• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

14. januára 2017 
@josie3331 tak si to musim kuknut ako to tam funguje:slight_smile:snad maju nejaku stranku.dakujeem
3. apr 2013 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 dakujem uz som nasla :slight_smile:
4. apr 2013 o 15:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky:slight_smile:

Prosím Vas potrebujem nejaku oftamologičku v DCA ktorá ma kladne referencie, poprípade telefon :sweat_smile: Dakujem :slight_smile:
12. apr 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chymenitta33 ak hladaš detsku očnu lekarku tak odporučam Dr. Cagalovú v Trenčíne, v nemocnici, je skvela, venuje sa len deťom, čakačia doba je teraz cca 3 mesiace...
12. apr 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, neporadíte mi nejakého dobrého zubného lekára alebo lekárku pre detičky... ja chodím k takej čo deti neberie :frowning2:
15. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte poradte dobru kadernicku s ktorou mate dobre skusenosti,neboli ste niektorá v tom novom kadernickom salone v Dubnici?
15. apr 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie4 Ahoj, segra bola s malou ( 3 ročnou ) u Turčanovej na zdravotnom stredisku, trhali jej zúbok, vraj super prístup a hlavne to prebehlo rýchlo, tak že malá ani nestihla nejak plačkať. Ja tam prihlásim tiež moju Nelku. :slight_smile:
15. apr 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie4 velmi dobra je ondriškova na zdravotnom stredisku nas zobrala v pohode a myslim ze sa aj rozumie tomu z tych vsetkych zubarov naokolo.
16. apr 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzicka @ricko díky za tipy, lebo ja chodím na UH baráky k zubárke a akí su dr. na poliklinike vôbec neviem
16. apr 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamičky,aj nemamičky,hladam stráženie mojich dvoch deti(6,3),v popoludnajšich hodinach,presnejšie,ked manžel odíde na poobednu,až kým sa nevráti,samozrejme u nas doma.strava,pitný režim,pozeranie telky,používanie internetu atď samozrejmosťou.Budeme sa sťahovat do Dubnice nad Váhom,tak hľadamé pani,ktorá by mala čas.Ďakujem
17. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto by mal záujem o vaničku s podložkou pre bábo, poprípade o iné vecičky pre bábätko tak dajte vedieť alebo pozrite môj bazárik. ďakujem :slight_smile:
21. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falkonka dobry den uz ste naslliii opatrovatelku pre vase detickyM???? ja som z Koseceee
30. apr 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi prosim poradit,kde je teraz v Dubnici/okoli Cirkus? Dakujem
1. máj 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swety1 dobry,my sa este len budeme naspat stahovat do DCA,a to az v lete,tak sa uvidi,ale vsimla som si,ze mate malicke,tak to asi bude bezpredmetne,pretoze my by sme potebovali opatrvatelku skor ku nam aby chodila.
1. máj 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falkonka vsak ja robim opatrovatelku aj s malym zalezi od poziadaviek rodin
1. máj 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcem sa opytat, mate uz rozhodnutia zo skolky o prijati/neprijati dietata?
4. máj 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanat ešte nie, ale mne rovno pri podávaní prihlášky povedali že až v máji budú posielať, a ešte je len začiatok :confounded:
5. máj 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiii ja len tak, lebo niektori uz vedia... nechapem, co im to tak trva, ked uz aj tak maju rozhodnute, koho beru a koho nie :rolling_eyes:
5. máj 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanat ahoj.my este nemame rozhodnutie,ale manzel sa bol osobne pytat a asi ho nezoberu..ale este cakame na oficialne rozhodnutie
8. máj 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez este nemáme rozhodnutie, tusim do 15teho to ma príst.kazda mi chodí do inej skolky tak dufam ze mi mladšiu prehodia k starsej . ale ja hlásim za Nemšovu :slight_smile:
8. máj 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubikan bude pri hoteli metal neviem či od zajtra alebo cez víkend :wink:
8. máj 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikijana Ahoj, Dubáčik je len do mája otvorený, my sme veľmi s ním spokojní. Teraz budeme mať akciu Námestie plné kočíkov, prídi sa zúčastniť, bude tam kopec detí :slight_smile:
9. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávajú už rozhodnutia o prijatí na tretej ZŠ do škôlky?
20. máj 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. Máte niektorá záujem o lístky na plávanie pre deti. Je to tam u vás v Saluse, chodila som tam na cvičenie pre tehotné a mám 5 lístkov. Na jeden kurz školy plávania a potápania sa dá uplatniť len jeden lístok (čiže z kurzu zlava 4e). Ja to nevyužijem, tak ak máte záujem, ozvite sa :slight_smile: majte sa krásne
20. máj 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba zo školy-školy Demitru volali už 15-teho, ale tretia zš neviem
22. máj 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristiii mo zas je táto posledná, som tam bola v pondelok a že ešte to len pripravujú
22. máj 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba ani rozptyl este nedal rozhodnutia...
22. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba mne na 3zs nezobrali a vraj nebrali nikoho kto ma mamu na materskej este... a to ja som davala uz vacsiu, nebola by v tej najmensej...
22. máj 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, na Novej nie su naplnene školky a chcu robiť triedu aj pre 2 ročne deti...
22. máj 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok