Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuba
3. dec 2013

@zuzik1983 myslím, že je to dvojka - hore na poschodí smerom ku škole. teba vídavam chodiť z tej strany bližšie k ihrisku, tak by asi chodíte dolu k zástupkyni.

zuzik1983
3. dec 2013

@zuba no my chodime z tej opacnej strany od ihriska na poschodie, nie k zastupkyni.aj sme sa niekedy stretli? lebo ja netusim kto si 😉 pozeram, ze mas rocne dievcatko, nikdy ti nepovedali, aby si si maleho bravala domov, ked si na materskej a on ti nespava??a este otazocka, ked maly nespi, musi ticho lezat, alebo mu dovolia sa aj hrat alebo nieco ine?

zuba
3. dec 2013

@zuzik1983 no ak máš červený kočík a strašia má ružovú mini micro, tak chodíme tak približne naraz po deti, zvykneme sa kryžovať pri stánku. A teda raz pri pódiu som ti vravela, že sa oplatí investovať do tej mini micro kolobežky, že je síce drahá, ale najlepšia zo všetkých - trafila som sa? si to ty?
A to ktorá ti káže aby si ju učila spať, tá čo ste mali aj vlani, či á čo ste dostali tento rok?

zuzik1983
3. dec 2013

hej, mame cerveny kocik a starsia ma tu kolobezku.to si mi ty radila?hej trafila si sa, som to ja.ale aj tak si ta uz vobec neviem vybavit 😉 my sme vlani do skolky este nechodili, takze ta, co tento rok

nely93
19. dec 2013

Je tu niaka tehulka ? 🙂

vervac
10. jan 2014

@mkatka
Ahoj, já jsem z Ilavy, mám syna 5 měsíců a akční kamarádku z okolí hledám už dávno 🙂 Takže se budu těšit na další konverzaci 🙂

dasiacik
29. jan 2014

Babuľky,ak by ste vedeli o nejakom podnájme 1+1 alebo 2izb.byt v Ilave,v Dubnici za rozumnú cenu,tak ma prosím kontaktujte 🙂 Ďakujem veľmi pekne.

jojo161
11. feb 2014

ahojte baby, neviem či sa tu už niekedy rozoberali zápisy do školky. V Dubnici bývam chvílu, ale za 1,5 budem riešiť nástup môjho syna do školky. Počula som, že v DCa je to problém. Je to naozaj pravda? Čo mi poradíte, mala by som si už teraz dať žiadosť? Ktorá školka je podľa Vás naj?
Ďakujem za všetky odpovede 😉

kristiii
11. feb 2014

@jojo161 ahoj, ak budeš malého dávať do škôlky až za 1,5 roka tak ti stačí dať prihlášku takto za rok vo februári-marci. Inak tento a minulý školský rok až taký problém nebol čo ja viem, niektorým kamoškám pobrali aj 2,5 ročné deti. Tento rok je napr. na našej škôlke oznam že nebudú brať deti narodené v r.2012, čiže vezmú len deti ktoré dosiahnu 3 roky najneskôr do konca decembra, čo mi príde v pohode. Inak môj krpec chodí na Demitru, na C2 a som spokojná, teda hlavne malý je spokojný, ale celkovo som škôlky v Dubnici počula celkom chváliť takže by som sa asi rozhodovala podľa toho ktorú máte najbližšie.

jojo161
11. feb 2014

@kristiii Ďakujem veľmi pekne za info 😉

zuzik1983
13. feb 2014

@kristiii
@zuba
prosim vas vy mate drobcov v skolke p.demitru, ze? chcela by som sa vas nieco opytat ohladne zajtrajsieho karnevalu, ci neviete nieco blizsie, lebo som nebola pozerat. my sme teraz boli chori, ale uz je ok, len este na zajtra ju mam odhlsenu.strasne by chcela ist na karneval, co by mal zajtra byt. neviem ani kde je, o kolkej, ci treba nejake vstupenky a vstupne, alebo ci tam treba nieco priniest,ci treba byt nahlaseni vopred, ... dakujem velmi pekne za odpoved 🙂

