Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
25. jan 2009

joj musim uz aj ist na tu faru konecne

zuzula25
25. jan 2009

nie Pagac bol niekde na chate, bol tam taky mlady neviem nikdy som ho nevidela, on je tu len docasne, caka na viza do pakistanu, tak nam to tam rozpraval, ale bol velmi mily, z hodinovej nauky nam spravil dvadstat minutovu 🙂 😉 , a potom obrad trval polhodinku. ale som rada, ze uz je pokrsteny.potom sme robili oslavu a tu si maly skoro celu prespal 🙂

centik
25. jan 2009

Zuzi hod nejake aktualne fotos? a ako ste na tom s kojenim,??

tanidlo
25. jan 2009

Halooooo..dnes som tu prvaaaaa..aby ste nepovedali 😀 😀 😀

tanidlo
25. jan 2009

Jani, tak šup šup zajtra pekne za fararkom 😎

lugu
26. jan 2009

baby neviete poradit,ked je zapis do skolky?Nerada by som ho zmeskala,pretoze zase odchadzame na par dni na vychod 🙂 a potom sup maleho do skolky a mozem si hladat robotu. 😅

centik
26. jan 2009

tAni dnes fararko neuraduje 😀

3558
26. jan 2009

fararko uraduje v utorky zevraj.

tanidlo
26. jan 2009

Jaaaj, som zabudla..no tusim utorky az piatky, okrem pondelkov, tak nejako nam vtedy hovorili, ze mozeme otravovat 😀

centik
26. jan 2009

TAni hej od utorka do piatku 🙂
kedy idete zajtra na kontrolu?

tanidlo
26. jan 2009

No, zajtra mame mat poradnu, ale neviem, ci nas tam chorych zoberu..rano zavolam dokine, ci a kedy prist, lebo nas caka aj ockovanie, tak neviem, ci sa bude moct..keby sme isl, tak nejako pred obedom..poradna je tusim od 11-tej, alebo 11:30..

zuzula25
26. jan 2009

na fare sice maju uradne hodiny,ale ja som tam bola trikrat a nikto tam nikdy nebol, tak som tam potom volala a dohodla sa.dalsi krst je 7.februara,byva kazdy druhy tyzden,uz to tam maju vyvesene na fare.

fotky hodim do albumu,ale najprv sa musim naucit ako sa zmensuju,minule mi to robol manzel,ale teraz je v robote.s kojenim uz je to lepsie,sice este stale dlho papa v kratkych intervaloch,ale uz som si zvykla 😉 zatial frcime bez umeleho mliecka,musim si zaklopat,klop,klop

martina35
26. jan 2009

zuzula: ja som fotky zmenšovala takto.. označím fotku,klik pravým ...spracovať v programe...potom paint...potom hoe nad fotkou obrázok....zmenšiť alebo upraviť....potom som miesto 100 perc dala 80... potom súbor...uložiť ako.... a iné číslo, aby som vedela, ktoré sú upravené.tak vyskúšaj či to pojde

3558
26. jan 2009

mata zase si tu???? 😀 😀

3558
26. jan 2009

no ozaj baby ten nas farar povedal ze nam ten kamos nemoze ist za krstneho ked nema prijimanie a birmovku ale ze moze byt prisediaci. ze ho nebude drzat na rukach, ale ze sa tam akoze len zucastni a hotovo. a potreebujem potvrdenie tu z anglicka ze mi ho mozu v dca pokrstit lebo sa narodil v anglicku a nie v dubnici. dobre,,,co????
ako keby sme mali dvoch bohov. jedneho v dubnici a jedneho v UK. no tak som si aspon vyliala srdce 😝 😝

3558
26. jan 2009

mata a nika mala uz vcera termin, co? padlo jej uz brucho? ja som ho mala padnute uplne od zaciatku. a ako sa citi? a co hovori??? no napis cosi som zvedava.

tanidlo
26. jan 2009

Zuzi..to je teda..tsss..u nas problem nebol, bracho nema ani prijimanie ani birmovku a v pohode mohol byt krstny, teda cez Pagaca..to potvrdenie ze je bezna vec, teda, ze casto sa to vyzaduje, ale tiez asi ako kde..my sme sa tiez bali, ze ho budeme musiet riesit, keby sme nahodou nekrstili v DCA..

zuzula25
26. jan 2009

tak som pridala nove fotky,z krstenia ešte nema v PC

mati diky islo to tak

centik
26. jan 2009

baby ja ked som bola za krstnu tak som tiez to dievcatko nedrzala, to preco??

centik
26. jan 2009

Zuzi pekne fotecky 🙂 ale tusim ta nepoznam ani z videnia

3558
26. jan 2009

mata pekne si jej to vysvetlila ,vidis? nie nadarmo si ucitelka 😀 😀 😀

centik a si vobec krstna??? 😝 😝

tanidlo
26. jan 2009

Ani nasi krstni nedrzali, drzali sme my s priatelom nasho "drobca", ale preco, to neviem ☹

Zuzi..peknucke fotos..zlaty Matko 🙂 Aj ja som par novych prihodila, nestiham ich triedit, fotim ako na beziacom pase..musim sa krotit trochu 😀

No veru Jani, ci sa Ti to len nesnivalo s tou krstnou 😀 😀 😀

3558
26. jan 2009

tani a ten tvoj brat bol kde krstny a komu? tu v dca?

tanidlo
26. jan 2009

Zuzka..brat bol krstny nasmu malemu tu v DCA cca pred mesiacom 😉

centik
26. jan 2009

Tani no musim zavolat tej kamoske ci som vobec bola na tom krste 😀 😀

tanidlo
26. jan 2009

No veru to by si si mala overit, nie, ze Ta mala bude volat krstna a Ty si tam ani nebola..hehe..

centik
26. jan 2009

jaj ale to uz je 8 rokov dozadu

tanidlo
26. jan 2009

no, tak to uz je najvyssi cas 😀 😀 😀

Ale uz som ticho..dost bolo rypania..hehe..idem sa venovat Macovi, konecne sa po 4-roch hodinach zobudil..tak sa tu mavajte..ako chcete 😀

centik
26. jan 2009

Tani po kolkyyych??? 😕 😀

3558
26. jan 2009

tani po kolkych???????????????????????????????

moj sa zobudil po 20 minutach. ako vzdy ☹