• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

9. februára 2017 
pozdravím, neviem ktorý ju rodil ako sa volá bol vysoký vek okolo 35 tmavovlasý na kratučko vystrihaný štíhlej atletickej postavy, sympatický, druhý tam bol vysoký svetlovlasý s okuliarmi tiež mladší a ten sa prizeral a vyzeral ako dobrý chlapček zo starého filmu zo 60 tych rokov.
28. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajuš. rodili sme v Trenčíne, bola som pri nej, a epi nám nestihli pichnúť ako sa to potom rozbehlo.

A ešte jediná vec čo sa mi nepáčila všetko treba zaplatit vopred alebo hneď ako jej pichnú lebo inak tam asi nepustia neviem ako to robia keď prídu rodiť v noci a pokladna je zavretá. to som sa nepýtala tak ak chcete v Tn epidurál treba si zobrať korunky zo sebou.Ja som tolko nemala ale som rýchlo vybavila cez vedenie nemocnice aby som platila až potom.A napokon sme neplánovane pošetrili a boli sme bez epidurálky.
28. jan 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som doktorovi nohy dolamala,keby mi povedal ze uz je neskoro. najskor by som ho opula a po porode odstrelila.
28. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, niky gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obom prajem vela stastia a zdravia :slight_smile:
28. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka a super, ze ste boli spokojne :slight_smile: ja som hovorila, ze je tam dobre
28. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dostala infarkt keby som bola prichystana na epi a dr. mi povie ze nie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ale ved pochop ze to nestihli :grinning:
28. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mu dala ze ..nestihli!!!! :grinning:
28. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni to fakt nestihli veď som tam bola . No na ich obhajobu oni predpokladali ešte najmenej 3 hodiny otvárania sa a ona to stihla za 20 minút.
28. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata neobhajuj doktora. pekne chod pytat bolestne aspon 200 eur :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tu sme na slovensku haha :grinning: :grinning: :grinning: a aj mne by som pýtala... ja som naposledy rodila 3 dni na vzdychárni v Ilave pred 6 rokmi.
28. jan 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovno to stihla ta nicka.ja som si tiez pytala epi a sestricka mi na to povedala, ze existuju aj ine lieky od bolesti, ze nemusim si pytat hned epi a ze na druhej strane aj usetrim, ale v tom momente by som neviem co dala za nu a nakoniec mi ju ani nedali.ono sa to picha ked uz je zena otvorena minimalne na 4 prsty a potom to uz ide velmi rychlo.ja som tiez bola den v bolestiach otvorena len na 2 prsty, po 20 hodinach az som sa otvorila na tri a potom to islo uz strasne rychlo,ze nakoniec povedali ideme na stol a ja som im tam zaspavala z tych liekov od bolesti :grinning:
28. jan 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala rajsky plyn, potom mi pichli do zatku injekciu od bolesti a 5 minut na to uz som zobrala o epi. :pensive: :pensive:
28. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tiez pri tretom prosila o epi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sestricka na mna, ze ma pozrie doktor a on sa musi k tomu vyjadrit. a nakoniec ho zavolali az ked uz hlavicka trcala :grinning: tie najhnusnejsie bolesti som mala cosi vyse hodiny a sestricka mi po porode povedala, ze by som to nestihla, preto to neriesila a snazila sa ma nejak ukludnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som bola totizto otvorena viac ako na 4 prsty.
28. jan 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ale bo predpoludnie :confused:
uz sme zas na stranke c.2 tak rychlo sup sem,aby sme to posunuli. :wink:

Mati a fotky???
29. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale sme na dvojke :slight_smile:
29. jan 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevymyslajte si, baby, ved sme na 1-ke..teda teraz ako to dopisem urcite budeme..hehe :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani zeby? :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasnacka :slight_smile:

Co porabate v takom hnusnom pocasi ? Ja som sa prave bola dat na otocku ofuknut vonku a mam dost, som rada, ze uz sedim doma..Macko ma dnes prehodeny rezim nejako, od rana spal iba hodinu a teraz konecne zaspal zas, zeby nam skoncili zlate casy ? :slight_smile:
29. jan 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz mame termin na ten krst. 7.3.
co mali vase deti oblecene? moze mat maly topanocky take oranzovo cierne a menzestracky? a blastne ved bude v bunde v kostole, tak nemusi byt tip top, nie? bude mat sedu bundu a pod nou svetrik. to staci, nie?
29. jan 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave nasiel palino na nasej zahrade mrtvu vevericku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. jan 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda vevericka :frowning2:

Zuzi, jasne, ze moze mat oblecene to co si napisala..nas Maco bol cely bledomodry (kukni foto na konci) a k tomu mal bielu ciapku, ale pod tym mal kadeco oblecene, vobec to nie je podstatne..si myslim..hlavne, ze tam budete :grinning:
29. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka tani si ma ukludnila. a tu sviecku maju na 105ke alebo aj na fare ju kupim.? nevies?
29. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :wink: Sviecku maju na 105-tke urcite (tusim tri druhy boli na vyber, ale take jednoduche vcelke), na fare netusim..tam som sa nepytala :slight_smile:
29. jan 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani ten tvoj macko je taky dlhááááán :slight_smile:
Zuzi aj budete chodit na nejake nauky?
29. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj nic. len potrebujem papier tu z coventry /z kostola/ kde sa maly narodil, ze mu mozu spravit krst. no mne sa to zda divne, ale ze ten farar to vyzaduje,lebo krstit by sa malo v tom meste kde sa narodil. no a ze ten farar vie anglicky tak to nemusi byt ani prelozene. tak to je super. len tu v Uk musime zavolat a objednat schodzku s fararom a poprosit o to potvrdenie. :unamused: inak to je vsjo :slight_smile:
29. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne to tu ide dole vodou, zase na druhej strane :frowning2:
no my sme si dali s luciou strik vinovy a hned je krajsi vecer :dizzy_face:
29. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, no, stonoha jedna nohata :grinning:

Zuzi..tak drzim palec, aby ste to s fararkom v UK cim skor a uspesne vybavili..

A co sa druhej strany tyka, nuz, my tri to tu dnes tusim nevytrhneme..snad sa to zajtra trosku rozbehne..

Ja som si dala na krajsi vecer Tatranku a este hadam cosi vymyslim :grinning:
29. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne maly place a place. neviem preco. je pekne odgrgnuty, usmieva sa ked pridem do spalne, ale ked zhasnem a odidem tak spusti plac. uz sa aj 4 krat zobudil a spustil plac. neviem ci mu nejdu zuby. tak som mu ich natrela bonjelou a nic. stale place, je tam palino a ja si pijem svoje vinecko. :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dubnicanky, neodfuklo vas v noci ? :grinning:
30. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok