Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
6. jún 2009

nie este mi neprisli,pisali tam ze do 10-15 dni.A cim mu natieras dasienka? 🙂

zuzula25
6. jún 2009

Kamistad gel,to mi poradili v lekarni.sinter uz je hore ☹

lenka0402
6. jún 2009

pripajam sa aj moj.vydrzalo mu to aspon 20 minut. 🙂 Akurat mu triedim veci,co mu je male,a odkladam pre druhe babo 😀 😀 🙂 ale este je cas,to je jasne. 😉

lenka0402
6. jún 2009

a ako sa ma krstna mama? 🙂 🙂

dream.d
6. jún 2009

Dobre ránko. tak mi sme vtali asi poslední a drobec ešte stále búva. lenka tebe už sám chytá hračky? to mu ponúkaš a on si zoberie? lebo môj je akísi lenivý, ešte nevie dobre chytať. len si hrká s hrkálkou ktkorú ma zavesenú nad kolískou, takú tu podlhovastú, to si dočahuje a brnká potom a smeje sa.
zuzula: čím natieraš maťkovi dasienak?

dream.d
6. jún 2009

Lenka a kukám že ty tu máš že ilava, kde bývaš?

lenka0402
6. jún 2009

dream mi mame hupacku a na nej su zavesene hracky,a tie si v pohode chyti sam do ruky,a pcha si ich do pusinky. 🙂 povedane co si on nepcha do pusinky,najradsej ma podbradnik,ten si chyti a cmula ho a prevracia si ho na na hlavu a smeje sa tomu.Ale ked mu sama hracku ponuknem tak si ju niekedy sam vezme,niekedy nie.Este ale stale mava zovrete pesticky 😉Ale v poslednej dobe by sa stale len rozpraval,smeje sa,huka na plne hrdlo. 😀 😀 Je to zlate ten detsky bezzuby usmev 😀 😀
🙂

zuzula25
6. jún 2009

leni krstna sa ma hadam dobre,boli u nas v pondelok,ale bola strasne unavena,bolela ju hlava.stale je v robote.ak nam vyde pocasie tak by sme chceli ist buducu nedelu s nimi grilovat.a vasa krstna ako??? 🙂

dream natieram Kamistadom gelom z lekarne.

tak uz som vystrojila maleho s dedom a ja si idem lahnut som KO 😝 ,ale mam akusi aj depku neviem ci z toho pocasia.uz aby bolo pekne

lenka0402
6. jún 2009

dream to je len okres,mi sme z dca,a byvame na Centrume 1.A tvoj vladko uz tiez vykrikuje? 🙂

dream.d
6. jún 2009

jj vykrikuje, smeje sa nahlas, a rozráva sa s lampami a so psíkmi čo má na kolotoči v kolíske. strašne sa na nom niekedy bavím. je podarený aj ked sa snaží s ludmi rozpávať, tak špúli pusinku a ked sa mu to nepodarí len vykríkne zasmeje sa.

lenka0402
6. jún 2009

Zuzula akurat predvcerom tu bola zagratulovat mi k meninam,a pozriet maleho. 🙂 Povedala ze sa polepsi,lebo tu nebola mesiac 😝 A zuzula prajem dobruuuu noc,a pekne snicky. 🙂 oddychni si 😀 😀

lenka0402
6. jún 2009

a ty si z dubnice? 🙂

sisa.b
6. jún 2009

tak my za chvilu pofrcime k svokrovcom 🙂 zamykam tu bordel ako v tanku, uz sa mi nechce upratovat 😝 vcera stacilo, a aj tak to nie je vidiet 😠

zuzi, vy uz natierate dasienka? 😨 no nezavidim, my nastastie este nic. aj tak ma hrozne hryzdie dasienkami, ked vyjdu zuby, tak sme asi dokojili 😒 ja mam pre nu nachystany olej jakoubek z nobilisu. je to cista zmes prirodnych olejov 🙂

zuzula25
6. jún 2009

sisa skusila som natriet,lebo som uz bola zufala,nezda sa mi,ze by mu uz nieco liezlo von,nema naliate nic.tak s tym hryzenim a zatinam dasienok na bradavke mi ani nemusis hovori,to je teda bolest,vsetkych svatych vidim vtedy.a najlepsie je ze sa zahryzne a chce sa s nou otacat aby vsetko videl,tak ju taha.aaaauuuu

yvka1
6. jún 2009

No tak to som tuším ,,rada" že ani nekojím 😉

No plienka odskúšaná a až na to že som mu ju moc stiahla sa mi to straašne páči-no strašne je v tom zlatučký 😅 to stiahnutie ho ale asi bolelo a ja krkavec mama 😀 som na to neprišla ale tatino sa dovtípil že prečo asi plače-chybu napravil a teraz už asi od pol druhej búva 😕 😕 😵

A aby som nezabudla už sme odskúšali aj Manducu-katka nám v piatok na víkend požičala-no super vec.prvé dvarazy keď sme ho tam dali plakal ako besný ale to som ho dávala do toho novorodeneckého zapnutia tak som to skúsila bez a to hneď zaspinkal.kuk foto 😀
a nepoznáte niektorá nosič značky liliputi meitai?(www.liliputi.sk).vyzerá to dosť podobne a je aj o polovicu lacnejší-len neviem neviem čo kvalita 😕

yvka1
6. jún 2009

A inak čože tu celé doobedie vypisujete???vy nemáte čo robiť??variť, žehliť, prať, upratovať !!!!!!!!!! 😀 😀 😀

dream.d
6. jún 2009

lenka ja som z košece.ale chcela by som sa odsťahovať aspon do ilavy, niekde medzi ludí do mesta.

