Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
28. nov 2008

Co sa staloooo ? 😀

centik
28. nov 2008

bábo sa mi pokakaló

centik
28. nov 2008

ale fakt 😀 😀

chymenitta33
28. nov 2008

Aojko cicky🙂)

My sme dnes boli viacej vonku ako domka bolo fajn🙂

Davidko sa hrá ja pomaly varím a tak idem vás kuknuť?!!!ste tu vôbec???

Tanidlo--- Ako tak podla mna je to jedno kdesi v akej nemocnici je to podla toho či majú náladu alebo nie a to je všade ako ja mám známu na novorodenckem a Davkova krsná je sestrička takže dalo sa bolo fajn. Až na určité výnimky ale to je všade☹)

janada
28. nov 2008

dobrý večer,tak my sme boli po nákupoch v Dubnici a boli sme si pozreť aj vysvietený adventný veniec.Ale malá mala skôr záujem o maých chlapcov 🙂

zuzula,tak som ťa spomínala mame a pamätá si na teba.My sme teraz aj s mamou kolegyne.Najprv ma v DD zastupovala,ked som bola na materskej,potom zostala doma,že bude opatrovať malú a po dvoch mesiacoch nastúpila znova,lebo jedna kolegyňa dala výpoved a nemal kto u nás robiť.

Ja som dnes bola v robote a mám pred sebou volný víkend,tak sa veelmi teším 🙂

Mne bola pri pôrode tiež mladá doktorka,meno nepamätám,ale pôrod skôr riadila jedna z tých rezkých sestričiek,ktoré neboli moc v oblube,ale bola vcelku v pohode a vlastne mi aj velmi pomohla,lebo ja som prestala mať tlaky a ona mi malú vytlačila.Mala som síce potom aj trošku modrinové brucho,ale všetko prebolelo.A po 2 hodinách po pôrode ma postavila išla som sa osprchovať a napochodovala po vlastných na izbu,mamičky aj staničná sa ma pýtala,že či už som vôbec po pôrode.Takže tretí pôrod bol najlepší,rozhodne odporúčam 😀 😀

centik
28. nov 2008

Jani mas 3 deti? a v akom veku?

tanidlo
28. nov 2008

Centik..no teeeda..ale aj mne 🙂 Ozaj, ako Bibka, uz tie antibiotika znasa lepsie ?

tanidlo
28. nov 2008

chymenitta33 tak to je pravda, asi ani jedna porodnica nie je idealna, vsetko je to o pristupe a nalade sestriciek a doktorov, uz len natrafit na tych fajnych 😀

Janada, my sme veniec videli akurat rano ked ho davali dokopy, vysvieteny este len pojdeme omrknut 🙂 A dakujeme za odporucenie, budem si to pamatat, ked sa rozhodneme pre tretie, ale najskor sa hadam este k druhemu dostaneme 😀

Dnes to balim o nieco skor, tak dobru noc vsetkym, hlavne detickam 😎

centik
28. nov 2008

a kde tu mame veniec?? ja uz som jak oblbnuta ked stale sedim doma 😅

tanidlo
28. nov 2008

Hore v meste pred FIXOM 🙂

tanidlo
29. nov 2008

Čaute babenky, ako víkendujete ? My len doma, nejako sa nam nechce ist von, tak sa len poflakujeme a upratujeme trosku..

chymenitta33
29. nov 2008

Ahojte cicky🙂)

My sme teraz prišli s vonku aj ked je škaredo, len kvôli tomu že máme nových susedov a vrtáju ako šibnutí ale

nie sústavne ale každých 6 minút.. To akurát David zaspí a zobudká sa s revom a vykrivenou pusinkou☹(

Bola som tam len ma vytočila☹(kašlať na nu 😠 😠 😠

Inak aj my idem dnes sa pozrieť na zapálenie.. zase len my dvaja, Marko(môj mnaželík pracuje)ako vždy

janada
29. nov 2008

ahojte,u nás dnes prerábajú elektriku,tak tu mám bordel jak v tanku 😠

Ano mám 3 deti 19,17 rokov a 17mesačné 😉

A ideme akurát k svokre,akúsi postel potrebuje zmontovať,tak sa aspoň vyvenčíme 🙂

chymenitta33
29. nov 2008

janada--- tak to máš milunké tak na hranie🙂)

tanidlo
29. nov 2008

Janada, no super, pekne podelene 😀 Pozdravuj deturence, teda tie dve starsie, to uz su hadam aj dospelaci 😎

