Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
1. apr 2009

jednu som dala. vidis vsetko zuzi 😵 😵

sisa.b
1. apr 2009

zuzi, maly aky zlatucky 😵 uz sa tak odraza?

3558
1. apr 2009

nie.len si tam vylozi nozky je tam take stupatko, a kuka sa na kolesa ako sa tocial 😀 😀 😀 😀

sisa.b
1. apr 2009

zuzi, ved potlacite 😀 a on na to casom aj sam pride 😉

zuzula25
2. apr 2009

sisa my sme uz boli na druhej kontrole a v maji ideme na tretiu.

zuzi to som len zbadala,lebo to bolo akurat este v predu na konikovi.ale len tod si sa pytala bab na prikrmy a uz aky je z neho chlapisko 🙂

sisa.b
2. apr 2009

baby, ja neviem, o kolkej tam mame ist ☹ prvy raz sme boli o 13tej, tak dufam, ze sme to teraz neprespali

moni1412
2. apr 2009

Ahojte ,trosku vam sem skocim..... 😀 Taninmu Marcelkvi prajeme este raz vsetko najsamlepsie k jednemu rociku.... 🙂 😵 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

dream.d
2. apr 2009

Ahojte. Zuzula máme sa zatial dobre, v noci pekne búvame, len sem tam chytí nervičky a nie a nie zaspať. koliky zatial nie, ale pučí sa a tlačí, celý sčervenie a vydáva pri tom srandovné zvuky. ale celkom sa mu darí. ja pijem feniklový čaj. a chodíme po doktoroch. raz tam raz tam... už má 4500g, za dva týždne pribral kilo. pekné gulaté líčka, taký macko.
a ty sa máš ako? v noci búvate dobre?

dream.d
2. apr 2009

sisa: no my máme isť tuším od 12-13 alebo od 13-14 si nepamätám. tak pôjdeme 12.30 a nič hádam nepokazíme.

sisa.b
2. apr 2009

dream, uz som tam volala a je to medzi 12-13 🙂 a krasne ti pribera 😵

dream.d
2. apr 2009

super, dik za info, tak to aby sme sa pomaly šli chystať. včera ked sme išli na poradnu a už bol skoro hotový, ešte som ho prebalovala, tak sa pokadil a vycikal sa až na hrudník, tak všetko pekne odznova, obliekanie. ked sa človek najviac ponáhla.malý humorista to je.

sisa.b
2. apr 2009

jj, to poznam 😀 niekedy nam to trva aj hodinu, kym vyjdeme z domu. ale je tam dnes krasne 😵 😵 😵

moni1412
2. apr 2009

sisa mate uzasne fotky 🙂 😵 3 deticky...klobuk dolu... vyzeras uzasne 🙂 😵 😵 😵 uz mate 4,5 mesiaca? ako to leti 🙂
ako sa vsetky mate?

zuzula25
2. apr 2009

ja som tam mal ist o 13,sice uz vam asi pisem neskoro a ste na ceste 😝

my ideme objednat vstavanu skrinu do izby,maleho nam zobrala babka.

veru veru ako keby som videla naseho maleho.ked sa najviac ponahlame tak maly sa bud poriadne pokadi alebo si grcne, ☹

dream.maly je super aj v noci.niekedy sa budi castejsie a niekedy len dvakrat za noc na papkanie,ale uz posledne dva dni nam zaspal vecer sam v postielke a nie na prsniku 😕 musim si zaklopat-klop,klop

zuzula25
2. apr 2009

aj my prajeme Marcelkovi vsetko naaaaaaaaaj k prvemu rocku aby bol zdravucky a rodicom robil len radost 🙂

3558
2. apr 2009

zuzula aj my ked sme boi doma, sme si objednali dve vstavane skrine a o tyzden nam ich aj namontovali. este som ichnevidela na zivo, iba cez net ale ze vraj su super. 🙂

sisa.b
2. apr 2009

moni dakujem 🙂

tak my mame nozicky v poriadku, nasiroko uz nemusime balit a kontrola uz dalsia nebude 😵 😵 😵

a tiez prajeme oslavencovi vsetko najlepsie 😵

sisa.b
2. apr 2009

baby, nikoho som este nestretla? 😕 stale pozeram po uliciach, aj v parku ked sa vozime a neviem vas nikde najst 😕 ale ja som slepa ako zvaracov pes, takze do mna by ste museli kopnut, aby som vas spoznala 😀 😝

sisa.b
2. apr 2009

moni, tak som pozrela fotecky a maly ma krasne okale 😵 😵 😵 tie profi fotky su fakt velmi peknucke a kalendar si si robila sama? ja uz ho vyrabam asi mesiac 😀 no tak to dopadne, ked chcem toho robit vela naraz 😝

tanidlo
2. apr 2009

Moni no vitaaaaaaaaj 🙂 A ďakujemééééééé ešte raz 😀

Zuzula, Sisa, aj Vám veľká vďaka za želania, Macko všetkým posiela narodeninovú pusu 😀 😀

