Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
30. nov 2008

este stale a myslim, ze to este poridne potiahneme, nemam vobec pocity ist rodit 😝

centik
30. nov 2008

no to som aj ja tak mala, a dva tyzdne som prenasala a nakoniec mi malu museli aj tak vyvolat 🙂

zuzula25
30. nov 2008

centik nestras, lebo ja nechcem prenasat, to by sme neboli doma, ale v nemocnici ☹

centik
30. nov 2008

ja som tam bola na silvestra, nastastie az od 28meho, tak vianoce som bola doma, ale aj tom som nevedela kedy tom namna pride, to su take nic moc vianoce 🙂

zuzula25
30. nov 2008

chcela by som sa vas opytat, ci existuje nieco take ako platene volno pre otecka po narodeni dietata??myslim vtedy ked prideme z porodnice aby nam mohol trosku pomoct, popripade povybavovat veci na urade a tak.alebo si musi zobrat dovolenku???nemate s tym skusenosti???

centik
30. nov 2008

existuje neviem kolko ale tusim tyzdne ma narok od doktorky, ale neviem ci to neni zaplatene ako marodka to fakt neviem

zuzula25
30. nov 2008

halooo, kuk na konika 😀

zuzula25
30. nov 2008

hmmm, dnes to tu zije.tak aj pomaly balim a idem kukat telku, kraaasny vecer

tanidlo
30. nov 2008

Pekny nedelny vecer zelam 🙂 Ja som dnes nejaka zaspata, tak az teraz som nakukla..

O tom platenom volne som veru nepocula nic, ale dost mozne, ze nieco take existuje..netusim..my sme nevyuzivali 🙂

Centik, tusim sme Ta dnes videli, boli sme s malym doobeda trochu vonku a isli sme na skok k brachovi okolo Vasho panelaku, aj s havinkom si sa vencila, teda dufam, ze si to bola Ty 😀

tanidlo
30. nov 2008

Zuzula neboj, my Ti drzime palce, aby sa drobec vypytal na svet cim skor, aby ste uz Vianoce mohli slavit pekne doma v trojici 😎

janada
30. nov 2008

ahojte,zuzula tá klientka si našla chlapa,už bývajú spolu a je po chorobách 😉 😀 akurát,že má bercáka 😝

My sme boli u svokry,bola tam švagriná s malým,ten má 3 roky,a s velkým,ten má 14 rokov.Tak tomu velkému sme gratulovali k meninám a strašne som sa prežrala.švagriná narobila chlebíkov,svokra šniclí,koláča a ešte kadejaké blbosti.Ja som robila doobeda pudingovú tortu a teraz ma s ňou muž vynukuje,no a mne je blééé 😝 Práve šlahá šlahačku.....,že sa mu chce 😨
no idem si lahnúť pred telku,čaute.

centik
30. nov 2008

Tani ano isla som so psom 🙂 mate modry kocik a isla si s manzelom?

tanidlo
1. dec 2008

Centik..presne tak..az na toho manzela..zatial sme to nejako nestihli, to vies, sme spolu "len" desat rokov, tak nebolo kedy 😀 😀 😀 Ale raz aj to bude 😎 Ja som si uvedomila, ze ste to vy, az ked ste presli okolo nas, lebo sa mi Deny zdala nejaka povedoma a nevedela som odkial..kym mi zaplo, uz sme boli prec ☹ Ale ved nabuduce..ved nebyvame daleko 😉

ivka07
1. dec 2008

Ahojte, ja som sa sem celý vikend nemala kedy dostat. Boli sme v dubnici ale ani v meste som nebola nebolo kedy, ale ten veniesc som si všimla ked sme odchádzali do blavy 😀
Vonku bolo rano pekne tak sme to využili na prechádzku a boli sme v obchode ale teraz je uz o nicom zamracene

centik
1. dec 2008

caute dubnicanky 🙂
tak u nas susedia prerabaju byt uz asi hodinu vrtaju a chuda moje male chce spinkat 😒
Tani uz ta asi spoznam, tusim vas poznam z videnia

zuzula25
1. dec 2008

janada, tak laska robi divy. 😵 ty uz si sa vratila spat do roboty??a a ko ste to poriesili s malou??

tanidlo dakujeme 😉 uz dnes skusam aj tonik a nic z toho.

centik
1. dec 2008

Zuzi aku pediatricku si nakoniec vybrala?
Zuzi este si daj vecer tonic, sex a uvidis, mozno sa tu uz zajtra neukazes, co budes rodit 🙂

zuzula25
1. dec 2008

este stale ziadnu, davame si nacas. 😒 ale asi ostaneme pri tej baginovej, neviem akosi stale mam nechut k tomu kadlubiakovi.uz aj ten sexik skusame a nic.ale skusime este po tom toniku,uvidime,ale uz sa aj bojim, lebo mam take tlaky zospodu a cely spodom ma boli, tvrdne mi brusko, ale to je taka v poho bolest, tak si nemyslim, ze by sa mi porod rozbiehal.len ma stve, ze manzel ide zajtra na tyzden do roboty, sice bude kazdy vecer chodit domov.

centik
1. dec 2008

no ved to je na tebe koho si vyberies, ja by som sa bala ist k nej teda nemala by som chut potom co som pocula, ale mozno ta prekvapi v dobrom
manzel chce byt pri porode?

tanidlo
1. dec 2008

Centik, aj ja Ta uz spoznam teraz 🙂 Ako dopadlo vrtanie, aj si malinka pospala trochu ?

