Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

mkatka
autor
17. feb 2009

lugu....ano, potvrdit od doktora. pod hájom=5. ZŠ ne? tak to je asi stejná školka.

škoda to cvičení. v MC cvíčo je - pilates s dětmi. jenže náš malej na to není, on si na té fitloptě poskáče jednou 2x, to je spíš pro děti - dělejte si se mnou co chcete. já potřebuju něco, aby se u toho vyběhat, unavil, pobavil - fakt takové to cvičení hrou - nejlépe překážková dráha, jak to bylo u nás. škoda no....jinak prolejzačky jsou dobrý, ale proč čekat až do jara? takovéto cvíčo by bylo dobré právě přes zimu, kdy se venku nic moc nedá ale i v létě.

my jsme byli dneska ve městě na sáňkách a mě právě štvalo, kde to bylo uhrabané 😀 na asfaltu to moc nejede 😝 přišli jsme utahaní oba a oba jsme to zalomili, Vojta ještě spí

sisa.b
17. feb 2009

tani, tak to by ma asi slahlo 🙄 to si teda nedovolili ani u nasho doktora v tn. akurat samko bol vacsi, tak nam uz potom nedavali prednost a ja krava som sa neohlasila 😒 ale tu som minule v lekarni s malou v autosedacke cakala v rade a ked sa konecne pohla, tak sa dve obcanky ... rychlo prevelili z vedlajsej rady predo mna do rady, kde som stala. normalne som nemala slov, vraj uz tam pol hodinu cakali 🙄 🙄 🙄

sisa.b
17. feb 2009

a holky, MC tu funguje? maju aj niekde program? lebo na akejsi stranke som to nasla, ale ziadne info a najnovsie fotky z roku 2007 😕

zuzula25
17. feb 2009

tak sme 🙂 boli predsa vonku,maly sa vybuval dosyta,ja som vymrzla,ale som spokojna,lebo inac by maly doma nespal.

tani a komu chodis k doktorke???to by ma teda nastvalo,tiez by som sa s nimi nehadala,clovek nikdy nevie co moze ocakavat od nich 😠 to ste boli uz na tom tretom ockovani????aj ste mali teploty po predoslych ockovaniach??lebo nas to uz caka v marci,troska sa bojim

zuzula25
17. feb 2009

sisa a ake atb ste brali???
aj mas zaujem ist niekedy do toho MC???lebo ja by som tam niekedy isla pozriet 😉

zuzula25
17. feb 2009

katka ja som zas nadavala na ten neodhrnuty sneh,poriadne sme poposilovali,hadam mi raz narastu aj svaly 😀

tanidlo
17. feb 2009

Katka..to by stvalo aj mna, keby sme boli na sankach 🙂 Inak, druhy krat sme chceli ist na nich, ale kusisko by sme ich museli niest, lebo tu pri panelakoch je uplne sneh odhrabany..tak sme zas zvolili kocik..teraz to ale pekne namrzlo, tak sme sa smykali celu cestu..uff..

Sisa..no veru..ved aj mna tam skoro porazilo..mne ani tak nejde o prednost, ved maly uz nie je uplne malinky nieco vydrzi..len mi vadi, ze tam skoro dve hodiny trcal pri chorych detoch..nestaci, ze mozno chyti z ockovania horucky, tak este mozno aj nejaku chripku..ledva sa z jednej vylizal ☹

Zuzi..my sme boli dnes druhykrat na Prevenar a treti na ten Infanrix, ci ako sa to vola..sme to mali o mesiac posunute, ked bol Macko minule chory..teploty po tych predchadzajucich sme tusim nemali vobec, len raz trosicku zvysenu, ale pohoda..teraz tiez zatial nema, len ho ta jedna nozicka boli, nemoze na nu ani stupit..ale snad noc zvladneme bez problemov..inak chodime k Čilekovej (zleho slova na nu nastastie nemam)..vacsinou tam byva pohoda..minule nebolo ani nohy, sme necakali vobec, teraz zas katastrofa..bol tam chaos, kazdu chvilu tam niekto vbehol akoze na chvilu, len pre potvrdenie, alebo na injekciu, alebo len tak, no a potom ti spominani a hned sa naberu dve hodiny, k tomu tych 20 minut cca vnutri, no maly bol uz uplne hotovy, zaspal ako poleno, ked sme vysli a tiez sme dobre vymrzli..ale doma by mozno tiez nespal..

