Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

kristiii
25. jan 2013

@carrie4 no tak obavy mám aj ja ale tak raz tú školku budu musieť zvládnuť, moj malý sa tam zatial hrozne teší /väčšinou 😝 /..a drobec bude s kým?

carrie4
25. jan 2013

@kristiii chichichi naša malá sa uz velmi tesi, ale stale opakuje ako tam budeme spolu. Ked jej vravim, že ja ju tam len dovediem, mrnci. Ale včera som jej vysvetľovala, že tam bude mať veľa kamarátov, a tety učiteľky, že budú kamarátky, tak to celkom v pohode vzala. Ona sa doma veľmi nudí, veľa sa hrá sama, je veľmi samostatná. Ale veľmi jej chýbajú detičky, kolektív. Ona stale potrebuje nové podnety.

kristiii
26. jan 2013

@carrie4 hej, mojmu tiež velmi chýba detská spoločnosť, hlavne keď je jedináčik a to si tiež myslel že maminka bude v školke s ním ale v poslednej dobe tuším tiež už začal chápať, no uvidíme ako to celé bude. A tebe sa malá sama napapá, oblečie a tak? Moj je na toto v poslednej dobe hrozne lenivý, niežeby nevedel ale obkukal od synovca že sa dá v takýchto veciach protestovať a začal mi to doma praktizovať 😠

carrie4
27. jan 2013

@kristiii naje sa sama, v tomto sa veľmi rychlo osamostatnila 😀 , ale s tým obliekanim je to horšie. Este tak povyzliekat sa, ale obliecť a hlavne teraz v zime... dúfam, že to cez leto vypilujeme. A už ste odplienkovany? Ja jej dávam ešte na noc plienku, lebo občas sa pocika a oznámi to, až je mokrá, akosi sa nezobudi. Ale na obed vydrží, to má asi predsa len ľahší spánok.

kristiii
27. jan 2013

@carrie4 s plienkami sme na tom presne ako vy, cez deň je bez aj spí bez plienky už od nejakých 2 rokov ale v noci ešte máva. Na jeseň mal také obdobie že mal skoro vždy ráno plienku suchú, tak som mu ju prestala dávať a odvtedy sa vždy počúral 😀 , neviem či mu bola bez nej zima alebo čo ale tak sme sa k nej vrátili a uvidíme, snád v lete. V lete nebude ani problém s tým obliekaním si myslím to nacvičiť, len potom na jeseň do školky to zas bude horšie, bundy, svetre naťahovať, ale snáď aj obkukajú v školke od vtomto šikovnejších detičiek /ak ich teda pravda vezmú 😕 /

carrie4
27. jan 2013

@kristiii my sme tiež už boli chvíľu aj bez nočných plienok, viacmenej, ked som jej ju zabudla dat. Ale teraz od noveho roka bola chorá a to stále nehoda... tak pre istotu. Ja dúfam, že im pomáhajú, lebo inak tá moja pôjde v zime von v tričku 😀

jojo161
6. feb 2013

ahojte baby som tu nová v tejto diskusii, aké staré detičky máte? aj sa stretávate?

chloeela
18. feb 2013

Ahojte dievcata,neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho praktickeho lekara/ku pre dospelych?V DCA?
Prosim,chodite niektore cvicit Zumbu a ine..na 4.ZS ??Ako to tam prebieha?Da sa tam prezliect,ci mam ist uz z domu v teplakoch?Dakujem

chloeela
18. feb 2013

dievcata a nepoznate niekoho,kto by potreboval nieco porobit doma?upracem,uvarim...proste zhanam si daku pracu.... 🙂

carrie4
19. feb 2013

@jojo161 ahojky, vek detičiek mám v profile 🙂 . Ale nestretávam sa tu asi z nijakou maminou, teda aspoň o tom neviem 😀 ... skôr sem zbehnem ked potrebujem poradiť, vždy sa tu nájde nejaká milá dušička 🙂

kristiii
19. feb 2013

@carrie4 ahoj, tak čo kam ste sa nakoniec rozhodli podať tú prihlášku do školky?
@chloeela ahoj na zumbu nechodím /ešte by som náhodou schudla 😀 /, k doktorke chodím k Volánkovej ale nie každý s ňou je spokojný. Ale ja s ňou mám osobne dobré skúsenosti - možno preto že tam chodím len velmi zriedkavo.

carrie4
19. feb 2013

@kristiii ahoj, no jasne, za vyskúšanie nič nedáme... máme poradové č. 1, ale neviem či to má nejakú váhu medzi klobáskovými. a vy ako?

