Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
9. feb 2009

Kati..ja podobne, niekedy aj trochu dost introvert, podla okolnosti 🙂

Na kolonky je to celkom v pohode z mojej strany, ale ved sa mozeme dohodnut aj niekde na pol ceste 😀

Janiiiiii..kde siiiiii, kedy ideme von ? 😎 😎 😎

mkatka
autor
9. feb 2009

Co se denního času týká, u mě spíš po obedě, ale když to budu vědět dopředu, tak aj dopo

zuzula25
9. feb 2009

zuzi a dokedy planujes byt v marci doma,ked mas taky nabity program???

zuzula25
9. feb 2009

ja by som mohla skor popoludni na dopoludnajsie vychdzky sme si este nezvykli,mne sa zatial vtedy nechce ist von a ked sme boli raz dobeda,maly mal potom prehodeny rezim,poobede uz nebuval,ale ako pise tana ak nam to prckovia neskazia 🙂

zuzula25
9. feb 2009

no veru centika a aj sisa nam nejako vypadli ☹

3558
9. feb 2009

no prrrrrr!!! cakajte s tym stretkom do marca. ved uz ste ma nazhavili.... tak cakajteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja som doma na dva tyzdne. sa tesim ako male decko. a aj na zajtra sa tesim, kupila som si mrazak, zajtra rano pride. nakupim kopy masa a zeleniny a budem iba vytahovat. mnaaaaam.
lebo teraz mam len taky malicky co je v chladnicke. taky 20 litrovy. ☹ a aj malemu varim a zamrazujem, aby som nemusela stale vyvarat, tak len vecer prelozim z mrazaka do chladnicky a hotovo.
baby idem spat. tak sa tu majte, ale o tom stretku budeme kecat az posledny februarovy tyzdnen.

a keby bolo na mne, ja objednam aj autobus aby sme isli vsetci do prejtskej doliny opekat.len skoda ze este nebude pekne. ☹

centik
9. feb 2009

TAni uvidim zajtra o kolkej sa zobudim a ake bude pocasie, mozeme vybehnut ak bude fajn 😀 len mala mi chodi okolo 13tej spavat tak jedine predtym niekedy 🙂

tanidlo
10. feb 2009

Neboooooj Zuzi..my si len take mini stretko dame, do marca je este daleko..ale potom urcite ratame aj s Tebou.. 😀 😀 😀

Oki, Jani, sa nejako spojime cez sms..ak by sme sa tu nie, aj tak to asi bude len taka rychlovka na prvy raz, neviem, ako zladime drobcov, lebo my zas zvykneme spavat pred obedom a cez obed..a spime aj teraz, tak si bezim este lahnut aj ja, kym mam moznost 😀 😀 😀

Zuzula, Katka..spolu s Vami sa mozeme potom zas niekedy poobede..ak sa vam to bude hodit..mozno aj zajtra..Katka uz potom ide tusim prec..ja mam aj tak doobeda zas dokotorv vybavovat, takze budem v TN..ved sa dohodnneme este..dobru noc 😀

centik
10. feb 2009

ahojteé tak my sme sa predchvilou zobudili 😀

jajuska81
10. feb 2009

ahojte, chodili ste niektorá na poradne k dr.Mičkovi?aký máte naňho názor?

3558
10. feb 2009

jajuska ja chodim k mickovi aj martina35 aj nikolka.
je super odbornik, inak aj otec mojej kamosky, ale je taky ukecany. no a dlho sa tam caka. inak nemam zleho slova na neho.

ivka07
10. feb 2009

Ahojte,
dlho som tu nebola,nebolo času ale už sa polepším 🙂
Dnes som chcela isť von s malou nech sa trochu vybehá a zacalo pršať 😠
Aké počko je dubnici? asi nič moc ako tu v ba

centik
10. feb 2009

Mata a ktora jeho dcera je tvoja kamoska? Dada?

