Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
20. feb 2009

tak ja som sa tomu dnes vyhla,zobrala ho krstna von 🙂 ,asi si pojdem schrupnut

zuzula25
20. feb 2009

sisa nepojdes s nami niekedy pozriet do toho materskeho centra???samozrejme az ked vyzdraviete a uibudne tych chripok....

3558
20. feb 2009

ved ten nas zubok este nieje ani vidiet poriadne, tak ako ho mam umyvat ked ho zatial iba citim ked mu prebehnem prstom po dasienku. 😒

nas tato isiel zase do roboty na poobednu a maly spi, tak mam veget. navarila som malemu a pozamrazovala jedlo a zajtra ideme rano do Milton Keynes to je od nas hodinu cesty za jednym kamaratom tiez z Dubnice, lebo ide aj s frajerkou do ameriky, tak sa ideme rozlucit. 😵

martina35
20. feb 2009

ahoj zuzi tak je to milé s tým zúbkom no neviem ako mu ho chceš v Ďasnách čistiť??? 😀 😀 😀 Hádam aj počkaj kým mu trošku vyleze aspom 1 mm a potom už budete mat čo čistit. 🙂 🙂 🙂

tanidlo
20. feb 2009

Ludia, ja som dnes nejaka mimo..isla som uspavat maleho a podarilo sa mi to skor ako jemu.. 😀 Ale asi aj on zaspal, lebo sme obidvaja prave vyliezli..von uz teda asi nepojdeme..o chvilu je tma..tak sme sa tomu uspesne vyhli 😀 Zuzula, my sa asi tiez pridame s tym materskym..ale predtym by sme mohli hodit aj nejake normal stretko, aby sme sa poznali 🙂 Teda ked trochu zmizne ten protivny sneh..

Zuzi, ja ze uz mate zubok vonku, ked si pisala, ze jeden mate..ja ich pocitam az ked su vylezene 🙂 Tak to mas este chvilu cas..

centik
20. feb 2009

ahojte,
akurat som pozerala relaciu Mama to vie najlepsie, hovorili tam o zubkoch,
ze kaz sa vytvori najskor za rok, takze ked vylezie prvy zubok tak dolezite je to aby mama neolizovala babatku cumel a aby ho nikto nebozkaval na pusu, lebo mu moze preniest do ust bakterie,

zuzula25
20. feb 2009

veru tak Tani najprv sa musime postretavat osobne a az potom by sme tam isli 😉

zuzula25
21. feb 2009

nikde nikoho????babule uz nespite 😀

tanidlo
21. feb 2009

Babule nespia, babule su hore od siedmej 😀 Ako vikendujete ludkovia ?

Jani..dobre info..diky..my cumlik nemame aky oblizovat, kedze ho nechceme a na pusu sa nebozkavame, teda zvycajne nie 🙂, Tak uz len tu kefku a pastu a sme pripraveni 😀 😀 😀

centik
21. feb 2009

ahojte,

Inak ja som sa smiala ked tu Zuzka pisala ci ma umyvat zub ked ho este nevidno len ciitit rukou 😀 😀 😀
Zuzi si ma pobavila,

tani dreheho mas doma?
ja nie tak neskocime von?

tanidlo
21. feb 2009

Ahoj Jani, draheho mam doma cely vikend ale kludne mozeme skocit von, on sa nenahneva 😀 😀 😀 Akurat ze maly mi uz cez dve hodiny spi a podla jeho vyrazu a polohy sa tak lahko nechysta zobudit 🙂 Von sa ale urcite chystam, ked je tak pekne, takze hned ako bude hore vyrazame..aj nakup ma este caka, takze najskor vybavime tena potom uz len prechadzka..vy ste na tom s Bibkou ako ? Uz ste boli, alebo spite, alebo sa chystate ? 🙂 Ked tak sa prezvonime..aby sme sa zase neobisli 😀

sisa.b
21. feb 2009

tak my sme si zas pekne pospali 🙂 ja takto prespim cely zivot 😝 ale som rada, ze mala v pohode spinka 😵 😵 😵

ako vikendujete?

tanidlo
21. feb 2009

Tak my sme hore, napapani a vyrazame do ulic..Jani..ja sa Ti ozvem na mobil..ako ste na tom, dobre ? Teda ak sem medzitym zavitas..ak nie, budes mat prekvapko 🙂

Ahoj Sisa..my vikendujeme zatial pred telkou a PC, ale hned sa to zmeni na cerstvom vzduchu 🙂 Potom podam hlasenie..zatial pekny den..

