Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
30. jan 2009

ahojte,v noci fukalo???ani neviem....teraz neviem,ci som tak tvrdo spala,alebo to k nam nedofukalo 😀 😀 😀

3558
30. jan 2009

no maly vcera plakal hodinu a pol v kuse. nikto nevie preco, ani zuby este nechcu vyliest. ale za to , place a place. ☹ ☹
musim sa s nim hrat, a nepolozit ho ani na sekundu ☹ ☹ ☹

tanidlo
30. jan 2009

No, fukalo v noci, fuka teraz, tusim uz fuka stale.. 😠 Zuzula, k Vam to asi naozaj nedofukalo.. 😀

tanidlo
30. jan 2009

No, Zuzka..to je tazko..mozu to byt zuby a nemusia..aj my mavame taketo stavy..sice malo, ale mavame..ale u nas to vacsinou tie zuby su..pripadne taka spankova nalada, ked by maly strasne chcel spat a nejako nemoze, to vtedy ho vsetci certi beru a uz nevie, co by chcel robit..hmm..a ked sa s nim hras, tak je kludny ?

martina35
30. jan 2009

Ahojte nemám zatiaľ čas na tie fotky treba každú upraviť Nikolku s Laurinkou už zajtra pustia čakali sme dnes aj si Janko vzal dovolenku a že až zajtra. Ešte sme im nestihli urobiť izbu klobuk dole že v telke to stihnú za 36 hodín.včera sme hladali koberec ale nakoniec sme brali metrový lebo bol treba 3x3 a kusák sme nezohnali nestihla som kúpiť neaké povliečky a treba aj niečo prehodiť cez sedačku ... aj záclonu no neviem či to stihnem všetko dnes. večer nakuknem

Zuzi pochopila som že idete krstiťv anglicku???

3558
30. jan 2009

ahoj mata. nie v dubnici budeme krstit. 7.3.

zuzula25
30. jan 2009

mati ako to rychlo leti,ved len nedavno si pisala,ze sa narodila a uz idu domov,tak si ju bude babicka uzivat.a co hovori nika na kojenie,mna to zo zaciatku fest bolelo.

tani asi nedofukal,alebo nam spravili dobre okna,lebo keby nekuknem von,ani neviem ze fuka,sikovni oknari 😀 😀

zuzi na krst budete potrebovat okrem sviecky aj kosielku.ale to asi vies

3558
30. jan 2009

babka vcera volala ze ju kupi a da ju vysit.nevies kolko to tak stoji? a ta sviecka? a aj fararovi sa cosi plati?
s kojenim som mala poblemy ze az ☹ ☹ ☹ ja som vydrzala iba dva mesiace a cele som ich preplakala. maly sa nechcel prisat, stale plakal a ja s nim. do toho mal silny reflux a stale bol hladny, kedze vsetko co spapal vygrcal. no a uz potom nemal sil na dalsie kojenie. ☹
po dvoch mesiacoch sme to vzdali a uz som ani mlieko nemala. tak jedno s druhym, lebo som len odsavala a davala mu to cez flasu. doteraz to lutujem. myslim stale na to ako je to moja chyba, lebo som si pred tym mala lepsie nastudovat kojenie.
aj tu v Uk, po porode chodia sestricky domov kontrolovat deti, a vsetky mi povedali ze oni maju 2-3 deti a ani jedno nekojili lebo je to hard job. toto ti povie sestricka? u nas by ma nakopala... keby som jej povedala ze som odsavala a davala to malemu cez flasu. no ale co bolo, bolo.zom si slubila ze druhe budem kojit do desiatich rokov.
😀 😀 😀

tanidlo
30. jan 2009

Sviecka stala okolo stovky, kosielka nasa 210 Sk, ale boli aj lacnejsie aj drahsie a fararovi sa neplatilo nic..vysitie kosielky netusim, co stoji, my sme tam uz cosi vysite mali a datum a meno maleho sme si tam len dopisali fixkou, ale to az po krste..

