Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
5. mar 2009

Tani tusim som ta videla z okna popri potoku aj s maminou? 🙂 my sme boli chvilu predtym len pesi bez kocika, trosku sme zmokli 😀

3558
5. mar 2009

caute ja sa hlasim uz z dca, no ale prsi a prsi, co 😠
aj na tej fare sme boli tak v sobotu krstime. ale nas pekne dlho lomil aby sme sa zobrali 😀 😀 😀

tanidlo
5. mar 2009

No, tak dnes to nevyslo, pocasko uplne o nicom..a my sme aj tak spali skoro do stvrtej..uvidime zajtra 😀

Jani, no videla si dobre, teda mamu s kocikom, ta druha osoba bola neterka, ja som bola sice vonku tiez, ale len chvilu, malemu sa este nechcelo ist domov, tak si ho mama zobrala na starost a behali este skoro dve hodiny kade-tade aj s mladou 🙂

Zuzi, akeho ste mali farara ? Aj nas lamal o dusu, ale nepovolili sme..hehe

tanidlo
5. mar 2009

A ozaj, ako sa cestovalo..batozina presla ? 🙂

sisa.b
5. mar 2009

tak som konecne uspala aj najmensie dieta a mam fraj 😝

zuzula25
6. mar 2009

dobre ranko!

zuzi to ty si nam doniesla dazd z UK 😀 a dnes to teda tiez nevyzera najlepsie.a zlomil vas??

tanidlo
6. mar 2009

Pekny den sa praje..my sme akurat prisli z dvojhodinovej prechadzky, vonku je uplne super, ako prestalo poprchat, vtaciky spievaju, vcelku teplo, maly spokojny, ja nachodena..no co nam viac chyba 😀

3558
6. mar 2009

ahojte
no veru prsi a prsi, takze v Uk je krajsie ako tu teraz. 😀 😀
cestovalo sa super, co som prekvapena.uplne bez problemov, batozina presne na dekagram 😀 😀
ale aj tak mi povyhadzovali veci odtial.take sprchave v sprejoch a telove mlieka. 😝 😝
no nevadi, hlavne ze vsetko ostatne je ok.
svokruska mi kupila kosielku pre maleho aj dala vysit,aj sviecku mam a vcera piekla puncak a orechove rozky a teraz pecie tortu malemu na zajtra.
fararko bol nastojcivy ale som mu to vysvetlila a pochopil. 🙂 nakoniec povedal ze je to na nas kedy sa vezmeme.
no a prave som prisla od kadernicky a prvy krat po piatich rokoch som nespokojna. ☹
ale nevadi, su aj dolezitejsie veci na svete ako zle vyfukana hlava,nie?
tak cauko zatial a buduci tyzden mozeme ist na hodinu kocikovat, ked budete chciet.

sisa.b
6. mar 2009

jeeee, zuzi, tak nech vam tie krstiny dobre dopadnu 🙂 my sme krstili v pruskom, ale farar nebol ani trosku mili 🙄 nam vykladal, ze v akom tazkom hriechu zijeme a pritom tie dalsie dve deti tam boli tiez nemanzelske 🙄 🙄 🙄 akurat rozvedena som tam bola jedna, tak si zgustol. ale ked som mu pripomenula, ze nie som katolicka, tak otocil 😀 a uz bol ochotny aj pokrstit. urcite vie, ze u nas by s krstom problem nebol 😝

sisa.b
6. mar 2009

ja som bola len na poste, ale prsalo a dieta mi vrieskalo v kociku, tak som to vzdala 😝

yvka1
6. mar 2009

Ahojte baby,ale ste tu toho za pár dní popísali 😵 hlásime že z 2 v 1 už je konečne 1+1 . Do nemocnice som prišla 1.3., ale vyvolávať začali až 2.3. O 9tej mi prepichli vodu a o 15 min už začali kontrakcie a aby mi nebolo ľúto tak ihneď v 2min intervaloch. Peťko sa narodil o 12:45 tak som spokojná s rýchlym pôrodom 😀 😀 Vážil 4100g a meral 54 cm. Už sme konečne domka, Peťko búva a maminka sa konečne vyvaľuje pri pc 😉

tanidlo
6. mar 2009

Yvka, tak moooooc gratulujeme..hlavne nech ste zdravi..dufam, ze priebeh porodu bol tiez OK..veru krasne miery ma ten Tvoj drobec..to bude asi taky basketbalista ako ten nas 🙂 Tesime sa na fotecky..

zuzula25
6. mar 2009

yvka gratulujeme strasne moc,super,ze porod bol rychly.aj nas maly mal 54,ale vazil menej,tak tu zalozime basketbalisticky tim 😉 .tak sa opatrujte,prajeme vela zdravicka a vela mliecka.

