Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
16. feb 2009

zuzi kupis ju v babyshope na "105" tam stoji okolo tisicky co som ja videla,ale hadam ju tam maju stale,lebo inac by ju objednavala a to by trvalo tak tri dni a to uz ti je na prt platne,ze???sice ked budes mat od kamosky pozicanu,tak by si aj pockala

3558
16. feb 2009

ok.diky.super aspon viem ze tam je.

mkatka
autor
16. feb 2009

Ahojte, už jsem zpět. Byli jsme v Čechách, jaj tam je sněhu. Ještě Horném Srní při cestě zpátky kolem cesty takový závěje a v Dubnici zas nic 😖

Dneska jsem si podala žádost do školky. Tak jsem zvědavá, jestli nám ho vezmou.

centik
16. feb 2009

ahojte,
Zuzi ja som dno nedaval prec, ten madrac je skoro pri zemi, normalne sa tam hrala v tom, ja som ju kupovala v detskom obchode tusim za 1400 tak nejak stoji aj na 105tke,
takze ked tam mas moznost za 600 sk to mas super cenu

mkatka
autor
16. feb 2009

Nevíte, kam se dá chodit cvičit s 2 letými dětmi? Nějaké to chození přes lavičku, žíněnky atd. U nás doma to bylo ve sportovní hale, to bylo fajn. Hledám něco podobného. Nemusí to být vyloženě cvičení na kondičku, spíš nějaká pohybová průprava....

3558
16. feb 2009

mkatka do ktorej skolky?

centik ja ju mam tu kupenu za 600sk ale keby som ju chcela so sebou repat, tak na letisku by som si musela za nu priplatit 60-80 eur. ☹ takze sa mi radsej oplati kupit dalsiu doma. 😠

sisa.b
16. feb 2009

ahojte 🙂 chcela som sa spytat, ci aj dca poriada nieco take ako uvitanie novych obcanov

3558
16. feb 2009

sisa davaju prachy 1000sk, teraz eura, ale uz si po funuse. iba do troch mesiacov dietata. ak mala este nema 3 tak utekaj na mestsky urad, a na prizemi do lava. tam je to na konci chodby do prava tie dvere.
tak utekaj hned zajtra, lebo sa toho striktne drzia,ze iba do troch mesiacov. ja som pisala mail primatorovi a stazovala som sa, lebo som mala problem s tou pani co tam robi.mne povedala ze nemam narok, tak to dali na presetrenie kontrolorovi. a nakoniec mi prachy dali ale az ked mal maly 4mesiace. ja som to mala tazie vybavovat cez telefon a maily.
skoda ze si sa neopytala skor. 😠

centik
16. feb 2009

Zuzi nemyslela Sisa ci sa neporiada nieco na urade? 😀 sisa my sme tiez Bibu nemali este uvitanu, ale ani neviem ci nieco take robia, viem ze v inych mestach sa to robi,

mkatka
autor
16. feb 2009

Jáááj, to jsem nevěděla s tou 1000ovkou...si budu pamatovat na příště 😉

Do školky na 5tku. Na tom kopci za Pizza mamma. Po školce za ABC asi nej reference.

Holky, co to cvíčo?

3558
16. feb 2009

no neviem, ale asi neni nic na tom urade ako uvitanie mam na mysli.
dnes mi volala kamoska z danoveho a mam narok na danovy bonus na dieta. tak baby nezabudnite na to. 568,50 sk mesacne. a rocne to robi 6 822 sk.
🙂

sisa.b
16. feb 2009

tak ja neviem, akych 1000sk 😕 a preco len do troch mesiacov? to sme mali cez vikend. nikto mi nic nepovedal 😠 v trencine mi normalne poslali pozvanku na mestsky urad, kde nase ratolesti hromadne vitali. a tu nic? 😠 😠 😠 baby novembrovky pisali, ze uz to maju davno za sebou 😠

3558
16. feb 2009

u nas neni ziadny ceremonial ani hrebicek nedostanes ako za komunizmu. davaju 1000sk na ucet. ale len do troch mesiacov. bohuzial si to presvihla.
ale pre istotu tam zajtra rano nabehni. pisem ti ip.

tanidlo
16. feb 2009

Dobryyyy vecer 🙂

Ja sa hlasim az teraz, boli sme cely vikend u svokry a maly bol zly ako cert, na net vobec nebol cas, za cele tri dni poriadne cez den nespal, zeby kriza 11-teho mesiaca ? 😠 No a v noci ani nehovorim..zvykol si zaspavat s nami na posteli, lebo v tej svojej ani za svet, hned sa len postavit a zdrhnut prec..no a ked ho chce clovek akoze spiaceho preniest, tak ma smolu, z piatich pokusov vyjde tak jeden 🙄 Ale snad sa to este da do poriadku..

Inak, o uvitani do zivota v Dubnici neviem nic..neboli sme, asi preto, ze sme vtedy este boli v Banovciach, ale ani tam nic nebolo ☹ Ale aspon tu tisicku nam dali 🙂 Cestovnu postielku ani ohradku nemame, myslite, ze ma este vyznam kupovat ju, ked uz pomaly budeme mat rok ?

Katka, o cviceni tiez neviem, podla mna tu nieco take niekde bude..ale netusim kde a co 🙂 V tom materskom centre, kam chodite s malym nie je nic ?

