Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
10. dec 2008

tak uz sme aj doma 🙂

3558
10. dec 2008

ked mi ho nepokrsti stary, tak dam pokrstit mlademu, a ked ani ten, pojdem do ineho kostola a hotovo 🙂

kavu si s vami nedam, odkedy som bola tehotna tak som prestala pit kavu a do dnes nepijem. lebo ked som si ju nedala,tak ma bolela hlava ako hovado. tak nepijem a uz ma neboli 🙂 🙂

centik
10. dec 2008

Zuz29 a vy nieste zobrati v kostole?

zuzula25
10. dec 2008

ahojte.tak ja sa hlasim, sice neskoro, ale stale 2v1.dnes sme boli na poradni a nic nove, akurat ma poriadne rozstuchal, straaasne to bolelo a kazal mi prist o o tyzden v utorok ak dovtedy neporodim a v stredu, ze do nemocnice.uvidime.dnes sme boli kupovat aj deku do autosedacky a este odsavacku na mliecko.uz mame vsetko, tak by sa mohol maly umudrit 😠

a co sa tyka krstu, nedavno sme boli na krste, staci jeden krstny a nemusite mat ziadne nobl oblecenie, u nas mali cierne klasicke nohavice a bolo.

a tych nauk.tak to mate pravdu, tu v dubnici je to strasne s tym.my ked sme mali svadbu, tak sme museli absolvovat 6 nauk a ich nezaujimalo, ze jedna nam vobec nevyhovuje terminovo, tak povedali, ze musi, tak manzel si musel brat dovolenku kvoli jednej nauke.je to tu strasne posla pravidiel, nemozes tak nic nebude.ale mozno sa to trosku zmenilo, toto bolo spred dvoch rokov.ked je tu uz ten novy farar, tak je ti tu, zevraj lepsie.v okolitych dedinach vobec nerobia problemy, kamoske odmietli tu v dubnici pokrstit maleho, ked nie su zosobaseni v kostole.tiez sa nakoniec museli zosobasit este aj v kostole.
a s tym obedom po krste s Zuzi s tebou uplne suhlasim, my to tak isti planujeme, spravit to niekde v restike po krste

tanidlo
10. dec 2008

Aj my sme uz doma..boli sme sa trochu prevetrat, ale maly bol zly jak cert, tak som mu kupila certove rozky 🙂 Celu cestu hucal, ani spat, ani sediet, no otras..prisli sme domov, zbastil obed, lahol a spal..ach jaj, potvora jedna 😀

Inak, ja klasicku kavu uz tiez skoro vobec nepijem, ked som bola tehotna prestala mi chutit, davam si ju len vynimocne a preorientovala som sa na meltu, ta je s mliekom a cukrom este lepsia ako normalne kafe 😎

Co sa krstu tyka, tak v sobotu napisem aktualne info, ako to prebiehalo u nas, sama som zvedava 🙂

Zuzula, tak stale nic ? No teda, tomu Vasmu malemu je u Teba asi mooooc dobre..ja co som mala termin, tak ten mi v nemocnici asi 5-krat zmenili a stale sa tam dvaja doktori dohadovali, ze kedy to bude, ani jeden nechcel upustit od svojho a nakoniec sa Macko narodil niekde medzi tym a bolo 😀 Neboj podla mna sa Ti to rozbehne este tento tyzden, ved aj drobec bude chciet byt isto na Vianoce doma 😉

centik
10. dec 2008

TAni co su to tie certove rozky?? 🙂 ozaj za kolko si zohnala tu kosielku na krst? lebo na trznici co je taky obchod pre babatka hned na kraji ked vojdes tak prvy stanok tak tam ju maju za 170 sk, aj celkom dobre oblecko tam maju, slovenske vyrobky topanky a tak

tanidlo
10. dec 2008

Janka, no certove rozky su certove rozky, ved kukni do albumu, hehe 😀 Kosielku sme kupili drahsiu, za 210, nenapadlo ma stavit sa na trznici, pritom tam chodime casto, aj papucky sme tam malemu kupili nedavno..maju tak krasne veci, len na moj vkus niektore moooooc drahe, napriklad ciapocky..jaaaaaj, taky sponzor by sa celkom hodil niekedy.. 😉

centik
10. dec 2008

TAni to je zlate 😀 😀 kde si to kupila?

tanidlo
10. dec 2008

Nejako som nemohla odolat, mali ich v Tescu za 49,90..no nekup to 😀 😀 😀

3558
10. dec 2008

centik ja som vobec neni vydata a koli krstu sa ani neplanujem.vydavat sa budem ked budem ja chciet. to znamena ze ked sa s drahym budeme nudit, a nebudeme mat kde vrazit peniaze. 😀 😀

a na trznici je obchod pre deti a vola sa vevericka. ja tam nechodim,lebo je tam nekrestansky draho. aj v obchodnom dome fix na 2.posch. je draho. pre mna najvyhodnejsie a kvalitne je v tescu.

centik
10. dec 2008

Zuz29 na trznici je este jeden obchod, ten sa nevola vevericka

3558
10. dec 2008

no ale pred nedavnom tam bola vevericka. a bola aj vo filagore z tej strany ako zmrzlina. tak teraz uz presne neviem ked chodim domov 3 krat za rok.

