Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
12. feb 2009

sisa dlho si tu nebola....

ja som bola vonku dve hodky,ja som vymrzla statocne,maly spokojny v teplucku a teraz sme prisli domov a uz bumbame

tanidlo
12. feb 2009

Zuzi..my tak nejak podobne, tiez nam drobec hned zaspal potom..akurat aj ked bol v teplucku v kociku, tak az taky spokojny nebol, dnes ho certi brali aj doma aj vonku 😝

3558
12. feb 2009

sisa ako pekarnicka, pecie?
ako si ides objednavat plienky? ja vzdy ked chodim z uk na slovensko, tak si nosim odtialto, lebo tu vyde balik na 130sk. takze sa mi neoplati kupovat doma. vzdy mam uz so sebou 😀

sisa.b
12. feb 2009

zuzula, len ja som este neni vonku z anginy, ktoru som mala - hrdlo stale zapalene. tak sa mi nikam nechce...

zuzana, ja som si objednala latkove plienocky a tie vyjdu lacnejsie v UK 😉 super zlavy tam maju a este pri tom kurze, no nekup to 😀 😝

zuzula25
13. feb 2009

dobre ranko.... 🙂 😉

zuzula25
13. feb 2009

nikde nikoho???

mamicky ako ste na tom s ockovanim???davali ste nieco navyse okrem zakladneho a pneumokokom???

tanidlo
13. feb 2009

Ale niekto sa tu najde 🙂 Ja len na skok, chystam sa na sono stitnej zlazy, tak drzte palce..hmm..

Zuzi..ja som ine ockovanie nedavala, len tieto dve..zatial ani neuvazujem..uvidim casom..

..tak pekny den, stavim sa asi az vecer..

sisa.b
13. feb 2009

zuzi, ja som tiez zatial ine ockovania nedavala. a zatial ani neplanujem.

centik
13. feb 2009

ja sa tiez zapojim do ankety: nedavala som ziadne ine 😉

janada
13. feb 2009

taktiež len základné a pneumokoky 😉

3558
13. feb 2009

ano sisa, su lacnejsie, a este k tomu aj kadejake farebne. takze ja mam aj take , aj take. a kolko ta vydu?

sisa.b
13. feb 2009

pouzivas aj latkove? ja jej cez den davam klasicke stvorce, lebo praktizujeme bkm a pri papierovych som sa neprinutila rozbalovat ju tak casto 😝 takze ak ideme na vychadzku, tak mala papierovu a potom som zas bola hnila... tak som sa rozhodla, ze na prechadzky by boli super tie moderne latkove plienocky a mozno budu aj na noc, ak mi v nich vydrzi. papierove ostanu len na navstevy.
ja som objednavala z babykind.co.uk a tam su rozne akcie - plienky od 5,50 GBP... ale mne sa straaasne pacia tie zvieratkove starbunz http://www.babykind.co.uk/starbunzorder.php a tie su tam lacnejsie asi o 3€ nez v cechach a postovne vyjde tiez lepsie.

zuzula25
13. feb 2009

nikde nikoho???co vsetci sedkate pri teplom cajicku??? 😉

3558
13. feb 2009

no ja nemam take ako ty. ja davam huggies jednorazove papierove. ale mam par latkovych hranatych /tych klasickych/ ale farebne.

a ake je pocasie u nas doma? my sme dnes boli dva krat na prechadzke, lebo maly nechce spat,tak beham po obchodoch. kupila som si zase hovadiny do domacnosti, a obzerala som pribory. sadu priborov. neviete kolko to asi tak stoji na slovensku? 24 kusov? chcela by som si kupit na slovensko, ale neviem ci sa vobec oplatia. tu stoji jedna sada 400sk. taka ako ja chcem.

ozaj mame od vcera prvyyyy zub.

sisa.b
13. feb 2009

gratulujeme k prvemu zubku 🙂

3558
13. feb 2009

dakujeme. este len je taky malicky. 😔

akosi ma chytilo nakupovanie domacich potrieb. ale chcem si vsetko pobrat na slovensko. no neviem co mi asi tak chyba. 😒 lebo ked som sa stahovala, tak som vsetko vyhodila,ze ved si kupim nove. no ale ako tak ratam, tak na slovensku je vsetko drahe ako pes, tak by som si po troske chcela nosit z anglicka domov.
a neviete kolko tak stoji doma sada tanierov? ja nemam ani sainu, tak neviem ci si to mam kupit tu, alebo je to len maly rozdiel a neoplati sa. 😖 😖 😖 😖 no neviem.

sisa.b
13. feb 2009

zuzi, my sme kupovali cisto biele s jemnym vrubkovanim vhodne aj do umyvacky aj do mikrovlnky a stala nas 19-dielna sada cca 1200 sk. daju sa dokupit aj po jednom kuse - maju ich aj v bille aj v tescu. ale su aj drahsie, aj lacnejsie...

