Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

janada
18. feb 2009

no tak už som si dozadu prečítala,že 1€ 🙂

zuzula25
18. feb 2009

ja by som tam tiez isla velmi rada,ale mne sa zda nas Matko este moc malicky

a MC Slniecko uz neexistuje??dnes som citala,ze robia burzu

ten prispevok sa dava len po tretie dieta

zuzi aj mne prosim posli tie potraviny ak sa ti chce,mam na mysli co sa mozem a co nie pocas kojenia.dakujem

nicky11
18. feb 2009

dobre zuzka dakujem 🙂 🙂 🙂

tanidlo
18. feb 2009

Ahojte, tak do toho Bambulkova by sme mohli niekedy spravit hromadny najazd, len aby sa nas nezlakli a nezatvorili ho 😀 😀 😀

My sa momentalne aj tak uz druhy den trapime s horuckami a bolavymi nozickami po ockovani, takze sme ani vonku neboli a minimalne zajtra nepojdeme..dnesna noc bola total o nicom, spala som dokopy asi hodinu, tak som zvedava, aka bude ta dalsia..ale potom by sme mohli aspon na chvilu vybehnut okolo panelakov, co ty na to Jani ? 🙂 Teda ak s tymi otocnymi kolieckami nezapadnete dovtedy 🙂

lugu
18. feb 2009

mkatka dakujem,uz viem kde to je a je tam aj pedagogicko-psychologicka poradna,tak sa mozem ist spytat na pracu,od septembra by som ju uz potrebovala 😀

3558
18. feb 2009

tani mne sa zda ze vas stale trapi choroba. ☹

zuzula idem to zase pohladat a poslem. 😉

3558
18. feb 2009

sisa mas pravdu nie, neoplati. ale mam robotu a aj muz ma robotu. keby som prisla domov, tak sme obaja bez roboty. no a kazdy nas strasi ze doma je to o hubu, tak sa aj celkom bojime vratit. ale pravdu povediac uz sme boli rozhodnuty ze v juli ideme na stalo, ale posledny mesiac zase rozpravame ze tu este pobudneme 2-3 roky.
ale na 100% maly do skolky pojde na slovensku a nie tu.

tanidlo
18. feb 2009

Zuzi..no stale nie..ved sme sa z nej vylizali..nastastie..len nas trosku to ockovanie potrapilo a ocne zubiska, ktore nam idu..nozicky uz vyzeraju byt OK, uz tu maly zacal vyskakovat, teraz sa len zbavit teploty..tak pekny vecer..

mkatka
autor
18. feb 2009

S tou burzou a Slniečkom je to tak, že tam kde bylo dřív Slniečko, tam se bude konat burza. Asi zmínili ten název kvůli tomu, že to většina lidí zná a bude vědět, kam jít.

centik
18. feb 2009

Tani mozeme vybehnut, v pohode, bud. tyzden zrejme pojdem do Kosic tak dufam ze dovtedy to stihneme,
v piatok ak budeme nahodou vonku ti volam 🙂

zuzula25
18. feb 2009

zuzi dakujem 🙂

3558
18. feb 2009

rado sa stalo. 😀

centik a co v kosiciach? 😕

centik
18. feb 2009

Zuzi som odtial, mam tam mamu 🙂

3558
18. feb 2009

aaale vychodniarka?? a kde sa beries v dca? co bol muz na vojne? 🙂

zuzula25
19. feb 2009

dobre ranko 😉 🙂

centik
19. feb 2009

dobre ranko,
Zuzi nie nebol tam na vojne 😀 ja tu mam babku, byvaju na rovankom poschodi, takze som teraz s babkou sesedka 😀

tanidlo
19. feb 2009

Jasne Jani, tesime sa..my mozno na chvilu vybehneme aj dnes poobede, podla toho ako sa maly zobudi..uz je vcelku v pohode, horucky su prec, prespal celu noc, aj ked so mnou na posteli 🙂 Ale zajtra by to bolo fajn..snad nam trochu aj slniecko vylezie..