centik ty si dubnicanka? ze ta nepoznam. tvojho draheho ale hej. 🙂

centik
10. dec 2008

ja niesom rodena dubnicanka, som z Kosic? a odkial poznas mojho draheho? 🙂
mne sa zda ze je tam aj vevericka a hned pri vchode je este ten jeden detsky

3558
10. dec 2008

ved sme dubnicania. a kto je od mala z dubnice,ako ja, tak sa pozname uplne vsetci 😀 😀

centik
10. dec 2008

jaaaj 🙂

tanidlo
11. dec 2008

No veru pravda, aj ja poznam z videnia skoro vsetkych dubnicanov..hehe..hlavne tych v mojom veku 😀

Inak pekne ranko..my akurat vyrazame do ulic, idem omrknut teda aj ten druhy detsky obchod na trznici, lebo som tam vzdy videla len jeden..asi by som si mala dat predpisat vacsie dioptrie 🙂

kvetinkaaa
11. dec 2008

ahojte dubnicanky,

ZUZANA29
zuzi ved my sme byvale susedky podla toho čo pozeram v tvojom albume 😉
aj sme sa v auguste stretli na jarmoku a poznas aj mojho manžela 😉

centik
11. dec 2008

TAni tak omrkni a daj vediet ci su naozaj dva 😀 😀

centik
11. dec 2008

mne sa zda ze jeden je tam kde predavaju tusim zeleninu, a jeden je o vchod dalej

centik
11. dec 2008

TAni som ti kyvala 😀 😀

3558
11. dec 2008

kvetinka ty si majka? tak potom aano...

tanidlo
11. dec 2008

Jeeej, Jani, kde si mi kyvala ? Ja hlucha, slepa, na mna treba poriadne zakricat druhy raz 😀 😀 😀

No, tak sme boli, vo Vevericke som kupila malemu drahy chlpaty kabatik bledomodry (ale ujo nam dal zlavu 20 Sk) na sobotny krst, lebo nic seriozne sme doma nemali, len take farebne a inde bol biedny vyber..no a ten druhy ak to je ten hore na schodoch, taky akoze Second Hand, ale su tam aj starsie veci aj nove, tak su potom dva, tusim Simba sa to vola 🙂 Tam sme zas za 60 Sk zobrali taku super kozenu bezovu bundicku na jar, vyzera ako nova..budeme frajeri..teraz tam maju zlavy este 50% z tovaru, takze potesilo..

Inak ako stvrtkujete ? Ja idem vysavat a cistit zverine, papuchom a skreckovi 😎

centik
11. dec 2008

TAni tak to com ja mala namysli je Vevericka? predavaju tam taky manelia? hm tak asi je tam len jeden 😀

kvetinkaaa
11. dec 2008

zuzi ano, presne tak, dobre pamataaaas. mas kraasneho drobca.

tanidlo
11. dec 2008

Ano, to by mala byt ta Vevericka, kde su manzelia, ze vraj 😉

3558
11. dec 2008

ahoj kvetinka. dakujem 🙂 🙂
co tu robis? ale vitaj medzi nami a priucaj sa. budes to potrebovat. 😀 😀 😀
kedy mate termin,v maji? super, gratulujem vam. ja by som ani neprisla na to ze si to ty, ale palino hovori, ved to je ta co si sa s nou rozpravala na trhu. tak on je taky moj pomocnik. a ma cely tyzden poobednu, tak ja konikujem. dnes mozno pride kamoska, a o hodinku pojdem s malym von lebo teraz spinka. ozaj ako sa ma lenka, nevies nic?

kvetinkaaa
11. dec 2008

zuzka

co tu robim? oddychujem v praci od prace 🙂 vies stale pri pc, uz ma aj chrbat boli, tak som rada ze si dam trosku pauzu. a dost veci sa tu človek dozvie od druhych maminiek alebo tehuliek.
ano v maji čakame babo len este nevieme čo, 19teho idem na 4D sono tak sa dozvieme.
dakujem. a ty si taky zabudlivec? : ) ale ani sa nečudujem pri tolkych starostiach. ale ty to isto v pohode zvladas. som zvedava ako budem ja.
a kde vlastne ste v zahraniči?
lenka sa ma v pohode, byva v ČR a odtial ma aj priatela, mylsim ze ma 30r. boli nam aj na svadbe v kostole pozriet tak som ho aj na chvilu videla, aj lenča je stale ta ista 😉
aju som davno nevidela, ani lenka s nou moc nebyva, teda aspon ked tu bola za mnou v praci mi spominala ze s nou uz rok a pol nebola tak neviem čo sa porobilo. ale určite aj preto ze uz nebyva na SR tak sa to nejako...to.

centik
11. dec 2008

a nasa tehulka tu dnes nebola? zebyyyyyy?? 😀 😀

tanidlo
11. dec 2008

Jeeeej, veru, som si ani nevsimla..tak Zuzi, sup sup nieco napisat, nech sme v obraze..lebo ak do zajtra nic nebude, tak si jasnaaaaaa 😀

centik
11. dec 2008

chuda Zuzka sa mozno zmieta v porodnych bolestiach a my si tu robime srandu 😀