Sisa, no kade chodíte ? My sme dnes boli aj v parku dvakrát, aj po meste, aj s Centíkom sme sa stretli náhodne vonku, len Teba sme veru nevideli, ale ani neviem, či by sme Vás spoznali, možno sme už aj zopárkrát okolo seba prešli 😎 Cca čistého času dnes máme po vonku 6 a pol hodiny dokopy, takže som nachodená riadne, ešte sme sa pri paneláku dorazili s malým na húpačke a už aj zarezáva v postieľke..takže mám trochu veget..

sisa.b
2. apr 2009

tani, tak kriklavo-oranzovy kocik by ste videli uz z dialky 😅 my sme mali navstevu, ktora nam skratila prechadzku vonku a potom som cakala samka a mala mi medzi tym zaspala. teraz spi samko a ja premyslam, ci ho nechat doma a vyrazit s malou do ulic, ale asi sa bude jedovat v kociku, ked je vyspata 😒

tanidlo
2. apr 2009

Sisa, tak my sa zas v poslednej dobe jedujeme doma, maly len von a von, trosku sa zlepsilo pocasie a on je ako posadnuty 😀 V jednom kuse sa obsmieta okolo vonkajsich dveri, pripadne balkonov, ine ho nezaujima..tak stepujeme cele dni po vonku 😀

tanidlo
2. apr 2009

A ten kocik si snad vsimnem ked budem najblizsie na prechadzke, ale veru taky som este v DCA nevidela..tak sme sa zatial uspesne obchadzali 🙂

3558
2. apr 2009

ahojte. tak my sme dnes boli v meste na nakupoch, no ale nic moc som si nekupila, hadam buduci tyzden sa polepsim 😀 😀 😀 😀
cez vikend ideme grilovat, malo by byt krasne tak sa tesime. 😀

sisa.b
2. apr 2009

tani 😨 ved ja som uz viac oranzovych videla a on je teda vyrazny, ale nie je to taka svietiva farba ako zvyraznovace 😀 ja ho teda vidim z dialky 😅 a je to trojkolka 😝
ja este peciem, teda uz mam dopecene, aj plnky hotove, len mi mala zas strajkuje a nemam to ako zlepit dohromady 😒 asi ju vyhodim na chrbat a budeme pracovat spolu 😝

zuzula25
3. apr 2009

dobre ranko.sisa a co pecies???uz na velku noc???ked uz bude takto pekne mohli by sme sa stretnut aby sme sa stale len po sebe nekukali neobchadzali 😀

my mame tento vikend oslavovaci-dnes este pridu rodicia a svokrovci blahozelat manzelovi a zajtra kolega z prace s manzelkou.

ja sa dnes chystam tiez upiect kolac-struhany tvarohovy,manzel vezme maleho poobede von-ze pojdu na pivo do kolacina.

teraz sa chystam este na postu-musim ist poslat púohladnicu do roboty 🙂

vcera ked bolo tak krasne asi vsetky nas to vyhanalo von-my sme boli trikrat 😉

moni1412
3. apr 2009

sisa dakujeme za okale 😀 profi fotky sme boli blizko pri vas inak 😉 a kalendarik - hej, sama... ale uz nemam tolko casu ako ked som bola tehulka, vtedy som robila scrappy ako na pase 😒 tiez mi dlho trval. hod potom do albumu, som zvedava 🙂

ozaj ak budes kocikovat aj cez vikend, tak mozno uvidis aj nas 😀 ideme k svokrovcom do NDCA ( 😒 ) a urcite nas caka aj DCA a smaozrejme ze aj Tanicka s Mackom 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵

sisa.b
3. apr 2009

ahojte 🙂 tak uz mam fraj. zajtra sa chystame do tn na otvorenie laugaricia a potom na zahradkara 🙂 tak si dnesny den vynahradime, snad bude pekne

3558
3. apr 2009

zuzula to je moj najoblubenejsi kolac. len ho neviem robit. ☹ raz som ho uz skusala ale bol taky suchy. no nehodis recept???
a ako skrine. uz su hotove???

sisa.b
3. apr 2009

tak ten som robievala mojmu ex 😝 uz som ho daaavno nerobila, ked nik on neotravuje 😅