tanidlo
17. feb 2009

Centik vy ako zvladate sneh po vlastnych ? Ci chodite radsej kocikom ? 😀

mkatka
autor
17. feb 2009

My taky chodíme k Čilekový a taky mě štvou ty fronty tam. Naposledy jsem tam byla v pondělí jen pro potvrzení do té školky a čekala jsem tam dobrých 20 minut, celá chodba plná, vydýchaný vzduch, blbě mi bylo...čekat tam i s Vojtou, asi se obrátím a jdu dom. Jinak mě už kolikrát napadlo, že by se jí tam šikly 2 sestry - jedna k doktorce, druhá jen na tu administrativu, potvrzování atd.

lugu
17. feb 2009

my tiez chodime k Cilekovej,ale dnes tam toho bolo vela a potrebovala som len potvrdenie na prihlasku do skolky,ale radsej som to vzdala a urobila som dobre,pretoze som si stiahla prihlasku z netu a vraj bola stara,tak dobre,ze sme necakali.nechcela by som doma chripku 😵

mkatka
autor
17. feb 2009

Jinak tady jsou fotky z otevření MC Bambuľka pri CVC
http://www.cvcdub.edu.sk/04_prilez_0809/02_mc-c...

mkatka
autor
17. feb 2009

lugu, máš pravdu. mě "teta" ve školce řekla, že ten dotazník - 2. část přihlášky - je nová, že to minulý rok nebylo. jinak si myslím, že to moc dobře ošetřený nemají, já se do školky pro ten dotazník skoro nedostala a to jsem tam přišla před 8 hodinou....nikde nebylo napsáno KDY a KAM přesně se pro ty přihlášky má chodit......takové amatérské 😒

martina35
17. feb 2009

Tak dievčence musím sa pochváliť u nás v dedine robia privítanie detičiek, po prihlásení dieťaťa dostaneme ako darček od obce vkladnú knižku na 5000 tak sa vytešujeme. Ze je to pre starých rodičov aby mali kde prikladať eurá.

sisa.b
17. feb 2009

to privitanie robia asi vsade, akurat tu nie 😝 aj blavacky pisali, ze dostavali 5000. no co, uz s tym nic neurobim...

baby a nejaky program toho MC nie je? sla by som sa pozriet, nechce sa mi stale do tn behat 😝

3558
17. feb 2009

nikolka ja som ho zahodila. mala som to vytlacene z netu a prilepene na chladnicke. idem ti to pohladat ale neslubujem.

3558
17. feb 2009

tak to mi na mestskom urade este dlzia 4000 😠

tak ja som tu cely den neni a vy napisete celu stranu. 😠 baby dnes som upratovala cely dom. okna, dvere,,,uplne vsetko. akurat este som nestihla ruru vydrhnut. tak do tej sa mi uz fakt dnes nechce.je to pre mna najhorsia robota. 😝

nika uz som to nasla, ale zase stratila tak idem hladat a poslem ti to do ip.
caute daaamy 😀

sisa.b
17. feb 2009

zuzi, bud rada, ze si dostala aspon nieco 😝 ty si uz mala aj to zvysene porodne, vsak? nas to minulo o par tyzdnov 😖 tiez som pekne penila 😝

lugu
18. feb 2009

Sisa ja som skusala hladat Mc na nete a nasla som MC slniecko je tam aj tyzdenny program,ale ja to tu nepoznam a neviem,kde to je.Ale hadam vsetky Mc mavaju podobny program lebo sme sa s manzelom boli pozriet vo Vranove a tam nam dala pani letacik s programom a bol taky isty. 😀

