Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
21. máj 2009

sisa to by malo zaujat aj velkacov,ja som tam chodila do nejakych 13 rokov,je to tam velmi pekne.

a ten plagat mozno sukromna tabula a mozno nejaky fagan to strho 😠 l.skoda. 😒

yvka1
21. máj 2009

to sú aké kupóny?

mkatka
autor
21. máj 2009

a prodají to vůbec někomu, o kom ví, že mimi nemá a někde si to splašil?

yvka co děláte? já tu hniju doma, líná jak veš, přitom venku tak hezky

sisa.b
21. máj 2009

jasne, ze ano. ved som tam minule malu ani nemala 😉 su to kupony DM baby bonus

mkatka
autor
22. máj 2009

Co je? To vám všem vypadl internet? 😅 Sisa a na co máš ty kupony konkrétně? Hodila by se mi nová maskara 😝

sisa.b
22. máj 2009

katka, ostali mi vacsinou veci pre deti, ved ti to ukazem na tom stretku 😉

zuzula25
23. máj 2009

dobre ranko.
katka nekupuj si zatial tu maskaru,kamoska spominala ze ju asi nevyuzije tak sa jej opytam na nu ci ju niekomu nedala.

my ideme dnes grilovat na zahradu 😎

mkatka
autor
23. máj 2009

My dnes kvasíme doma. Od rána mám sanitární den, táta se léčí po celodenním zápase a následném oslavování....ale zítra jdeme taky grilovat 🙂

zuzula25
24. máj 2009

dnes nikde nikoho??
😕 u sisi sa este asi spi,katka griluje....

sisa.b
24. máj 2009

zuzi, neboli sme doma cez vikend 😉 a naobed sme uz boli davno hore 😀

sisa.b
25. máj 2009

ja zajtra na to plavanie urcite nemozem ist 😢 samko ma to vystupenie ku dnu matiek 😒 nechapem, preco az teraz 🙄

sisa.b
25. máj 2009

zuzi, hovorila som s tou instruktorkou, takze my zajtra nepojdeme a hodinu si nahradime neskor.
inak toto je nas prvy a posledny kurz plavania v saluse, lebo sesternica tam chodi s malou a vraj najskor chytili nejaky bacil do nosteka a teraz pneumokoka, aj ked je ockovana proti tomu. a vraj z plavania 😒

zuzula25
25. máj 2009

sisa to ani nehovor,ze z plavania.teraz tam mam aj ja strach ist ☹ ved ako to tam hovorili,ze ake opatrenia dodrziavaju 😠 tak nakoniec dobre mi hovorila ta doktorka,ze len aby ste neprisli odtial chori.takze sa uvidime az vo stvrtok???

sisa.b
25. máj 2009

jj, uvidime sa az vo stvrtok. samka som trosku ponatahovala, aj mi povedal, ze ma pre mna kvetinku a ja nepridem... samozrejme ze len chvilocku a nakoniec bol vyteseny 🙂

sisa.b
25. máj 2009

zuzi, draheho tetka chodi s malym az do trencina, lebo ze v saluse menia detom vodu raz za mesiac 😒 neviem, co je na tom pravdy, ale mam z toho celkom strach

zuzula25
26. máj 2009

sisa tak dufam,ze nieco nelapime,uz som nas pobalila.potom napisem ako bolo.uzi si to na besiedke ku dnu matiek 😉

sisa.b
26. máj 2009

som zvedava, ako sa vam bude pacit 🙂

zuzula25
26. máj 2009

tak na kurze uuuplne super,maly si to tam maximalne uzil,ani raz nezaplackal.boli sme tam 4 a ze dve neprisli,tak nas bude sest.myslela som,ze si potom pobuva,ale hoblajs on je plny elanu,kde on na to chodi 😕 😅

sisa.b
26. máj 2009

zuzi, tak super 😉 uz sa tesim na stvrtok 😵

ja som dostala papierovy tulipan a mala bola ako cert 😝 musela som ju zobudit, tak asi preto ☹ vonku samozrejme nechce spat, tak bude dospavat hadam teraz

zuzula25
26. máj 2009

ja sa tiez tesim a asi pojdem aj do dalsieho kurzu.ty uz asi nie???

zuzula25
26. máj 2009

a aky bol Samko??spievali vam??

sisa.b
26. máj 2009

zuzi, ved som ti hovorila, ze chcem ist aj do dalsieho. len sa teraz trochu bojim. ved uvidim, ako to bude.

samko nemal samostatne vystupenie, len s ostatnymi. ale bolo to pekne, zas som slzila 😵

zuzula25
26. máj 2009

to ti verim,ze si slzila,ja som bola na takom vystupenu kamaratkinho syna v skolke a uz by bolo do placu ake su tie deicky uzasne a aka som happy,ze mam Matka

ja viem,ze si hovorila ze chces do dalsieho kurzu,ale ci si si to nerozmyslela,ked si pisala o tych baciloch.maly mal trosku vyrazky na cielku po tom plavani a jedno ocko uslzene,ale ked on chcel vsetko videt aj pod vodou 😀

mkatka
autor
26. máj 2009

Ahojte

Nezapomeňte na ten pátek. Bych tam nerada byla sama 😅

lugu
26. máj 2009

katka nebudes 😀

zuzula25
26. máj 2009

katka stale to mam na pamati,ja tam budem tiez 😉

sisa.b
26. máj 2009

katka, neboj 😉 uz chystam plienocky 😀 bude stacit z kazdeho druhu jedna, vsak? nemusim brat vsetky ittky? 😀

zuzula25
27. máj 2009

dobre ranko.krasna zmena pocasia teda nastala fuuuj

baby neviete ze odkedy su na tom sone noziciek u Dr.Bubenika??chodievam tam na 13.ale minule sa tusim sisa s dream.d bavili,ze su tam uz o 12.30.isla by som skor,aby si prcek potom trosku pobuval,lebo o 15 mame plavanie

mkatka
autor
27. máj 2009

To jsem ráda 🙂

už jsem ty svoje plínky taky dala vyprat, ať jsou ready a voňavý

centik
27. máj 2009

Zuzi ja neviem,
co je s Tanou?? Tááááána kde si???