• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
@cakaja Díky a nevieš či je tam naozaj v detskom bazéne tých 28 stupňov?
12. júl 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba Tak to vôbec netuším, ale môžem ti to zajtra zistiť ak sa tam náhodou nechystáš... :slight_smile:
12. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra sa tam chystám :slight_smile: Vyberám medzi TN a Nemšovou a že v tN je studená voda, tak preto uvažujem nad nemšovou, aj som myslela, že tam dnes zbehnem nech zistím, ale manžel tvrdil že je to zatvorené, tak som tam nešla a mala som.
12. júl 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakaja ale ďakujem za ochotu
12. júl 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba Myslím si, že ked bude pekne tak ten malý bazénik slniečko vyhreje a možno tých 28 stupňou tam aj bude... :slight_smile:
Inak nemáš začo ďakovať :slight_smile:
12. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba kupalisko v nemsovej je otvorene od pondelka, tepla voda by tam mala byt, ale osobne neviem, nebola som, ak by nebola tepla, mozes prist k nam, v bazene je voda tak akurat :wink: :sweat_smile:
13. júl 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objavila som nove pozitivum cupi lupi, maju tam skvelu ladovu kavu, zatial som na taku chodievala len do doorsu, no ale tu je najsamfajnejsia :grinning:
13. júl 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak plávať s nakoniec nešlo, lebo drobec má kašel a sople - zas nám ide zub ako vždy - tak hádam mu to rýchlo prejde.
13. júl 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@aela tak v tomto mas uplnu pravdu..ta ladova kava je uplne bombasticka.ja som si ju tam dala na protest leta..sice uz bol jul,ale zima..tak som si dala ladovu kavu a bolo suprova :grinning:

@zuba no tak to potesi..ja som sa tak tesila na slnieckjo teplo,ze pojdeme na kupko a maly od minuleho utorka ako sa zacalo oteplievat tak teploty,kasel a nakoniec boli z toho afty v pusinke..na pohotovosti nam dali atb, na slniecko nemozeme...takze na slniecko pozerame cez den len z okna a vzdy len navecer vybehneme von.a to hlasili v telke,ze toto bol jediny taky teply tyzden cez leto..a to asi preto,lebo o tyzden ideme na dovcu,tak treba aby poprsalo...kedze nam uz zo zeleznou pravidelnostou 3 roky na dovolenke prsi

inac este odporucame kupko na Lednickych rovniach...detsky bazen suprovy, taplucky,vyhrievany a kazdy den menia vodu v nom.ten velky uz je studensi
14. júl 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tam dala snehovú kávu a bola tiez super :wink:

Kupko je veru otvorené ale nebola som, vyuzivame bazén, včera mal 31stupnov :sunglasses:

@julianka777 aj vieš ze sme sa včera stretli? isla som okolo teba popri 105ke autom, isla si prave k rodičom (mamina mi vravela) :wink:
14. júl 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkaaa ahoj,aj som ti chcela pisat,ci si to nahodou nebola ty :grinning: mamina my spominala tvoju dcerku,takze je to nasa susedka :slight_smile:
14. júl 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem Vas poprosit o radu. Stahujeme sa do Novej Dubnice a zhanam dobreho pediatra pre svoje deti. Poradite mi niekoho ? Aj lekar pre dospelych by sa zisiel. Nikoho tu nepozname :(
14. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 Ano bola som to ja :wink: Nebola som si istá, či mám zakývať, nabuduce to napravím :slight_smile:

@anulik888 Uz sa to tu x krát rozoberalo a zakazdym sa doslo k záveru ze dubnica, ilava, nemšová, trenčín nič moc :grinning: Ale nie, no je to vec názoru ja a vacsina čo tu písu chodia ku Kadlubiakovi do dca no ten ma toho uz vela, potom sa tu spomína Poliačik a mozno Baginova. Dalej neviem. Podla toho kam chces chodit.

Obvodný pre dospelých- ja mam dr. Gyoriová v dca na UH. Ona bola vraj kedysi gynekologička, tak pre ženy si myslim ze je fajn, ked sa vyzná aj v tejto oblasti. Aspon ja som to pri oboch tehu uvítala.
15. júl 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulik888 mi mame Dr.Kozempelovu pre maleho a dospelacku Volankovu.. je to priamo na poliklinike
15. júl 2011 o 14:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkaaa tak na bududce :grinning: inak tvoja mamina je fajn,jedina normalna co aj trochu podebati ked sa stretneme na chodbe :slight_smile:
15. júl 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
su tu dubnicanky s mini babatkami ako mam ja? :slight_smile:
15. júl 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulik888 Ahoj, v Novej Dubnici by som Ti poradila detskú doktorku Gajdošovu a pre dospelých Marčeka obydvaja sú na poliklinike
15. júl 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 Ahoj ja mám o niečo staršieho drobčeka v stredu máme 16 tt. :slight_smile:
18. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte , chcem sa spýtať či tu niektorá máte skúsenost s kúpaním bábätiek tu v Dca v Saluse? prípadne neaké rady alebo info? a ešte som sa chcela spýtať na škôlku ktorá tu v Dca vraj je a berú do nej deti od jedného roka. Nie som dubničanka, takže by som uvítala info, Ďakujem pekne, pekný deň
18. júl 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily23 mala by tu byt daka sukromna skolka v tej novej zastavbe rodinnych domov, len momentalne si nespominam, ako sa to vola, kedysi aj sem pisali reklamu, ale fakt neviem, od kolkych rokov tam beru deti
18. júl 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily23 ahoj,je to skolka pri zubarke Adamcovej,este je tam aj nejaky obchod s naradim-sa mi zda :sweat_smile: tak ako pisala aela je to na tych novych domoch

18. júl 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily23 ahoj...my sme chodili na plavanie s matkom a urcite pojdeme aj s druhym ak sa zadari.malemu sa vo vode velmi pacilo.ale to sme chodili pred 2 rokmi,ale nemyslim ze by sa tam nieco zmenilo.je tam moznost si ist najprv pozriet ako to tam vyzera a az potom sa rozhodnut.
a este k tej sukromnej skolke
tu je link
http://docmacko.wbl.sk/Kontakt.html
19. júl 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777
ahoj, aj včera som bola pri paneláku, no nestretli sme sa.
Mamina hej, ta rada pokecá, ked jej je človek sympatický :wink:
19. júl 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkaaa ahoj :slight_smile: ja teraz chodim o pol 2 ku mamine na sidlisko-na Podhaj,lebo priatel ma poobednu a nnerada trcim sama doma s Adkou :slight_smile: tak teraz si ma potesila :grinning:
19. júl 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: neviete kde v Dubnici nastreluju nausnicky aj detom? alebo to v kazdom salone?
20. júl 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca ahoj,nam nasttrelila doktorka :slight_smile:
20. júl 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 ahoj ja mám tiež ninku a budeme mat 12 tt.... :wink:
11. aug 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna super...a kde si rodila? a kam chodievas v dubnici na prechadzky? mozno sa ninky spoznaju? aky mas kocar, mozno sa prihovorim
11. aug 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 ahoj...rodil som v ilave...a na prechadzky chodievam po celej dubnici....byvam vonku aj 3 hodky ked je malinka dobra....mam concord čierno červený.....a ty? :wink:
12. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna ja fialovu bexu :slight_smile:
12. aug 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok