Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

inneska
26. nov 2008

idem sa baliť domov, za chvílu podla 🙂 papa

centik
26. nov 2008

no to bude asi tym ze nechodime teraz s Bibou von 😒
hadam buduci tyzden uz pojdeme 🙂

centik
26. nov 2008

pa pa ja sa idem balit so psom von 😀

tanidlo
26. nov 2008

Caute caute 🙂 Centik, boli sme sa trochu flakat v BA na navsteve..malemu je uz celkom fajn, aj sopliky uz viacmenej ustavaju, tak sme si spravili mensi vylet, kedze sa nam naskytla moznost ist..az teraz sme dorazili domov 😀 Pozeram ze to tu dnes zije 😎

centik
26. nov 2008

no ja pojdem von asi az v pondelok tak to vyzera, biba stale kasle ale aj sa ma oteplit, tak to nebude prenu aspon taky sok

dubnicaaaa spiiis? 😀

3558
26. nov 2008

ahojte uz som tu par dni nebola a tu to zacina pekne zit. no konecne.
pozdravujem vsetky dubnicke maminy. 😅 😅

centik
26. nov 2008

Zuzi29 kde zijes v zahranici? aj tam planujes ostat?

chymenitta33
26. nov 2008

Ahojte maminky🙂)

Chcem sa spýtať či by Vám nevadilo keby som sa privtrela k Vám? 😉

centik
26. nov 2008

ahoj nitta 🙂 nieeee tu nech sa citi kazdy ako doma 😀 ty si tiez z dca?

3558
26. nov 2008

centik ja som od narodenia z dubnice, ale teraz som 5 rokov v UK v Coventry. ale uz by sme sa chceli vratit, lebo aj drahy je dubnican a predsa len doma je doma. 😅 😅
tak ak pojde vsetko podla planu, tak v lete. a pred tyzdnov sme sa zrovna vratili z domu. boli sme na dovolenke na 2 tyzdne, lebo uz na sviatky nepustia draheho z roboty. ☹

tanidlo
27. nov 2008

Dobre ranko..ako sa dnes mame ? 😎 Vitaj u nas Chymenitta a zarad sa 😀

zuzula25
27. nov 2008

ahoj Chymenitta, vitaj medzi nami a tiez vitam innes, aspon tu uz nebudem sama tehu.
tak nam hlasia v pocasi oteplenie, to bude super, mozno ten nas maly si to rozmysli a vykukne uz von 😀
tanidlo tak ste boli vcera sa tulat??len tak ci tam mate rodinku??

janada, mamina si ma asi pamatat nebude, lebo ja som s nou nerobila na oddeleni, ja som robila na intenzivke a mala som s nou mozno jednu sluzbu na oddeleni, ale je to super sestricka, taka klasa, preto som si aj na nu spomenula, ked si vravela ze ste z Novej a mate nieco spolocne so zdravotnictvom.

uz sa pomaly chystate na sviatky???peciete kolaciky, chystate vyzdobu??ani sa nenazdame a uz zas bude po vianociach,ten cas strasne rychlo letja uz som si v predstihu nakupila darceky pre rodinku tak uz mame pokoj, lebo ten zhon pred vianocami nie je nic moc.vy ste ako na tom??

tanidlo
27. nov 2008

Zuzi..boli sme u rodinky na navsteve, my totiz pochadzame z Bratislavy, teda mama, tak keby sme to tam chceli vsetko s malym obehat, bolo by to minimalne na tyzden 🙂 Pocasie by sa veru mohlo trosku umudrit, nam sa dnes ani von nechce ist do tej zimy, tak sa len valame doma a vegetime..sviatky nas este nejako nepostihli, este sa mi to zda skoro, par darcekov uz sice mame, ale vyzdoba, ci kolaciky, to na nas hadam este len pride 🙂

zuzula25
27. nov 2008

ja som bola tiez pred dvoma tyzdnami v Blave, ale len tak po obchodoch, pozriet do ikei a avionu, kedze sme nemali nic na stromcek, ziadne ozdoby, lebo mame prve vianoce sami, doteraz sme bolu u rodicov.
to sa vam ani nedivim, ze sa vam nechce von 😕 aj si pecies kolaciky sama alebo si objednavas niekde.ozi teraz ma napadlo, nepoznate nejaku dobru cukrarku v blizkost DCA??lebo v januari by sme chceli krstit a manzel ma aj 30tku, tak by sme to spolu oslavili a tam bude treba aj nejaky kolac, sice po vianociach budu vsetci presladeni 😉 , ale patri sa.

centik
27. nov 2008

caute baby,
tak my sme zas rozkaslali a rozsoplikovali dnes 😒
zuzul pod Kastielom je cukaren ale ci tam dobre pecu to neviem, ale hadam hej

zuzula25
27. nov 2008

centik, tak prajem, aby ste sa rychlo uzdravili, to robi to hnusne pocasie, najprv dlho pekne, potom rychla zmena 😠
pocula som, ze je pod kastielom cukraren, ale tiez neviem ako tam pecu, radsej by som brala od nejakej babulky co pecie doma, tak po domacky, ved take su najlepsie 🙂 😉

centik
27. nov 2008

jaj no to moja svokra by vedela hadam ale nechce sa mi jej volat 😅
Zuzi a uz si si vybrala pediatricku?

ivka07
27. nov 2008

Ahojte 🙂
Ja sa chystám dnes do avionu ale ja to mam na skok 😉 Som tam skora každý týždeň 🙂 no ved kde sa tu v blave da ist ked nie do nakupných centier.
Aj my sme usoplení Sofinke idu stoličky tak je zasoplená 😒

tanidlo
27. nov 2008

No, Avion ani Ikeu sme uz nestihali, inak by som zabehla..tiez som tam chodievala casto, ked som este pracovala a byvala v BA, ale to uz je minulost 🙂 Tak hadam nabuduce, ked zas pojdeme pozriet niekoho z rodiny, Macko mal toho uz aj tak plne zuby, tolko novych ludi a chaosu naraz, potom bol cestou domov protivny v aute..