zuzula25
21. feb 2009

sisa to ti tak mala super buvka???mne Matko moc nechce buvat a dom a vobec,rano o pol 8 ako hodinky otvorene ocka a mrmle si a samozrejme ked sa zachvilku nezacnem s nim rozpravat uz aj placka ☹

tak mne tatino zobral von maleho,poprala som,pozehlila,prezliekla periny,poupratovala a este som stihla upiect muffiny-polotovar 🙂

centik
21. feb 2009

fiha Zuzi to boli vonku od vcera? 😀

zuzula25
21. feb 2009

no stihlo by sa toho aj viac,ale som straaasne leniva ☹

centik
21. feb 2009

ze viac.. ja som este nestihla ani oprat, iba uvarit, tak neviem kto tu je lenivy.. 😀

zuzula25
21. feb 2009

no a to som si doobeda hovorila,ze nic neurobim,pojdem si lahnut,ale nemohla som zaspat,len som sa prevalovala,tak som radsej vstala a spravila nieco uzitocne.zachvilku dofrci tatino s malym 😉

centik
21. feb 2009

no mne mala este spi, asi od 1dnej tak ja cakam kym sa zobudi 🙂

zuzula25
21. feb 2009

ako je to mozne,ze vam deticky buvaju doma,ten nas krpec nie a nie zaspat doma ☹ tak ste ani s tanou nesli von???

centik
21. feb 2009

nie, Tana ked mi pisala tak mala uz asi hodinu spala... my sa stale tak trafime 😀 ved uz sa kolko chystame von spolu 😀

centik
21. feb 2009

Zuzi ja neviem ako to je mozne, ja ju len dam naobed do postielky a ona spi 😀 dnes ked som sa jej opytala ci ideme buvat tak sa sama rozbehla k postilelke 😀

centik
21. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

Tani tak tako fotka je super, skoda ze nema v ruke nejaku pistol este 😀 😀

zuzula25
21. feb 2009

tak mrnous len ked prekrocil prah bytu,ocka dokoran a je hore ☹

tak ta fotka je uplne perfektna 🙂

sisa.b
21. feb 2009

prave som vyprevadila konikovsku navstevu a napada ma, ze kedy bude dca stretko? neplanujete cosi?
ja idem v aprili na stretko nadsencov nosenia a v maji budeme mat asi babatkovske stretko.

zuzula, mne mala zaspava akoze natvrdo okolo polnoci a vydrzi tak do 11-12tej. mava prestavky na papanie, ale tie byvaju tak v priemere 2 a to ani oci nerozlepi, len sa prisaje, napije, vypluje ma a spime dalej. takze ja ziadny spolahlivy budicek nemam 😝 uz sa mi stalo, ze ma moja mama s drahym vytiahli z postele o 13tej 😀 😀 😀

inak v nedelu koncime s liekmi, tak by sme hadam mohli ist v pondelok uz von, nie? 😕

zuzula25
21. feb 2009

stretko dame urcite ked troska opadne sneh,ved aj ja sa nan tesim 🙂 😉 🙂

ja si myslim,ze uz by ste mohli,lebo niektori doktori vravia,ze pokial babo uz nema teplotu tak trba s nim chodit von,aj ked este uziva lieky,aby sa otuzovalo,tak to teraz aj kamaratka spravila. a ake ste brali atb??

tanidlo
21. feb 2009

Seruste..tak my sme vonku dobre vymrzli, maly si trochu povrieskal, ale ked dostal do ruky roztek, hned bolo vsetko OK 🙂 No, Jani, nam to asi fakt nie je sudene, presne som myslela na to, ze bude Bibka spat, ked som Ti pisala..hehe..nas zalomil ked sme prisli domov, takze pohoda, uz taha tretiu hodinu pomaly, tak mam cas aj cosi porobit konecne..

Inak, s tou pistolou to je dobry napad, skoda, ze sme doma ziadnu nemali, do tej lavej ruky by sa mu super sikla 🙂 Ja som rada, ze som vobec klobuk kdesi vykutala, ten som este ja nosila na strednej a to uz su teda pekne roky 😀 😀 😀 A dik za pochvalu..nabuduce to uz bude kovboj ako sa patri..hehe..

Centik, kedy idete do KE a na ako dlho ? Ze ci sa este uvidime, alebo az ked sa vratite..

A my s malym tiez chodime von, aj ked je trosku chory, ked mal sopliky dokonca pravidelne, vraj je dobre ist na mraz, ze to pomaha..som teda pocula z viacerych stran..neviem, co je na tom pravdy..s horuckou sme ale radsej doma..

Tak ja sa idem vyvalit pred TV..mate niekto lepsi program ? Ak hej, sem s nim 😀

tanidlo
22. feb 2009

Haloo haloo..vstavame 🙂 Co varite na obed ? A co drobci ? Nas nastastie spi..tak stiham vsetko co treba..aj vonku je pekne, takze prechadzka nas poobede neminie..

zuzula25
22. feb 2009

dnes nekonikujeme??? ☹

tani boli ste dnes vonku???ja som nevarila nic,mala som este od vcera a manzel bol v robote 😉

tanidlo
22. feb 2009

Aha, aspon niekto..vitaj Zuzi 🙂 Dnes na nas vsetci kaslu..

Hej, boli sme vonku, nejaku hodinku a pol, akurat ked bolo to slniecko..takze sa nam pacilo..sme boli na cintorine pozriet, v parku a na stadione, ako chalani trenovali futbal 🙂 Vy ste boli tiez ?