Tak ja to balim, idem spat, lebo aj cert konecne normalne zaspal (doma je len doma), tak to treba vyuzit..bruuuu noc 😀

sisa.b
16. feb 2009

zuzi, malu mam na atb ☹ takze aj tak nikde nemozem zajtra ist 😔

3558
16. feb 2009

zuzula25
17. feb 2009

ahojte,tak sa to tu vcera konecne trosku rozpisalo 😀

ja ked som bola maleho prihlasit na trvaly pobyt ne mestskom urade,tak tam ni ta pani povedala,ze mam ist este tam,ze dostanem tu tisicku.tak som tam sla,tam mi dali papier na potvrdenie ku gynekologovi a potvrdene som to doniesla naspat a teraz cakam

uvitanie v dubnici nebyva,to by sme asi moc chceli 😠 v trencine je to pekne,ja som tam este chodili ako praktikantka zo skoly

sisa mala bola chorucka a ma atb??tak nech sa rychlo vylieci a je fit.

ja teda dnes neviem ci pojdeme von,ked tak stale snezi ☹ ale mala by som ist,len sa mi nechce brodit s kocikom 😠

o cviceni tiez neviem nic,ale bolo by to super pre drobcov 🙂 😉 🙂

tani,tak prijemny vikend vravis 😀

lugu
17. feb 2009

mkatka,cvicenie bude asi az na jar,ked sa sneh roztopi,ja som si vsimla,ze tu na ihriskach je kopec preliezaciek,tie sme vyuzili iba v jeseni.Chcem sa ta este opytat,ked si maleho prihlasila do skolky bola si prihlasku potvrdit aj u lekara?ja som si vytlacila prihlasku z netu a na tlacive je,ze potvrdenie od lekara.ja chcem maleho prihlasit do skolky pod hajom,kedze to mame najblizsie 🙂

tanidlo
17. feb 2009

Dobre ranko..my prave vyrazame do poradne, tak potom podam hlasenie, ci sa da vonku existovat a ci sme nezapadli 😀

sisa.b
17. feb 2009

ahojte. tak som sa hnala na ten mestsky urad a odstala si 20 minut v 3ch radach, aby som sa dozvedela, ze som ten prispevok presvihla o 4 dni 😠 😠 😠 srry, ale neda mi nepovedat - toto sa mi moze stat ozaj len v dubnici! tu si take veci zrejme setria len pre romskych obcanov 😠 😠 😠

sisa.b
17. feb 2009

zuzula, mala ma silnu chripku, tak jej doktorka predpisala atb. ☹ no uz lutujem, ze som jej ich zacala davat 😔 ale ta prva noc bola fakt strasna, hrozne som sa bala 😢

lugu
17. feb 2009

preco je ten 1000 korunovy prispevok len pre deti,ktore sa nahlasia do 3 mesiacov?nie je to blbost,ved to by malo patrit akzdemu drobcovi co tu byva.u nas na vychode sice nemame prispevok vo forme penazi ale zato uvitanie na mestskom urade je,ale my sme neboli.Tu je to nejako divne ☹

sisa.b
17. feb 2009

v trencine nas krasne oficialne pozvali. nemali sme prispevok, ale pekny ceremonial na mestskom urade s kyticou, bonbonierou a reklamnymi predmetmi ☹ ja mam take stastie. aj tych 25tis. som prepasla len o nejakych 6 tyzdnov

sisa.b
17. feb 2009

no uz sa nebudem rozculovat, nepomoze mi to ☹ mohla som mat zaplateny seminar o znakovani. pojdem sa prihlasit a urobime si radost 🙂 ake cvicenie tu preberate? kamaratka chodi na fit lopty do novej dubnice

zuzula25
17. feb 2009

tani da sa ist von???lebo my sa pravdepodobne chystame 😒

sisa tomu sa hovori smola,ono je to fakt blbe s tou tisickou,ako keby dieta po troch mesiacoch nema uz narok...
a komu chodite k doktorovi????

sisa.b
17. feb 2009

my chodime do ndca k mudr. gajdosovej. je to sesternica mojej svokry, takze protekcna detska mudra 😝

sisa.b
17. feb 2009

skoda, ze som sa nespytala aspon o tyzden skor ☹ alebo som sa nemala pytat vobec - aka som bola vcera spokojna 😝 no neva, uz som to zajedla cokoladou 😀 😀 😀

sisa.b
17. feb 2009

aj ste boli vonku? je celkom teplo.

nicky11
17. feb 2009

zuzana29: ahoj zuzi prosim nemas niekde ten zoznam co mozes a nemozes jest ked kojiiis???dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

tanidlo
17. feb 2009

Zuzi..aj ste isli ? My sme az teraz dorazili, sme si odstali frontu u doktorky, lebo u nej asi neplati, ze poradna ma byt vtedy, kedy je napisana a napchalo sa tam kopec romskych spoluobcanov s vacsimi deckami..no budem sa tam s nimi hadat a nebodaj aj bit ? Ked som videla, ake su drze tie 4-5 rocne decka, tak dakujem pekne..zobrala nas nakoniec az hodinu po poradni a ze kde ste boli doteraz..? Aka vtipna, ale poriadky si tam spravit, to nie..no, ale prezili sme, aj ked maly si to cele odplakal, lebo injekcie boleli a este chcel aj spinkat..tak sme vynervovani, ale predsa len prisli domov 🙂 Cesta hore nam trvala skoro hodinu po tom neodhrnutom snehu a este aj dobre snezilo, takze vtedy by som neodporucala, ale teraz uz je celkom fajn..my ideme von este raz, takze sa tu velmi neohrejem..