kristiii
19. feb 2013

@carrie4 tak to neviem či toto práve zohladňujú 🙂 No mne zaniesla v piatok švagriná prihlášku lebo mám malého na antibiotikách tak som s ním nemohla ísť nikam, toš netuším ani aké číslo sa nám ušlo 😝, pojdem sa tam hádam v piatok ak počasie dovolí popýtať aké sú šance

carrie4
20. feb 2013

@kristiii myslíš, že už je rozhodnuté? to je asi dobrý nápad, kým pošlú rozhodnutie... nevieš ako rýchlo ho vedia poslať?

kristiii
20. feb 2013

@carrie4 tak nejaké miesta sú určite obsadené už popredu, skor som myslela že poradové číslo sa asi moc neberie do úvahy, stejne musia najprv prijať 5-6 ročné deti a deti súrodencov a neviem ešte čo bez ohladu na to kedy ich rodičia podali prihlášky. Tak ono nie každý mal možnosť odovzdať prihlášku hneď ten prvý deň. Inak minulý rok mi došlo rozhodnutie tuším niekedy v apríli, mali by mať na to 30 dní od ukončenia prijímania prihlášok

jovanka81
3. mar 2013

poradíte mi? hladam si pediatričku alebo pediatra v okoli dubnica, nemsova...niekoho moderneho, skuseneho a hlavne zapaleneho pre svoju pracu 🙂

zuzula25
3. mar 2013

@jovanka81 tak takého tu isto nenajdes..bohuzial

kristiii
4. mar 2013

@jovanka81 moderný..skúsený..neprotirečí si to trošku? väčšina skúsených doktorov nemá 30 rokov a máloktorý schvaluje všetky nové "výmysly", čo sa mne osobne páči. Každý si pod pojmom moderný može predstavovať niečo iné, ja som poznala "moderného" doktora čo pri prvom zakašlaní okamžite predpisuje atb, takže uprednostňujem tých skúsených 😀

jovanka81
4. mar 2013

@kristiii no , tak ja poznam modernych a zaroven skusenych, bohu zial ni v tomto kraji...staci ze ma lekar par rocnu staz v zahranici a nie je o com......

tominova
6. mar 2013

Taký tu na okolí nie je ani jeden a kto vie s istotou povedať, že čo je moderné, je aj dobré pre naše deti.

carrie4
8. mar 2013

@kristiii no čo vieš ako ste dopadli?

kristiii
8. mar 2013

@carrie4 vraj to budú vedieť až v máji, aj keď minulý rok to bolo tuším už v apríli tak uvidíme. A čo vy? Nebodaj na CI už to majú poriešené???

carrie4
9. mar 2013

@kristiii ale kdežeeee, tiež máme čakať, tak sondujem ako je to inde

kristiii
9. mar 2013

@carrie4 no mne tam zástupkyňa vravela že to musí ísť ešte na mestské zastupiteľstvo a tak, asi aby vytriedili detičky ktorým podávali prihlášky do viacerých školok a tak

chymenitta33
11. mar 2013

ahojte kocky nechodite nahodou niektorá k pani dok. Filovej? ďakujem

aela
15. mar 2013

ahojte, chcela by som sa spýtať, či chodíte niekto s deťmi k dr. baginovej a ako ste s ňou spokojní?

kristiii
15. mar 2013

@aela ahoj ja k nej chodím a som s ňou velmi spokojná. Ja som k nej chodila aj ako decko a vždy som ju mala velmi rada, preto som sa pre ňu aj rozhodla. Malý má paniku z doktorov /po mamine 😀 / a u nej je ako doma..Inak ona je z tých doktorov čo nepodlieha všetkému novému čo sa trebárs vypisuje v časopisoch a tak ale sa drží svojho rozumu a skúseností /pre niekoho + pre niekoho - /, mne to vyhovuje. A je velmi ludská alebo ako to nazvať

keathli
25. mar 2013

Ahojte,
v mene MC Papučka v Beluši Vás pozývam na burzu detského oblečenie a potrieb pre deti. Burza sa uskutoční 15. - 17. apríla v bývalej školskej jedálni (pri obecnom úrade).

Viac info:
http://mcpapucka.cekuj.net/

Tešíme sa na Vás

vikijana
2. apr 2013

ahojte mozem sa pridat?🙂mam na vas otazocky,som z teplej no chcela by som s malou zacat chodit viec medzi deticky mala teraz rok anejak neni navyknuta na druhe deti.a kedze moc nepoznam kde co mate som povodne z TN tak by som chcela poradit nejake centrum alebo nieco podobne pre deti kde sa zahraju a hlavne kde sa aj ja mozem spozun at s novymi mamickami nikoho nepoznam na okoli a nudime sa doma.dakujeeem

josie3331
2. apr 2013

@vikijana mna celkom zaujalo materske centrum na Novej... ale este sme tam neboli...