3558
19. feb 2009

aha takze pendlujete dca-ke, ke-dca. 🙂

zuzula25
19. feb 2009

tak my sme sa vratili z prechadzky,je trosku zima vonku,ked zafuka,ale to slniecko je prijemne.mala by som ist este poobede,ale nechce sa mi ☹

zuzi a ked byvate v zahranici,ako vam rozprava maly,sice ste asi nerozprava vobec,este je malicky.a ako ho budete ucit???

dnes som pozerala damsky magazin(diky lugu za tip 😉 ) a hovorili tam,ze babatku uz ked narastie prvy zubok uz sa ma umyvat, a ze nevydi ked babatko prehlta zubnu pastu.zajtra bude o postolkach,baleni na siroko,to si chcem kuknut 🙂

sisa.b
19. feb 2009

zuzula, to chodite von dvakrat denne? 😨 mne by stacilo aspon raz, len este nemozeme ☹
kde a kedy je ten magazin?

zuzula25
19. feb 2009

vacsinou chodime len raz,ale niekedy sa zadari aj dvakrat-tak to chcem zaviest ked bude teplejsie.
ten magazin byva o 12 na jednotke,mne to minule poradila lugu,pisala ze uz novorodeniatkam sa maju umyvat diasienka po napapani,ze vytret pusinku.

tanidlo
19. feb 2009

Tak my sme tiez boli trosku vymrznut, necelu hodinku, len v obchode..lebo je fakt kosa, ked zafuka..to mas Zuzula pravdu..slniecko ale bolo prijemne..len Macko to cele prespal 🙂 No ked uz sa tu spomina to umyvanie zubkov, konecne hadam aj ja zajtra malemu pozriem nejaku tu detsku kefku, minule som si o nejakych citala na letakoch u dokiny..tak snad budu mat..on si zuby rad "umyva", mam tu jednu dospelacku, taku jemnu, tak ju stale ohryza a na mna sa kazde rano a vecer nevie vynadivat, ako keby som neviem co robila 😀 😀 😀

zuzula25
19. feb 2009

tani hovorili tam aj o zubnych kefkach-ma byt makkucka,huste stetinky,ze najlepsie je ju kupovat v lekarni,lebo v drogeriach sice napisu detska,al ze od detskej to ma daleko

3558
19. feb 2009

tak ja mam pre maleho pastu ale estekefku nie. no a uz tyzden ma prvy zub. to uz ho mam umyvat? 😀 😀

zuzula25
20. feb 2009

tak to vcera hovorili v tom magazine,ze uz od prveho zubka 🙂

zuzula25
20. feb 2009

a este som zabudla,ze dvakrat denne 😉

tanidlo
20. feb 2009

Dobre ranko..no..v drogerii som ani taku normalnu detsku kefku nevidela..vsetko az pre vacsie deti, takze skusim asi dnes lekaren a uvdiime, ci sa to stretne s uspechom 🙂

Zuzi..no, jednym zubom to zacina.. 🙂 Musi to byt sranda umyvat len ten 🙂 My mame 4 a dalsie dva lezu, takze mame na vyber 😀

zuzula25
20. feb 2009

inac ked si predstavim ako umyvate jeden zubok,vycari mi to usmev na tvari 🙂

tani ja si kupujem pre seba kefky na poliklinike v tom obchodiku s cajmi oproti informaciam ked vojdes je to hned po pravej strane,urcite vies ktory

aj idete dnes von ked snezi???mne sa vobec nechce brodit s kocikom,este ani neodhrnaju ☹ ☹ ☹

tanidlo
20. feb 2009

Zuzula..jasne, viem kde to je..ked pojdem do mesta, skusim sa mrknut aj tam..ja sa zatial von nechystam..maly sa prave zobudil, ale stale vyzivuje, tak neviem, ci este nezalomi, ja by som hned, keby sa dalo..take pocasie na spanie je vonku 🙂 Tak uvidim poobede, keby isiel Centik a ukecal by nas 😀 tak by sme na chvilu vybehli aspon tu po okoli..hehe..

sisa.b
20. feb 2009

ahojte 🙂 tak my ideme na kontrolu a mne sa teda nechce do toho snehu ani s autom 😒 to je tak na vykotenie 😝