Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
28. mar 2009

zuzi tak sa to vymenilo-dazd si si zobrala so sebou,ale este aj u nas hlasia prsat cez tyzden 😠 ,ale uz konecne teplo

centik,ale nepozerala som sa na vas??lebo ja vzdy kukam po mamickach s kocikmi ci niektoru nespoznam 🙂

phamik netrena oblecenie pre babo ak chces tak si mozes vziat ciapocku-tu som nevyuzila lebo tam bolo teplucko,ale zober si ponozticky a rukavicky-aby sa neskriabalo.okrem toho len plienky a vlhcene utierky,ja som mala aj taku malu deku na prikrytie

zuzula25
28. mar 2009

sisa a ty neplanujes ist von,ci mala buva doma??mne ako vzdy cez viken maleho zobral dedo,ale uz sa maju kazdu chvilku vratit 🙂

sisa.b
28. mar 2009

zuzula, dnes si musime prechadzku odpustit, lebo ja to nemam kedy inokedy urobit, ak nie teraz cez vikend.

zuzula25
29. mar 2009

to je dnes nadherne pocasie 😠 este ze mame deda a bol s malym vonku 🙂

ako vam drobci znasali zmenu casu???to sa tesim na vecer ako budeme buvat ☹

3558
29. mar 2009

caute. my mame krasne este teraz svieti slnko a je bez jedineho mracika. 😵 😵 😵
neviete mi poradit ci sa da zavarat do hipp poharikov? chcela by som zavarat presnidavky, ale neviem to. neviete mi poradit?

sisa.b
29. mar 2009

zuzana, pokial sa daju pohariky normalne uzavriet, tak by to malo byt v pohode. a presnidavku robim tak, ze si rozvarim na kasu ovocie bud s trochou cukru alebo zvyknem davat nejaku zavaraninu do jablk - vacsinou marhule, potom to vsetko rozmixujem a rovno z robota nalievam do poharikov. uzavriem a svihnem do zavaracieho hrnca, ale len aby chytili viecka. tie vacsinou chytia uz po uzatvoreni poharov, lebo to nalievam horuce. to je vse

3558
29. mar 2009

sisa dik. ja to vyskusam.len som mala asi 30 poharikov od hipp a nemala som to kde skladovat, tak som ich vyhodila. no musim pockat, kym si par nazbieram.a mozem to zavarat aj v obyc.hrnci? nemam zavaraci. no sa nasmejem. ja som to este nikdy nerobila.

sisa.b
29. mar 2009

zuzi, mozes aj v obycajnom, len si daj na spodok nejaku handru, aby ti pohare nepopraskali. neboj sa toho, nie je to nic tazke, len je to pre mna prplacka, do ktorej sa mi nikdy nechce 😝 ale ked zacnem, tak neviem skoncit 😀 a po novom ani nesupem jablka, robot to vsetko rozmixuje nahladko.

centik
30. mar 2009

ahojte,
Zuzi tie pohariky od hipp a presnidaviek mi viecka nechytili.. takze do toho ti moc neodporucam zavarat 😝

sisa.b
30. mar 2009

centi, preco? 😕 mne od klasickych presnidavok chytili, ale je pravda, ze som kupovala nove viecka na ne, lebo tie originalne sa pretacali. no skor do nich robim ribezle, lebo na presnidavku su nam uz male 😀

tak sme sa boli na dve hodinky prejst, aj po parku a bolo krasne vonku 😵

centik
30. mar 2009

sisa no ved pre tie viecka, ze su take "otacave" 😀 pohare su fajn 🙂

sisa.b
30. mar 2009

jaaaj, tak vacsina originalnych viecok mi nesedi, takze ja dost dokupujem novych. akurat vzdy zabudnem, ci su lepsie s bielym alebo hnedym tesnenim 😕 😝 😀

3558
30. mar 2009

no myslim ze by som bola prva zena v anglickku co by sa v obchode pytala na zavaracie pohare. ved by ma vysmiali. to radsej skusim tie presnidavky zamrazit. to by sa dalo?? 😕 😕

sisa.b
30. mar 2009

zuzi, bola by si originalna 😀 na mna tu vsetci pozeraju, ked vybehnem von s malou v satke, akoze aka chudera, co nema na kocik 😀 😀 😀 a ked niekomu poviem, ze dobrovolne a rada pouzivam latkove plienky, tak to by si este len mala vidiet 😝 a ako budu pozerat, ked vyrazime s nasou novou superkarou za bicykel do ulic...