centik
1. dec 2008

no trochu spala na moje velek pocudovanie, ved mne to dunelo az vhlave he to su totiz susedia,

tanidlo
1. dec 2008

zuzula, som zvedava, ci nam aj zajtra napises nejaky prispevok, alebo tonic a sex zaberu 😀 Snad to manzel stihne, keby nahodou...

centik
1. dec 2008

Zuzi tak skus potom sexe a drinku este prebehnut par krat po schodoch 😀

kat22
1. dec 2008

ahojte
neviem ci este nakukne dakto, zelam pekny vecer
nasa prostredna vcera ucinkovala v programe pred fixom, bola som vsak napalena, lebo bolo 17 prec a nic sa nedialo, poprchalo a ti blbci cakali na primatora. ten bud este obedoval rybu alebo musel sedet na wc alebo co. kokso, tolko dopredu vedel ze to bude o piatej a nepride na cas, tam cakali deti aby mohli vystupit...
podarilo sa mi ukecat organizatorky, nech zacnu, ze ved primator sa moze potom vykecavat kolko len chce, nech detiska neochoreju. no bol to stres a nebolo to hlavne dobre zorganizovane... bolo by to na roman. 😖 viem, ze to nie je jednoduche, ale maju na to cely rok ...

zuzi..... este sa sice nepozname, ale drzim palce k porodu. ides do Il?

co sa tyka pediatra, ja chodim so vsetkymi detmi ku kadlubiakovi a som maximalne spokojna. akurat to cakanie, ale nie je to vzdy take strasne. uz aj poliacik by bol podla mna lepsi nez akakolvek dr.
mojho svokra brat je profesor mediciny, je pediater - nefrolog, on sam mi povedal, ze pocul o dubnickych doktoroch - muzoch len same dobre spravy. poliacik je vraj vyborny diagnostik ( osobne som zazila na pohotovosti viacere dr, okrem toho, ze sa tvarili, ze ich obtazujem a preco nevydrzim s dietatom do pondelka, nic mudre neurobili. dokonca jedna z nich tvrdila o dcere ze ma anginu, pricom mala tazku acidozu sposobenu dehydrataciou ...skoda palit benzin)

3558
1. dec 2008

zuzi ja by som to s tym tonikom neskusala. z vlastnej skusenosti ti chcem poradit, lebo ja som vypila cez den liter po malych davkach a uz som aj iisla.... je to zaruceny recept, ale myslim ze ked to ma prist, tak to pride samo.

moj maly ma reflux a dost silny. myslim, ze keby som sa nenalievala tonikom,mohlo to este tri dni pockat, a malemu sa ta klapka na prehltanie mohla pekne zrast. teraz sa trapime,kolli tomu nemozem ani kojit, stale grcka, tak periem tri krat denne, mam 50podbradnikov, ale on ,,zazrakom,, ogrcka aj seba, tak musim aj stale prezliekat a maly to nema rad, tak place. ☹ ☹ myslim, ze keby som to nechala na prirodu a nie na chynin tak by som urobila lepsie. 😖 😖 😖
pri druhom to uz neurobim na 100 %

centik
1. dec 2008

Katka ja som tam tiez bola v stanku sme predavali varene vino 🙂
Zuzi nechaj si poradit s tym pediatrom od Katky, je to skusena mamicka 😉

janada
2. dec 2008

ahojte,nonku je slniečko,tak ste asi vonku.Ja som práve malú dala spinkať a o hodinku vyrážam na poobednú.

zuzula poriešili sme to jednoducho,vrchná nám s mamou píše služby tak,aby sme neboli naraz v robote,muž si tiež robotu prispôsobí mne a ešte máme do rezervy svokru,ktorá rada pribehne malú postrážiť a samozrejme ešte staršie decká.Takže moja malá má plnú chalupu opatrovatelov 🙂

tanidlo
2. dec 2008

Centik, tak sme sa dnes zas videli, nabuduce uz pojdeme na pivo 😀 Isli ste k doktorovi, ci len tak von trosku ? My sme sa boli len tak prevetrat v meste, nech stale nesedime doma..

zuzula25
2. dec 2008

ahojky.tak este sme stale tu a vsetky pokusy o vyvolanie porodu uplne zlyhali.dnes som bola na poradni a vobec nic noveho, este mi dal doktor najavo ze by sa necudoval ak to bude az okolo Vianoc, som z toho smutna, ale zas na druhej strane, hlavne nech vsetko dobre dopadne.

centik po tych schodoch som to neskusala, neviem ako by to vyzeralo ked byvame na panelaku a ja este po 21 beham po schodoch a stretavam susedov 😀 a manzel nechce ist k porodu ani ho na to neprehovaram, lebo nema na to povahu, on by odpadol este len by sme prechadzali okolo vratnice 😀

janada tak aspon, ze vam tam vrchna vyde v ustrety, a je to asi velka vyhoda mat doma uz take velke deturence a potom este jedno pre radost, ked starsi pomozu.

zuzana 29 a ty si rodila pred terminom, alebo si prenasala.ved ja uz ten tonik dnes nepije, vyskusala som a nic, tak ho nebudem zbytocne nalievat do seba.tiez si myslim,ze ked sa maly nerozhodne sam prist na svet tak mu nic nepomoze, aj keby som veeelmi rada.

kat dakujeme a ano chcela by som ist rodit do Ilavy ak sa nic neskomplikuje, ale zatial plati ilava.

.........prajeme krasny dnik.....

kat22
2. dec 2008

Jani, malej Bibke vsetko najlepsie k meninam --