Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
18. máj 2009

dobre ranko 😉
yvka tak to tam mate teda fakt klud a je to super.tam byva aj moja sestrenica ma dve deti Misku a Tomasa,ale to uz su skolaci.

sisa ja uz som vcera poslala IP,ze na aky mail to mas poslat,ale ked si pisala,ze ti ho mam poslat,tak som kukala,ze komu som to zas poslala.poslala som to sisab-bez bodky,ale uz je to napravene-potom posli.a kde to chces ist nalepit??ono by bolo dobre sa na tom dohodnut s katkou-asi do MC,alebo pred CVC-centrum volneho casu-tam byvaju ich oznamy-to je pri poziarnikoch

zuzula25
18. máj 2009

sisa akurat mi volali zo salusu,ze zaciname toho 26.5 tj v utorok o 15.pytala sa ma ci ti to dam vediet,tak som povedala,ze ano.tak uz zaciiinamee.sa tesiiiim 🙂 😵

yvka1
18. máj 2009

Baby ale ešte by som vám odporúčala pripísať na plagát že vstup do centra je 1€ aby potom niektoré maminy neboli prekvapené keď si ho tam budú od nich pýtať.

sisa.b
18. máj 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

sisa.b
18. máj 2009

babulky, nechcete niektora kupony do dm? su platne do 30.6. ja si akurat vyberam, co este z toho kupim a ostatne by skoncilo v kosi. urcite nebudem brat flase, dudle, pampersky, telove mliecka a oleje...

yvka1
19. máj 2009

Haló haló kde ste všetky?Už máme po 1.očkovaní,Vaneska je pre istotu u babky keby bola doma show a ideme čakať čo sa stane.Nurofen už sme si pre istotu dali,studené obklady tiež-no uvidíme 😒

sisa.b
19. máj 2009

yvka, drzim palce, nech je maly v pohode. ja som dala cipok, ked jej vybehla teplota po prvom ockovani, po druhom uz ani to, cely den totizto prespala.

zuzula25
19. máj 2009

sisa skusala som to tlacit,ale nechce mi to vytlacit-strajkuje nam tlaciaren.este vecer to skusim cez svagra.
sisa aj si kupovala v tej DM nejake kase??lebo tiez to pozeram a chcela by som kupit malemu do zasoby.ake si kupovala,teda ak si kupovala??
skusam tlaciaren a uz to mam vytlacene,mna z nej slahne 😝 ako sa dohodneme na tom vyveseni??

yvka tak nech ste bez nejakych komplikacii z ockovania.drzte sa

ideme von.

mkatka
autor
19. máj 2009

Zuzu, já jdu zítra do MC odnést 3 ks plagátika. Počítám, že si dá jeden dovnitř na nástěnku, jeden na dveře venku a jeden na tu nástěnku venku před CVC. Tak to vyvěstě někde dole ve městě, u ABC či někam.

sisa.b
19. máj 2009

zuzi, nakupila som aj kase aj UM od hami tusim nejake probioticke. baby to odporucali davat do prikrmov, lebo KM sa neodporuca tak malym detom. kupila som aj tie vyzivy, akurat plienky na plavanie mali len od 11kg ☹ ale hadam do nich dorastieme. vzala som ich, lebo som mala aj vyplnenu poukazku, takze dalsia 10%-na zlava na vsetko
a kedy mas cas vyrazit niekam? skus nejaky termin poobede 😀

zuzula25
19. máj 2009

sisa ved keby boli Rebeke velke,nechate si ich na dalsi kurz.kupovala si tie od huggies??ja som kupovala babylove.
mozeme ist zajtra okolo 16???lebo potom asi pojdeme k svokrovcom,alebo pozajtra to uz je jedno kedy.kolko ich mam vytlacit???mam zatial dva.teda pytam sa akokeby nam frcala tlaciaren.skusim aspon este jeden.ako katka pise mozeme pred abc,niekde v maji a ved uvidime.nic ine ma tak nenapada.a ako to budeme lepit??paskou??