sisa.b
30. mar 2009

a zamrazovat? to som neskusala. ale mozes skusit a zreferovat, myslim, ze tak do pol roka by to tam vydrzalo. ja mrazim skor cele drobne ovocie - ribezle, jahody, ceresne, slivky, ...
alebo mozes skusit robit cerstvu presnidavku. ja si ju robievam, lebo nemam moc v laske, ked je pridany cukor. len uvarim trochu jablk, max. supnem skoricovy cukor (zalezi od toho, ake su sladke) a ponornym mixerom rozmixujem. ale nie je to take hladke ako ked vytiahnem robota

3558
31. mar 2009

ja mam len ponorny mixer. tak uvidime co to povie. lebo mne maly nechce cerstve ovocie. asi mu je kysle alebo co. 😒

zuzula25
31. mar 2009

ahojte 🙂 tak tu sa zavara vo velkom.mne este mamina minuly rok zavarila presnidavku tak este mame zopar poharov,ale maly by mal rychlejsie rast,lebo mamina mu ich dovtedy zje 😀 este ze babka ulozila aj u nej doma.aj svokra zavarala ale ta s jahodami,tak tie moc nechcem davat

sisa.b
31. mar 2009

zuzi, tak skus, mozno take bude papat 🙂 ani kupovanu presnidavku nechce? aj tak je najlepsia od maminky 🙂 mne samko nechcel ziadneho kupovaneho milacika, pribinacika, tvarohacika,... len ten, co som mu sama doma vyrobila 😅

sisa.b
31. mar 2009

zuzula, nam pozavarala svokra 😵 ale urobila ich velmi sladke, tak sa do nich ani starsi nejak moc nehrnu ☹ je to skoda, lebo inak su vynikajuce. ja napriklad tiez nemusim moc sladke, tak to maju asi decka po mne. sladka ma byt cokolada a lizatko 😀
fuj, tak ma nohy bolia, pekne sme sa dnes poprechadzali. doobeda sme boli v tn a poobede sme brazdili v koci dubnicu 😝

3558
31. mar 2009

keby mal maly jest iba to co sama vyrobim, umrie od hladu. 😀 😀 😀
on papa iba kupovane presnidavky hipp. lebo cerstve ovocie nechce postruhane.iba ked mu dam cely kusok. napriklad stvrtku jablka. vtedy ho zuzle a zuzle.
no uvidim co s tym ovocim spravim. 😠
ja som tu dnes zase mala kamosku tak ako aj vcera a zajtra idem do mesta na nakupy. este ze ta materska je taka mala a nemam co minat. lebo sa mi zda, ze nic na seba nemam. potrebujem uuuuplne vsetko. 😠 😠 😠 😀 😀 😀

sisa.b
31. mar 2009

zuzi 😀 😀 😀 tak mna by moc nenastvalo, keby som mala co minat 😝

dream.d
1. apr 2009

ahojte. zajtra ideme do dca na klbiky k dr.bubenikovi. chodite niekto k nemu? viete mi povedať aký je?

sisa.b
1. apr 2009

aj my ideme zajtra 🙂 ale teda neviem, ku komu. pozriem do papierov 😅

sisa.b
1. apr 2009

tak ano, aj my ideme k nemu 🙂

sisa.b
1. apr 2009

a aky je? prisli sme, pozrel, povedal, ze je vsetko v poriadku, balit nasiroko a dovidenia. bolo tam velmi vela babeniec, tak to bral ako na beziacom pase

3558
1. apr 2009

este stale musis balit?????

sisa.b
1. apr 2009

zuzi, uvidime zajtra na kontrole, ale ja osobne som balila len na noc a teraz pri laktovkach davam len jednu, lebo su dost siroke medzi nozickami oproti tym obycajnym

zuzula25
1. apr 2009

no veru u toho bubenika je to ako na beziacom pase.sisa to idete na druhu kontrol,u???my sme boli minuly tyzden-maly ma vsetko v poriadku povedal ze uz nemusime balit,ale potom si uvedomil,ze ja som mala problemy a nosila remence tak este povedal, ze balit a o dva mesiace na kontrolu.ale uz ho obcas nechavam bez postuliek-ked pridem,e z prechadzky tak do vecera

dream.d ako sa mate???co maly ,este mava koliky???

zuzula25
1. apr 2009

sisa,zuzi nove fotecky 🙂
sisa to tak chodite na prechadzky,super vyzera to pohodlne.

zuzi ale rastiete 😉

sisa.b
1. apr 2009

zuzula, na druhu kontrolu ideme. preco ste vy uz boli? 😨
na prechadzke sme boli s poncom prvy raz, ale so satkou uz viackrat. je to super, ked potrebujem ist do obchodov, lebo nie som obmedzena styrmi kolesami. teda len tromi 😅