a este som chcela , je niekde v d ca pozicovna kostymov a masiek? diky

zuba
13. feb 2014

@zuzik1983 je to v školskej jedálni, čas si presne nepamätám - čosi sa mi marí , že o štvrtej. My nejdeme, tak som to moc neriešla. Vstupné sa neplatí. predávajú sa tombolové lístky. Učiteľkám sa podpisuje v škôlke papier, ež sa tam budeš starať o svoj dieťa a nesieš si za neho zodpovednosť ty ako rodič.

zuzik1983
13. feb 2014

@zuba dakujem ti, tak potom asi nic, ked do skolky nejdeme

slaskou
13. feb 2014

ten karneval bol dnes,sme boli... 🙂

ale aj zajtra tam ma byt neaky,ale uz neviem pre ake deti...

slaskou
13. feb 2014

som si pomylila dni...bola som v tom,ze pisem na vcerajsi prispevok...

zuba
13. feb 2014

@slaskou to mali tie deti čo majú škôlku v škole

zuba
13. feb 2014

@zuzik1983 myslím , že môžeš prísť aj bez podpísania

zuzik1983
13. feb 2014

@zuba ved uvidim, ak bude tak strasne velmi chciet este ist, tak pojdem sa do skolky na to popytat, ale dakujem.

babule a o tej pozicovni ci je nejaka v dca neviete nic?

zuba
13. feb 2014

@zuzik1983 netuším, ja som mu masku aj vlani aj teraz vyrábala doma

zuzik1983
13. feb 2014

pripadne kde inde by som mohla tak narychlo este doobeda zohnat masku
@zuba
@slaskou

zuba
13. feb 2014

@zuzik1983 v papierníctvach alebo v tescu, len teda neviem, či aj v našom

zuzik1983
13. feb 2014

@zuba no v papiernictvach je to podla mna dost drahe, ale tak uvidim

zuba
13. feb 2014

@zuzik1983 skús aj sekáč pri pizza mama

zuzik1983
13. feb 2014

@zuba jej super, vidis to ma nenapadlo a mam to na skok.dakujem

carrie4
13. feb 2014

@zuzik1983 ja by som ti vedela na zajtra požičať kostým Spievanky... ak by si chcela napíš mi IP

kristiii
14. feb 2014

@zuzik1983 ahoj, tak baby ti už odpísali, karneval je dnes o štvrtej v školskej jedálni, myslím že určite môžete prísť aj bez toho podpisu, určite nebudete jediní. Akurát pozerát na fotku že naše decká chodia spolu do triedy 🙂

zuzik1983
14. feb 2014

@kristiii tak uz vieme, ze hej 😉

zuzubabo
16. feb 2014

ahojte, je v dubnici niečo ako hudobný kurz /pre 5ročného/?

stankadca
16. feb 2014

AHojte Dubnicanky, viem, ze to riesim dost neskoro, kedze zajtra sa uz mozu odovzdavat prihlasky do MS, ale aj tak mozno este niektora z Vas poradi 🙂
cely cas sme chceli dat maleho na rozptyl, ale zrazu, ked uz to tu je, tak nam vsetci vravia, ze preco nie na demitrovu , ze ved tam pojde aj do skoly, bude tam mat kamosov. dali mi riadneho chrobaka do hlavy. su tu nejake maminky, co by sa vedeli k tymto dvom skolkam vyjadrit? budem vam velmi vdacna 🙂

kristiii
16. feb 2014

@stankadca môj chodí na demitru a je tam spokojný, tiež som rozmýšľala podobne že tam potom pôjde aj do školy a bude poznať aspoň niektoré deti, aj keď bohvie čo bude ešte za 2 roky...Ale inak mám kamarátky čo majú drobcov na rozptyle a tiež sú spokojné...Som ti poradila čo? 😀