lenka0402
6. jún 2009

yvka mali je strasne zlatunky,jak si tam v pohode lebedil a buvinkall 🙂 yvka kedy idete na nozicky?mozno mame rovnaky termin,ked uz su deturence skoro rovnako stare.A preco nekojis?co davas malemu,ake UM?Aj ja uz s tym pomali koncim.bohuzial ☹ ☹

zuzula25
6. jún 2009

yvka aky je Petko zlatucky,ked tam zabuvinkal 🙂

leni uz koncite s kojenim??preco??mozno mas len laktacnu krizu,treba to rozbehnut castejsim prikladanim maleho.

dream ahooj.ako sa mate??bola si kuknut v robote??kedy sa tie sanitky stahuju do Dubnice a kde??

zuzula25
6. jún 2009

yvka kde nakupujes pre maleho veci??

yvka1
6. jún 2009

Lenka už si sa ma raz pýtala ale neboj neignorujem ťa 🙂 len som akosi nemohla nájsť ten papier-no už ho mám.ideme 23.7. a vy?
no nekojím asi hlavne preto, že som nezvládla ten začiatok,mliečka bolo málo,malý potreboval byť na prsníku stále,muž nebol doma a malej sa nemal kto venovať, do toho sa pridal silný reflux tak som si začala mliečko odstriekavať a pridávať do neho nutriton na zahustenie.lenže kým som zas odstriekala dostatok mlieka,tak zase bol hladný a takto dokola asi týždeň.keď mal malý zhruba 3 týždne zomrel mi otec-vybavovačky,pohreb,stres atď a bolo po mliečku ☹
zuzula vecičky kupujem len v jednom sekáči v tn (robí mi tam kamarátka),na miibazare a tesco výpredajoch. to keď kúpim niečo nové-tak to ma musí faaaakt strašne upútať 😵 prečo sa pýtaš? 😕

yvka1
6. jún 2009

čo ste dnes porábali všetky? ivetka ako dopadol krst? noelko zvládol v pohode? 😎
ja som dnes celé poobedie piekla a varila 🙄 vaneska má dnes tri rôčky a zajtra jej prídu všetci gratulovať 😀

dali sme si plienočku aj na noc tak som zvedavá čo na to peťko ,,povie" 😉

lenka0402
6. jún 2009

yvka mi ideme 2.7,myslela som si ze budeme mat mozno spolocny datum. ☹ ja som tiez nezvladla ten zaciatok,mali uz v porodnici moc schudol,potom sa 4 dni drzal len na rovnakej vahe,tak nam kazali dokrmovat s nutrilonom a kojit.Do teraz to tak robim,ale mliecka je menej a menej. ☹ Niekedy prsnik ani nechce a nervaci.Tak mu este odstriekavam co sa da,ale uz toho nieje vela. ☹ ☹

lenka0402
6. jún 2009

a vaneske posielame z alexikom bocku,nech je zdrava,nech poslucha mamicku,a nech je stale taka ukecana 🙂 🙂 Inac Petko sa strasne podoba na vanesku.maju rovnake ocka 🙂 🙂

lenka0402
6. jún 2009

ivetka v tom albumceku co mas tie dve fotografie kde ste spolocne odfoteny,+kde je noelko sam,to mas od profi fotografa?kto ti to robil?uz dlhsie hladam nejakeho profi fotografa,ktory by mi porobil take fotky.Inac noelko je krasny chlap,ako ste zvladli krst?babi nepoznate niekoho kto robi take fotky?

yvka1
6. jún 2009

Vaneska ďakuje a posiela bočku Alexíkovi tiež 🙂

Neviem či fotila aj Ivetke, ale nám keď bola Vaneska malá tak fotila na 105ke Zuzka Gazdíková,bola nám aj na svadbe a podľa mňa je perfektná. Teraz sa tam chystáme zas ale škoda že som sa od nej dala ukecať že máme ísť až keď bude Peťko držať hlavičku,že sú tie fotky krajšie lebo ako som sa dívala na Ivetkine sú nádherné aj keď je menší 😎 Tu je číslo na ňu ale najlepšie volať len počas prac.doby-cez týždeň cca od 9:00 do 17:00. T.č.:0907585943.

lenka0402
6. jún 2009

dakujem si strasne zlata,moc si mi pomohla.A je moc draha?aby so mala prehlad. 😀

yvka1
6. jún 2009

my sme Vanesku dávali fotiť keď mala polroka takže ceny z mojej strany by boli asi dosť nepresné okolo 100,- za fotku). Ale svadbu sme mali pred rokom a to sme platili 9000,- takže oproti iným fotografom na jej úrovni bola cenovo fajn.

dream.d
6. jún 2009

ahoj zuzula. neviem kedy sa sanitky sťahuju do dubnice. niektore sú už tam, sa striedajú tri aj dispečing tam je. naposledy som bola v nemocnici dnes. chodievame tam kuknúť arefa ale na oddelenia sa trocha bojim kukať s malým, ale baby vídam ked vybehnú na chodbu. trocha mi to chýba ale zatial by som nemenila.vyhovuje mi že mam teraz oddych aj ked je semtam robota s drobcom.inak sa mam celkom fajn až na psychokrízu s dediny a svokrovcov a už začína byť aj kríza s drahým tak ja neviem, zatial asi svadbu preventívne odkladám na neurčito. a ty sa stretávaš s babami s roboty? kto bol vtedy u teba.

yvka rodila si v ilave, kedy? mame asi podobne staré deti. ja som rodila v ilave 10.3.

yvka1
6. jún 2009

Peťko sa narodil 2.3. a 6. sme išli už domov takže sme sa minuli. a kto ťa rodil? bola si spokojná?