Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lugu
19. jan 2009

Ani ja som nevytierala dasna a nam isli zuby az po roku,ale teraz sa snazime cistit dvakrat do dna-rano a vecer 😵 To je na kazdom kedy s tym zacne len lekari to radia robit uz tak skoro 😉

3558
19. jan 2009

aj ja si umyvam dva krat denne zuby. rano a vecer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

centik
19. jan 2009

ZUzi no je nacase ze si zacala 😀 😀

3558
19. jan 2009

co,citit? 😀 😀 😀 😀 😀

centik
19. jan 2009

ale nie 😀 ja len ze uz mas nato vek 😀 😀

3558
19. jan 2009

ale za chvilu si nebudem musiet umyvat vobec! hodim do pohara s vodou a vybavena vec. 😀

lugu
19. jan 2009

ale dnes sa uz velmi nehadz do pohara.ved si to nalepis a basta,to aby si aj tvrdi chlieb mohla chrumkat 😀 😵 narazam na reklmu gizky onovej 😵 😀

centik
19. jan 2009

aku reklamu? 😕

nicky11
19. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 ale zatial som neporodila 🙂 🙂 slen som robila pracu do skoly tak som nemala moc casu tu byt a mama akosi tiez nema cas...uz ma to ani nebavi sedet za tym pocitacom uz som uuplne jak dobita len leziim a kukam tv....

zuzula25
19. jan 2009

no nicky uz sme si mysleli,ze si porodila,ono s tym bruskom sa zle sedi za pocitacom.uz mas vybavicku nachystanu????

3558
19. jan 2009

ahoj nikolka. uz som mala vazne obavy, ze si porodila. 😀
viem ze to je teraz nuda pre teba, a ze mas co robit sama so sebou, lebo uz isto len funis pred telkou a spis. veru pekne oddychuj. a povedz mame, ze mi ho nechcel ten farar pokrstit v bolesove, a ani v pruskom.

martina35
19. jan 2009

Zuzi už sa konečne ozývam, ten farár bol kedysi veľmi ochotný veď mne krstil všetkých troch, čudné - no čo dodať

Dievčence nebojte sa keď nás to chytí ( porod) hneď píšem, ibaže by to bolo super rýchle a nestihneme, tak to by ste sa tiež dozvedeli .

Celý víkend som iba spala a varila a varila a ešte som nike asistovala s polročnou prácou. Aj som si prišla nakuknúť ale sa mi nechcelo písať.Šila som aj som sa zašívala pri telke.A dnes som bola so sárkou u lekárky v Dca, máme zapálené dutiny aj chytené pridušky tak sme na antibiotikách. Tak toto sa udialo u nás cez víkend.

sisa.b
19. jan 2009

ahojte 🙂 nicky do tohoooooooooooooo 😀 😀 😀 mna vzdy chyta taka lutost, ked nejaka tehulka caka na porod, ze ja to uz nezazijem ☹ ten stres, nedockavost a napatie, ked som cakala, kedy to uz pride... 😔

zuzana, my sme krstili v pruskom a tiez mal farar reci ako koza bobkov 😠 ja som rozvedena, bola som s ex v kostole sobasena, s drahym nie sme manzelia a ja som navyse evanjelicka. takze dostali sme riadnu prednasku, az svokru z kresla dvihalo 😝 nakoniec sa ho spytala, ci nam ju pokrsti, alebo ideme do ineho kostola 😀 tak nam ju pokrstil 😝 teda nie on, ale kaplan

nicky11
19. jan 2009

jasnee vyybavu uz mam...vsetko pekne ruzove🙂)len postielka je taka cervenaa ..a ze mama sa nudiii tak ze to vsetko pofoti..no je uz sa normalne tesim ked to budem mat zasebou bo uz ma infarktove stavy niekedy chytajuuu 😝

lugu
19. jan 2009

reklama na zubnu fixaciu blend and dent alebo tak nejako 😀

3558
19. jan 2009

nika ....bo ta uz infarktove stavy chytaju????????????? klud klud klud. ked budes nervozna ty, bude aj laura. 😉

martina35
19. jan 2009

Tak ale je tá moja Nika lenivá 😝

Ukázala mi ako sa to robí a kukajte už je prvý album na svete aj na nete. 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi neboj nie je to také zlé s tými stavmi - rehoce sa dolu počuje, to až sem hore.

sisa.b
19. jan 2009

martina, krasna vybavicka 🙂

martina35
19. jan 2009

Aj mne sa páči ale som to nafigu odfotila je to tmavé musím to niekedy s bleskom.

