Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
16. jan 2009

tak ja valim do tesca na tyzdnovy nakup, to zase bude zaaaabava 😝 😝 😝 😝 😝

sisa.b
16. jan 2009

a ja na tu postu 🙂

zuzula25
16. jan 2009

a my do tesca na postu zaplatit net 😲

nicky11
16. jan 2009

hah zuzka..no neviem ci budem este niekedy chciet bejby...a ten kocik sa mi straasne paci a ved potom sa moze predat...

nicky11
16. jan 2009

zuzula25- jaaj som zabudla...vybrli sme vola sa Coletto Austin a je to taka bezovo cierna trojkolka.a bude dievcatko...(nastastie) 🙂 🙂 🙂

sisa.b
16. jan 2009

nicky, ten kocik je pekny 😉

centik
16. jan 2009

ja som sa tiez akurat vratila z posty 🙂

tanidlo
16. jan 2009

Jani, tak ste predsa boli ? A kade ste nakoniec isli ?

Dnes aky postovy den, davali nieco zadarmo ? 😀 😀 😀

centik
16. jan 2009

isla som naokolo nakoniec okolo Jakuba 🙂

zuzula25
16. jan 2009

tak uz sme sa vratili,nohy ma bolia,spravili sme si prechadzku do tesca a potom okolo tych novych domov co su pri druzstve nohy bolia ako kona 😝 este som si nezvykla,ale budem musiet,lebo krpec spi len vonku,inac je schopny cely den byt hore ani nezmurkne.
a zajtra znova do tesca,lebo nam nechodi letak a stretla som kamosku,ze maju tam v akcii pampersky, tak ich pojdem kupit.

vy ake pouzivate plienky??

nicky a meno??

centik
16. jan 2009

ja tesco fialove, aj ked momentalne mam kupene pampersky 🙂

nicky11
16. jan 2009

asi bude laura 🙂 🙂 to sa mi najviac paci.

lugu
16. jan 2009

Mne sa dnes konecne podarilo zaregistrovat na fecebooku a najst tam spoluziakov,ktori riesia nemilosrde psychologicke problemy.niekedy by som s nimi rada menila.uz by sa trebalo aj nejako realizovat. 😀

My pouzivame clever a sme spokojni,ale davaj si pozor su aj plienky,ktore su na lepenie a tie su doslova na prd,lepsie su so suchym zipsom

zuzula25
16. jan 2009

laura to je ktasne meno 😉

clever to su z bili??a odkedy ste zacali pouzivat taketo plienky???

3558
16. jan 2009

ahojte.tak ja som krasne dovarila masko kapusta kneda a stala som pri sporaku LEN 4 hodiny, tak idem oddychovat.
v marci musim ist naspat do roboty a straaasne sa mi nechce, tak hladame ako to obist. ci mi UK ponukne nejake benefity, alebo socialne vyhody. musim to zitit, lebo sa mi fakt nechce odist od 9 mesacneho dietata. ☹ ☹

centik
16. jan 2009

Zuzi tam je len tak kratko materska?

3558
16. jan 2009

bohu zial. no uz mam aj au pair, aj som s nou dohodnuta, dokonca sa tesi, ved bude zarabat raz tolko ako doteraz, ale ja som si predstavovala svoj zivot inak. do 30 praca a zury, a od 30 deti a rodina. takze 3 roky s jednym na materskej a potom dalsie 3roky s druhym na materskej. no a vsetko mi vychadza, akurat toto nie. 😠 😠 😠
ale zevraj ked budem bez roboty,dobrovolne nezamestnana, tak mi musia zdvihnut benefity/rodinne pridavky,socialku/ a tym padom by som dala vypoved, a zostala doma. 😎 😎 😎 😎 😎

3558
16. jan 2009

a dva mesiace pred nastupom do roboty musim napisat dopis do firmy s presnym nastupom. no a to uz je teraz 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

centik
16. jan 2009

no mozno tie benefity su jak tu u nas rodicovsky prispevok, nie? 4700 sk 😀

lugu
16. jan 2009

Zuzi ja clever pouzivam skoro od narodenia,ale vyskusala som vela plienok ako happy,helen harper,pleep and play...a s clever som maximalne spokojna.ved do plienok sa babo vypiska a vykaka,tak preco kupovat drahe pampersy 😀

