Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
24. mar 2009

zajo je zlaty akurat robi dost bordelu. to jeho seno mam vsade 😝 deti mali mys a tej sa po pol roku zbavili. teda slecna ju mala a potom sme mali doma na dva tyzdne psika, ale ten je teraz uz trosku vacsi, tak musel ist na dedinu k svokrovcom. a vedela som, ze aj zajo ich omrzi, ale tak strasne ho samko chcel a argumentoval tym, ze sara mala dve zvieratka a on ziadne. tak sme mu dovolili a takto to dopadlo 😖 no chce-nechce, starat sa musi. a je zlatucky 🙂

dream.d
25. mar 2009

Ahojte. Ako mám obliekať malého? ked je moc naobliekaný strašne sa spotí a potom sa mu robia okolo krku potničky a ked málo má skoro stále studené ruky a nohy. musí mať stále čiapku? ja mu nedávam len všetci okolo stále radia čo a ako a ja potom už neviem.taký je asi život s príbuznými... 😖

centik
25. mar 2009

dream my sme doma vobec nedavali ciapku, len von ked sme sli, lebo babo ma vraj regulaciu teploty cez hlavicku,
a ked sa poti tak ho asi moc obliekas, skus nieco medzi tym

dream.d
25. mar 2009

Dávam mu len bavlnené tričko a dupačky, ale máme takú hrubú páperovú perinku, tak to asi z toho, lebo v tej sa vždy spotí. a potom mám ešte takú tenkú zavinovačku a v tej má zas studené ruky.

sisa.b
25. mar 2009

dream, ja som tiez nedavala capicky na doma. a zavinovacku paperovu sme mali na von, na doma som pouzivala len s hrubsou vlozkou.

zuzula25
25. mar 2009

ja som capicku davala,ked bol maly ale len taku tenku.a stale mal studene rucicky.cez hlavicku sa straca najviac tepla.

kat26
25. mar 2009

Ahojte, chcela som sa opytat, tych, co rodili v IL, ci maju skusenosti s Dr. Volarom. Celkom by ma zaujimalo, aky je. Ja chodim k primarovi, ale par krat ma uz vysetril aj Volar, zdal sa celkom mily. Ale rada by som vedela, aky je pri porode, keby mal zrovna sluzbu. Mam termin tak o dva tyzdne. dakujem

3558
25. mar 2009

kat hadam ti niekto do dvoch tyzdnov odpise. 😀 😀 😀 😀 ale ja ho nepoznam 😔

dream ani ja som na doma nedavala ciapku. a nepocuvaj rodicov. sama mas svoj rozum. vies ake mu musi byt teplo, ked ma az potnicky???? 😕 😕 😕 ked to povies doktorovi tak ti vynada. je uplne normalne ak ma dieta rucky a nohy studene. neboj. teplo sa skusa za krkom. ak je spoteny, treba ho povyzliekat.
keby si patrila k doktorovi poliacikovi tak ti vynada, vyzlecie ti ho a posle ta domov. len nezabudaj ze nesmiete mat doma prievan a aj postielka musi byt v zavetri. 😉

nicky ma malu iba v tielocku a dupackach. bez perinky. a ked zaspi, tak ju prikryju dekou.

jana24
25. mar 2009

Ahojte kocky, sorry ze vam tu vstupujem do debaty, uz som sa tu kedysi ukazala, a vasu temu citam pravidelne, len akosi nieje cas prispievat. Zaujal ma prispevok Kat26, tak preto sa ozyvam.

Kat26, mne bol Volar pri porode, ale ja to nemozem posudit, ze aky je, lebo ja som rodila cisarskym, ale zdal sa mi v pohode. Ked som sa opytala tak mi odpovedal. Aj potom na izbe sa ma pytal ze ako sa citim. 🙂
Ale mozno sa tu najde este niaka kocka, co ti odpise, ktora ho mala pri normalnom porode.

