Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
27. máj 2009

ja akurat odstredujem vlniaciky loviky, tie vezmem tiez sebou 🙂 a hned po nich dam vyprat ostatne plienocky, aby boli vonave. a zajtra budeme asi v stvorcoch 😅 nech to zas nezaspinime

zuzula25
27. máj 2009

no veru centik......tana to tu flaaaaaka 😕

sisa.b
27. máj 2009

katka, chcem si este objednat vlnu, nebudes chciet tiez nejaku?

mkatka
autor
27. máj 2009

Když já teď nic nepotřebuju, vlnu na vlňáčky určitě ne, už to ani nemám kam dávat 😖

Volala mi Tamara z MC prý jestli to platí, tak jsem jí to potvrdila 🙂

Ježiš to je počasí, já snad padnu od únavy, ten můj (dítě jako 😅 ) tady vyvádí, ječí, bečí, kříčí ale usnout ani za svět.....ho půjdu zpacifikovat 😠

mkatka
autor
27. máj 2009

Lugu...Samko spí?

mkatka
autor
27. máj 2009

Ježiš tak to moje telátko teď vytuhlo, spapalo jablko a usnulo v sedě, hurá 😎

lugu
27. máj 2009

Od 12:00 ale o chvilu je hore 😀

sisa.b
27. máj 2009

my sme sa vratili z prechadzky, uz je tam celkom dobre. kupili sme si mensie plienko-plavky, aby na nej zajtra neplavali 😀 a trosku zeleninky z kaufiku

katka, ja som letela do dm-ky v nadeji, ze kupim bio zeleninu a tam len prikrmy 😕 este sa predavacka usmievala, ked som sa pytala, ci nemaju aspon mrazenu 😀 tu alnatura si myslela len prikrmy v poharoch? do toho teda investovat nebudem, akurat na cestu. ved by sme skrachovali 😅 a zistila som, ze jeden bio mam doma s morcacim maskom

sisa.b
27. máj 2009

zuzi, rychlo mi povedz, co nemam zabudnut 😝 uz som kupila mensie plienky - brdo, boli o stovku lacnejsie 😕 😝 sakra a detske mydlo nemam 😅

zuzula25
27. máj 2009

sisa chod podla papiera co nam dali,ja som sa pripravovala podla neho.ono v podstate tych veci nie je vela.sisa ja ti poziciam mydlo 😉 ono staci mat akekolvek klasicke mydlo,ale zas malu by si asi s takym neumyvala.
strasne sa tesime na zajtra.
hlavne si nezabudni plavky pre seba 😀

mkatka
autor
27. máj 2009

ježiš sisa, jojo, skleničky 😀 já nevěděla, že je řeč o zelenině jako takový....no ale na těch pár lžiček, co děti na začátku snědí...ikdyž když to uvaříš pro všechny ve velkém....je to asi lepší řešení....

tak si to zítra na tom plavku užijte 😉 🙂

sisa.b
27. máj 2009

zuzi, si vtipna, to mam hladat ten papier? 😅

zuzula25
28. máj 2009

sisa nasla si??napisem ti radsej zoznam??pre teba plavky,osuska,slapky,stipec na vypnutie vlasov a mydlo(poziciame ak nestihnes kupit-no problem),pre maluplienku do vody,uteracik,po plavani co uz potrebujete kremik,puder,olejcek.ak uz mas tak zober aj to potvrdenie od lekara.ni viac.papanie mame vzdy so sebou 😉
tesim sa,aj na zajtra. 😉

katka diky.

sisa.b
28. máj 2009

zuzi, nasla som a este vecer som rychlo prala plavky 😀 ale aj tak dakujem 🙂 a moc sa tesim 😵 som zvedava, co na to mala. doma vodu miluje, nikdy nechce ist von

sisa.b
28. máj 2009

teraz nas caka super program, dnes plavanie, zajtra stretko v MC a pozajtra ten rozpravkovy les. konecne sa nieco deje 😵

zuzula25
28. máj 2009

sisa moc si nebola nadsena z toho plavania???ci to bol moj pocit??? 😕 😅

zuzula25
28. máj 2009

inac moc sa mi nepacilo,ze ked si nebola minule ze ti to nevysvetlili,napriklad ze vzdy sa zacina s tym kruhom a pesnickou kolo kolo mlynske a konci pasla ovecky.a aj s tym signalom hned ho od vas chcela,ale nepovedala k comu je to.to som zostala prekvapena 😕 hlavne ze tam boli dve.ako bolo super,nam sa ako vzdy pacilo
matko si pospal 20 minut a zas plny energie,ale podstatne je ze sa to predlzuje minule spal len 10,mozno nabuduce 30 a ked budeme chodit par rokov prespi aj noc 😀 tentoraz nebol vobec vyhadzany na cele.

zajtra 9.40 😉

sisa.b
28. máj 2009

zuzi, no nebola som z toho taka nadsena, ako som sa tesila 😀 si ma spravne odhadla. ja vlastne ani neviem, co som od toho ocakavala, len sa mi to zdalo akosi malo a rychlo. cakala som chvilami aj individualny pristup, ale to je asi tym, ze sme vynechali tu prvu hodinu. nevedela som, co mam robit. a stale som akosi nemala pocit, ze by som to robila dobre. malu zaujimalo vsetko naokolo - hlavne matko 😀 😀 😀 skusime sa este vycvachtat doma a signalizovat 🙂 ale uz som im v baraku urobila reklamu a susedia sa zrejme tiez vyberu 😉

zajtra sa tesim 😉

tanidlo
28. máj 2009

Ahojteeee..tu som 🙂 Trošku som to tu flákala, máš pravdu Zuzi 😀 V poslednej dobe som moc nechodila na net, nebolo nejako casu, aj teraz som len na skok..stihla som len par stranok dozadu prebehnut a ani nejako nemam co napisat k tomu, plavat sme nechodili ani nechodime a plienky pouzivame babylove z DM-ky, asi este aj nejaky cas budeme 😀 Ale zajtra si to uzite aj za nas 😉

Ozaj, ten rozpravkovy les zacina v sobotu kde a o kolkej ? Ja som tam tiez ako decko chodievala dlhe roky, bolo to fajn, mozno zoberiem krpca, ak bude pekne, aj neterky..