zuzi a kde si bola u kadernicky??hadam to vyde s tym kocikovanim,lebo tu ked sa niekto s niekym dohodne,tak to nikdy nevyde ☹

my sme boli tiez vonku dve hodinky,prckovi sa najlepsie spi,ked prsi alebpo je poriadna zima,ale aspon sa vybuvala a ja som spokojna.asponze nefukal vietor a dalo sa drztat v jednej ruke kocik a vdruhej dazdnik

tanidlo
6. mar 2009

Tak uz mame troch dlhych clenov do tymu, kto sa prida ? Mozu byt aj dievcata 🙂

Zuzula a kedy ste asi boli vonku ? Kludne prezvon, alebo napis ked budete najblizsie..nam ak sa bude dat, urcite pojdeme..chodime bezne aj dvakrat za den..dnes nam Macko spal od pol jednej az do stvrtej, takze poobede sme uz nemali ako ist..teraz ked tu mame aj Zuzku z UK, mohli by sme nieco zbuchnut, keby sa nas stretlo aspon par, aj to by bol uspech 😀 Ja mam zabity pondelok..si to pojdem odsediet ku koznej, ale poobede by sa mi snad uz dalo, tak cakam dalsie navrhy 🙂

zuzula25
6. mar 2009

tani ja som za.no v pondelok nemozem-ideme vybavovat a konecne nam prisiel ten prispevok od meste,tak ideme pren,v utorok mame poradnu o 11 tak az potom.no to som zvedava ci nam to vyde.
inac tani ja som bola v kauflande na pecivo,tak som nesla smerom dole.ja byvam na pod haji.ale verim,ze to buduci tyzden konecne vyde

sisa.b
6. mar 2009

zuzula, chodis do obchodov s kocikom? a kde davas nakup? lebo ja som toto este nejak nevyriesila 😝 a nebavi ma len tak sa bezcielne sama prechadzat, takze keby som spojila uzitocne s uzitocnym 😀 celkom by mi to vyhovovalo.

ja som za stretko, akurat vy sa tu stale vyhovarate na pocasie 😝 😀 a mohli by sme aj to MC omrknut, nech nemusim stale behat do trencina. aj ked teraz bude v tn stretnutie bkm babatiek a to si urcite nenecham ujst 😵

3558
6. mar 2009

tak nechame to na stredu alebo stvrtok.
kto sa prida?

centik
6. mar 2009

jáááááá 🙂 😀 dufam ak nebudem spat

3558
6. mar 2009

v pohode.tak sme uz 2+2 😀 😀

zuzula25
7. mar 2009

my sa tiez pridame 🙂 😉

sisa chodim v pohode s kocikom do obchodov-ale do tych vacsich billa,tesco,kaufland.nakup si davam dole pod kocar do kosika,ja si tak chodim skoro kazdy druhy den na take drobnosti

sisa.b
7. mar 2009

akurat som dojedla pizzu a je mi zle 😝 este pernik dopeciem a prasknem - bolo mi treba tu pekarnicku? 😝 😀 ale taku dobru som este v pizzerke nejedla 😎

zuzula25
7. mar 2009

sisa to si piekla to pizzove cesto v pekarnicke?

sisa.b
7. mar 2009

nie, len som si ho v nej urobila a teraz v nej peciem ten pernik

zuzula25
7. mar 2009

aha 😉
aj ste boli dnes vonku?

sisa.b
7. mar 2009

nie, pojdeme len k svokrovcom. ked nam vsetko trva. doteraz som makala v kuchyni a popri tom som sa snazila trochu poupratovat. no s malou sa moc neda, lebo nechce byt sama a v satke mi hodila grc za krky 😝 😀 a uz ma boli chrbat, takze som na dnes skoncila 😀 vysavat obyvacku ide drahy 🙂

zuzula25
7. mar 2009

jasne treba zapojit aj polovicku,ten moj akurat vari obed na zajtra 😉 nas maly bol vonku s dedom 😉 pred chvilou sa zobudil,uz je napapany.
sisa a ty kde byvas??

sisa.b
7. mar 2009

ja byvam na 105ke. ten moj sa chodil cez tyzden akurat vyspat domov 😒 a mala mi spi cez den len v kociku alebo na kolenach pri prsniku, takze mam doma tyzden bordelu 😝
varila som dnes ja - teda piekla, ale zajtra bude varit drahy, teda aspon dufam 😕 😀 vlastne budeme spolu, lebo aj tak polievku robim ja.

zuzula25
7. mar 2009

sisa a to nosis hore vzdy kocik,tam nemate vytah,ze??manzel tiez chodil domov vzdy len vecer,pohral sa s Matom a zalahol.a co budete varit?ja uz rozmyslam co buduci vikend.sisa a ty ked kojis uz vsetko papas??alebo sa niecomu aj vyvarujs?

3558
7. mar 2009

aj ja budem tiez behat po schodoch aj s kocarom. ale teraz nastastie svokricka ma vytah 😀 😀 😀
inak som prezrata az hamba. 😔
krst dopadol super, nad moje ocakavanie.
dobre ze sme na kocikovanie uz 3 + 3 😵 😵 😵
idem sa este dorazit tortou a spat.papa

zuzula25
7. mar 2009

zuzi to je super,ze krst dopadol dobre.a kde ste robili nakoniec oslavu??a preco budes behat po schodoch s kocikom-ste kupili taky byt?