Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
15. jan 2009

mata tak ja mam este viac tych dudlov. raz ked nebudem mat co robit, tak ich zratam. 😝 😝 ale potrebujem maleho odnaucit. pamatas, co mi trvalo ho naucit na nejaky, a teraz potrebujem odnaucit. 😔 😔 😔
mata a na tie kociky ti niekto napisal? ja som si teraz pisala s kamoskou, a ta ma quinny 3 kombinaciu. daj do googlu a kukni. tiez je to trojkolesak. ze stala 25tis. v TN a vela veci dostali k nemu zadarmo.dufam ze sa vam podari nejaky najst. kukni aj hore na bazar. ved nemusi byt novy ak bude pekny,nie? ja by som si kupila novy iba keby som chcela aj druhe. tak preto som si kupila drahy a novy, lebo chcem tento rok,alebo buduci este jedno bejby. 🙂

nika ja som tu stale, len niekedy nepisem, ked mam menej casu, ale citam a kukam priebene stale. ja som aj na inych temach.prve prikrmy,julovky2008, a potom v babatkach pisem. a ty ktore citas???? 😕

sisa.b
15. jan 2009

zuzi, starsia dcera sa rozlucila s dudlikom az po nastupe do skolky 😀

baby, tak som sa natlacila pernikom z pekarnicky, ze normalne nedycham 😝 😝 😝

nicky11
15. jan 2009

zuzana29- no uvidim kde pojdem...ale tiez si nejako myslim ze ked to na mna pride tak mi to bude uuuplne jedno 🙂 a inak sa mam celkom fajn..uz od decembra som na pn-ke lebo ma bolieva brucho tak musim lezat....tak od rana len lezim pri telke a kukam vsetky kriminalky 🙂 ...ze ako vyzeraam...baculato 😉 narastlo mi iba brusko nikde inde som nepribrala...pribrala som len necelych devat kil a teraz som dokonca kilo este schudla.a inak citam tak priebezne co ma zaujme hlavne o tych porodniciach a taak...

tanidlo
15. jan 2009

Ahojte, ja nejako nestiham v poslednych dnoch konikovat, tak mi chvilu trvalo, kym som to tu vsetko preluskala 🙂

Sisa, no a ja sa zas pre zmenu poznam len s Jankou-Centikom osobne 😀

Ako tu tak citam o tej Ilave, tak ma to tam aj vyhody aj nevyhody, napriklad to, ze tehulky, ktore musia lezat mozu prijimat navstevy aj na izbe, tak to je super, v Banovciach taketo nieco nebolo, mohli bud za navstevou vybehnut len na chvilocku do vestibulu, alebo vobec, teda doktori to nevideli radi, ze ked maju lezat, tak by mali lezat a navsteva ma smolu, ale vacsinou sa dali ukecat 🙂 Co sa deticiek tyka, tak tie sa zas mohli v pohode chodit ukazovat rodine aj bez toho, aby o tom doktori vedeli, aj ked zas asi ma cosi do seba aj to pravidlo v Ilave, ono zas nie je bohvieco vysedavat s 2-3-dnovym drobcekom hodinu na chodbe a vykecavat sa, ako sa to stavalo bezne..zas o inom su tie nadstandardy, ale mne sa neusiel, tak mozno druhy raz 🙂 Skoda, ze v BN je len jeden, v Ilave ich je kolko ?

zuzula25
15. jan 2009

nicky tak to mas super,ze 9 kilov 🙂 to pojde lahucko dole po porode.
ak by si chcela nieco vediet o ilavskej nemocnici kludne sa pytaj, pred mesiacom som tam rodila

sisa a akoho si si davala pediatra v dubnici??

tak dnes sme kupili dalsiu sudku, skusili sme okruhlu.prisli sme domov rychlo vyvarili a ked sa maly napapal,tak sme skusili a nic nove,vypluval, len jazyckom ju omielal a nepacu sa mu ☹ ,betar

ja som tiez kupovala drahsi kocik,kedze planujeme este dalsie, aj ked po porode som sa zaprisahala, ze nikdy viac.ale cas zahoji, zabudne.takze 😉 🙂

tanidlo
15. jan 2009

Inak, ja by som bola isla tiez do Ilavy, ale v tom case sme byvali v Banovciach, tak ked som chcela, aby za mnou mohol drahy chodit kazdy den, zvolila som si tam aj porodnicu, vlastne aj doktora mam v BN, tak to bolo vsetko poruke, zvlast, ked som mala aj problemy pred porodom..keby to bolo len na tych beznych 5-6 dni, tak je mi to jedno, ale ked to ma byt mesiac, tak je clovek rad, ze za nim niekto chodi 🙂 No a kedze teraz som zas v DCA, tak ma asi ta Ilava neminie, ak teda nezmenim v blizkej dobe posobisko..TN by tiez nebol na zahodenie, kedze tam mam poruke svagrinu a aj ta starostlivost o deticky je tam na vyssej urovni, ale to sa uvidi, ked to bude aktualne 😀

tanidlo
15. jan 2009

Zuzi, no moj drahy by Ti vedel rozpravat, ako som sa aj ja zaprisahala, tesne po porode, ze druhe uz ani omylom, ze mi stacilo, ale on sa len zasmial a povedal, ze o par dni budem hovorit uplne inak..neviem ako to vedel, ale je to tak..hehe..aj doktorka so sestrickou sa pobavili, ze to hovori skoro kazda a o par rokov ju tam maju zas 😀

