Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lugu
22. jan 2009

jajus,mata ma pravdu,skus pohladat cez net a na niektorych strankach si mozes dat aj porovnanie a ak nie si velmi narocna,tak si urcite vyberies a pri nakupoch cez internet ti to dovezu az domov,tak sa nemusis terigat aj s kocikom cez cele mesto 😀 my sme sice kupovali kociar v Polsku a bol o riadny kus lacnejsi ako tu na slovensku,ale ja som nemala velke poziadavky a bolo to pred vyse dvoma rokmi 😀

martina35
22. jan 2009

už je v albume a béžový sa hodí aj pre chlapca aj dievča 😀 😀 😀

lugu
22. jan 2009

tak sa pekne vytesujete,na obrazku ani nevyzera iny,ale to je uhlom pohladu 😀

mgurnak
22. jan 2009

lugu..isla som okolo 😀 😀 😀 😝

zuzula25
22. jan 2009

ja zatial nenakupujem cez net, ale je to v plane, ale kedy.musi mi mamzel ukazat ako sa to potom plati cez net, ale co som pocula tak vela ludi objednava cez net je to lacnejsie, ale hlavne pohodlnejsie.a niekedy su na tych bazaroch fakt pekne kusky pre mimi.ale neviem ako je to potom s reklamaciou 😕

jaja ja som kupoval kocik v TN v Laugariciu to je pri priore, maju tam velky vyber.kamoska si kupovala na 105 a je spokojna.aj ja som mala v plane si kupit tam, ale potom som isla do TN a nakoniec som si ho tam poobzerala a objednala tam.keby som objednavala cez net vyde ma lacnejsie o dve tisicky a to je myslim dost.

mati krasny kocik a ta rychlost....aj ta autosedacka sa da nakliknut na korbicku??

lugu
22. jan 2009

mgurnak boli sme blizsie ako zilina co 😀
zuzula25 pri objednavke cez net je platba jednoducha bud bankovym prevodom alebo na dobierku,kedy zaplatis bud na poste alebo kurierovi.ja mensie veci platim prevodom a tie vacsie na dobierku.a v bazare som si uz objednavala aj ja ,zaplatila som cez internet banking a postarka mi to priniesla domov.A v tych bazaroch uprednostnuju platbu na ucet pred dodanim tovaru.

martina35
22. jan 2009

Dá sa idem ho pofotiť celý lebo babule vo výbavičke ma prosia..... rýchlosť ma šokovala aj muža ked večer valil do Dca pre prachy. 🙂

🙂 🙂 🙂 Kočík som platila na dobierku pri preberamí.A najskôr sme ho rozbalili a skontrolovali, tak dopravca chudáčik čakal, ale bol trpezlivý 😀 😀 😀

centik
22. jan 2009

Mata pekny kocik 🙂 kolko vas vysiel?

martina35
22. jan 2009

Kočík športový a hlboký s autosedačkou vo výbave je taška s podložkou na prebaľovanie zateplený kryt-fusak na športový a igelitový kryt a ešte sieťka všetko za 12 500 a dovoz UPC stál 450 pretože to boli dve krabice, spolu 12 990 v TN ho predávajú za 15 800 a ešte čakáš 2 týždne kým ti ho objednajú

jajuska81
22. jan 2009

martina35: znacku som mala vybratu aj ten typ,ale su tazke tie kociky.Mne osobne sa 3kolky nepacia, som skor za klasiku,....
lugu: len ked na nete ako aj mata pise mozu farby skreslovat a zase je podla mna lepsie si kocik aj "chytit" a okukat ho priamo na zivo,....
ved uvidim este, pacili sa mi aj ine znacky,.takze popozeram este a v najhorsom pripade, ked to nestihneme do terminu, tak mam kocik od sestry v "zalohe"

lugu
22. jan 2009

jajuska az take hrozne skreslenie to nemoze byt,ale zalezi na tebe,skoda ta presviedcat ak si rozhodnuta a mas svoj nazor 😀

jajuska81
22. jan 2009

lugu:praveze nie som rozhodnuta este 😀

lugu
22. jan 2009

ja som mala na mysli internet-neobjednas si ho cez net a ze si rozhodnuta kupit si kocik,ktory si okukas,vyskusas a tak vela stastia pri vybere 😀 😉

martina35
22. jan 2009

Dievčence ja by som tiež nekúpila kočík, ktorý si nepozriem naživo iba sme ho nenašli vo farbe aký Nika chcela.A ušetrili sme cca 3000 ktoré sa zídu na iné veci.

