Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tominova
21. aug 2012

@parkaja ahoj, kamoška tam dáva malú, odvezú ju aj tam aj späť, a je veľmi spokojná, vraj odkedy sa tam zmenil personál(niekedy pred letom), je to lepšie. Teraz sú tam všetko kvalifikované baby. Telku vraj pozerajú len za odmenu, majú nové edukačné plány , každý deň sa venujú nejakej téme a tak.

stankadca
1. sep 2012

Zienky, nevedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho svadobneho fotografa? potrebujeme na buduci rok a kedze priestory na svadbu sme nasli LTT rok dopredu, tak sa obavam, aby to s fotografom nedopadlo tak isto. a budem vdacna, ked mi napisete aj cca kolko beru za svadbu.
Dakujem 🙂

juliagregor
1. sep 2012

@stankadca https://www.facebook.com/#!/pages/Kurt-Konrad-P...
kolko berie netusim ale vraj tu je 1 ka 😎

juliagregor
1. sep 2012

@stankadca svadby tu este foti a aj nataca kamoskin muz.. opytam sa jej a kontakt poslem do IP... ak sa neozvem do tyzdna pripomen sa mi ... dik

zuzanat
2. sep 2012

@parkaja ja som na "Macka" nepocula nic dobre v poslednej dobe, viac si chvalia Julinku. V Mackovi je sice novy, kvalifikovany personal, ale ten akosi nema moc kladny vztah k detom. Viac to rozpisovat nebudem, ale to co sa tam deje....svoje dieta by som tam isto nedala!

juliagregor
2. sep 2012

@stankadca http://www.fotorekem.sk/index.php?option=com_co... toto je kamoskin muy... fotkz ma velm pekne 🙂 pozri na mojej svadbe tam je toho vela

stankadca
2. sep 2012

@juliagregor dakujem velmi pekne, idem to hned kuknut 🙂

zahara
3. sep 2012

ahojte maminy, mam taky urgentny skolkarsky dotaz... 🙂 moj maly (3r.) zacal navstevovat MS Dubik na Podhaji, no z rodinnych dovodov by som ho potrebovala umiestnit do MS na Rozptyle (centrum II - Rozpravkovo). Kedze nemaju uz volne miesta, jedinou moznostou je vymena. Vraj sa im to stava castejsie, ze sa pocas sk.roka deti prehodia medzi skolkami, tak ak by tu bola nejaka mamina, ktora by rada vymenila a vodila dietatko radsej na Podhaj, budem rada, ak sa mi ozve 😉 🙂

zuba
4. sep 2012

@stankadca no tak číslo jedna vo fotení svadobných fotiek je v DCA Čechovský - foto na 105-ke, ale tak pýta aj neskutočné prachy za fotenie,ael je to top medzi svadobnými fotografmi na slovensku

zuba
4. sep 2012

No mne by veru zas pomohlo keby sa chcel niekto do škôlky vymeniť, že chodí do MŠ pri 3.základnej škole a chcel by ísť miesto nás k Dubničanke.

stankadca
4. sep 2012

@zuba veru robi krasne fotky, ale cena je dost vysoka...peniazky doma po veceroch netlacime, tak sa musim pohliadnut po niecom realnejsom 😀DD ale dakujem moc...
a nepoznate niekoho, komu fotila svadbu Zuzka Cajzlova?

zahara
4. sep 2012

@zuba sme dopadli...😀 ja strasne dufam, ze sa niekto najde, asi by som si mala podat inzerat do Dubnickych novin, ak vobec este vychadzaju 😀 neviem uz, ako inak sa nakontaktovat na mamicku, ktorej by taka vymena padla vhod, ale vraj ked sa dve mamy najdu, je to bez problemov...

dm1
4. sep 2012

@stankadca mojej kamoske fotila svadbu Zuzka Cajzlova a bola velmi spokojna

zahara
4. sep 2012

Inak OC Macko... som si vsimla, ze ste preberali, nas maly tam chodil cca pol roka a nemyslim si, ze tam deti posadili pred rozpravky a bolo... za toho pol roka, som ho televizor nevidela pozerat snad ani 5krat dokopy, ked som po neho chodila... je fakt, ze prve 3 mesiace bol takmer stale chory a uz som z toho bola poriadne nestastna, ale to je uz asi dan, ktorou si musi vacsina deti prejst po umiestneni do kolektivu. Inak deti maju vela pohybu vonku (neviem, ci Julinka ma uz tiez vybudovane vonkajsie priestory na hranie), skvely pitny rezim a aj personal je tam fajn, chodil tam naozaj rad, co sa zatial o statnej neda povedat 😅

stankadca
4. sep 2012

@dm1 ano? super, dakujem...lebo ja som nikde nenasla jej svadobne fotky, len fotky deticiek a ine portrety...tak si dame asi ju 🙂

stankadca
4. sep 2012

@zahara Dubnicke noviny uz veru nevychadzaju...ale skus sa spytat na Dobre rano Dubnica na Facebooku ..je tam vela Dubnicanov, mozno sa niekto chyti 🙂

dm1
4. sep 2012

@stankadca toto je z kamoskinej svadby a ma na FB zuzka aj ine albumy tusim zo svadby https://www.facebook.com/?ref=home#!/media/set/...