3558
16. jan 2009

ano, akurat su ina cenova ,,skupina,, a ja keby som nemala robotu a nedostavala benefity,tak by nam to nevyslo ani dom zaplatit a energie. preto aby sme financne vysli, potrebovala by som aspon zvysit benefity.lebo materska mi o dva mesiace skonci. ☹

tanidlo
16. jan 2009

My plienky pouzivame tiez Tesco fialove (ale kupujeme ich vzdy len v akcii, tusim za 315 Sk, v eurach neviem kolko to bude 🙂) a potom este DM-kove Babylove, obidvoje su super, zatial sme nemali s nimi problemy..zacinali sme s Pamperskami, pokracovali Huggieskami (nestazujem sa, ale cenovo boli o dost drahsie) a skoncili na tychto 🙂

sisa.b
16. jan 2009

my pouzivame tiez tesco alebo babylove. clever som este neskusala, ale vyskusam. a vraj su dobre aj z lidlu, len neviem, ako sa volaju 😝 ale maju kontrolny pruzok, ktory zobrazuje, ze je plienka pocikana.
my uz ale ideme pouzivat cez den latkove plienky 🙂

3558
16. jan 2009

sisa a to preco? nechapem. ved ze vraj latkove plienky sa davaju uz az ked chces aby sa dieta naucilo chodit na wc
dnes tu nikto nieje? zrovna ked mam dobry signal na net. 😀 😀

sisa.b
16. jan 2009

zuzi, ja som spominala, ze idem "bezplienkovat" a pri tejto metode je vyhodnejsie pouzivat latkovky 😉 dnes mi prisiel uz nocinicek a stihli sme ho aj pokrstit kakanim 😎

3558
16. jan 2009

to ides davat na nocnik dvoj mesacne babo? no jasne ze je na kazdej mamine, co si robi, len davaj pozor aby rebeka z toho nemala neskor nejaku traumu. nie zi mi povies o mesiac ze uz si sama utiera aj zadok. to uz by som neprezila 😀 😀
ja zase idem skusat tu znakovu rec pre babatka. uz som to kukala na nete a zda sa mi to celkom fain. potom ti poviem ako nam to ide, a aj ty hlas ako to ide vam. a ides kupovat aj tie drahe moderne latkove plienky, alebo budes davat obycajne?

centik
16. jan 2009

ZUzi 😀 😀 ze utierala zadok 😀
sisa ja by som nato asi nemala nervy 🙂

Zuzia ako znakovu rec myslis?

3558
16. jan 2009

od 8meho mesiaca mozes ucit svoje dieta znakovat. uz teraz mu ukazujem znaky ako papat, spat, mama, este si prosim ... a on to vnima. potom neskor ked este nebude rozpravat, tak mi moze ukazat co chce. kukni znakovani s miminky.cz

sisa.b
17. jan 2009

zuzi, znakovanie mam uz tiez prestudovane a chystame sa. len my mame este par mesiacov na to cas 😉 u nas su kurzy od 6 mesiacov. drzim palce 🙂 buduci mesiac si chcem uz objednat tu startovaciu sadu, aby sme mohli nacvicovat vopred 😀 starsi dvaja sa uz na to velmi tesia. tak potom daj hlasenie, ako vam to ide 😉
a nejdem ju davat na nocnk, ale ju idem drzat nad nocnikom. je to bezplienkova komunikacna metoda, ktora funguje po celom svete. a dufam, ze sa nam bude darit. niektore deti uz v 6tich mesiacoch nepotrebuju takmer ziadne plienky. ale chce to trpezlivost 😝 a plienky budem pouzivat klasicke stvorce. nechce sa mi davat kopec penazi do drahej plienkovej vybavy.
no ja som prave dozehlila horu pradla a idem do postele 🙂

3558
17. jan 2009

baby dnes to tu akosi flakame. 😀 😀 😀
ja som vyhnala chlapov na prechadzku, tak isli pozriet kamaratov /slovakov/ ako hraju futbal pri nas na ihrisku, a ja mam akoze upratovat, lebo zajtra sa k nam nastahuju ten kamarat s kamoskou. no a uz mam vsetko, dokonca som aj zahradu upratala a dvere na dome umyla,ale caka ma este podlahla 😝 😝 😝 😝 tak ze nakuknem, no ale nikto tu nieje tak ,,valim,, spat do prace. potom ked sa bude susit, tak este nakuknem.
vidm ze uz treti den chyba nikolka sa martinou. dufam ze nika uz neporodila. 🙂 🙂 🙂