mkatka
autor
19. máj 2009

izolepou...a neblázněte, zas tolik ženských se tam nevejde 😉

zuzula25
19. máj 2009

to fakt mame lepit izolepou=izolackou??uz som zistila od mangela a mame ju doma,tak ju vezmem.
katka ja si nemyslim,ze tam pride vela mamiciek,alebo mozno budeme prekvapene 😅

centik
19. máj 2009

ahojte 😉 ani neviem ocom mam pisat ked nelatkujem 😀

mkatka
autor
19. máj 2009

centik nikdy není pozdě. začít můžeš kdykoliv. na 1,5 ročné mimi ideální kapsovky, pohodlné jako jednorázy, barevné jako kalhotky, pak to prodáš nebo necháš na další....

izolepou to bude na sklo držet nejlíp.

zuzula25
19. máj 2009

centik ani my nelatkujeme.

katka ved vezmem a uvidime kde to nacapneme.ideme kupkat a uspavat,este neskor asi mrknem.

sisa.b
19. máj 2009

zuzi, moze byt 😉 kde?

zuzula25
19. máj 2009

zajtra pred fixom o 16 😉

sisa.b
19. máj 2009

oki 🙂 idem sa spytat, kde je fix 😕 😅

yvka1
19. máj 2009

inak baby my sme si vždy pred plávaním kúpili plienky priamo v saluse.už to tak nefunguje?

zuzula25
20. máj 2009

dobre ranko.
yvka da sa to,ale ked to takto kupime je to lacnejsie.tam ta jedna plienka stoji 20 korun-prepoc.na eura 🙂 a takto to vyde,ze za 10 plienok das okolo 5 eur.v podstate je to maly rozdiel,ale este mame aj do zasoby,keby sa pokadil.

my ideme teraz do trencina kupit telku,sa nam vcera pokazila.to bola este ta klasicka,tak si uz ideme kupit LCD.no v plane to je,ale chlap vstal hore zadkom 😖

sisa.b
20. máj 2009

zuzi, my sme rovno kupovali poriadny, ale nemame LCD. vzali sme radsej pri nasom super prijme programov plazmu. no za rok sa ceny tak zmenili, ze by sme zan dali teraz polovicu 😝

mkatka
autor
20. máj 2009

Ahojky

tak letáčky odevzdaný.

V sobotu je prý Pohádkový les 😎

zuzula25
20. máj 2009

aj my sa akurat chystame ich nalepit.

katka ale az buducu sobotu,nie?? byva to ku dnu deti a teraz to vychadza,ze bude rozpravkovy les 30.5.my este tento rok nepojdeme,ale mozno uz buduci.ale ako mala som strasne rada chodila tam,rada na to spominam,bolo to tam krasne,na konci boli sutaze a opekalo sa.a ked vyde krasne pocasie je to uzasne 😎

mkatka
autor
20. máj 2009

aha vidíš, jsem si spletla týdny 😖 ale tím líp 🙂

sisa.b
20. máj 2009

o com to je?

zuzula25
20. máj 2009

rozpravkovy les je,ze sa ide cez urcitu trasu cez les a na kazdom kusku sa hraju ine rozpravky.konci sa to na takej luke,kde byva obcerstvenie a tak.tento rok,ze ta trasa je prisposobena uz aj pre kociky.

sisa my sme prisli s takyyym revom domov,napapal sa a frcali sme na ihrisko.teraz sme prisli,idem do sprchy

sisa.b
20. máj 2009

tak to vyzera dobre 🙂 taka akcia by mohla aj velkacov bavit

sisa.b
20. máj 2009

zuzi, tak za majom ten plagat uz nie je 😒 asi sme to nacapili na sukromnu tabulu 😕 😝

sisa.b
20. máj 2009

holky, nechcete tie kupony do dm? okrem nejakych prikrmov a cajov mi vsetky ostali. je mi luto vyhodit to do kosa