Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
14. máj 2009

zuzi, moc jej to neslo, ona sa ju snazila cicat, ale mozno za dve lyzicky som do nej dostala 🙂

sisa.b
14. máj 2009

a preco sa to doktorke nepacilo? 😕 😨

zuzula25
14. máj 2009

sisa gratulujeme k velkemu pokroku,ten odkaz co si tu hodila mi nejde ☹

a ako sa tvarila pri papani??

ja neviem,ale dala mi najavo ze ona take veci neuznava,ze keby mal rok alebo bol starsi a ucili ich tam plavat.ze takto su to nadarmo vyhodene peniaze

sisa.b
14. máj 2009

zuzi, to mate nejaku zaostalu doktorku, rychlo prec od takej. ved je to dokazane, ako to detom pomaza spevnit svalstvo a celkovo, ake je to super pre ne. povedz jej, nech dostuduje, lebo to, co sa ucila, uz nie je aktualne 🙄 neznasam to 😠

si registrovana na facebooku? iba tak ti to pojde. na youtube mi to nejak nechce nacitat 😒
a dakujem 🙂 dostali sme pekny darcek k dnesnemu polrocku 😵

zuzula25
14. máj 2009

sisa ona mi to nejako nevyhovarala,ona len povedala,ze to neuznava ale je to n ase rozhodnutie.ja som s nou bola doteraz spokojna

teraz som sa zaregistrovala,aby som si to pozrela a pise mi to,ze najdi kamaratov ci co

phamik
14. máj 2009

ahojte, tak ja po dlhej dobe (a po porode 😅 ) som si konecne nasla trosku casu a kym som to tu zase vsetko docitala... 😅 len som chcela povedat katke ze tie Pampersky som ja napr. kupovala cez mimibazar za 7eur 43 ks. ale su tam uz aj lacnejsie ponuky....treba pokukat... 😉

zuzula25
14. máj 2009

vitaj phamik spat.aky si mala porod??kto ta rodil??co mala poslucha?? 🙂

sisa.b
14. máj 2009

neviete, kde by som tu kupila nieco taketo http://www.prenasedeti.sk/product/penove-puzzle...
mladej sa strasne smyka na deke, lebo ju mame na plavajucej podlahe. ani stvornozkovat poriadne nemoze, lebo sa jej tam nohy rozchadzaju ☹

sisa.b
14. máj 2009

ahoj phamik. mala je zlatucka 🙂

centik
14. máj 2009

sisa minule to mali v akcii v Kauflande, ale len v letaku hnusoby, tiez som to chcela kupit 😠 a nedockala som sa toho 😀

sisa.b
14. máj 2009

tam to nemali, dnes som pozerala ☹ potrebujem nieco, na com sa jej nebude smykat a zaroven aby to mala aspon nejak tepelne izolovane. karimatka sa mi zda mala, este skusim pozriet v tescu

phamik
14. máj 2009

ooo, dakujem za privitanie, porod som mala ku podivu az prekvapivo rychly. porodila som presne na velky piatok, samozrejme ze v nemocnici mrtvo ked som prisla o pol 8 vecer, dvere pozamykane, no strasne komicke to bolo 😀. isla som tam s tym ze ma akosi bolia krize ze nech mi tam cosi na to daju a ze idem naspat domov....sestricka mi tam spravila akesi vysetrenie a ked ma prisla popozerat doktorka tak ta sestricka sa jej pyta ze ci ma moze poslat domov a ta doktorka sa na nu kuka ze sak ona je uz otvorena na 5 centimetrov.... 😀 😀 😀 no hovorim, komicke...🙂 tak mi tam potom pichli o 9 plodovku a o 10:30 bola mala na svete... 😅

centik
14. máj 2009

sisa a co tak nejaky stvorcovy koberece? my sme ho tiezkupili koly malej a nakoniec ked sa rozlozi tak bude aj tak po celom byte behat

mkatka
autor
14. máj 2009

Phamik...tak tomu říkám porod. Já začala v půl 6 ráno a skončila ve 3/4 na 8 večer 😒 A koukala jsem se dnes na nástěnce u dr., že otecko může přestřihnout pupeční šnůru, napsat na nožičku jméno atd.....tak sláva, snaží se.

Sisa...nechce se mi číst ty články, je to přímo o té Alnatura stravě? Se mi nezdá, že by to Němci tak odflákli...

