Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
27. feb 2009

Aaaale nerodím,takú injekciu som dnes dostala do zadku, že si ani sadnúť nemôžem.no ale už sme sa dohodli s dr. že v nedeľu ráno (ak sa nič neudeje) pôjdem už na príjem, on má práve službu a že či sa to malému ľúbi alebo nie vytiahne ho už aj za uši 😀
S tými plod.vodami to je sranda. Sisa ja som si stále myslela že odtiecť v obchode môže len vo filme 😀
Baby čio idete dnes variť?

martina35
27. feb 2009

Ahojte veru chodím sem pošmírovať ale moc sa mi nechce písať .Inak Prečítala som poctivo všetko - tak nové dievčence vitajte vitajte 🙂 🙂 🙂

Yvka každý deň ma trápi čo mám uvarit lebo nika koji tak maličká na všetko reaguje tak len také jemné jedlá včera sme mali kura na smotane s knedlíkom, predtým pečenú rybku, zajtra chcem granadír a dáku polievku.Alebo upečiem zemiaky chlapom aj s klobáskou no ešte si to rozmyslím.

Zuzi ja som od pondelka do stredy v robote ale štvrtok a piatok som doma tak ak budete chciet príst zavolaj lebo chceme ist s Nikou do Tn po nákupoch

nicky11
27. feb 2009

pekne pracujes mami...pekne 🙂 🙂 🙂 a ja som chcela ist do obchodov v pondelok 😒

nicky11
27. feb 2009

zuzana29 hah tak do porodnice sa malovat🙂))ja som si tam chcela zobrat zehlicku na vlasy ale mama mi ro zatrhla 😉 😉

sisa.b
27. feb 2009

ahojte 🙂 babulky, da sa tu niekde chodit cvicit - okrem fitka? myslim nejaky spinning, tae bo, ...

zuzula25
27. feb 2009

sisa viem,ze niekedy sa chodillo cvicit na 2 a 5 zakladnu skolu,ale ci to funguje este 😕

centik
27. feb 2009

ahojte,
vsetko najlepsie Laurinke k 1vemu mesiačiku 🙂

centik
27. feb 2009

Sisa spining je dole pri stadione, vraj je tam dobre, svagor tam chodi aj cez vikend

sisa.b
27. feb 2009

a kde tam? niekde v areali stadionu?

centik
27. feb 2009

mne sa zda ze je to v takej budove co je akokeby spojena s tou krcmou, tusim spartak sa to vola? tam je aj kadernictvo v tej budove, kedysi tam bola aj zrmzlina, je to tam isto napisane na tej budove, neviem ci neni zelenej farby ta budova

yvka1
28. feb 2009

Spinning býva aj hore vo fitku nad pizza mama.majú tam zvlášť miestnosť na to len neviem kedy presne to býva. Baby si inak chvália aj hore vo fontáne-je to síce fitko,ale vraj je tam veľa takých strojov-bežiace pásy, bicykle,..takže to nie je len o činkách-to asi máloktorú žienku bavia len činky 🙂

zuzula25
28. feb 2009

yvka a ti co este tu????tak zajtra ta to uz caka.aj sa bojis???

sisa a co chces zacat cvicit???ja som tiez rozmyslala nad tym,ale nas maly je vecer uz taky upistany,on chodi spat o 20:30,tak by to asi nebolo mozne

3558
28. feb 2009

damy ako je v dubnici? ja nemam ziadne zimne veci ani maly, tak dufam ze uz neni sneh. 😝

zuzula25
28. feb 2009

zuzi este su nejake zvysky snehu,ale uz nie moc,aj je teplejsie,ale este asi zimne veci ako tepla bunda sa ti zide pre drobca.ale neviem ci hlasia este snezenie

3558
28. feb 2009

dufam ze uz nie. ved ja si nemam ani co obut keby bol sneh. no a tato ako pojde do kostola v tych ciernych poltopankach tiez neviem. 😠
takze sa bude dat aj s kocikom chodit po vonku?
musim dnes zavolat domov,lebo nemam prehlad. pojdem zajtra pekne poprat aby som na stredu mala nachystane. 😵

zuzula a ty co chces cvicit ked kojis? ved stratis mliecko. co ja by som za to dala aby som mohla kojit. aj keby som bola ako skrina. ☹

yvka1
28. feb 2009

Zuzula bojím sa a strašne 😨 😨 😝 tuším je to o to horšie keď už je to takto naplánované a hlavne keď už viem do čoho idem-dnes večer hádam ani nezaspím,ved už teraz mám stiahnutý žalúdok..
Baby s tým kojením fakt-ja by som bola taká šťastná keby kojím aspoň polroka, ale neviem ešte ako to vymyslím, lebo chodím aj do školy a tak, no veď uvidíme a hlavne či vôbec mliečko budem mať.
Tak zajtra na nás myslite, o 7mej tam mám byť a ide sa na to. Držte nám palčeky hlavne aby ten náš Peťulko bol zdravý 😉
zuzana29 a vy kde vlastne bývate?