tanidlo
29. nov 2008

chymenitta33 to poznam, v nasom panelaku sa sustavne cosi robi a vrta, cele leto susedia oproti prerabali komplet cely byt, takze sme to mali na dennom poriadku, no a ked konecne skoncili, zacali ti pod nami a potom zas ini..ale maly to nastastie dobre zvlada, spava v izbe, ktora je najdalej od buchotu, takze ako-tak pospi 😀 Este ze moze ist clovek von, aj ked niekedy je to s pocasim fakt nahouby..ake bolo zapalenie venca, my sme neboli, snad zajtra sa trochu vyvencime..

zuzula25
29. nov 2008

ahojte.a nema sa az zajtra vysvecovat veniec, ked zacina advent??

janada, pozdravujem maminu a dajte v DD pozor na tie vase nase klientky ktore sa tak radi do ilavy vracaju, sice uz teraz nie, ale na jednu mame "pekne spomienky 😒

"

chymenitta33
29. nov 2008

My sme teraz prišli s toho venca ako pekne celkom dalo sa🙂

Jáj idem variť na zajtra lebo zajtra ideme asi s Davkom k mojemu dedkovi. Kašlem nato Marko zase v práci tak bude pekná nedela.

centik
29. nov 2008

caute babulky,
tak my sme boli len v tescu, s malou bola zatial moja babka, este stale kasle a dost sa mi vyhadzalo z tych antibiotik medzi nozickami, uz neviem co jej mam nato davat, to skor vyzera ako vyrazky, neviem ci je to zaparenina

kat22
29. nov 2008

ahojte dubnicanky mozem sa pridat?
nie som sice "origos", som pristahovalec, ale byvame tu uz 13 rokov
byvam pod 5zs, presne oproti krcme bowling 🤐 ako je pizza mama 😉
byva niekto v okoli?

centik
29. nov 2008

ahoj Kati, my sa tusim pozname 🙂 🙂

kat22
29. nov 2008

jeej ahoj Jani, jasneee
uz som ta davno nevidela. ako sa vam dari?

centik
29. nov 2008

Kati celkom dobre, akurat sa trapime s kaslom a soplikmi, ale hadam to uz bude ok 🙂 a vy ako? Naty uz ma kolko zubkov? 😉

kat22
29. nov 2008

Naty ma 12 zubkov a asi sa jej zacali tlacit ocaky, lebo zas zacala agresivne kakat , ma trosku vystipanu ritulku 😒

kat22
29. nov 2008

pocuj, az teraz som si vsimla, ze ma Bibinka vyrazky, davas jej probiotika? ja ich davam vzdy pri atb. lebo sa vylucuju atb aj mocom aaj stolickou a v tej plienke to moze drazdit...aj NAty mala naposledy ... a pomohol repikovy kupel 😉

centik
29. nov 2008

Kati dnes som jej zacala davat, ma to skor nenapadlo 😠 dufam ze sa jej to zlepsi, mohol mi dr povedat nech jej davam... som si aj myslela ze je to drazdivejsie stolica aj moc teraz
my mame 8 zubkov 🙂

centik
30. nov 2008

Katka tak vdaka za rada, s tymi probiokvapkami sa to super zlepsilo 🙂

chymenitta33
30. nov 2008

Aojte maminky a tehulky-.-))

My sme mali dobrú noc ako vždy. Už som dovarila zvyšok idem žehliť a dlážku umyť a pôjdeme ocka pozrieť do práce🙂
Tak večer papa

zuzula25
30. nov 2008

ahojte...ja som akurat dovarila, doupratovala, umyla dlazku este sa chystam prach utriet, mam zaky trosku upratovaci sabez....mozno to pomoze malemu von, ale moctomu neverim.vcera mi tvrdlo brusko kazdych 10 minut 3 hodiny a potom ako keby utalo a nic z toho.

citam, ze tu pisete o probiokvapkach?to sa ma davat pri uzivani ATB???to ako zlepsuje potom vstrebavanie co na akej baze to pracuje.a to si potom kupujete v lekarni??

este vam chcem popriat kraaasnu nedelu-podla moznosti 🙂 😕

centik
30. nov 2008

Zuzi ty si este stale 2v1? 😀
ja davam kvapky biogaia, stoja tusim okolo 300 v lekarni a upravuju crevnu miklofloru atd...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...