Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

adulik144
14. máj 2009

Presne v tom v druhom vchode, mozno sa ja sem tam stretneme, le co ked ja mam zlu pamat na tvare a hlavne mena

yvka1
14. máj 2009

Sisa pridala som do Peťkovho albumu tie puzzle z tesca(len tak pre kuk) a podľa mňa sú super.majú 22 dielov lebo musíš rátať diely tak že napr osmička modrý štvorec zelená osmička v ňom a + ďalšie 2 diely krúžky v osmičke.

sisa.b
14. máj 2009

jej, yvka, ty si ich kupila? no nam sa zdali dost male a drahy ma ukecal na ten 24-dielny koberec 🙂

yvka1
14. máj 2009

No ja som ich kúpila ale až teraz kvôli Vaneske.Lebo tiež máme všade podlahy a ona keď sa hrá tak už sedí na jednom mieste tak jej stačia akurát pod prdelku a napr.keď má rozložené pexesko alebo niečo podobné tak jej to nelieta všade 🙂 hlavne že v detskej má koberec ale to je asi jediná časť bytu v ktorej sa vôbec nehráva 🙄

sisa.b
15. máj 2009

tak som nakoniec zohnala v hrackarstve 26-dielny pismenkovy koberec 😵 bol len o kusok drahsi od toho tesco a neporovnatelne vacsi. akurat to mam teraz cez pol obyvacky 😅

sisa.b
15. máj 2009

teda ma viac dielov, ale sklada sa z 26 stvorcov 😝

yvka1
15. máj 2009

tak to je super,a v ktorom hračkárstve,pôjdem sa kuk.A ozaj baby šak dnes sa tuším ani nekoníkuje?čo všetky upratujete alebo sa venujete manželom? 😎

zuzula25
15. máj 2009

no veru dnes sa ani nekonikuje 😕 cely den behame po vonku,teraz sme sa vratili,pojdem okupat maleho a uspat

sisa tak super,ze si ich kupila.kde a kolko ta vysli???ze by som aj ja malemu kupila.mozno ma prekvapi k polrociku ako tebe Rebeka 😉 aj si rozmyslala nad tymi kolenackami,aby nemali cervene kolienka pro stvornozkovani?

sisa.b
15. máj 2009

zuzi, stali 22€ aj par drobnych a kupila som ich v tom hrackarstve pri hlavnej vedla sportovych potrieb, ci co je tam
kolenacky by sa jej zisli, lebo ma stale kolienka cervene. pri starsich som take neriesila, lebo som ich mala v choditku, ale do toho rebeku nebudem davat, choditko pojde z domu uplne nove. mozno jej nieco na tie kolienka usijem 🙂

yvka1
15. máj 2009

joj to stáli ale o dosť viac ako v tescu.ja som ich kúpila za necelé 4 € ale zase máte to aj omnoho väčšie takže nie je čo riešiť 😎

sisa.b
15. máj 2009

yvka, to si dobre kupila, v tescu ich mali vcera v akcii!!! za 15€ 😒 a to sa mi zdalo privela, ked na nete sa daju kupit lacnejsie. ten velky koberec genius stal tiez okolo 22€ a velkostou je este o dve kocky mensi ako tento nas.

zuzula25
16. máj 2009

dnes je tu akosi ticho 😕
bude prsat alebo nebude??tod otazka....dedo zoberie maleho von a ja mam volno,teda ako volno poupratujem navarim a uz budu spat.no co uz.toz udel mat dieta.

sisa isla dnes na vylet,ze??na to znakovanie do bojnic.tak si to tam uzi,nech vam neprsi a poznakujte 😉

kto vsetko pride na tu diskusiu o plienkach do MC??nech viem na koho sa mozem tesit 😵

lugu
16. máj 2009

mozno ja lebo musime vratit auticko a samo sa tesi na Vojtu. 😵

zuzula25
16. máj 2009

lugu super 🙂 tesim sa 😉

mkatka
autor
16. máj 2009

No my tam taky přijdem, já se už těším, jak si pomuchluju ty růžový krásňoučký plínušky 😀