Zuzi..inak pekne predsavzatie, ze do desiatich rokov..hehe, tak ja Ti to potom pripomeniem, dobre ? 😀 😀 😀 Ale zas nie je to nemozne, moja kamoska koji zatial do piatich a nejako sa jej nechce prestat..to sa mi uz zda ako trosku posahane, ale zas proti gustu ziaden disputat, ako sa hovori 🙂 Ja by som druhe rada aspon do roka..ked uz pri Mackovi mi to moc nevyslo..

3558
30. jan 2009

a moja kamoska z ilavy ma dceru 5rocnu a dvojrocnu. no a ked zacala kojit prvu, tak este stale koji druhu. no a ze bude dokedy bude chciet. je to uz velka slecna. sadne mame na kolena a vyhrnie tricko. to je vsetko. a obsluzi sa sama. to sa mi zda trosku dost, no ale kazda mamina si robi podla seba. ale ta kamoska je ako prutik. mala 75kg a ma 50. nespoznala by som ju. prospelo jej tol 🙂

zuzula25
30. jan 2009

nasa kosielk tiez tak nejako stala,mame ju vysitu a planujem to tam tiez len dopisat,ale kedy-tod otazka 😀
inac kosielky krasne vysivaju v ilave a celkom prijatelna cena,uz neviem kolko presne v porodnici to bolo napisane a dost mamiciek si to tam dava a krasne vysiva.je to tam nad domacimi potrebami v tom svadobnom salone.

s tym kojeni krasne predsavzatie,ja by som chcela tak rok,ale budem rada,ked vydrzime aj tych sest mesiacov,ked moc toho mliecka nemame ☹

3558
30. jan 2009

fiiiha ale to tu ide 😀 😀 😀

a ja ta nechcem, a ja ta nemilujem a ja ta nemam rad,
pretoze si flama, flamujes do rana, preto ta nemam rad!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

3558
30. jan 2009

pekne to tu vyzera pekne.... 😠 😠 😠
idem spat. 😲 😲

tanidlo
31. jan 2009

Zuzi, co sa Ti nepaci, ved za vcerajsok si prva v pocte prispevkov 😀 😀 😀

Dnes to bude asi podobne..klasicky zaspaty vikend..ja som sa sem tiez ledva dokopala prist..prida sa este niekto ? 😎

zuzula25
31. jan 2009

no ja asi tu moc tiez nebudem,ale maly je akysi upistany,v noci totalna psychoparty-vobec nebuval. ☹ ☹ ☹

3558
31. jan 2009

😝

centik
31. jan 2009

ja so tuuuu 😀

3558
31. jan 2009

neni vidiet 😎

centik
31. jan 2009

tu tu tu tu tu a napchavam sa klobaskou 😀

3558
31. jan 2009

a ja som dojedla prave rizoto 😝

zuzula25
31. jan 2009

tu sa asi nikdy nestretne nikto s nikym,zakazdym je tu niekto sam 😖

3558
31. jan 2009

😎

kvetinkaaa
31. jan 2009

ahojky dubnicanky

zuzi ako sa mas? som tu davno nebola medzi vami. ked ja teraz nahanam veci, kocarik a tak az mam toho plnu hlavu 😒

3558
31. jan 2009

kvetinka neklam. nakukla som do nemsovaniek a videla som ta tam 😉 😉 😉 😉
a co miska?uz kope? dufam ze ste zdrave. pozdravuj od nas mangela. a aky kociarik ste vybrali? posli link aby sme videli aj my. uz si zabyvana v nemsovej? ake to tam mate? pis pis pis vsetko chceme vediet.
samko a ja sa mame dobre, akurat vcera sa zacal dvihat na nozicky, ale vydrzi len 2 sekundy a uz ma zadok tazky tak padne na bok. no a uz zacal aj babababababa.... tak sa vytesujem. ucim ho mamamamama a on si len to svoje.ale inak vsetko super, tak ako ma byt. no a ty kde buds rodit? tn alebo il?