3558
26. mar 2009

dnes nikto???? 😕
ja mam doma dnes ,,pana umrncaneho,, tak sa mu idem venovat. 🙂

zuzula25
26. mar 2009

kat ja som ho zazila len na vizite po porode,vtedy mi prisiel taky neosobny.ale co som pocula od inych bab tak ze sa dost zmenil a je ovela lepsi.neviem posudi

zuzi aj ja mam urevaneho chlapa doma,ale straaasneee.uz placem s nim ☹

kat26
26. mar 2009

no vidis zuzana29 ani som nemusela cakat dva tyzdne...
tak dakujem, za odpovede.necham sa prekvapit. ja mam tiez neosobneho gynek. tak uz ma asi nic nezaskoci.tak drzte palce, a pekny dnik. 😉

3558
26. mar 2009

a ktory ze to je taky neosobny. ved ja som na chlapov pocula len chvaly. 😕

dream.d
26. mar 2009

dr. Volár nemáva služby, takže pri pôrode určite nebude, lebo je zástupca primára. inak lekári sú tam pri pôrode všetci super, hlavne nech sú tam, a aby už bolo po tom.

phamik
26. mar 2009

Ahojte, aj ja som mamička čakateľka ako aurrelia, 😵 a som rada ze som sa konecne docitala ku koncu.. 😅 Rada by som len povedala Aurrelii ze tie kurzy sa robia v dubnici uz len v Saluse na kolonkach. robi ho pani zapotocna. Cely ten kurz trva 6 tyzdnov. kontakt na tu pani nemam ale staci podla mna ak zavolas normalne do Salusu. novy kurz by sa mal asi otvarat o 2 týzdne. 😎

sisa.b
26. mar 2009

jeeee, phamik, mas termin na moje narodky 😅

3558
27. mar 2009

ahoj phamik. 🙂 🙂 🙂

maly je umrncany, asi mu idu zuby. ved ma len jeden aj ten je taky ostry ze uz sa nenechavam okusovat.
musim sa mu stale venovat, tak nemam moc casu. 😠

mkatka
autor
27. mar 2009

Ahojte

zuzi29, nevíš, jak se anglicky řeknou "capáčky"? Tedy takový ty boty neboty pro miminka.

3558
27. mar 2009

tu su to len baby shoes.ale su vybrane obchody kde predavaju topanky a prinesies tam dieta,zmeraju mu nozicku a ukazu ti spravnu velkost ktoru mas kupit.

centik
27. mar 2009

Phamik vitaj 😉

Zuzi25 dnes si kocikovala s maminou?? 🙂 v modrej bunde?

zuzula25
27. mar 2009

centik ano.videla si ma?kde??

sisa.b
27. mar 2009

ahojte 🙂 tak my sme behali po doktoroch dnes. obe dievcata mi ockovali a ja som si bola dat urobit poriadok so zubom, pre ktory som nespala 😝 ako tehotna som zan zaplatila nenormalne peniaze a dnes mi ho musel znovu robit ☹ tak ale uz sa hadam vyspim, lebo som bola do 5tej hore. a vcera som do seba naliala 10 litrov mineralky, aby ma nebolel 😝

phamik
27. mar 2009

dakujem za pekne uvitanie 😵 rada by som sa opytala skusenejsich ci nahodou taka bolest alebo skor ako "svalovica" 😅 na svaloch medzi nohami nie je nejakym priznakom veeelmi blizkeho porodu... 🙄 dufam ze nie lebo este nie som dobalena do nemocky 😀 😀 😀

centik
27. mar 2009

phamik moze byt ved ty to uz mas veééélmi blizko za tyzden 😀 😉 ale ja som to nemala tak neviem ti povedat

Zuzi v meste pri Maji, ja som sla s MM

sisa.b
27. mar 2009

phamik, je to velmi individualne 🙂 mne mala zisla dolu tri tyzdne pred porodom 😝 a aj zatka mi vtedy odisla. no ty mozes do rana porodit 😅

3558
27. mar 2009

phamik ani ja som o nemala. a brucho som mala padnute od zaciatku tehu. 😖

sisa.b
28. mar 2009

nikde nikto? vonku krasne slnko svieti, tak idem okna umyvat 😝 vianocnu vyzdobu treba vymenit za velkonocnu 😀

3558
28. mar 2009

u nas prsi. 😝

phamik
28. mar 2009

no chvalabohu som v noci este neporodila 😅 ale ta "svalovica" tiez nepresla.... 😠 neviete ci si do nemocky musim vziat vlastne oblecko pre malu alebo to mi tam daju?....

sisa.b
28. mar 2009

phamik, v trencine davaju detom oblecko, ale to som ti asi nepomohla 😝