3558
28. feb 2009

v dubnici za mestskym uradom, ale momentalne sme 5 rokov v Uk, a ked sme doma, tak u svokrusky za ABC, lebo sme byt prerabali a este nam chyba linka a uz sa nastahujeme. buduci tyzden ked budeme doma, tak ju pojdem do maja objednat. 🙂

yvka1
28. feb 2009

V máji môžem linky odporučiť-my máme tiež odtiaľ a som spokojná.

lugu
28. feb 2009

chcem sa opytat je v dca nieco ako damaci majster-myslim obchod alebo nieco podobne a kde by som tu v dca zohnala samolepiace tapety?dakujem

sisa.b
28. feb 2009

zuzula, ja som chcela len vyskusat cvicit. nebojim sa toho, ze by som stratila mliecko, skor hrozi, ze mala ho zacne odmietat, kedze sa pri cviceni vylucuje kyselina mliecna a tym padom je mliecko namiesto sladkeho kysele. takze urcite by mi to za to nestalo, aby sme prestali kojit. to radsej budem nadalej tlsta ako slon 😝 doporucuje sa cvicit len tolko, aby nebola svalovica - nic sa nesmie prehanat. niektorym detom to nevadi, niektorym velmi.

dnes som bola v mc srdiecko na seminari o znakovani, takze doma vsetci nadseni. akurat este babky treba presvedcit, ze je to super vec. tie maju stale nejake problemy 🙄

my frcime do pruskeho na navstevu a potom k svokrovcom na noc. tak pekny vikend prajem 🙂

zuzula25
28. feb 2009

sisa a to znakovanie je o com???uzi si navstevy 🙂

lugu na tie tapety sa skus popytat vo fixe u kovaca na 2.poschodi,alebo vo filagore v tej novej pristavbe tam su take veci

yvka drzime vsetky palce a paste,budeme na vas mysliet 😉

zuzi nechcem stratit mliecko ☹ ,to cvicenie je len na rovine uvah,ale urcitie nie za cenu straty mliecka.s kocikom sa uz da dobre behat po vonku

3558
28. feb 2009

yvka a je v tom fixe dobry vyber? aj svokra si tam davala robit a je spokojna, tak preto som chcela aj ja.

zuzula znakovanie je super. ja uz sa snazim aj malemu, ale ako by som hrach o stenu hadzala 😀 😀 😀
kuni na nete: znakovani s miminky.cz myslim ze je to tak.

zuzula25
1. mar 2009

ahooojte 🙂

zuzi dakujem,ale ako citam u vas to nefunguje??

dnes yvka rodi,drzime palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

3558
1. mar 2009

on je este maly na to. zacat sa ma okolo 8mesiacov, a ale zalezi od dietata ci to bude ignorovat, alebo nie. no a nechce sa mi stale mu ukazovat, aj na ulici, tak niekedy kaslem na to. ja uz to aj tak rozoznam ci je hladny,smadny alebo chce spat. podla intenzity jeho kriku 😀 😀 😀 😀

3558
1. mar 2009

a yvke drzime palceeeee 😵 😵 😵 😵

zuzula25
1. mar 2009

yvka to uz ma asi za sebou 🙂 dnes sa moc nekonikuje

3558
1. mar 2009

no ved konikujem stale iba ja, sa mi tak zdaaaa 😎 😎 😎
ja som bola u kamosky a zajtra idem zas. tak mi aspon cas rychlo ubehne. 😅 😅

sisa.b
1. mar 2009

ahojte 🙂 tak my uz sme spat a bolo celkom fajn.

zuzi, toho sa aj ja obavam, ze ma mala bude ignorovat 😝 😀 ale ja mam v prospektoch pisane, ze zacat sa moze uz od narodenia, akurat nemam nic ocakavat, kym to nepochopi a kym nebude ovladat svoje rucicky. instruktorka nam hovorila, ze niektore deti zacnu prve znaky ukazovat uz v pol roku, niektore este v jednom roku nie. ale vraj to netreba vzdavat. dieta moze mat ine priority ako komunikaciu - napr. naucit sa chodit. ale vraj ked sa mu to podari, tak moze prist na rad komunikacia, cize aj znakovanie. znaky treba opakovat stale, dieta vraj prekvapi a zacne, ked bude pripravene.

fuuuu, ale som mudra, vsak? 😀 ale davala som na seminari pozor 😀 😝 😎

3558
1. mar 2009

no len aby sa skor nenaucilo dieta rozpravat ako znakovat 😀 😀 😀 😀 😝

sisa.b
2. mar 2009

zuzi, aj to som jej spominala. lebo som nasla akurat dennik maleho a docitala som sa, ze on vedel v 10tich mesiacoch asi 15 slov a dokonca "pa pa" vedel len povedat, nie ukazat 😝 na to mi instruktorka povedala, ze je vela dalsich slov, ktore by mi mozno rad povedal, ale nevedel ich, lebo su tazke. napr. taka zirafa sa tazko hovori, ze mozno by ju vedel odznakovat. jednoducho treba ucit potom slova, ktore este nevie hovorit 🙂