj ja konecne patrim medzi dubnicanky mamicky 😉 chodi sem tiez nejaka novopecena mamina?

zuzula25
30. jún 2011

@josie3331 gratulujem k princeznicke..aky bol porod??kde si rodila?napis nam o Ninke 😉

zuzula25
30. jún 2011

@zuzik1983 zumba je o tanci,zabave..tam som v podstate stihala aj ked som nemala ziadnu kondicku
jumping je makacka

centik
30. jún 2011

@josie3331 gratulujem 🙂

josie3331
30. jún 2011

@zuzula25
@centik dakujem... rodila som v TN, cely den aj skoro celu noc som mala kontrakcie kazdych 10minut, okolo tretej v noci to zacalo byt horsie ale stale som bola doma, lebo mi bolo povedane, ze do nemocnice treba ist, ked su kontrakcie kazdych 5minut.... no a to bolo pred siestou rano..o siestej rano ma prijali, bola som otvorena na 5cm...isla som na porodnu salu, pokricala si, pretrpela jednu velmi "milu" sestricku a ked som zacala kricat, ze potrebujem na WC, tak sa zistilo, ze uz rodime.... 😀 tak som 7:05 porodila NInku, dali mi ju na brucho, bolo to krasne.... som velmi vdacna za taky porod, ked som pocula o porodoch inych bab.... a velku zasluhu davam homeopatikach, ktore som uzivala pocas porodu...
a Ninka je super, stale spinka, aj ked teraz v noci bola velmi zla, stale plakala, snad to bola len vynimka...

zuzula25
30. jún 2011

@josie3331 tak super,ze si mala dobry porod a ake homeo si uzivala?

josie3331
30. jún 2011

@zuzula25 pred pôrodom: arnica montana

počas pôrodu:
caulophyllum - uvoľnenie svaloviny krčka maternice, uvoľňovanie prudkých, nepravidelných a neúčinných kŕčovitých sťahov, zmiernenie bolestí vyžarujúcich do slabín a stehien

actaea racemosa - silné nepravidelné bolesti, spazmus krčka maternice, intenzívne bolesti vyžarujúce do bedrových kĺbov

zuzula25
30. jún 2011

@josie331 a myslis naozaj,ze tie probiotika ti pomohli??ja sice nejaku skusenost s nimi nemam...pri chripke nula bodov, pri bolesti hlave vobec nezaberali, na mliecko neviem,mozno.

katka_grac
30. jún 2011

@josie3331 gratulujem... mna to caka za nejaky ten mesiac... uff...

zuzik1983
30. jún 2011

@zuba @zuzula25
dakujem babule,no ja chcem nieco co mam blizko a vystacim si aj so zumbou 😉

sisa.b
30. jún 2011

@josie3331 gratulujem 😵 😵 😵 a Ninke prajem krasny, dlhy zivot 🙂

josie3331
30. jún 2011

@sisa.b dakujem

@zuzula25 nie probiotika, ale homeopatika, ale urcite si myslela homeo 🙂 neviem, ale mali by sposobit silnejsie ale ucinejsie kontrakcie a kedze som sa za hodinu otvorila z 5cm na 10cm, tak si myslim, ze asi pomohlo... no jedno viem, urcite to neuskodilo, takze som rada, ze som to brala

@katka_grac a kde, v ilave?

zuzula25
1. júl 2011

@josie331 hej homeo, vcera som zhanala manzelovi probiotika na zaludok,tak asi preto. 😀

katka_grac
1. júl 2011

@josie3331 zatial to tak vyzera...

zuba
12. júl 2011

Ahojte babule, náhodou neviete, či funguje tento rok kúpalisko v Nemšovej?

cakaja
12. júl 2011

@zuba áno funguje, myslím, že odvčera je otvorené ...