Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
13. mar 2009

baby ak chcete tak teraz neprsi a mohli by sme vypadnut von tak za hodinku. ale to je na vas. kuknem sem o jedej hodine a uvidim co ste popisali.

3558
13. mar 2009

nikto nic.ja som sa prave vratila z vonku a zase zacalo prsat. no este ze som to stihla. to je pocasicko. 😝

zuzula25
13. mar 2009

my sme sa akurat vratili z pohrebu ☹

zuzi a dokedy si na slovensku??

3558
13. mar 2009

v stredu odlietame. a zajtra ideme k martine a nicky, a v nedelu mam volno. no dnes som kupila vo fixe paplony a podusky tak som isla ako ovesany stromcek. ale som rada ze uz mame pod cim spat. drahe tu je na slovensku vsetko ako šľak. 😖 😖

centik
14. mar 2009

Tani to si bola ty???? z astorky?? s manzelom???

centik
14. mar 2009

pardon s priatelom 😉

3558
14. mar 2009

ale bolo dnes krasne,co? ja som stihla 4 navstevy a uz som grogy 😝
nicky s laurou sa maju super, mala je nadherna, vyzera ako babika. uplne som zabudla ze aj moj maly bol pred siestimi mesiacmi taky malilinky.bala som sa aj chytit.
tak pa zatial baby.
centik a mna si nahodou nevidela???? 😀 😀 😀

tanidlo
14. mar 2009

Janiiii..dakujemeee..skoncili sme nakoniec na pohotovosti dnes, lebo Macko uz druhu noc nespal a horuckoval, ani cez den to nebola ziadna slava tak lezime teraz doma a liecime sa..nastastie len trosku silnejsie prechladnutie, takze antibiotikam sme sa vyhli..zatial..

A veru, bol sme to my, ale nie z Astorky, len z parku, trochu sme sa boli vyvetrat, kym maly spal..presne som chlapovi hovorila, ze si tu isto najdem spravy od Teba, ci sme to boli my, hehe..lenze ja klasicky slepa, hlucha, po ludoch sa nepozeram..aj ked sa mi marilo, ze by ste to mohli byt vy..zbadala som najskor Deny (co je u mna ako zveromila typicke) a potom som aj rozmyslala, ci ano, ci nie..zaostrovala..Ty asi tiez..len ked som si nebola ista, nechcela som sa "vrhat" na niekoho ineho, ak by to nebola pravda..hehe..nabuduce sa uz snad neobidme..ja som aj bola trosku myslienkami mimo po dvoch prebdenych nociach, ale ono sa to zlepsi, neboj 😀 V utorok mame ist na konrolu, tak snad uz potom bude lepsie a aj vychadzky budu dovolene..a vy ste sa tiez boli trochu vetrat ?

Zuzi, veru dnes bolo super pocasko, az mi bolo luto, ze maly musi trcat doma, ani vcera vonku nebol..to je zakon schvalnosti, uz aby tu bola normalna jar..tak sme si potom aspon z okna trosku pozreli futbal, nech ma drobec radost..ani tak nie kvoli futbalistom, ale kvoli osvetleniu 😀

zuzula25
15. mar 2009

tak tu sa ponocovalo??

tani nech je Macko rychlo zdravy a nech ho choroba uz obchadza.

my ideme dnes na oslavu maleho bratranca-mal 4 rocky 🙂

3558
15. mar 2009

no a my sme mali prvy krat v noci pohotovost. maly sa zobudil o jednej rano a plakal dve hodiny v kuse. nikto nevie preco. ani brusko, ani hlad, a ked som ho polozila na nasu manz.postel,tak sa tak dovracal,ze z neho vyletel prud mlieka ako fontana. a uplne vsetko bolo prec. asi bol prejedeny alebo sa az tak moc jedoval.
teraz zase nemoze zaspat,tak idem von do fixu a do tesca sa prejst a domov. pa

3558
15. mar 2009

a pekne som sa aj vratila lebo prsi. idem si dat siveckovu a babovku a kukat telku 😠

zuzula25
15. mar 2009

to pocasie uz ma stve 😠 kedy prestane uz prsat ☹ a bude 😒 pekne 🙂

centik
15. mar 2009

Tani boli sme tam vsetci, ja, MM, bibi aj dena 😉 nabuduce sa ozvi !!!! ja som tiez slepa 😀

uz je Mackovi lepsie?

tanidlo
15. mar 2009

Ahojte..

Zuzi, Samko je uz OK ? V telke aj cosi davali ? Tusim tam v poslednej dobe uz nic pozeratelne ani nebyva..alebo som uz vsetko videla ? 😀

Zuzula dik..aka bola oslava ? Ja ponocujem bezne, pred jednou malokedy zaspim, uz som tak nejak nastavena a maly zvykne pytat cajik v tom case, tak sa mi to ani neoplati 🙂

Centik, uz je to lepsie..dnes vyvadzal cely den, v choditku nabehal cele kilometre..hehe..teploty su nastastie fuc, uz len klasika chrchlanie a sopliky..tak uvidime ako kontrola..a nabuduce snad uz budeme vidiet lepsie..obidve, ked mame na seba take stastie 😀 😀 😀

Tak dobru noc pomaly hadam ...

centik
15. mar 2009

ved Tani to, byvame blizko seba, stretneme sa raz za uhorsky rok a aj to sa nespozname 😀 😀

zuzula25
16. mar 2009

dobre ranko 🙂

oslava bola fajn,len to tam akosi rychlo ubehlo.teraz sa maly hra na deke pod hrazdickou a uz sa jeduje,asi sa snim nechce rozpravat 😀

tanidlo
16. mar 2009

Ejha, tu je dnes ale rusno.. 😀 Ja som bola doobeda len nakuknut, som si spravila sanitarny den, tak som doteraz upratovala, este ze maly mi dnes vynimocne dobre spi, 2 x po 3 hodiny, to tu uz davnejsie nebolo..