Centik, radi sme Vas dnes videli, aspon na skok..snad to bude zas castejsie, pozdrav Bibku, bola zlata 🙂 Nas Maco dava PAPA ozaj len ked ma naladu a pusinku dava zasadne iba mne, ale snad sa nauci 😀

Tak ja bezim zas prec od Vas..dobruuuuu nooooc..

zuzula25
29. máj 2009

no vitaj Tani!!!!!!!!!!!!!
rozpravkovy les zacina ako to byvalo,neviem presne ako sa to vola,ale ako ides ku kalvariu,neviem ci sa to nevola na strelnici ci ako.a zacina neviem presne kedy.ale ked pojdete o 9 nic nepokazite,oni aj tak tie vstupy pustaju na etapy.ja si pamatam,za som tam cakavala aj hodku,kym nas pustili,takeee dlhhee rady tam boli.ale baby ti asi povedia viac,chystaju sa tam

tak za chvilu sa stretneme v MC.tesim sa-Sisa uz ste hore??aj ste vstali takuto hodinu??

sisa.b
29. máj 2009

ozaj, zabudla som sa spytat, kde to zacina 😕

inak som rada, ze som vas stretla 😵

dream.d
29. máj 2009

ahojte baby. som tu dávno nebola. ale stíham vás sem tam prečítať. drobec pekne priberá už má 6500g, má také striedavé obdobia večerného plaču a spánku, ale už sa to ako rastie zlepšuje. cez den je dobručký a v noci spinká aj 7 hodín. len sa trocha o neho bojím, lebo začal akosi lapať po dychu. akoby mu sliny zabiehali alebo sa nevedel nadýchnuť. minule smu museli na ceste zastaviť auto lebo sa nemohol nadýchnuť až kým som ho nezdvihla.ale nestáva sa to často len to tak hrozivo vyzerá. čo ked nebudem pri nom ked sa mu to stane? FUJ.
je to normálne, že bábätkám občas zabehne?

mkatka
autor
29. máj 2009

Tak se vám líbilo v MC?

Pohádkový les...prý tak od 9 už můžete stát frontu a poslední výprava jde o 13. hodině. Pak to končí. Yvka s sebou nese špekáčky.....takže se tam asi bude cosi opejkat, ale podle toho počasí venku nevím, jestli to spíš nebudou bahenní zápasy. Jak jsem se těšila 3 týdny, tak vážně uvažuju, že nepůjde. Leda by zítra vysvitlo sluníčko a ještě jsme někde stihli koupit holinky. Ale podle předpovědi má tohle ochlazení vydržet pár dní ☹

sisa.b
29. máj 2009

katka, ak bude takteto pocasie, tak urcite nejdeme ani my ☹

zuzula25
29. máj 2009

dream d fuj to znie nepekne ☹ nasmu malemu obcas tiez zabehnu slinky,ale to sa zakucka a frci dalej.radsej to povedz doktorke.inac krasne priberate to uz bude poriadny valibuk,to nas za chvilku dobehnete 😉

katka mne sa pacilo v MC,to tehulkovanie ti krasne prospieva.ten tvoj maly je teda poriadny sinter,vidno ze sa vo svete nestrati 😉 katka co su to holinky???

sisa tak Sarka je teda sikovnica,pekne dievcatko a mudre,ked som sa s nou rozpravala uplna slecna je z nej.

ako nie ze by som vam nechcela nic zle priat,ale asi by bolo lepsie keby ten rozpravkovy les prelozili,pretoze tam bude blato-v lese,na tej luke bude mokra trava a nebudete si mat kde ani sadnut a nieto este opekat.

sisa.b
29. máj 2009

dream, aj nasej obcas zabehne, ale snazim sa nepanikarit. vacsinou je to pri alebo po papani

katka je kocanda a tehu jej pristane 🙂 to ja som bola v 6. mesiaci uz riadny slon

kvoli sarke si za chvilu budeme musiet gulovnicu kupit 😀

mkatka
autor
29. máj 2009

Jééé holky nechte toho.... 😝 😅

Vojta se právě pěkně ukazoval, tak min. 3x fňukal a běžel k mamince...ale zatím to beru tak, že kdo jiný ho utěší, než maminka. Je to moje pusinka a čas tak letí, že za chvíli se radši zabouchne v pokoji, než aby se přišel vyplakat....

Holinky jsou takový ty gumový boty do deštivého počasí - galoše?

Jinak Sisa, souhlasím, máš krásný 2 holčičky

tanidlo
29. máj 2009

Tak v rozhlase hlasili, ze za nepriazniveho pocasia sa Rozpravkovy les preklada (tusim nejako o dva tyzdne), tym padom nemusime ani z domu vychadzat, ak bude tak ako dnes..ale ak by sa nahodou vycasilo, zrejme sa vyberieme aj my..a mozno sa tam aj niekde stretneme 🙂

sisa.b
29. máj 2009

holky, ale vonku je riadne mokro a to nestihne do zajtra uschnut ☹ takze my to vzdavame

zuzula25
30. máj 2009

ahojte!!bol dnes ten rozpravkovy les??boli ste niektora??
my sme boli manzelovej neterke na svatom prijimani,teraz sme sa vratili a maleho zobral este dedko von 🙂