Inak, co sa cumlikov tyka, tak nas maly ich zboznoval cca tri mesiace (akekolvek) a potom ako keby utal, ani omylom a odvtedy ho do pusy nezobral, teda s jednou vynimkou, to by vam vedela rozpravat zas Moni1412, ktora sem obcas zavita..boli sme u nich na navsteve teraz cez vikend a ked videl cumlik u jej Deniska, v momente mu ho zobral a dal si ho do pusiny on..sme nechapali normalne 😀 Tak teraz neviem, ci mu ho zavidel, alebo ho chcel od neho odnaucit 😀 😀 😀

sisa.b
15. jan 2009

my sme kupovali drahsi kocik, aj ked dalsie uz neplanujeme 😝 ale ved za rok ho hadam niekto kupi.

nicky, tak 9 kil je super 😉 ja som pri starsich pribrala 30 a pri tejto 22 😀 a nejak to ani nejde dolu, kedze mame tu pekaren 😝

zuzula, ja chodim s malou do novej dubnice k mudr. gajdosovej. aj starsich dvoch som tam prevelila, aj ked v tn sme mali spickoveho odbornika. ale uz ma velmi vela deti a plnu cakaren. a navyse to uz mame odruky. a hlavny dovod - pani doktorka je z rodiny mojho draheho 😀

centik
15. jan 2009

Tani uz si v DCA? rozmyslam ze zajtra ak bude pekne tak by som ti doniesla tu misku, co ty nato?

3558
15. jan 2009

a ked pridem domov, tak aj ja musim maleho niekde zaregistrovat u nejakeho pediatra. neviem ktoreho. zuzula ako si dopadla? ku komu si isla ty? potrebujem ho dat zaockovat proti tbc a prenevar.

nikolka to mas super, ze len 9 kg. ja 18. a uz boli aj vsetky prec, ked som kojila ale teraz pred sviatkami som to dobehla a mam zase 3-4 kg naviac. 😢 😢
a ak si aj schudla, tak o chvilku to priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiide. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja som schudla posledne dva tyzdne pred porodom. to si uz plod berie z teba vsetko to co potrebuje aby mohlo ist von 😉

3558
15. jan 2009

nika pekne oddychuj a vela spi, lebo potom sa dlho nevyspis. vidis aka to bude parada. moj maly uz ma na mna aj nervy niekedy, lebo ja so stale bozkavam a ocuckavam a uz mu to lezie na nervy. palino hovori ze aby som radsej jeho.no ale to ma nebavi. samko je lepsi.

a ozaj babule asi od nedele nebudem vypisovat,lebo k nam ide byvat kamarat s frajerkou. stahuju sa na novy dom, a nemaju dva tyzdne kde byvat, tak sme im ,,podali pomocnu ruku,, a budu u nas. tak asi nebude cas. no ale po veceroch nakuknem.
neviem co mam ist varit, stale dookola jeme to iste, uz mi to ide hore krkom, som sa rozhodla ze ked raz budem bohata, tak si otvorim take a way pre mamicky s detmi. zdrave slovenske jedla pre dospelych za nizku cenu. aby nemuseli varit. 😎

centik
15. jan 2009

Zuzi mas pekne sny 🙂

nicky11
15. jan 2009

...ved ja sa nestazujem ze som len tolko pribrala🙂)oddychujem cely den 🙂 len uz ma to inak nebavi a lezie mi to uz na nervy...uz sa fakt tesim ked to budem mat za sebou...niekedy uz mam pocit ze kazdu chvilu praasknem 😝

3558
15. jan 2009

centik ale dobry napad, nie? ja len chcem pre mamicky co maju deti a su na materskej aby nemuseli vyvarat svojim muzikom, a aby si pekne prisli kupit jedlo a zobrali si ho domov. ziadnu restauraciu nechcem. a neboli by tam ceny ako v restike, 500% prirazka. a kto chce, moze si aj objednat na dalsi den. spravila by som jedalny listok na cely tyzden aj s polievkami a pekne si mozu mamicky vybrat z troch druhov hlavneho jedla.
bolo by to dobre pre mamicky,ktore nemaju ,,babky,, co varia za nich. 😀 😀

no koncim, musim ist kupkat maleho. uz ma chuda tyzden hnacky, asi mu pojdu zubky, ale este nema ani dasienka opuchnute. uz mam pri posteli nachystany aj krem proti bolesti pre babatka, ale este nic. ☹ ☹ ☹
mozno este kuknem po 22.00 u nas o hodku viac bude.