Co porabate ? Hadam nesedim za netom len ja 😉

sisa.b
16. mar 2009

ja som upratovala vcera 3 hodiny a dnes zas bordel 🙄 ma to nebavi robit im sluzku, tak radsej zdrhnem von 😝
my sme sa boli dat skontrolovat doktorke, ale nastastie ma dychanie ciste, aj ked strasne kasle. kupili sme uz v poradi tretiu odsavacku, tak odsavame este horlivejsie 😝

centik
16. mar 2009

sisa mala si kupit tu na vysavac, mala by si pokoj 😉

tanidlo
16. mar 2009

My sme si odsavacku na vysavac vyrobili sami z tej obycajnej lacnej a sme maximalne spokojni, uz by som nemenila 😀

Ja teraz minimalne dva tyzdne neupratujem, myslim take vacsie prace, dnes mi stacilo..ale aspon mam pokoj..a aj tak koncom tyzdna ideme k svokre mozno aj na dlhsie, takze nebude treba 🙂 Von by som zdrhla najradsej aj ja, ale nechcela som este, uvidim az co bude po kontrole, aby sa to Macovi zas nevratilo..

Pekny vecer.. 🙂

sisa.b
16. mar 2009

ja som dnes kupila tu na vysavac, pred tyzdnom tu na baterky. no nema nam kto kupit cerstve baterky a samozrejme nabijatelne na to nestacia 😒 tak cez den budeme frcat na vysavaci a v noci na baterkach 😝

co sa tyka upratovania, tak ja mam pocit, ze tu mam bordel kazdy den rovnaky. vsetci na to kaslu a ja aby som robila ☹ a nemam nervy stale chodit kontrolovat, ze kto co kde nechal roztiahnute alebo zaspinene 😒

dream.d
17. mar 2009

Dobré ránko prajem všetkým. Tak už som konečne doma.A už aj ja budem riešiť tie bábätkovské starosti radosti. Malý Vladuško je veľmi dobré dieťatko zatiaľ. Stále len spinká ale na papanie sa zobudí každé tri hodinky, iba tak zamrnčí. Máličko plače. Len aby mu to vydržalo. Možno je taký spavý aj kvôli žltačke tak uvidím. Dnes idme k pediatričke. Mám na ňu toľko otázok. 🙂 Prajem Vám všetkým pekný deň.

3558
17. mar 2009

baby ak nebude liat, tak idem o 14.00 s malym von. a budem sa prechadzat od doorsu po kastiel iba na tej rovinke. ak chcete niektora tak pridite a pokecame. zajtra uz odchadzam, tak vas uz neuvidim 😢
ano? kto pride,nech napise este do druhej.mam tmavo zeleny kabat nad kolena a šedy kocar sportovy.pa

tanidlo
17. mar 2009

Zuzi, Maco nam akurat zaspal..ak by sa zobudil a neprsalo by moc, nachvilu by sme vybehli za vami 🙂 My mame zas modry kocik a ja by som asi mala cervenu (tehlovu) bundu a modre rifle 🙂 Hodim Ti do IP pre istotu moj telefon, ak by sa mi podarilo prist a nepozdavala som sa Ti, tak prezvon, hehe..

My sme uz vonku boli rano..ale este by sa trochu dalo..tak uvidime, ale neslubujem..zalezi na malom..este sa niekto prida ?

3558
17. mar 2009

aj my sme boli vonku doobeda a bolo krasne.no a teraz ako na potvoru. dufam ze sa to upravi a vybehnem von. lebo ja nemam ten igelit a uz sa mi ani neoplati ho poziciavat. no kuknem sem este o tristvrte na dve a presne napisem podla pocasia ci sa ideme obliekat alebo nie. lebo samko ma spat o druhej. ci ho supnem do kocika alebo do postele. 😒

tanidlo
17. mar 2009

Oki, aj ja sa tu este pred druhou stavim a dam vediet, zatial stale spime a vonku prsi..hmm ☹

Dream.d vitaj doma, ako bolo ? 🙂 Myslim aj v porodnici aj u pediatricky..dufam, ze vsetko OK..jaaaaj, ja uz si to ani neviem predstavit ake to bolo, ked som si takeho maleho drobceka doniesla domov, ked vidim tu nasu stonohu teraz 😀 😀

centik
17. mar 2009

ahojte,
tak my sa isto nepridame, mala akurat zaspava, a vonku stale prsi...

dream vitajte doma, neboj Vladko nebude vecne taky spavy 😀 a ku ktorej pediatricke chodite?

3558
17. mar 2009

do slaka neprestava.asi zase z toho nic nebude. 😝
no co budeme robit?

sisa.b
17. mar 2009

zuzi, nechces si pozicat moj prsiplast? ak by ti sedel ten na hlboku vanu. ja asi nepojdem s nou do dazda von, ked ma take sople a kasel ☹

3558
17. mar 2009

asi zostaneme doma,co?tani? ☹