yvka1
16. máj 2009

A my tiež 🙂) čo ste dnes porábali? sisa ako bolo na seminári? no my sme dnes boli od rána až do osmej večera za panelákom,Vaneska dokonca aj polievku a všetko ostatné jedla vonku. Boli sme tam taká partia, všetci možní susedia s malými deťmi-no super deň ani chalupu nepotrebujeme 😀

sisa.b
16. máj 2009

ahojte 🙂 tak uz sme doma. prisli sme trosku neskor, lebo som necakala, ze mi drahy auto nenatankoval a bola obchadzka v tr.jastrabi, ale teta instruktorka nam to ochotne rada zopakovala a zoznamila som sa s niektorymi holkami, s ktorymi si uz vyse roka piseme v novembrovkach 😵 utahana som ako pes, este sme boli u svokrovcov, ale zabavili sme sa super.

zuzula25
17. máj 2009

dobre ranko.
yvka a kde to byvate??ze je tam tak veselo 😵 a co Petko tiez zvladal celodenny pobyt vonku??tiez bude asi spolocensky tvor po sestricke

sisa super,ze ste si to tam uzili.ake ste mali pocasie?aj ste boli v zoo??

zuzula25
17. máj 2009

sisa super si to spravila s tou fotkou-originalne 😉

mkatka
autor
17. máj 2009

AHojte, v pondělí se jde k hasičům, je to akce od MC. Ochází se tamodtud v 10:00, kdo chce, jděte se podívat. My nemůžeme, jedeme za svokrou, vrátíme se až v úterý

centik
17. máj 2009

ahojte,
tak mne sa uz neoplati asi zacinam latkovymi, ze? 😀
my sme boli vceraska v Polsku tak sme tam nakupili pampersky a nutrilon,

adulik uz asi viem ktora si

Ani Tanička tu uz nechodi? co maju sukromne forum so Zuzkou z UK? 😀

zuzula25
17. máj 2009

no veru centik s tou zuzkou a tanou mas asi pravdu 😉

my na hasicou nepojdeme aste je Matko maly na to,teda myslim si

sisa.b
17. máj 2009

ahojte 🙂 my tiez nepojdeme pozriet hasicov, rebeka je este mala a velkaci budu v skole

zuzi, dakujem za pochvalu. akurat sme sa s katkou rozmyslali, ze by bolo lepsie presunut akciu o tyzden, aby ju mamicky zaregistrovali a prisli viacere. co vy na to?

zuzula25
17. máj 2009

moze byt.mne to je jedno-ja mam casu,ved som na materskej.a aspon buduci piatok sa nebudem tak nahanat aj k tej kadernicke.takze toho 29??

sisa.b
17. máj 2009

jj, bude to tak lepsie. vecer prerobim ten plagat. kde by som to mohla dat vytlacit? 😕

zuzula25
17. máj 2009

a cez farebnu tlaciaren by to neslo vytlacit??

sisa.b
17. máj 2009

nemame tlaciaren ☹

zuzula25
17. máj 2009

ja by som to skusila,ale neviem ci to vytlaci,lebo nam obcas blbne.ale asi z tvojho albumu to nebudem moct vytlacit,posles mi to na mail??a potom to kde dam??mail=IP

sisa.b
17. máj 2009

zuzi, ak mi posles mail, tak ti to poslem 😉 potom sa dohodneme a rovno by sme spachali prechadzku s vylepenim plagatu

yvka1
17. máj 2009

ten plagát je fakt super,už sa na to teším 🙂)))))))))))))))) zuzula my bývame v tých murovaných bytovkách popri hl.ceste od Tesca k policajtom. Za tými bytovkami sú len garáže a rodinné domy,takže je tu strašný kľud,aj také pieskovisko malé tu máme-aspoň niečo. V našej bytovky býva 18 rodín a z toho je tu 9 detí od veku nášho malého po myslím 4 roky-takže keď sú všetci vonku ozaj paráda.sem tam rozložíme gril a tak.večer poukladáme deti spať zapneme baby vysielačky alebo mobily z xxl volaním 🙂 a keď je vonku teplejšie ešte tak hodinku posedkáme bez detičiek 🙂