zuzula25
15. jan 2009

zuzi ja som nakoniec sa rozhodla pre Baginovu a zatial som velmi spokojna,je ochotna,dokonca uz maleho bola pozriet v nemocnici a bola aj za mnou.tak nelutujem a hadam ani nebudem.najlepsie by bolo keby som ju ani nepotrebovala.a preco nie ste ockovani proti tbc??

inac musime sa pochvalit,boli sme v utorok na poradni a uz nas valibuk ma 3750g,za necele tri tyzdme pribral 850g,to je teda poriadny papkac

no a samozrejme zas zaspavame na ciciku uz hodinu a pol 😝 ☹ ☹

centik
15. jan 2009

Zuzi dufam ze ma potom zoberies za kucharku 😀

zuzula25
15. jan 2009

nicky,len si to uzivaj,ked este mate brusko,nedavno som sa ja stazovala a hladala pomoc ako uryclit vyvolanie porodu,uz som to chcela mat vonku a teraz by som neviem co dala aspon za jednu noc,keby sa vratil do bruska 😝 🙂

centik
15. jan 2009

Zuzi veru veru 🙂

centik
15. jan 2009

ale nicky bude mat velku pomoc, maminu, takze ona to bude mat trosku ine

nicky11
15. jan 2009

zuzula25- no zaujiimave 🙂 🙂 🙂 mozno aj ja budem mat potom taky nazor ale zatial ma uz doma slaktriafa...🙂))

zuzana29-hah zuzka ty si tu co robis za plaaany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzula25
15. jan 2009

centik, ale to bolo ako som sa vam tu stazovala a teraz...

tak maly uz hadam docicikoval-zaspal.no ved uvidime dokedy. 😝 ☹

zuzula25
15. jan 2009

idem aj ja zalahnut za malym.je mi kazda minuta spanku dobra.
dobru noc, nech vas blsky stipu celu noc a samozrejme pekne snicky 🙂 😉

tanidlo
15. jan 2009

Ano Jani, uz sme doma, v pohode, ak sa Ti bude dat a chciet, mozes doniest, pripadne sa potom zastavim ja nejako zajtra, uz som to planovala aj dnes, ale doobeda som behala po doktoroch v TN a prisla som domov uplne hotova, co som len padla do postele s bolavym hrdlom a poriadnym kaslom, tak uviidm ako na tom budem..inak pekny vecer zelame, dufam, ze s Bibkou zas neponocujete 😀

martina35
15. jan 2009

ahojte
Zuzi tak ja idem podnikať s tebou varím dobre , referencie ti poskytnú u nás doma chlopi. 😀 😀 😀
Inak som rada že som tu objavila moju Niku, ale má to nevýhodu že keď ju budem ohovárať tak si to prečíta, no do kelu. 😀 😀 😀. Nika ten nový kočík chce a páčil sa jej tak asi ho kúpime. Kukala si ho na nete? poslala som ti včera foto na tvoj mail na centrume.

Dievčatá taká otázka: k tej detskej doktorke sa treba prihlásiť až keď sa cicka narodí???Alebo skoršie.

tanidlo
15. jan 2009

Mata, ja som potrebovala meno detskej doktorky vediet uz v porodnici, tam ho musis nahlasit (teda mozno ako kde) ale to bolo asi tak vsetko, predtym som u nej nebola, len som si zistila, ci sa k nej mozeme dat..a prvykrat sme k nej isli az po povinnom ockovani, asi po tyzdni, ako nas pustili domov..

3558
15. jan 2009

mata k doktorke sa staci prihlasit az ked sa babetko narodi. rok bejby nebude chciet. a po piatich rokoch bude nemoderny, tak ho nebude chciet.jedine ho predat, a s tym su take tahanice. 😝
mata ja som ti do temy kociky aj poslala link,neviem ci si videla.presne aj tu farbu ako nika chce.

nika len pekne spi a spi. ja som mala pocit ze prasknem cely mesiac.ani nadychnut som sa nemohla z hlboka 😀
ked budes kocikovat a nebudes mat na co mysliet, tak aj ty budes mat plany. uvidis.🙂

takze kucharky uz mam, uz len peniaze na zaciatok podnikania potrebujeme 😀 😀 😀 😀

3558
15. jan 2009

akosi mi popreskakovali pismenka: myslela som ze nika dalsich 5 rokov nebude chciet bejby a potom kocar bude nemoderny.

centik
15. jan 2009

Tani jasne ze ponocujeme, ved ako inac 😀 mala mi tu este lieta po byte, ale uz ju zachvilu skusim dat hadam spat, mozno zaspi 😅

zuzula25
16. jan 2009

dobre ranko.ja som potrebovala meno doktorky hned pri porode medzi tlacenim sa ma nan opytali 😝 🙂
a bola som si to s nou dohodnut este pred porodom,ci ma vezme a kedy sa mame ukazat po porode.skoro vsetci dubnicki lekari sluzia aj v ilave,tak oni si babatka zvyknu pozriet uz aj tam ak vtedy maju sluzbu

nicky a aky kocik ste vybrali???????uz viete co budes mat????

sisa.b
16. jan 2009

ahojte 🙂