• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

9. februára 2017 
mne sa v bambulke nepacilo :sweat_smile:
5. feb 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my do mc bambulka chodíme, celkom sa dá, aj ked by mohlo byť lepšie...teda keby to bolo väčšie..ale stačí, erik sa tam aj tak prehrá..
6. feb 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme sa v lete presťahovali do Dubnice, kde som pred tým bývala, ale to ešte za slobodna. A teraz máme 18mesačnú dcérku a neviem, kam s ňou v takomto škaredom počasí. Raz sme boli v MC Bambuľka, ale neviem,či sme mali smolu, boli tam dve deti,čo boli usoplené a malá to od nich chytila, tak ma to trošku teraz odrádza tam ísť. Nemáte niaký dobrý typ?
8. feb 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusha253 neviem ake stare mas deti ale my sme radi chodili kym nechodil so skolky do cupi lupi je to taka detska kaviaren. Aj ponny cafe bolo super pre mladsie deticky ale to je uz zrusene. Mne sa pacilo v MC Bambulka min. rok ked to bolo v CVC ale teraz v novych priestoroch je to velmi male :confounded:
8. feb 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18 mes. dcérku Dani :wink:

Aj my sem tam chodievame do centra, ale už nie tolko ako ked bol menší, ked je krajšie počasie, sme radšej vonku, a ako Dm1 píše, Cupi lupi je fajn :wink:
8. feb 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda toho ponny cafe, tolko som sa tam chystala az to zavreli....
8. feb 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nechodíte náhodou niektorá cvičiť na tie trampolínky dole na štadión?...chcela by som začať a hľadám nejakú parťáčku :slight_smile:
10. feb 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna to je co? ja pre deti?
10. feb 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry26 nie...to je pre dospelých....chcem sa začať hýbať...držím aj dietu a chcelo by to aj bohyb... :wink:
10. feb 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna jaj, no keby sa mi chcelo hybat,ja radsej korcule alebo nieco zaživnejsie. Podla mna na tej trampoline nevydam tolko energie, ved ta ma odráža sama. Skor je to take vyblaznenie. Sommyslela ze je to nejake cvicenie s detmi
10. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry26 no rano som to kuk v telerane a ta instruktorka vravela, ze je to na chudnutie....nie na formovanie postavy...no ved uvidim....ale ked som ich videla tak by ma to bavilo...korcule aj mna bavia , ale dokym sa bude dat tak to ste potrva.....:slight_smile:
10. feb 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna si ako ja, tiež som začala trochu dietovať, ale chýba pohyb, tak rozmýšlam niekam začať chodiť a štafák mám aj blízko, tak by to bolo fajn...predtým som chodila na zumbu a super...ale tie trampošky ma tiež celkom lákajú ..
10. feb 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna len neviem o akej hodine to býva, lebo mne manžel chodieva neskôr z práce(okolo 18h), tak by som nemala kde deti nechať :rolling_eyes:
10. feb 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska https://www.facebook.com/photo.php?fbid=303111856407578&set=pu.159001574151941&type=1&theater s manzelom som na tom rovnako :frowning2: .... takze jedine tak po 18:00 ..... ale strasne by som chcela zacat cvict.....
10. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna pre mňa to vyzerá pozitívne :slight_smile: úplne super od 19 do 20h..starší chodí spávať o 18,30 takže do 18,45 vypadnem zdomu a manžovi ostane na krku len malá..teoreticky môžem každý deň okrem utorku, to má mm dlhý deň v práci..ale tiež ostatné dni ako sa dohodneme, lebo niekedy sa vie zastaviť u rodičov, do obchodu ho pošlem a príde neskoro(alebo ked má služobku, posledne prišiel o 21 :rolling_eyes: ) tak ak bude tebe vyhovovať, tak môžem sa dohodnúť :wink:
10. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inka s tymi korculami je to dobry napad, mas:? :slight_smile:
@inneska
10. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska tak ked bude nato pocasie vyrazame? :slight_smile:
10. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@centik mohli by sme, len mi to pripomenulo, že nedávno som odlifrovala korčule do udiče, nech tu nezavadzajú, že ved aj tak sa nekorčulujem :grinning:
10. feb 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska a chlapov s deťmi vyženieme na pivo :grinning:
10. feb 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska inka to si natom fajn, ja som stare korcule zahodila, takze ja si najprv musim kupit nove :grinning: :grinning:
10. feb 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@3558 ahoj kde v uk presne si?ja v bristole :slight_smile:
10. feb 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry26 @addrrianna tie trampolíny sú riadna makačka, pred letom som bola na ne párkrát v Ilave a teda prvé razy som myslela že to nerozdýcham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvka1 ja som na prvej zumbe myslela, že to nerozdýcham :grinning: ale tak po rokoch necvičenia sa nečudujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj teraz budem musieť nabrať kondičku zase po 2rokoch :sweat_smile:
11. feb 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvka1
@inneska no ja to tiez tazko rozdycham...som necvicila ani nepamatam....ked sombola prvy krat v zivote na aerobicu tak som myslela, ze ma rovno odtial odvezu :unamused: ... ale cim som tam viac chodila tym to bola lepsie a lepsie...len treba zacat :slight_smile:
11. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ako to funguje v tom Cupi lupi? To je tá bývalá pizzerka pri Kauflande, že?
11. feb 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám vždy učiteľka na telesnej vraví, že máme byť rady, keď môžme cvičiť. jedna z učiteliek robí aerobic mimo školy, zarába si tým, a vraj pokiaľ máme možnosť cvičiť s ňou zadarmo, tak to máme využiť. alebo aj jóga beží na hodinách telesnej, som rada že to nie je len o 12minútovkách a behoch, minulý rok sme to ani nerobili, lebo sme im povedali, že také cvičenie nám nevyhovuje. máme možnosť si vyberať, čo budeme robiť :slight_smile:. takže asi sa začnem viac hýbať, pokiaľ mám možnosť. asi dám túto diskusiu prečítať aj zvyšku triedy, aby videli aké sú mamy žhavé do cvičenia a my len hnijeme :grinning:
11. feb 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry26 na trampoline vyplujes aj dusu :grinning: je to riadny zaberak..vobec to nie je o hupani, ze sa odrazas sama...korcule su uplne pohoda jahoda oproti jumpingu
11. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula25 su pokial nepadnes a nenarazis si kostrc :grinning: :grinning:
11. feb 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@addrrianna aj spinning by mohol byt pre teba fajn, to je tiez makacka :wink:
11. feb 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok