Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
8. jún 2009

tak uz nas maly aj dopapal,to bude poriadny jedak,zjedol asi 50 mrkvy ak nie viac a stale by jedol,ale bojim sa mu dat viac.teraz sa ho bojim aj dokojit,lebo nechcem vydiet vyvratenu mrkvu 😅 musim chvilku pockat

lenka0402
8. jún 2009

zuzi dik skusim to tam omrknut na tom mimibazere. 🙂 🙂 a ked bude stretko,rada sa pridam 🙂 🙂 ak mi to vyde 🙂 a nech matko len papa papa ,nech je s neho velky a silny chlap.

zuzula25
8. jún 2009

leni ved on je velky 😀

my sme sa uz vratili z dopoludnajsej prechadzky,banky sme vybavili,ten pohar sme nekupili,mali zavrete,skusime este poobede.krpec uz ma aj popoludnajsi spanok za sebou-polhodku si schrupol,potom vyplestil oci a usmial sa na mna tym anjelskym pohladom a uz je vyspany 😝

sisa.b
8. jún 2009

zuzi, a aky pohar idete kupit? mne sa paci magic cup od aventu a ten mali aj v dm-ke. za chvilu budem mat kupon na zlavu plny, tak sa nan chystam.
inak mne by sa viac pozdavalo chodit do trencianskych teplic - babylook plavecke jaslicky 🙂 skusim zistit viac 😉

zuzula25
8. jún 2009

ten som sa chystala kupi,ale zatial len naustok na flasku avent,ale ked pises pojdem do tej DM,tiez uz mam ten kupon na zlavy plny gtak planujem na vacsi nakup.

pozistuj teda tie Teplice 😉

zuzula25
8. jún 2009

sisa teraz som to pozerala,ved to nie je v Tepliciach 😕

sisa.b
8. jún 2009

tak som sa dozvedela, ze budu otvarat aj samostatne kurzy plavania pre deticky v trencianskych tepliciach a cena bude okolo tych 66€, ako maju uvedene aj v ostatnych mestach 🙂 cakaju vraj len na papier od hygieny, lebo ustne im to vraj uz odobrili, no este to potrebuju na papieri. malo by to byt do jedneho mesiaca, co nam akurat vychadza a mam zaslat udaje deticiek, aby sme boli prvi na rade 😉

zuzula25
8. jún 2009

tak to tam budes posielat??

sisa.b
8. jún 2009

zuzi, ak by ste chceli chodit aj vy, tak urcite ano 😉

sisa.b
8. jún 2009

a vraj sa mam opytat aj inych mamiciek, lebo je leto a rataju, ze teraz nebude chodit vela deti, tak aby nam kurz otvorili...

zuzula25
8. jún 2009

ak idete aj vy,tak ideme aj my 😉 sama by som nesla.mam ti poslat nejake udaje??

sisa.b
8. jún 2009

jj, chcela mena a datumy narodenia deti 🙂

sisa.b
8. jún 2009

a spominala som jej, ze uz chodime plavat, tak vravela, ze budeme pokracovat, nie zacinat 😉

zuzula25
8. jún 2009

a myslis,ze tam bude lepsia hygiena??ked to tam este len otvaraju mala by byt.
Matej Dohnansky nar.12.12.2008

sisa.b
8. jún 2009

zuzi, dufam, ze tam bude lepsia 😝 prave si myslim, ze ked to len otvaraju, tak by malo byt vsetko 100%ne 😅 ak nie, tak neviem, ci pojdem este dalej skusat 😒
slavik vraj filtruje vodu denne, ale ze k nemu chodi pol dubnice, takze cistota nic moc 😒

sisa.b
8. jún 2009

mate krasny datum 😵

zuzula25
8. jún 2009

no dalej uz asi nebudeme skusat,ved nie sme pokusni kralici.a nespominala ti asi od kedy by to bolo presne realne??sice pislal si ze tak o mesiac.a kolkokrat do tyzdna?,lebo v auguste ideme na predlzeny vikend na dovolenku.

yvka1
8. jún 2009

Ahojte,
bože baby to ma mrzí že ste v tom saluse takto obišli. No tak to tam nejdeme už ani skúšať-veď to je horšie ako voda na termálnom kúpalisku 😝 A ten Slávik to je kto čo kde?

U nás včerajšia oslava ok. Obed sa podaril,torta výzorovo trošku menej ale aspoň že chutila 🙂 Svokra nemala ani žiadne námietky. Len akosi nevedela pochopiť plienky-vraj prečo sa vraciam do minulosti a nijako si nedala vysvetliť že to je o inom-ale nevadí nech si teda myslí že aká som šikovná keď periem a žehlím každý deň
😀 Ale infarkt som skoro dostala keď chceli pichnúť peťkovi cumeľ do vína-že či mu bude chutiť?!?!?!?!chvalabohu že sa im to nepodarilo! 😝
Už som dala aj nejké fotky na net tak ak sa vám chce kuknite 😉

Lenka tie plienky mi prišli asi za 5 dní -čakala som že to bude trvať dlhšie.