Kolaciky ja osobne nepeciem, na to je u nas expert mamina, takze ja len prihliadam a pomaham..no a samozrejme konzumujem 😀 Ako spominala Centik, tu dole Pod Kastielom aj pecu, da sa v pohode objednat, aj torty, aj kadejake chlebicky, misy a podobne, ale zatial sme to nevyuzili, my to vyrabame len doma..ludia si ale chvalia, aspon co ja viem, takze ak nezozenies inde, kludne vyskusaj tam, vzdy to tam super vonia, ked idem okolo 😉

tanidlo
27. nov 2008

Centik..chuda Bibka, nejako ju to nechce pustit, potvora choroba, to vam veru nezavidime..tak hlavne nech jej je cim skor lepsie..aby ste mohli ist aj von, nas uz doma certi brali, ked sme boli chori, lebo zvykneme na par hodin behat kazdy den..

aj Sofinke nech sopliky rychlo zmiznu, nam dnes zacinaju vyliezat horne dva zubky, tak tiez chrchleme, ale inak pohodka vcelku 🙂

centik
27. nov 2008

no neviem ci aj nam nejdu dalsie zubky, ved ich ma 8 moja selma zubata 😀
a ja tiez stale kycham 😒 dnes som chcela upiect kolac, ale nic sa mi nechce 🙂
Tani ja som tam parkrat kupila kolace, oni su dost lacne, nevravim ze su nejake extra perfektne ale za tu cenu... ale to len par druhov som mala, takze fakt neviem ako tam inac pecu 😅 ale vonia to tam fakt pekne

centik
27. nov 2008

Zuzi takze keby si si nevedela rady tak Tanickina mama dobre pecie, ako tak citam 😀 😝

tanidlo
27. nov 2008

Centik, Ty srandistka 😀 😀 😀

My sa v tej cukrarni tiez obcas zastavime pre nejaky ten zakusok, ale uz len vynimocne, ceny maju dobre oproti inym, ale mne nejako uz prestali tieto kupovane kolaciky chutit, skor som ozaj na tie domace a ako poznam mamu, tak tieto Vianoce zas toho budeme mat pre cely panelak..dohodneme sa na troch druhoch a zrazu je ich 8 😎

centik
27. nov 2008

Tani kde byvas??? teda kde byva mama?? 😀 😀

centik
27. nov 2008

no moja mama je az v Kosiciach, ale pecie asi tak rada ako ja 😀 takze aj keby byvala blizsie tak nic z toho, svokra hadam nepiekla este nikdy v zivote, iba kura 😅 😅 a moja babka bibkina prababka hadam cosi upecie a zachrani situaciu 🙂

tanidlo
27. nov 2008

Nepovieeeeeem 😀 Ale nie, my teraz byvame docasne u mamy, teda mozno aj nastalo, este sme sa nerozhodli, co dalej, ale uz nam tych desat rokov po podnajmoch a kade tade po Slovensku stacilo, tak sme teraz zakotvili tu, ved v Dubnici je pekne a navyse ked je vnucik doma, tak je aspon veselo a babka ma radost 😉

centik
27. nov 2008

jaaaj to mas super co sa tyka pomoci s malym, ale byvat so svokrou tak to nikdyyyy ja viem ty to vnimas inak lebo to je tvoja mama, ale ked je tu moja mama tak mi tak neuvertilne pomoze s malou ze niekedy by som ju tu brala aj nastalo 🙂

tanidlo
27. nov 2008

No este ze mate tu babku 🙂 Ja osobne nie som moc ani na pecenie ani na varenie, to uz aj polovicka vari radsej ako ja, ale zas ked musis, tak musis..aspon pre maleho ma to celkom bavi 🙂 A so svokrou by som nebyvala ani ja, ona je sice uplne v pohode, ale stacia mi navstevy..s mamou je to ine, zatial pohodka a s malym mi fakt dost pomaha, zvlast, ked moj chlap chodi vacsinou domov az na vikend, tak sa mi to hodi 😀

centik
27. nov 2008

jaaaj tak tak to je, lebo uz som rozmyslala ako tvoj M vydrzi byvat so svokrou 🙂 🙂

zuzula25
27. nov 2008

tiez sme dva roky byvali s nasimi, ja som to vnimala super, lebo som bola doma, aj manzel sa tvaril ze vsetko ok, ale samym je len samym.ale je to strasne s tym byvanim pre mladych, pokial sa nezaviazes na uver na 30 rokov tak tiez asi este stale byvame s nasimi.a so svokrovcami??mozno so svokrou, ale svokra neviem ci by som zvladala 😀

na svatky si tiez pecieme sami, respektive mamina a svokra, ale tento rok som mala v plane, ze si upeciem uz sama, ale neviem ako to budeme zvladat pri malom.tak z planov sa nic nekona.tie kolaciky som chcela na krstiny.

este nemame vybratu pediatricku, stale nad tym rozmyslam, lebo v robote co jedna sestricka robila na obvode u pediatricky som sa jej pytala koho by mi odporucila ako detsku lekarku, zas povedala, ze Baginovu, ale po tom co ste mi napisali aka je a ake maju vase kamaratky skusenosti s nou tak som trosku zavahala, ale musim sa rozhodnut do pondelka, aby som to este stihla vybavit, lebo poslickovia su coraz castejsi a silnejsi 😕