martina35
31. jan 2009

Ahojte tak už mám dievčence doma... izbu sme horko ťažko stiiiihli no bez políc ale to sa dotiahne v pondelok.Nika sa pomaly sťahuje. Laurinka stále pekne spí, ale máme problém s kojením. Nika má cici plné mliečka plnééééé 😀 😀 😀 ale malá sa nechce prisať Zuzi je to presne ako u teba so samkom.Už ju pri papaní nevládala počúvať a nechcela trápiť. Laura sa dala oklamať dudkou upokojila sa a dala jej z flašky odstriekané .Napila sa odgrgla , pekne a spokojne spí.Toto sa dnes opakovalo 3 krát . ☹ ☹ ☹ Veľmi sa jeduje a plače srdce nám to trhá zachraňujeme flaškou ale vždy najskor prsník.Idem hodiť nike do albumu fotky.Tak si kuknite.

3558
31. jan 2009

mata problem! kukni na teme babetka temu dakujeme annag a tam jej napis. ona je odbornicka na kojenie. kukni este aj na nete kojeni.cz a tam ti doktorka odbornicka na kojenie presne povie ako mate kojit. mata hovorim ti teraz jedno: nedavaj malej z flase.davaj jej z lyzicky. to bude velka chyba! ona si zvykne za jeden den ze to ma jednoduhsie z flase ale ked nika bude odsavat, tak postupne do dvoch tyzdnov jej mliecko odide. presne ako mne. a lauru treba davat dobre odgrgavat. viac krat. nie ako som to robila ja. musis pocut. niekedy aj 2-3 krat. ja doteraz davam maleho odgrgnut 3 krat. proste cakam kym neodgrgne. a ukazovala som ti ako. v sede. neprechadzajte sa s nou. zostane jej to presne ako samkovi. od toho sa tazko odnaucuje. mata dobijem kredit a zavolam ti. nesimete ale malej davat mlieko z flase. v ziadnom pripade. bud z lyzicky alebo zo striekacky. inak za dva dni si zvykne a uz sa to pri takomto babetku neda odnaucit. mata mam to z vlastnej skusenosti. ver mi. mliecko je srasne dolezite, prvych 6 mesiacov je to zaklad zivota. a inak aj je kupovane strasne drahe. ak chces napis mi sms a ja ti crnknem pa

martina35
31. jan 2009

Zuzi už som dala pokyny a zakázala flasu 😠 😠 😠 a napísala anag . tak čakám a zajtra horúci net od rána.Ďík

už sú v Nikinom albume pridané fotky malej

3558
31. jan 2009

ok. cakala som na teba.pa

kvetinkaaa
1. feb 2009

zuzi zuzi : )

ale ja som nenapisala ze nechodim na konika, ale ze nahanam kočik a tak, chodim do majoviek 2009 na rady čo kupuju maminy čo idu rodit v tom obdobi ako ja a nahanam kočiky a maminy tu po okoli aby som mala s kym kočikovat : )))
este sme kočiarik nevybrali a ide ma z toho porazit. stale to menime. neboj uz som očumovala aj tvoj v albume :D

a ano miska uz kope asi dva mesiace, tak je dobre. bola som chora aj antibiotika som mala : ((( čo ma hneva ale čo uz narobim.
zabyvana som uz hadam tristvrte roka, a mame to tu..no krasne ne? : )) pridi na kuk ked tu budes zoznamime deturence. len nasa miska toho asi moc este nenakeca, tvoj samko uz začina čo : )

ja budem rodit asi v IL, este nemame nič potvrdene ale nejako to neriesim, zajtra chcem ist to tam okuknut.

idem si este lahnut bola som hladna tak som bola zosrotovat baban : ))

papa

zuzula25
1. feb 2009

mati,Laurinka je uzasna,nadherna to musite byt pysny...ani sa nenazdate a budete musiet od takej fesandy odhanat napadnikov 😉
a aka bola noc???aj sa nicka vyspala??a ako kupkanie??
prajem vela sil a trpezlivosti pri kojeni 🙂