tanidlo
10. feb 2009

Ivka vitaj..pocko sa aj tu nejako pokazilo, ale zatial neprsi, len je tak pod mrakom a dost zima..aha a prave pozeram von a zacalo snezit..no parada..ale doobeda trochu svietilo slnko, tak to bolo idealne na prechadzku, ale my sme ju akosi prespali 😀

tanidlo
10. feb 2009

Centik..no co s tou nasou vychadzkou ? Ci uz ste zas pospali ? My sme sa prave zobudili a ideme obedovat, obidvaja 🙂 Tak dobru chut 😀

tanidlo
10. feb 2009

Hmm, tak sme doprechadzali, pekna metelica vonku, ze ? Tak mozno zajtra, ja si asi zrusim tu doktorku v TN, tak budem k dispozicii asi cely den, nieco poriesime..teda podla pocasia 🙂

centik
10. feb 2009

Tani my od 13 spime 🙂 no vonku je veru riadna metelica 😀 neviem ci sa my dve nestretneme az v lete, tak daleko byvame 😀 😀

tanidlo
10. feb 2009

To ma Bibka pekne nacasovane na 13-tu 🙂 Nasim super spankom uz asi odzvonilo, posledne dni spime cez den malinko..ziadne 5-hodinove maratony, maximalne hodinka a pol a len dvakrat za den, v lepsom pripade..hmm..ale vdaka aspon za tie noci..na ne sa veru stazovat nemozem 😀 😀 😀

Ono to tak vacsinou byva, ze ti ci byvaju blizko seba sa stretnu raz za uhorsky rok..hehe..ved to ja sa castejsie vidim hadam so vsetkymi moznymi, len s Tebou nie, musime s tym nieco robit 😀

zuzula25
10. feb 2009

myi sme sa akurat vratili z poradne,este som bola na ORL kontrole a chvilu som sa prechadzala s malym,lebo zabuval ale ta metelica nas zahnaloa domov 😠

ja som bola u Micku na to 4D sono a bola som velmi spokojna,fakt je ukecany

zuzi a komu ides ku kadernicke,ked si spominala???

nicky11
10. feb 2009

ahojte 🙂 🙂 tak uz som tu po dlhej dobe 🙂 🙂 jee zuzka uz sa tesiim ked priidete 😉

3558
10. feb 2009

centik ano dada je moja kamoska. 🙂

nikolka ahojte. no ako mamickujes? paci sa ti to? aj ti to ide, alebo si zvykate na seba s laurou? ja som si teda musela zvyknut. mne to hladko veru neslo. samko na mna a ja na neho. ale uz je fain. sarka sa ma ako? ju pozdravuj od nas.

zuzula25
10. feb 2009

ahoj nicky,no veru hod nam sem par riadkov 🙂

tanidlo
10. feb 2009

No, zajtra to vyzera na prechadzku na sankach, kto sa prida ? 😀 😀 😀

centik
10. feb 2009

ja, len nemam sanky 😀

tanidlo
10. feb 2009

Jaaaj..iba ze by sme Bibku a Maca narvali na tie nase 😀

centik
10. feb 2009

ved Bibi moze Maca tahat 😀

tanidlo
10. feb 2009

No veru, ved ona uz isto beha ako srnka..to ten nas lenivec sa skor radsej vozi 😀

centik
10. feb 2009

ved ked budete pod nasim panelakom tak ztrubte 😀

3558
10. feb 2009

uz ztrubili???? 😀 😀 😀 😀
tk neskoro vecer??????? 😀 😀 😀

martina35
10. feb 2009

Dievčence to teda kukám 😀 😀 😀 od nedele som sem nemala kedy kuknuť a vy hneď popíšete zo dve strany.

Zuzi už sa tešíme keď prídeš, Ja chodím k Jurišovej aj som chodila zo všetkými deckami, a aj nika sa k nej dala. Má už svoje roky, je aj pomalá ale je pedantná a občas to preháňa z odbornými vyšetreniami, no aj Nika chcela isť k nej lebo na lekárky z Pruského kde patríme jej kamošky akosi nadávali a ona je na nu dobrá lebo nás všetkých pozná. Aj ja som ešte k nej chodila aj Janino.

Inak na Mička ja len dobre mne vela pomohol mám hormonálnu poruchu a aby som mohla mať Sárku som chodila pravidelne na lieky aj inekcie.