Zuzka naša žiješ? Šak sa ooozvi , že čo nové v Anglicku

jajuska81
22. jan 2009

martina35: Ty byvas v Bolesove?

martina35
22. jan 2009

ááááno už 4 roky

jajuska81
22. jan 2009

lebo ja tiež 😀 necelé 4roky 😀

martina35
22. jan 2009

jajuška my sme tu prisťahovalci a skoro nikoho nepoznáme ale Nika tu pozná určite viac mládeže.A ty nás nepoznáš? vrabce nečvirikali? veď taká tehotná osemnástka je v dedine rarita.a nebývame náhodou v rovnakej ulici? Ak napíšeš svoje meno opýtam sa Niky, tá tu leží v izbe.

sisa.b
22. jan 2009

ja som kupovala kocik cez net a bol lacnejsi o 8 tisic oproti akciovej cene v normalnom obchode 🙄

martina35
22. jan 2009

Tak to ste dobre pošetrili. 😀 😀 😀

jajuska81
22. jan 2009

mas IP 😉

martina35
22. jan 2009

Aj ty 😀

3558
23. jan 2009

clovek sa po sto rokoch dostane k netu /aj to mi ho dovolili zapnut iba koli nike, ci uz nahodou neporodila 🙂 / a vy si tu vypisujete IP. nespravodlive. pekne si vypisujte tu, aby so vsetko vedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to bol vtip
tak sa hlasim, vypli mi net,lebo mame fakt malo miesta a ani akosi neni cas, palino ma poobednu, tak som na maleho sama.
inak ja som cez net este v zivote nic nekupila ale som stara skola. musim sa to naucit niekedy.
aj tak nemam cas. maly sa naucil vrieskat aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
a nic ine nerobi od kedy sa zobudi. takze ci sa tesi, alebo nudi, alebo stazuje sa, tak len vrieska. uz ma bolia usi. ☹ ☹ ☹
no pekne si tu vypisujete, pekne....
tak co jajuska ste s tou matou susedy, ci nie?????
inak damy vsimli ste si ze je tu tem a Nemsova a okolie? ale su tam akesi mlade susky, a dost tam hresia, tak som sa im ani neprihovorila. len som nakukla. ale slubujem, ze uz nebudem spehovat 😔 😔 😔 😔
tak caute, mozno vecer kuknem este ked maly zaspi, to je po 9.00 /mate o hodinu viac a o 8mej ukladam maleho/
tak pa zatial a dokonca aj kvetinka co sem pisala, uz pise do nemsovaniek. musim jej napisat ip a vycistit zaludok 😀 😀 😀 😀 😀 /my sa pozname/

jajuska81
23. jan 2009

zuzana29: no vyzera to tak ze sme skorosusedy 😀 ona byva o ulicu dalej ako ja 🙂

zuzula25
23. jan 2009

otazka 😉 bude prsat alebo nebude????????? 😀 😀 😀 😀 chcela by som ist s malym von 😉

martina35
23. jan 2009

No zuzi tak už nebuď taká zvedavá veď to zasa nie sú ťažké tajomstvá.na tej téme Nemšová sú akési nezaujímavé témy 😀 😀 😀 sorry baby 😀 😀 😀 Tu sa mi páči.

Zuzula: Pršať nebude len chod von, malý to porebuje.

Inak dievčatá mali sme rušnú noc Sárka 3 x vracala o pol tretej som utierala celú ošablenú kúpelku ☹ ☹ ☹ Ona sa chúdatko netrafila tak to letelo ☹ Potom celú postel až na tretí krát trafila do lavóra. Bola som u Jurišovej vraj má sirup dobrať, ale ona vracia presne po ňom je to humus.A keď neprestane vracať tak máme ísť na pohotovosť.dala jej costi a aj tak sa mi pred chvílou povracala.Teraz cica zaspala ... chú´datko moje. A ešte k tomu jej aj teplota naskočila. a to sme mali ísť dnes na kontrolu ako že bude vyliečená...Sirup berie od pondelka tak neviem už čo mám robiť.. 😝 😝 😝

lugu
23. jan 2009

mata nechytili ste nejaky virus?davaj jej dru tycinky a pravu kolu,tie tycinky v nej zadrzia trochu vody a kola doda energiu ☹

martina35
23. jan 2009

Kolu som v živote deckám nedovolila až po 15 rokoch .Lekárka hovorila, čosi o rotavíruse ale čo si ja pamätá mávajú ho menšie deti a je to o hnačke a my vraciame. Keď jej dám sladký čajík ten udrží aj rožok.No ten sirup letel prvou triedou. 😝

lugu
23. jan 2009

my sme to mali minuly rok a chytilo to skoro celu rodinu,ak ti cajik fajne osladeny vypije a ostane to v nej,tak to je dobre a ta kola je dobra,pretoze je velmi sladka.ja som pila iba kolu a jedla piskoty.inac od nas sa to vtedy dostala az ku susedom a u nich to bolo vesele,pretoze mali navstevu. 😀 ja som so synom vdaka hnackam a zvracaniu bola v nemocnici a na druhy den to chytilo mna.a islo zo mna zo vsadial 😀 toto by som uz nechcela zazit,tak zelam pevne nervy a skore uzdravenie 😉

3558
23. jan 2009

mata ty si so sarkou doma?nasi uz isli do roboty tak som tu sama ☹