yvka1
8. jún 2009

Ivetka tá fotografka si myslím že bolo ok aj na svadbe-fotila nám prípravy oslavu aj portrétky,fotky vyvolala,ja som si len vybrala album ktorý bol tiež v cene a ona nám ich tam ešte aj polepila-rôzne rozmery-čiernobiele farebné,...teraz je to myslím už ale za 10000,-

sisa.b
8. jún 2009

zuzi, ma to byt tiez 2x tyzdenne, ako chodime teraz. a otvarat maju vraj do mesiaca.

yvka, slavik ma svoju sukromnu plavaren v dubnici, je to za kolajnicami 🙂
tie plienocky ti fakt prisli nejak skoro. nam prisli neskor ako z uk 😅
torticka je krasna, toho krtka s ozdobami si ty tvorila? vaneska musela mat velku radost 😵

zuzula25
8. jún 2009

yvka krasne fotecky,uzasna torticka,si sikula 😉

sisa tak to by nam vychadzalo cez jul,pripadne zaciatok augusta to by vyhovovalo.a ako si jej posielala tie info??ako si s nou v kontakte?ona ti potom da vediet??myslis,ze sa nazbiera aj tolko deticiek?? 😕 😕 😕

zuzula25
8. jún 2009

to co vonku,prsu?,fuuuj 😠 😠 😠
ja ze uz bude pekne 😠 😠

sisa akurat to kukam,ten babylook plavecke jaslicky.to je tam potom aj masaz a sauna??

sisa.b
8. jún 2009

poslem jej to smskou. som s nou v kontakte cez mobil - maju ho na stranke uvedeny 😉

sisa.b
8. jún 2009

este niekto pojde s nami? 😎

zuzi, pozerala som aj ja ako puk, ale v tepliciach len zacinaju a podla mna to je za nejaky priplatok 😕

zuzula25
8. jún 2009

ako nemuselo by byt..no nezasluzime si?? 🙂 no ved uvidime.
veru mohol by sa este niekto pridat 😎

idem do kauflandu na tu baby karotku,uvidime ci aj ta bude smachovat 🤐

sisa.b
8. jún 2009

zuzi, uz skusate? 🙂 vsetky maminy sa do toho hrnu a mne sa tak nechce 😝 😅 keby sa aspon napapala, ale kazdy den varim pre tri lyzicky, s ktorymi zapasime 😠
dnes uz som dala varene jablcko s baby karotkou a bolo to asi 5 lyziciek, co zvladla 😅 no uz aby sme mohli papat kase
zuzi, nekupis ten hrncek aj nam? mne este chybaju 3 body 😝

lenka0402
8. jún 2009

caute baby.sisa vy este nepapate kase?preco?ved su rozne aj od 4 mesiaca.Kamoska dava malemu kase pomali od 3 mesiaca,co sa mi zda skoro,,ale zas je zdravy ako buk,chuti mu,a bolest bruska nepoznaju.Ale ten je na UM.Tak neviem ci to je nieco ine. 😉

lenka0402
8. jún 2009

inac 100 ludi 100 nazorov.Ked citam o tych prikrmoch. 😉

sisa.b
8. jún 2009

kase papaju od 4m deti, co su na UM 😉 ja malu stale dojcim a doktorka kazala az od 8m. od 3m sa mi to zda prehnane, rovnako aj akykolvek iny pokus o krmenie. dojca ma cas do konca 6m, dovtedy je to len zbytocne trapenie a zatazovanie zaludka 🙂 neznasam tie zaostale nazory nasich babiek - ved ony davali to a nic sa nestalo...
akurat sme preberali aj KM (kravske mlieko). zbytocne by som ho nedavala, ani vyrobky z neho minimalne do roka a babka sa ohradila, ze oni len na takom deti vychovali. a potom su z toho len rozne senne nadchy, alergie, v horsich pripadoch epilepsia...
nemame sa kam ponahlat 🙂 rovnako neznasam aj ked ju chce niekto dat sediet do stolicky, pritom este sama nesedi a zbytocne jej to zatazuje chrbatik, alebo choditko...
dobre rozpisane prikrmy su tu http://www.kojeni.net/prikrmy.php

yvka1
8. jún 2009

povedala by som že ale aj keď kedysi dávali len kravské mlieko,tak to mlieko bolo určite úplne niečo iné ako teraz.to už aj moja svokra na mňa skúšala že keď má ten reflux aby som mu skúsila dať normálne plnotučné mlieko-že či mu to náhodou neprejde lebo podľa nej to zapríčiňuje ,,hnusné" umelé mlieko.skoro som ju poslala niekde 😀 Veď to bolo rečí keď som Vaneske kupovala umelé mlieko asi do 2 rokov-,,zbytočne vyhodené peniaze,načo jej to dávam a bla bla bla-ako keby tie peniaze boli jej 😝
veru malý keď nie je kojený tak by sme už za necelý mesiac mali začať prikrmovať ale čítala som už aj také veci že ak dieťatko prospieva a pekne priberá stačí aj nekojené deti prikrmovať najskôr od 5 mesiacov-tak uvidíme 🙂