Ty pěnový puzzle mám doma, koupený v Německu, je to cca 1,5x1,5 m, už jsem to chtěla složit, ale slouží to dál a je to super. Nemají v Dráčku? Nebo v tom hračkářství u přechodu? A koberce má pěkný Ikea, ten, co máme je s protiskluzovou vrstvou zespodu, tento: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/4012... ale má takový silonový vlas, na tepláky dobrý, na holý kolínka pro mimi....ty bavlněný jsou v tomhle lepší, ale zase jsou menší, teda tvar obdélníka....http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5013...

sisa.b
14. máj 2009

v tescu maju, ale priserne drahe. a ze v akcii 🙄

centik
14. máj 2009

kuknem kolko to stoji v Polsku, kolko stoja v tescu sisa a aky rozmer?

sisa.b
14. máj 2009

rozmer jednej bol 32x32 a bolo ich tam 9 😒 mna uz drahy nahnal kupit ten maxi puzzle koberec 120x180 😀

sisa.b
14. máj 2009

a zabudla som cenu - 15€

adulik144
14. máj 2009

Ahojte dievcata! Priznam sa, ze uz isty cas vas pozorujem a nejako sa neviem odhodlat zacat.Ale povedala som si ked uz tak teraz.Som z Dubnice a ani jednu z vas (aspon podla fotiek) nepoznam.Ale ak vam nebude vadit tak sem tam si s vami hodim pokec.Nebude to pravidelne ale raz zacas sa vyjadrim nejakym nazorom.

tak este raz ahojte

sisa.b
14. máj 2009

ahoj adulik 🙂 a odkial z dca si?

adulik144
14. máj 2009

Mam doma tie puzzle a uprimne: su zalozene pod polickou a nejavi o ne zaujem ani jedna dcera.Mam 3 druhy pismenka, cislice z Tesca a zvieratka z Dracika. Tie zvieratka su neni moc dobre, lebo sa skladaju z vela malých častí - dieťa ich môže ľahko zjesť a ak na ne nema chut, tak ich rozhadze kade-tade a potom len nachadzam kusky a kompletujem obrazok.

adulik144
14. máj 2009

Byvam Pod kastielom, ale starsiu Terezku davam do skolky pri ABC, takze viacej sa zdrziavame pri ABC na preliezkach aspon poobede

sisa.b
14. máj 2009

tak mne nejde o to, aby sa s nimi zahrala, ale aby mala pevny podklad, na ktorom sa bude hrat. ona sa pekne plazi, dava sa na styri a najnovsie si sada, ale deka sa pod nou na plavajucej podlahe velmi smyka a nedaju sa jej nozicky pekne prekladat, len ju zhrna so sebou ☹ takze preto chcem to puzzle

centik
14. máj 2009

adulik a kde pod kastielom tam byvas? lebo ja tiez

centik
14. máj 2009

sisa a keby si ju na nozkach teplejsie obliekla? lebo tej podlahe sa stejnak casom nevyhnes, ju to nebude dlho bavit na koberci, mala byvala zo zaciatku aj castiejsie mozno chora ked zacala lozit, ale potom to nejak preslo

adulik144
14. máj 2009

Najskor som mala aj ja len plavajucu podlahu a nozky behali kade tade, ale sestra rusila devku izbu lebo ma starie deti (15 a 18 rokov), tak mi posunula koberec. Najskor som ohranala nos, ze na nom bude plno prachu a napodobne, ale teraz som zistila, ze je to celkom dobre.Nesedia na studenom a nesmyka sa im. Len to vysavanie 😖

centik
14. máj 2009

ja som tiez koly malej kupila koberec do stredu obyvacky, ale aj si stale ako naschval sadala na podlahu 😅

adulik144
14. máj 2009

centik - byvam hned pri potoku za stankom -dlhy panelak

a ospravedlnujem sa sem tam mi ujdu pismenka-to je tak ked chcem rychlo odpovedat a neprecitam si co som vlastne napisala

sisa.b
14. máj 2009

centi, to by som ju musela do niecoho gumoveho obliect, lebo mne ide o to, aby sa jej nesmykalo. na tej deke jej urcite zima nie je

centik
14. máj 2009

aha, no nam sa smykalo len ked uz chodila v tych papuckach rak inak nejak nie

adulik ja byvam tiez hned pri potoku ale fakt hned, v tom cinskom ci jak ho prezivaju