zahara
4. sep 2012

@stankadca jej, dakujem za dobry tip, to mi vobec nenapadlo 🙂 idem to tam zavesit 😉 a veru sa mi zdalo, ze uz davno som necitala menny zoznam "novonarodenitiatok" - to bolo vzdy prve, na co som pozrela 😀

tominova
4. sep 2012

@zuzanat nepracuje v Mackovi náhodou tvoja sestra?

zuba
4. sep 2012

@zahara no to som počul aaj aj,ale do tej kam chcem ísť pochybujem, ež sa chce ktosi vymeniť

zuba
4. sep 2012

@zahara no ešte nemali vonku v julinke ihrisko,ale už ho mali nachystané v sklade - už ho treba len zmontovať. No ale deti chodili von každý deň. Ja som tam bola maximálne spokojná a môj malý tiež.

stankadca
4. sep 2012

@zahara ja som v DN pat rokov robila sefredaktorku a vacsinou mi ludia vraveli, ze najradsej si pozru, kto sa narodil, kto zomrel a udalosti riesene mestskou policiou 😀

zuzanat
4. sep 2012

@tomina veru nerobi... 😉
pocula som vsak vselico, od roznych ludi, zial, nic pozitivne 😔

ja mam zase opacny problem so skolkou, podali sme neskoro prihlasku, tak teraz cakam, ci sa uvolni nejake miesto. Lebo mojmu starsiemu uz je velmi smutno a stale sa pyta do skolky.

zahara
4. sep 2012

@zuba sme na tom podobne, ale zatial budem aspon kutikom dufat, ze sa niekto najde, ja by som to potrebovala vymenit kvoli tomu, ze hned vedla byvaju a nasi a je otazne, ci budeme moct maleho vcas vyzdvihovat, az sa zamestnam...
co sa tej Julinky tyka, hodnotit nemozem, kedze nepoznam, ale viem, ze si mamy chvalia 🙂

zuba
4. sep 2012

@zahara no uvidíme, ale tak ak sa to nevyrieši do týždna tak potom ho tam už nechám, nech mu nerobím stresy toľko krát

zahara
4. sep 2012

@stankadca to sme uz raz my... slovensky narod a informacie bulvarneho charakteru 😀 ale skoda, ze to uz skoncilo, boli celkom fajn a dokonca aj moj manzo nedubnican sa rad vzdy zacital 😉 inak potom ta aspon z pocutia poznam... 😉 predsa len male mesto a aj vzhladom na vek hufy spolocnych znamych... 🙂 ale ja som nebola miestnou medialnou hviezdou, tak opacne to asi neplati 😀 😅

zuba
4. sep 2012

@zahara Inak možno by si ešte teda potom mohla skúsiť dubničanku, tá nie je daleko od rozptylu - mali tam teraz riešiť, či im mesto dovolí otvoriť pre záujem ešte jednu triedu

zahara
4. sep 2012

@zuba tiez som uz premyslala, ci bude vhodne pridlho vymyslat s tou zmenou, uvidime, ako sa to vyvinie.. dakujem za tip, to som vobec netusila, ale dufam,ze otvoria.. nie teraz kvoli sebe, ale kvoli tym detom, ktore nemaju kam rodicia umiestnit...

stankadca
4. sep 2012

@zahara joj tak neskoro v noci si ma velmi pobavila 😀 ze miestna medialna hviezda, zlata si 🙂 aspon nejaka sranda dnes, kedze nas drobcek ma cely den cez 39 ☹((
a mozno ta poznam aspon z videnia...ale tvoja fotka mi nic nehovori 😀

zuba
4. sep 2012

@zahara no naše mesto je v tejto oblasti fakt úžasné - majú všetko na saláme - mňa teraz nehorázne vytočili s ich prístupom, ale verím, že aspoň toto nepokašlú a budú mať kam deti ísť, hoci neviem, lebo ani pri ABC nie sú schopný vrch nad zubárom prerobiť