3558
18. feb 2009

sisa jasne ze uz mam aj minute tie peniaze z porodneho. 😀 😀 😀 😀
neboj ked budes mat stvrte tak dostanes aj ty 😉

mkatka
autor
18. feb 2009

Sisa, lugu, MC Slniečko už nefunguje. Skončilo někdy ke konci min. roku. Když si zadáte MC Dubnica nad Váhom do Googlu, tak ještě vyjede MC Slniečko...to by musel někdo z těch stránek stáhnout.....bývalo v mater. školce vedle ABC. Nyní funguje nové MC - Bambuľka. Je to pri CVC, tu jsou fotky z otvíračky 1. oktobra 2008, mrkněte
http://www.cvcdub.edu.sk/04_prilez_0809/02_mc-c...
Třeba to hledat přes CVC (centrum volného času) v Dubnici nad Váhom.
Program bývá, například angličtina pro děti, cvičení na fitloptách pro maminky s dětmi, různé tvořivé dílny, byl Mikuláš, bude Karneval, chodí se jezdit na koníky atd.
Jestli máte ještě nějaké otázky, tak se ptejte 😵

sisa.b
18. feb 2009

zuzi, praveze uz nedostanem. ten prispevok schvalili este ked som bola tehotna ale len na druhe a tretie dieta 😝 teda nie ze by som to stvrte este chcela 😀 😀 😀

mkatka, mame to za rohom, tak pojdeme mrknut, ked sa vyliecime 🙂

centik
18. feb 2009

ahojte,
tak sme sa akurat vratili z prechadzky, to je ina posilnovna kocikom po snehu, a to ten s velkymi kolesami sa mi pokazil tak sa som sa trapili s otocnymi koleckami 😅

lugu
18. feb 2009

mkatka ja nie som odtial,ale CVC je pri hasicoch,tam kde maju ten zverinec-pstrosy,kozicky a koniky? 😀

3558
18. feb 2009

prosim podporte mojho samka. dakujeeeem.mozete aj kazdy den 😉 😉 vdaka 😵
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6575

3558
18. feb 2009

sisa ved teraz je uz 25 000sk za kazde dieta. nie len za prve. takze aj za stvrte 😀

sisa.b
18. feb 2009

zuzi, to fakt? 😨 ved to malo byt len na druhe a tretie (okrem prveho) 😲 zeby som sa dala aj na to stvrte? 😀 ale nie, to by bol zly dovod - uz by som sa priblizila tym nasim "spoluobcanom" 😝
ale s drahym si hovorime, ze stvrte bude pre radost po 40ke 😀 😀 😀 no dovtedy aj matersku hadam zrusia 😝

3558
18. feb 2009

tak teraz si ma dostala. ja som myslela ze teraz po novom uz je to na kazde ktore porodis. no ale uz si ma zmiatla. neviem. opytam sa ti na socialke ked pridem do dca za dva tyzdne.
inak uz balim, a mam plne kufre darcekov, a nezmesti sa mi tam ani nase oblecko. ani maleho nic. lebo mozem mat len 30kg batozinu. no teraz mam dilemu idem rozmyslat. ale este mam dva tyzdne cas. inak idem asi von, lebo neprsi a je 10 stupnov, tak ja uz mam jar. aj pradlo mam vyvesane na zahrade. takze take ,,male leto,,
hned mam lepsiu naladu.

sisa uz ste zdravi doma?

sisa.b
18. feb 2009

zuzi, je to tak, len na prve tri to davaju http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...
ja som pri prvych dvoch dostala po 3000 a teraz dostanem tiez len ten zaklad 😒 aj ked teta na upsvare sa skoro pomylila, lebo som to vybavovala az minuly mesiac 😀

a vam sa pri takomto kurze libry oplati byt v uk?

mala este kasle a sopli, ale uz je lepsie na tom.

mkatka
autor
18. feb 2009

lugu, jojo, jak jsou hasiči, tam je CVC jako takové. vchod do MC je z jiné strany - jako bys to obešla a šla k Lidlu (ul. Partizánska). Tam jsou 2 brány, je jedno kterou dovniř, jen tou blíž k Lidlu je to poprvé asi jednodušší, protože se ocitneš v areálu bývalé školy a je tam víc budov (napoprvé jsem to nenašla 😖 ä. Takže když vejdeš tou branou blíž k Lidlu, půjdeš pořááád rovně až nakonec kam to půjde, tam už na dveřích uvidíš cedulku. Hlavně nechoďte ve čtvtek, tj. zítra, to bývá zavřeno.
Plánek: http://www.cvcdub.edu.sk/04_prilez_0809/02_mc-c...

janada
18. feb 2009

ahojte,v utorok som pred nočnou,tak by som sa tam s malou šla pozreť,nepôjdete niektorá?A kolko sa platí vstup?