Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivka07
23. sep 2008

Ahoj ja som z dubnice ale momentálne byvam v BA ale najbližsie sa tam stahujeme spat kde presne byvaš?

zuzula25
28. sep 2008

ahojte.ja som tiez z Dubnice, ale este len cakame nase prve babatko, ktore podla vypoctov pride zaciatkom decembra.tak este s kocikovanim mame chvilku cas

3558
10. okt 2008

ahojte baby ja som z dubnice, ale momentalne byvam v Uk. tak ak chcete obcas popisat, tak sem s tym...... 😀

tanidlo
27. okt 2008

Ahojte, tak sa k Vám pridáva ďalšia dubničanka 🙂

ruth
27. okt 2008

Ahojte, ja sice nie som z Dubnice ale z nedalekej dediny. Tesim sa na diskusiu. 🙂

tanidlo
27. okt 2008

mkatka, ivka, zuzula, v ktorej casti Dubnice byvate ? Ja hned vedla futbaloveho stadiona 😎 Ruth a Ty si z ktorej dediny ?

ivka07
28. okt 2008

tanidlo ja som z "kopca" pri 5ZŠ 😉

ivka07
28. okt 2008

ruth a z akej dedinky si lebo my ideme stavat domček v Prejtej 😉

tanidlo
28. okt 2008

ivka: 😀 To mate fajn, ten domcek v Prejtej, brala by som..

ivka07
28. okt 2008

ved aj ja sa velmi tesim ale este nas caka popec roboty 😝

ruth
28. okt 2008

ja som z Tr. Teplej

3558
31. okt 2008

ahojte, byvam za mestskym uradom.
ivka aj ja chcem domcek!!!!!! aky iba bungalov,alebo poschodovy? mne by stacil bungalov. 😀 😀

tanidlo
5. nov 2008

Pekny dnik zelam, nejako sme tu pospali 🙂 Ozaj, kam chodievate na prechadzky s detmi, teda tie, ktore ste momentalne v Dubnicie a uz nejake deti mate 😉 My najcastejsie do parku, jednak to mam blizko a je tam aj super, ked je pekne pocasie, hlavne teraz na jesen je to parada..maly je zo stromov cely uneseny 😀

moni1412
5. nov 2008

ahojte, trosku sa vam sem votriem 😀 chcem len potvrdit Tanin prispevok. v parku v DCa je uzasneeeee 😵 tak vam ho zavidim 😔 😅

tanidlo
5. nov 2008

Ahoj Moni, len sa votri, radi Ta tu vidime 😎 A dufam, ze zas niekedy dame stretko v tom nasom parku, ked budete s Deniskom v DCA..tesime 😉

moni1412
5. nov 2008

Tani skor v NDCA 😀 le radi skocime k vam..... na Vianoce tam budem isto. ale to asi budete mat nabity program 😒

tanidlo
5. nov 2008

Moni, neboj, na Vas si cas vzdy najdeme..ved Vianoce su aj o navstevach 😀

nawal
8. nov 2008

Caute, mozem sa k vam pridat? 😉
Ja mam manzelovu rodinu z DCA. Chvilku sme tam byvali aj my, ale teraz sme v sev. irsku.

tanidlo
8. nov 2008

Ahojko Nawal, jasne, vitaj medzi nami 😉 Tak dalsia, co pise zdaleka, ako je v Irsku ? Aj planujete navrat, ci sa Vam tam zapacilo ? 😎

nawal
9. nov 2008

Tanidlo ahoj, Teraz v stredu idem na 3 tyzdne na sk aj s detmi. Ak chces mozme sa stretnut a ist na prechadzku do parku 😉

ivka07
13. nov 2008

Ahojte co nové v Dubke? 😉

tanidlo
13. nov 2008

Tak to je fajn Nawal, mohli by sme nieco dohodnut, ja mam tento tyzden trochu rozlietany, ale ten buduci si tu napiseme a zorganizujeme nejaky ten park, ak ho zatial nezavali sneh 😀

tanidlo
13. nov 2008

Ahoj Ivka..veru nic take, len poriadna zima..kedy nas prides pozriet nazivo ? 🙂

kvetinkaaa
17. nov 2008

ahojte no to som prekvapena aku temu som tu vyčarovala 🙂 aj ja som dubnicanka,ale uz byvame v nedalekej dedinke. kočikovanie ma čaka v maji tak dufam ze bude s kym 😉

jana24
20. nov 2008

Ahojte kocky, ja som tiez z okolia Dubnice, uz onedlho budem aj ja kocikovat, potom sa mozno niekedy aj stretneme.
🙂

jana24
20. nov 2008

Ivka a kde v Prejtej idete stavat domcek? Trochu to tam poznam.

ivka07
20. nov 2008

ahojte,
jana hned na začiatku od zvonice 4 dom takky stary tak ten burame a bude novy podobny 😉

jana24
20. nov 2008

Ivka tak to budem skoro susedy, kedy sa tam asi budete stahovat? Ja byvam na tej novej ulici, co je vidiet ked ides od Ilavy.
A ty pochadzas z Prejtej alebo to ste len tak natrafili na ten stary domcek?

tanidlo
20. nov 2008

Ahojte..tak pozeram, ze sa tu aj susedy pomaly postretaju 🙂 Vitajte Kvetinkaaa a Janka..kocikovat urcite bude s kym..my sa radi pridame, ak teda nas drobec bude chciet byt este v kociku, uz teraz ho tam ma clovek problem udrzat a to este nechodi 😀

ivka07
21. nov 2008

Jana, ja pochádzam z Dubnice a v prejtej mam babku a ten domček zdedil moj otec a daroval mám pol pozemku aby sme si mohli postavit lebi on tam neplánoval nic stavat.

Inak teraz ma napadlo ze sa Vas spýtam co takeho Vám v dubnici chýba: myslím tým obchody, služby, cetrá atd...
Len tak robim prieskum trhu 😉