3558
19. jan 2009

aj ja ju chcem vidiet. kde si ju mam pozriet?????? tu vybavicku myslim.... 😠

3558
19. jan 2009

vy tu ten album nemate 😝 😝 😝 😝 😝 ja ho hladam. mata si to asi vymazala. no sup sup sem aj ja chcem vidiet.

martina35
19. jan 2009

Zuzi už je tu - ja som tie fotky upravovala boli moc tmavé, už je to lepšie.

lugu
20. jan 2009

Tak vybavicku mate,uz len cakat na malu.Velmi sa mi pacia pletene svetriky,to si robila ty?velmi kraaaaaaaaaaaaasne 😉 😀

nicky11
20. jan 2009

no mama plietla svetriky len co som jej oznamila ze bude babka 🙂 🙂 🙂

zuzka a uz tam je ten album tak si kukni...mama sa nudila 🙂 🙂

no ak ak to mala bude po mne tak bude uuurcite kluudnaa 😉 😉 😉

janada
20. jan 2009

ahojte.tak nicky výbavičku máš ozaj nádhernú,a videť,že babka sa velmi teší.Nicky ak to nie je tajomstvo,v ktorom si ročníku?Ja mám 19 ročnú dcéru a teraz je štvrtáčka,ja v jej veku som sa akurát vydávala a čakala ju a mala som už skoro rok po škole odrobený 🙂 no ale ju si vôbec neviem predstaviť 😕

zuzula25
20. jan 2009

mati a odkial ste??ked pises,ze ste boli v dubnici u lekara...

zuzula25
20. jan 2009

nicky tak mala laurika sa ma na co tesit 😉 kraaasna vybavicka,to sa jej bude buvat 😉

3558
20. jan 2009

nooooo, kraaaaasna vybavicka. mata a nika dali ste si zaaalezat 😵 😵 😵 😵 😵
aj sarka sa pofotila, a dedko sa nechcel fotit ??? 😀 😀 😀 😀 😀

ja som bola dnes s malym u doktora, tyzden som calala na objednanie a ta recepcna ma objednala iba k zdravotnej sestre. to su take kozy, no mam jedy. zase som sa objednala k doktorovi a objednali ma az o tyzden v utorok. no nervy moje 😠 😠 😠 😠 take su tu sproste tie doktorky ze az az...

ja uz sa tesim domov, uz si objedname linku. len mata potrebujem poradit : potrebujem vstavane spotrebice chladnicka,pracka,umyvacka,mikrovlnka,sporak a digestor. no nieviem ktore su kvalitne a podla coho si mam vybrat. hlavne potrebujem odhlucnene lebo mame kuchynu s obyvackou. ale neviem ani aku tu varnu dosku a tak. mata ty mi nevies poradit? ja by som prisla aj na rady, ale riso predal uz auto, tak nemame ako chodit ku vam.no a potrebujem to objednat hned na druhy den ako prideme domov. nech je to cim skor.
mata ak budes mat nejake dobre rady ohladom spotrebicov, tak napis. ahojte zatial. kuknem neskor

martina35
20. jan 2009

Zuzula25 :Bývame 4 roky v Bolešove ale dovtedy sme boli Dubničania a v DCA sme stále a všetko tam poznám, tu sa super býva máme veľký dom predtým sme sa tisli v 2 izbovom byte ale doteraz tu nikoho nepoznáme a sme ,,prisťahovalci,,.Synátor je v dca a na novej asi viac ako doma ak noc nerátam.

Zuzi: dedko bol včera večer v robote. Ja som neni odborník na vstavané spotrebiče ale hladala som najkvalitnejšie čo si môžem dovoliť, a pre mna bolo dôležité u odsávača aby bol tichý, lahko sa čistil a kúpili sme s filtrom prachovým, pachovým aj na mastnotu s takým antikorovým a dá sa do umývačky a je čistý. super aj po rokoch.
V mikrovlnke som kedysi aj varila a piekla ale pri tých množstvách jedla mi pre rodinu nestačila kapacita, tak keď budem kupovať novú tak iba na ohrev a aby mala nejakú funkciu rýchloohrevu. Vyskúšané a super sú samočistiace katalytické steny. Varnú dosku podľa toho či chceš plyn alebo elek.a ako ju chceš čistiť. Ja mám antikor a je super len pretrem...Trúba sa mi osvedčila je teplovzdušná aj zadný ohrev s ventilátorom ( upečie nádherne svetlé piškótové cesto )tiež samocistiace steny nemusíš ich vôbec čistiť keď si predstavím ako som drhla plynový šporák 😝 😝 😝 😝 Dvierka na trúbe mám 3 vrstvové s vnútorným ochladzovaním tz. aj keď hodinu pečem tak sú iba teplé dieťa sa nepopáli 🙂 🙂 🙂 A čistím len tie dvierka.

martina35
20. jan 2009

Zuzi: pokračovanie 🙂 🙂 🙂 Antikor super len pretrem ale je to čímsi upravené aby to nenechávalo stopy po dotyku a to musíš v obchode ,,odskúšať,, a takéto sú trošku drahšie ale sú super.Pračku som na byte mala v linke ale so vstavanou nemám žiadne skúsenosti. Teraz mám novú od novembra aj so sušičkou a som spokojná.A chladničku chcem tento rok meniť už dožíva a kapacitne nestačí. Na nákup ideme raz za týždeň a už asi rok je taká ,,chladničková kríza,, v zime dávam aj na balkon a do pivnice lebo nestačí.A aj mrazák ale nás je ako hadov a varím ako závodná jedáleň a furt ☹ ☹ ☹ tak sme sa dohodli že si vezmeme tú veľkú dvojdverovú ke´d splatíme práčku alebo prudko zbohatneme. Už ma nič nenapadá tak sa pýtaj.