zuzula25
13. feb 2009

zuzi tak ako pisala sisa taniere okolo tisicky,ale aj za sest tisic.co som pozerala asi tak pred dvoma mesiacmi v domacich potrebach.chceli sme pre kolegynu na svadbu.a pribor tescoma klasicky tiez okolo tisicky,su aj lacnejsie 😉

3558
14. feb 2009

tak to su fakt palky. 😖 asi zacnem pomalicky kupovat a nosit domov. a do umyacky potrebujem tanierov aspon dve sady, a aj priborov dve sady co?

zuzula25
14. feb 2009

zuzi asi aj tie dve sady,ked chces ju mat vyuzitu naplno a nie umyvat stale,aby si mala aj nieco na pouzivanie

3558
14. feb 2009

tak tam poobede skocim, mam uz vyhliadnute. len su v nich take ryhy a bojim sa aby mi to ta umyvacka umyla. nie ze mi to tam zostane a ja budem musiet kazdy pribor cistit zvlast zub. kefkou. 😝

no a prave aj ti nasi znamy co nemali kde byvat, tak odysli.uz si nasli vlastne byvanie, takze uz sme zase doma sami zo samkom. mali byt u nas dva tyzdne, ale pretiahlo sa to na mesiac. no zajtra tomu bude mesiac.

tak musi ist poupratovat komplet vsetko, celu chalupu a chcela by som aj okna poumyvat. 😝 😝 😝
len chut mi chyba. 😀

no a vy baby co nove? zapadli ste snehom?

zuzula25
14. feb 2009

no veru zuzi asi si budeme pisat len my dve.ja si myslim,ze umyvacka ti to umyje,teda spon si myslim a dufam,ked viem ake spinave hrnce dokaze poumyvat.
ako to rychlo leti,len nedavno si pisala,ze sa maju k vam znami nastahovat a uz je tomu mesiac 😝
ja tiez upratujem,peciem kolac,zajtra mame mat navstevu pride manzelova teta maleho kuknut.teraz sa Matko vyvaza s dedom,urcite sa mu dobre buvka 😉 ,ako by som si ja schrupla ☹

3558
14. feb 2009

tak to mas super ze ti chodia kocikovat. no mne tu nema kto. jedine drahy a aj to maly neznasa sediet v kociku, takze on sa tam vyspi a potom uz reve az do kedy ho nezoberiem. ☹
co ja by som za to dala.
mam tu 3 kamosky co ma chodia kukat aj maleho, ale ani jednu nenapadne mi kocikovat. vypiju kavu, pokecaju a odchod 😠

zuzula25
14. feb 2009

ja si to velmi cenim,ked mi niekto pride pokocikovat,lebo ked som doma s malym tak neurobim vobec nic,stale sa chce rozpravat,nosit na rukach alebo hupat.tak i cenim kazdeho kocikujuceho-oni sa striedaju raz mamina,tatino,svagrina a krstna,asom zvedava dokedy im to vydrzi 😉 takto si mozem navarit,pozehlit,poupratovat

3558
14. feb 2009

zuzi nevies nahodou ci nema nieko poziciat na 2 tyzdne prenosnu postielku? lebo maly nema v com spat, ked budeme doma?
alebo nevies, kde by som nejaku lacnu kupila? maju aj v tescu alebo kauflande?
kukala som teraz v pardone ale nic tam nieje. 😖 a neviem si predstavit ako maly bude spat na manzelskej posteli. ved mi bude odtial padat. no to isto tak spat nemoze. ☹

3558
15. feb 2009

no tak ja si tu asi pisem sama 😠
neviete aj o inej adrese kde si pisu dubnicanky?

zuzula25
15. feb 2009

zuzi nepoznam nikoho,lebo kazdy kto ju ma,tak ju ma tam kde cestuju-u rodicov,mozno ti budu vediet poradit ine mamicky,ak sa tu este objavia 🙂 v tescu ani v kauflande som postielky nevidela,raz ich mali v lidli.inac oni stoja tak okolo tisicky v detskom obchode.tak som ich tu videla

ja som tu nebola cely den,lebo sme mali navstevu a doobeda som poupratovala

3558
15. feb 2009

diky zuzi uz mam pozicanu. jedna kamoska z dca mi ju pozicia, mava ju na chate ked chodia na vikendy.

inak si tu piseme same dve. ved ked nas bude niekto citat, tak si povie ze nam sibe 😀

centik
15. feb 2009

zuzi cestovnu postielku teraz kupis dost lacno,
ja som ju doma pouzivala ako ohradku v obyvacke 🙂 je to lepsie ako ohradka, lebo je vacsia

3558
15. feb 2009

a dno tej postielky si ako dala prec?
nevies ci by som ju kupila aj u nas v tescu? alebo kam mam ist, aby tam bola na 100% a kolko asi tak stoji. ja tu ju mam za 20£=600sk. ale netusim kolko moze stat na slovensku. nechcem drahu chicco, alebo podobne. potrebujem ju len na 6 tyzdnov do roka.akurat co chodim na dovolenku.